Z dnešního online přenosu je to tak vše. Přeji vám dobrý start do nového týdne a u některého dalšího utkání z NHL zase někdy na počtenou.

Trestné minuty: 12:10
Vancouver Canucks nakonec dokázal zvítězit nad Phoenixem Coyotes 5:4 po prodloužení, když se o rozhodující branku postaral svou druhou trefou Bieksa. Canucks jako první vyhrávají v letošním měření těchto dvou celků na svém domácím ledě. Vancouver navíc navyšuje svůj náskok na svého pronásledovatele o daný bonusový bod.

Vítězná gól utkání: Kevin Bieksa
62:15
Vancouver právě vstřelil branku!
Tak to je hodně kruté pro Coyotes, kteří zrovna ubránili své oslabení. Richardson nahrál zpoza brány mezi kruhy KEVINU BIEKSOVI, jenž již čelil sám Smithovi, kterého nakonec nadvakrát překonal. Asistence: Brad Richardson, Chris Higgins.
61:45
Garrison nahrál na levou stranu Keslerovi, jenž vypálil rychlou střelu bez přípravy, ale Michálek jeho pokus zblokoval.
61:10
Garrsion teď svými střelami orazítkoval nejdříve Halperna a následně Michálka. Puk se poté odrazil do středního pásma.
60:51
Sedin se snažil přihrát před prázdnou Burrowsovi, ale hostující obrana jeho pas zblokovala.
60:24
Michálek vybojoval puk a následně jej vyhodil přes všechny čáry.
60:01
O vítězi tohoto střetnutí bude nakonec muset rozhodnout prodloužení či případné samostatné nájezdy, protože se ve třetí třetině povedlo Coyotes vyrovnat, když se trefil hostující kapitán Doan. Vancouver bude mít v prodloužení velkou příležitost rozhodnou utkání, protože bude mít před sebou ještě skoro celou přesilovku čtyř proti třem.
60:00
59:49
Tak to je hodně zbytečné vyloučení hostujícího Dereka Morrise (PHX), který krosčekoval před bránou Hamhuise.
59:33
Další střela Keslera od modré letí mimo bránu Phoenixu.
59:10
Kesler vyslal velmi nebezpečnou střelu na Smitha, který jeho pokus vyráží svým betonem.
58:41
Sedin posunul puk na Richardsona, který však svým následným zakončením z pravé strany trefuje před sebou stojícího obránce Coyotes.
58:28
Naopak na druhé straně zahrozili Vermette a Boedker, když druhý jmenovaný se dostal ke střele z levého kruhu, ale Luongo byl pozorný a jeho střelu chytá.
57:55
Phoenix se dokázal vymanit z velkého tlaku domácích, když Doan poslal puk chytrým výhozem pryč z obranného pásma.
57:24
Dave Tippett si raději bere oddechový čas, protože jeho formace byla na ledové ploše velice dlouho.
57:24
Yandle vyhodil puk přes všechny čáry, a následuje tak zakázané uvolnění hostujícího celku.
56:56
Edler vystřelil od modré a jeho pokus byl opět sražen jen těsně mimo tři tyče hostující brány.
56:22
Střela Richardsona byla protečována jen těsně vedle brány Smitha.
56:00
Phoenix nahodil puk do svého útočného pásma, ale hostující obránce nahazoval ještě před červenou, a tak je Coyotes odpískán icing.
55:42
Doan nahodil puk na Luonga, který si nechce dělat žádné problémy a raději ukrývá puk pod svou lapačkou.
54:58
Bieksa vystřelil zpoza modré na Smitha, který se po svém úspěšném zákroku pokusil ihned rozehrát puk.
54:22
Michálek nahrál na pravou stranu Vermettovi, jenž svou ráznou střelou netrefuje bránu Canucks.
53:23
Yandle vyslal další střelu od modré, kterou opět Luongo vyráží.
52:40
Higgins se pokoušel nahrávat před bránu Coyotes, ale v tomto prostoru nebyl ani jeden hráč v modrém dresu a puk jen přeměřil útočné pásmo na šířku.
52:07
Boedker nahrál z pravé strany Korpikoskému, jenž vystřelil z mezikruží na Luonga, a ten jeho pokus vyráží za svou bránu.
51:15
Ribeiro zavezl puk do rohu útočného pásma, kde jej však domácí obrana rychle obrala o kotouč.
50:27
