Po napínavém závěru nakonec domácí udrželi vedení a vítězí v dnešním utkání těsným poměrem 1:0. To je ode mne pro dnešek vše, přeji hezký zbytek večera.
53:29
Stejně jako už jsme několikrát dnes viděli drží domácí hráči útočnou třetinu, bez jakékoli střely na Murygina.
49:37
Krutov to zkoušel z ostrého úhlu, ale Murygin byl připravený.
46:02
Spartak právě vstřelil branku!
.Domácí se ujímají vedení poté co se ujala střela VIKTORA BOBROVA. Asistence: Valerij Vasiljev, Igor Volkov.
45:28
Hraje se zejména ve středním pásmu, hráči bojují o kotouč a ani jednomu mužstvu se nedaří dostat se do zakončení.
43:22
41:22
Viktor Bobrov dostává 2 minuty za nedovolené bránění a hosté si tak zahrají přesilovou hru.
40:01
Třetí třetina začne přibližně v 18:05.
Také druhá část tohoto utkání skončila bez branek a do třetí třetiny budou obě mužstva nastupovat za nerozhodného stavu 0:0.
40:00
35:22
Nebezpečná akce domácího celku, ale Murygin je dnes pevný jako skála.
30:31
Hra se uklidnila a domácí mají kotouč ve své třetině.
29:49
Domácí hráči drží útočné pásmo, jenomže Chabarovsk dobře brání a nepouští hráče Moskvy dál od mantinelu.
27:17
25:17
Dmitrij Megalinskij dostává menší trest za hru vysokou holí a hosté si tak zahrají početní výhodu.
22:15
Voronin a po něm Krutov prověřili gólmana hostí.
20:01
Druhá třetina začne přiblížně v 17:18.
První dějství je za námi a branku jsme v něm neviděli. Co jsme však vidělo byla jedna nevyužitá dvojnásobná přesilovka, když na začátku třetiny šli hosté do tří. A střely v poměru 7:5.
20:00
16:07
Volkov se ocitl v nebezpečné šanci, ale Murygin podržel hosty.
14:28
Vasiljev konečně ohrozil Murygina, ten si s jeho pokusem ale hladce poradil.
13:49
Domácí drží útočnou třetinu, ale ke střele to zatím nevede.
11:28
Špirkův pokus, brankář hostí znovu pozorný.
10:01
Mamkinovi střelu od modré zneškodnil Murygin.
08:39
Další protiútok hostů, ale ani tento nedopadá lépe.
07:27
Domácí hráči teď propadli na útočné modré a do přečíslení šli hosté, jenomže domácí brankář výborně zasáhl proti jejich akci.
05:12
04:33
Hosté hrají ve čtyřech.
03:58
Ani střela Bodrova od modré se neujala.
03:22
Quint vypálil tvrdou střelu, kterou Murygin chytá.
03:12
Dylan Reese dostává 2 minuty za nebezpečnou hru vysokou holí a domácí si hned na úvod třetiny zahrají dvojnásobnou početní převahu.
02:33
Artjom Dubinin dostává 2 minuty za faul loktem.
00:15
V brankách začíná na domácí straně Jeff Glass a za hosty nastupuje Alexej Murygin.
00:01

Spartak Moskva: Glass (Ivanov) – Quint, Sergejev, Bodrov, Kulik, Vasiljev, Megalinskij, Mamkin, Několenko – Špirko, Anderson, Žerděv – Junkov, Krutov, Kozlov – Voronin, Nikulin, Volkov – Bobrov, Něstěrov, Pešechonov.

Amur Chabarovsk: Murygin (Jerjomin) – Loginov A., Reese, Bilalov, Loginov V., Salcido, Teryajev, Ježov – Muršak, Petružálek, Korotkov – Šiškanov, Krjukov, Stěpanov – Tarasov, Litovčenko, Lugin – Dubinin, Smurov, Klimčuk.

Rozhodčí: Kulakov, Ronn – Metalnikov, Sirotkin.
Mužstvou jsou nastoupena na ledě a utkání již brzy začne.

Amur Chabarovsk

To hosté jsou na tom podstatně hůře. S 19 body se drží na předposledním místě Východní konference a do dnešního utkání tak nastupují jako outsideři. Chabarovsk už 5 zápasů v řadě nevyhrál a získal jediný bod, za prohru po samostatných nájezdech na hřišti Dinama Minsk 2:3.
Spartak Moskva

Domácí Moskva si zatím v letošní sezóně nepočíná špatně. po 22 odehraných utkáních má na svém kontě 34 bodů, se kterými se umisťuje na průběžném sedmém místě tabulky Západní konference. Ve svém posledním utkání porazila na svém ledě Novokuzněck nejtěsnějším rozdílem 1:0.
Dobré odpoledne, dnešní pokračování Kontinentální hokejové ligy svádí mezi sebe domácí Spartak Moskva a hosty z Amuru Chabarovsk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.