Následuje další vyhození puku přes všechny čáry, a hra se tak stěhuje zpět před Smitha.
50:13
Z velkého úhlu teď prověřil Smitha Higgins, ale hostující brankář si dokázal pohlídat prostor u své levé tyče.
49:54
Phoenix vyhazuje puk přes všechny čáry, a tak je odpískáno zakázané uvolnění.
49:35
Edler posunul puk na Bieksu, který se dostal do velmi dobré pozice a svou následnou střelou provětral lapačku Smitha.
49:21
Chipchura držel puk za bránou Canucks, kde na něj dotírali dva hráči domácích, kterým se nakonec povedlo vydolovat puk zpod bruslí hostujícího hráče.
48:38
Tentokráte je útočný postup Phoenixu zastaven postavením mimo hru.
48:27
Nahození Ekmana-Larssona se znovu odrazilo o plexisklo až do hlediště, a vhazovat se tak bude ve středovém kruhu.
48:06
Vzájemně jsou teď na dvě minuty za hrubost vyloučení Martin Hanzal (PHX) a Dan Hamhuis (VAN).
47:58
Vrbata se znovu pokoušel dostat puk před bránu, kde byl Kennedy, ale i v tomto případě si domácí obrana předbrankový prostor dokázala pohlídat.
47:26
Schlemko nahrál svému parťákovy na modré, který vyslal střelu na Luonga, a ten ukrývá puk mezi svými betony.
46:51
Na modré čáře Vancouveru se dostal ke střele Edler, ale jeho střelu Smith dobře viděl a vyrazil jeho střelu před sebe, kde následně přikryl puk pod svou lapačkou.
46:11
Vrbata nahazoval puk před Luonga, kde byli postavení Kennedy a Kennedy, ale ani jeden nedokázal tečovat puk za záda Luonga.
45:51
Následně vyhodil Vancouver puk na zakázané uvolnění.
45:24
Phoenix právě vstřelil branku!
SHANE DOAN dostal nádhernou přihrávku za obranu Canucks a jeho klička do bekhendu mu vůbec nevyšla, ale s těmito nevydařenými kličkami to hostům dnes nějak jde, protože puk se dostal Luongovi mezi betony a nakonec propll až do brány Vancouveru. Asistence: Mike Ribeiro, David Moss.
44:50
Stanton se dostal ke střele od modré a Smith jeho pokus vyráží svou hokejkou do rohu kluziště.
44:12
Puk si teď spíše pouze vyměňují obrany obou mužstev, které se snaží založit nějakou kloudnou útočnou akci, ale ani jednomu týmu to zatím nevychází.
43:37
Následný útok Canucks se však nevyvedl, protože Schlemkovi utekl puk a následně jej sbírá hostující obrana.
43:12
Hamhuis drží puk za bránou Canucks a čeká se svou rozehrávkou než jeho spoluhráči vystřídají.
42:35
Ke střele se nakonec dostal Yandle na modré čáře, ale jeho pokus míří mimo tři tyče domácí brány.
42:22
Halpern dokázal vybojovat puk v rohu kluziště, a Coyotes tak znovu tlačí svého soupeře.
41:35
Nahození Phoenixu do útočného pásma se odrazilo od mantinelu do ochranné sítě a vhazovat se bude ve středním pásmu.
41:25
Schlemko dostal přihrávku na levou stranu, kde přejel s pukem do útočného pásma a následně vypálil na Luonga, který jeho střelu kryje svou lapačkou.
40:55
Kesler pouze protečoval puk do útočného pásma Canucks, kde jej sbírá Ekman-Larsson.
40:20
Puk opět končí na jedné ze střídaček a vhazovat se bude ve středovém kruhu.
40:07
Ihned na začátku zaskočil hostující obránce Burrows, který se prodral až do zakončení, ale jeho střela skončila nad bránou Phoenixu.
40:01
Dnešní utkání sleduje 18 910 diváků.
I druhá třetina utkání byla na góly velice bohatá. Nejprve se podařilo ve vlastním oslabení srovnat utkání Coyotes díky druhému gólu Vermetta. Canucks však znovu dokázali udeřit dvakrát během 42 sekund, když se postupně trefili v závěru druhé třetiny Higgins a Dalpe. Jenže Phoenix zahrával ještě v poslední minutě přesilovou hru, ve které zkompletoval svůj hattrick Vermette, a ve třetí třetině nás tak čeká ještě velice zajímavá podívaná.

Střely na bránu: 14:22
Vhazování: 15:23
Zblokované střely: 10:12
Hity: 4:13
40:00
39:06
Coyotes využívají přesilovou hru! Boedker nahazoval puk před bránu Canucks, kde jej ještě nahrával Doan k druhé tyči, a tam si najel dnes třígólový střelec ANTOINE VERMETTE, jenž už neměl problém vstřelit puk do poloprázdné brány. Asistence: Shane Doan, Mikkel Boedker.
38:38
Kellan Lain je vyloučen na dvě minuty, a Coyotes tak mají příležitost hrát již svou pátou přesilovou hru.
38:34
Coyotes se snaží ihned s vývojem utkání něco udělat a rychle se tlačí do útočné třetiny.
37:41
Canucks se dostali do protiútoku tří proti dvěma, kdy Garrison nahrál na levou stranu ZACU DALPEMU, jenž svou střelou prostřelil Smitha v bráně Coyotes. Asistence: Jason Garrison, Zack Kassian.
36:59
Canucks dokázali vybojovat puk za bránou Phoenixu, kde jej podél mantinelu nahráli na modrou Hamhuisovi, jenž následně nahodil kotouč na Smitha, kde tečoval jeho střelu CHRIS HIGGINS, a posílá tak Canucks znovu do vedení. Asistence: Dan Hamhuis.
36:34
Daniel Sedin se vrací z trestné lavice, a ani tato přesilová hra nekončí brankou.
36:12
Vancouver dokázal získat puk a následně jej vyhodit až za bránu Smitha.
35:30
Ribeiro chtěl nahrát na pravou stranu Vermettovi, ale pas prošel až za útočníka Coyotes, kde se následně odrazil od mantinelu pryč z útočného pásma hostí.
35:05
Richardson opět vyváží puk až do útočného pásma Canucks, a sbírá tak cenné vteřiny.
34:41
Burrows však dokázal obrat o puk Yandla, a tak je puk za bránou Coyotes.
34:28
Máme tu další přesilovou hru, kterou bude tentokráte hrát Phoenix, protože na dvě minuty za podražení putuje na trestnou Daniel Sedin (VAN).
33:40
Dalpe dostal skákající přihrávku od Kassiana a domácí útočník nakonec poslal puk svou střelou do břevna hostující brány!
32:36
Čtvrtá formace Canucks dokázala uzavřít Coyotes v jejich obranném pásmu a z modré několikrát vystřelili Hamhuis a Stanton.
31:52
Lain zavezl puk až za bránu Coyotes, kde se snažil přihrát před ní, ale tam nebyl ani jeden z jeho spoluhráčů.
31:34
Hansen se již málem prodral do úniku, ale poslední obránce hostů jej nakonec čistým hitem poslal k ledu.
31:03
Tentokráte je však útok Phoenixu zastaven postavením mimo hru.
30:30
Phoenix tak přežil i své třetí oslabení a dokonce se v něm hostům povedlo vstřelit vyrovnávající branku,
29:07
Korpikoski a Vermette ujeli ve vlastním oslabení, když z pravé strany následně vystřelil ANTOINE VERMETTE, kterého střelu ještě vyrazil Luongo zpět na hůl hostujícího útočníka, který si chtěl posunout puk na střed útočného pásma, ale do hokejky mu prásknul domácí Kresler, a ten dá se říct vstřeluje druhý gól Coyotes. Bez asistence.
28:38
Michálek dokázal získat puk za svou bránou a následně jej poslal až na hůl domácího brankáře.
28:10
Phoenix však vyhrál následné vhazování a hosté posílají puk přes všechny čáry.
28:00
Přesilovou hru si tentokráte zahraje Vancouver, když je na dvě minuty vyloučen Kyle Chipchura (PHX) za podražení.
27:50
Burrows dokázal vybojovat puk za bránou Coyotes, kde nahrál na modrou Hamhuisovi, jenž ještě posunul puk na Taneva, který jej následně nahodil na Smitha.
27:24
Další útočná akce Phoenixu je tentokráte zastavena zblokováním přihrávky na střídačku domácího celku, a vhazovat se bude ve středovém kruhu.
26:50
Schlemko ihned po přejezdu modré nahrál na levou stranu Korpikoskému, jenže svou střelou donutil Luonga k dalšímu zákroku.
26:25
Vancouver však následně vyhodil puk přes všechny čáry, ale jelikož je na ledě již pět hráčů Canucks, tak je domácím odpískán icing.
26:10
Tak ani třetí přesilová hra Coyotes nekončí brankou, a Edler se tak vrací z trestné na led.
25:38
Ribeiro ztratil puk v útočném pásmu a Canucks jej následně vyhazují přes všechny čáry.
25:14
Vrbata od modré nahazoval puk před bránu, kde byl Hanzal, ale ten tečoval puk přímo do Luonga.
25:03
Luongo si připisuje další úspěšný zákrok po střele Doana z pravé strany kluziště.
24:22
Yandle dostal nabito na modrou čáru, kde však svou tvrdou střelou trefil prvního bránícího hráče.
24:09
Na dvě minuty za krosček je vyloučen domácí Alexandr Edler (VAN), a Phoenix tak bude hrát svou třetí přesilovou hru.
24:00
Shane Doan se dostal do velice skvělé pozice mezi kruhy, kde svou následnou střelou přestřeluje bránu Canucks,
23:50
Doan dostal puk na levou stranu, ale zde byl zastaven Bieksou, který následně posílá puk do středního pásma.
23:08
Přihrávku Canucks ve středním pásmu zblokoval jeden z hostujících na střídačku domácích, a vhazovat se tak bude ve středovém kruhu.
22:59
Nahrávku Morrise protečoval do útočného pásma Coyotes Vrbata, ale český útočník odchází následně střídat.
22:18
Kennedy nahrál křižnou přihrávkou Vrbatovi, jenže vypálil tvrdou ránu na Luonga, ale ten jeho pokus vyráží svým betonem.
21:32
A po zhlédnutí záznamu je potvrzeno, že branka byla docílena kopnutím, a nemůže tak platit.
21:32
Tak to byla zajímavá situace. Halpern nahrál před bránu domácích, kde se puk odrazil k Chipchurovi, jenž zřejmě dorazil puk do brány svou bruslí a hlavní rozhodčí nejdříve uznal branku Coyotes, ale během dvou sekund změnil své rozhodnutí a rozpažil. Teď je však gól Coyotes řešen u videa.
21:17
Ihned po návratu pátého hráč z trestné se Vancouver pustil do útoku, ale po jednom ze soubojů za bránou Coyotes se odrazil puk do hlediště a vhazovat se bude ve středním pásmu.
20:41
Richardson znovu zavezl puk až skoro ke Smithovi, a vypadá to tak, že ani druhá přesilová hra hostů neskončí gólem.
20:18
Vancouver dokázal dostat puk až do svého útočného pásma.
20:01
Máme za sebou první třetinu utkání, ve které jsme mohli vidět hned tři branky, když se o dvě z nich postarali domácí Canucks, kteří tak vedou po první třetině 2:1. Všechny tři branky padnuly během minuty a dvou sekund, když se nejdříve do dvoubrankového vedení dostal Vancouver díky gólům Bieksi a Hansena. Coyotes však dokázali snížit z hole Vermetta, a výsledek utkání je tak nadále otevřený. Phoenix bude ještě na začátku druhé třetiny dohrávat přesilovou hru.

Střely na bránu: 7:11
Vhazování: 6:9
Zblokované střely: 2:4
Hity: 2:3
20:00
19:55
Richardson dokázal zavést puk až do útočného pásma Canucks, kde sbírá cenné vteřiny.
19:40
Vancouver vyhazuje puk přes všechny čáry.
19:12
Vrbata vystřelil z levé strany kluziště, kde se odrazil puk k Doanovi, jenž stál vedle brány Canucks, ale hostující kapitán následně poslal svou střelou puk do hlediště.
19:03
Máme tu druhé vyloučení na straně domácích, když je na dvě minuty vyloučen domácí Dale Weise (VAN) za nedovolené bránění hostujícího brankáře.
18:46
Tak to byl hodně přísný offside, který teď odpískali čárový Michálkovi, jenž z velkou pravděpodobností, ještě udržel puk v útočném pásmu.
18:05
Sedin dostal puk na levou stranu útočného pásma a Smith jeho následnou střelu vyráží svým betonem.
17:41
Vrbata se dostal k puku mezi kruhy, ale jeho střela byla zblokována domácí obranou do rohu kluziště.
17:11
Vancouver teď přežil velký tlak Coyotes a Luongo si na své konto připsal pár velice vydařených zákroků.
16:25
Michálek vystřelil od modré a Luongo vyrazil jeho pokus před sebe, kde byl Boedker, ale toho nakonec vychytal svou lapačkou domácí brankář.
15:55
Druhá přesilovka domácích je již minulostí a nutno dodat, že ani druhá početní výhoda se Canucks vůbec nevydařila.
15:20
Vancouver má zatím ve svých přesilovkách velké problémy. Ekman-Larsson společně s Vrbatou vyvezli puk až na útočnou modrou.
14:52
Luongo znovu musí pro puk za svou bránu, protože jej tam poslal Korpikoski.
14:30
Zbyněk Michálek vyhazuje puk přes všechny čáry.
14:00
Daniel Sedin našel krásnou přihrávkou Garrisona,, ale ten si svou střelu připravoval příliš dlouho a následně vystřelil puk do před sebou stojícího hráče.
13:49
Dereck Morris (PHX) podrazil v rohu obranného pásma Kassiana, a tak jde hostující hráč posedět dvě minuty na trestnou lavici.
13:32
Sedin z modré čáry nahodil puk na Smitha, který raději ukrývá puk ve své výstroji.
12:56
Chipchura nedostal na poprvé puk do útočného pásma, ale puk se k útočníkovi Phoenixu vrátil, a tak jej ve druhém případě pouze nahodil za Luonga.
11:33
Coyotes však rychle vstřelují kontaktní branku, když Moss nahrál z pravé strany do jízdy ANTOINOVI VERMETTOVI, jenž tvaří v tvář Luongovi chtěl udělat kličku do bekhendu, ale ta se mu nepovedla a možná proto také skončil puk v síti Canucks, protože Luongo se již přesouval ke své tyči a puk mu tak projel kolem betonu. Asistence: David Moss, Derek Morris.
11:15
A je tu další gól v síti Phoenixu! Canucks získali puk ve svém obranném pásmu a Kesler ihned založil rychlý protiútok, když se s pukem dostal až do útočného pásma, kde nahrál mezi kruhy JANNIKU HANSENOVI, jenž vstřelil druhý gól Vancouveru. Asistence: Ryan Kesler.
10:30
Ihned po své přesilovce udeřili Canucks, když Higgins nahrál na modrou, kde byl KEVIN BIEKSA, jenž pouze nahodil puk na Smitha, který jeho střelu trochu podcenil a puk končí za zády brankáře Phoenixu. Asistence: Chris Higgins, Zac Dalpe.
10:25
Vancouver znovu neudržel puk ve svém útočném pásmu a Phoenix je již kompletní.
10:03
Vrbata nahrál do jízdy Hanzalovi, jenž vystřelil ještě před modrou směrem na Luonga, který jeho pokus vyráží do ochranné sítě.
09:38
Vancouver znovu přihrál svým protihráčům. Tentokráte to bylo na hůl Michálka, který opět vyhazuje puk.
09:05
Sedin nahrál přímo na hůl Vrbaty, který se nijak nerozmýšlel a poslal puk až k Luongovi.
08:40
Kesler se snažil svou zadovkou nahrát před bránu, ale obrana Phoenixu zachytila puk a následně jej vyhodila přes všechny čáry.
08:24
Lauri Korpiskoski (PHX) dostává, jako první hráč hostujícího týmu dvouminutový trest za hákování, a Vancouver tak bude hrát přesilovou hru.
07:47
Korpikoski se dokázal dostat s pukem až do útočného pásma, kde však svou střelou netrefuje bránu Canucks.
07:35
Tak to byla obrovská šance domácích! Lain se dokázal dostat s pukem až před Smitha, kde ještě hledal svého parťáka Webera, který měl před sebou již prázdnou bránu, ale brankář Phoenixu se dokázal perfektně přemístit, a zabránit tak skoro jistému gólu!
06:45
Vermette dostal hodně prostoru na pravé straně a jeho následnou střelu musel likvidovat Luongo.
06:05
Ve vlastním oslabení zahrozili Burrows a Richardson, ale jejich pokus nakonec končí po odrazu Smitha v ochranné síti.
05:23
Ekman-Larsson vystřelil od modré a Luongo vůbec nevěděl, kam se puk odrazil. Kotouč se málem dostal na hůl Hanzala, který měl před sebou zcela prázdnou bránu, ale hostující útočník byl dobře pokrytý domácí obranou.
05:05
Máme tu první vyloučení v utkání, když na dvě minuty za zdržování hry putuje na trestnou Jason Garrison (VAN).
04:45
Ribeiro si nahodil puk za bránu Canucks, kde si pro něj následně i dojel, ale domácí obrana jej rychle obrala o puk.
03:59
Michálek nahodil puk do útočného pásma, ale puk obkroužil celé pásmo a následně skončil na hokejce jednoho z domácích.
03:09
Hansen prodloužil puk Richardsonovi do jízdy, který si ještě udělal kličku do mezikruží a jeho následnou střeli vyráží Smith do hlediště.
02:19
Richardson zajel s pukem až za bránu Coyotes, kde následně poslal přihrávku před bránu, ale hostující brankář dokázal jeho pas zachytit.
01:40
Coyotes se dokázali dostat do útočného pásma, ale Ribeirova formace příliš dlouho puk v útočném pásmu neudržela.
01:08
Garrison znovu dostal puk na modrou, ale tentokráte nabil svému kolegovi Edlerovi, jenž svou tvrdou ránou donutil Smitha k prvnímu zákroku.
01:00
Garrison vystřelil od modré, ale jeho střela byl zblokována před brankářem Coyotes.
00:25
Jako první dostali do svého útočného pásma dostat puk domácí, ale Phoenix velice rychle získal puk na své hokejky.
00:01

Vancouver Canucks: Luongo (Lack) – Edler, Garrison, Hamhuis, Tanev, Stanton, Bieksa – Higgins, Kesler, Burrows – Sedin, Dalpe, Kassian – Hansen, Richardson, Weise – Sestito, Lain, Weber.

Phoenix Coyotes: Smith (Greiss) – Ekman-Larsson, Michálek, Yandle, Morris, Schlemko, Stone – Korpikoski, Vermette, Boedker – Kennedy, Hanzal, Vrbata – Doan, Ribeiro, Moss – Klinkhammer, Chipchura, Halpern.

Na soupisce Vancouveru není ani jeden hráč z Česka či Slovenska, ale naopak do utkání zasáhnou hned tři čeští hráči na straně Phoenixu, a to konkrétně Radim Vrbata, Martin Hanzal a Zbyněk Michálek.
Vzájemná utkání:

Oba týmy v letošní sezóně čeká hned pět střetnutí, protože se jedná o týmy z Pacifické divize. Tři utkání mají již za sebou, kdy lepší bilanci má zatím Phoenix, který zvítězil ve dvou utkáních. Ani v jednom ze všech tří utkáních však nevyhrál domácí tým, protože vždy dokázali pomyslné misky vah přiklonit na svou stranu hosté.

5.11. Vancouver – Phoenix 2:3sn
6.12. Phoenix – Vancouver 2:3pp
16.1.Vancouver – Phoenix 0:1
Vancouver Canucks

Vancouver je zatím po 52 odehraných utkáních se ziskem 61 bodů na osmé příčce západní konference, a jak už bylo zmíněno v příspěvku o Phoenixu, tak dnes čeká Canucks velký souboj o zvýšení svého náskoku či naopak. Domácím bude na jejich lavičce stále chybět jejich hlavní trenér John Tortorella, který si stále odpykává svůj trest, ze zápasu proti Calgary. Kosatkám navíc chybí i jeden z bratří Sedinů, a to konkrétně Henrik, kterého tak postihlo jeho první vážnější zranění jeho kariéře v NHL.

Zranění hráči:

Henrik Sedin (žebra), Mike Santolleri (rameno), Andrew Alberts (horní část těla). Vyškrtnut ze sestavy David Booth.
Phoenix Coyotes

Phoenix je po 51 odehraných utkáních se ziskem 57 bodů na poslední nepostupové příčce v západní konferenci, kdy na právě osmý Vancouver ztrácejí Coyotes čtyři body. Phoenix je teď na tripu po kanadských stadionech, když mají za sebou již dvě utkání proti Calgary a Edmontonu. Svěřenci Davea Tippetta mají zatím padesáti procetní úspěšnost, když si připsali jednu výhru a jednu porážku.

Thomas Greiss – 92,9 %

Phoenix nemá žádného zraněného hráče. Vyškrtnuti ze hry jsou však Paul Bissonnette, David Rundblad a Jordan Szwarz.
Vítejte u dalšího online přenosu z utkání kanadskoamerické NHL, ve které se proti sobě postaví týmy Vancouver Canucks a Phoenix Coyotes. Jedna se tak o souboj dvou celku ze západní konference, kdy na pikantnosti duelu ještě přidává, že jsou oba týmy na 8. a 9. místě, a jedná se tak přímý boj o play off. Utkání má naplánovaný start na 02:00 SEČ, ale vzhledem k předzápasovým okolnostem se dá očekávat, že úvodní buly bude vhozeno kolem 02:10.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.