Tým Dinamo Moskva si z Vladivostoku odváží po těsné výhře 4:3 tři body. Vítězný gól zaznamenal sto sedmdesát vteřin před koncem řádné hrací doby Alexei Sopin. Největší zásluhu na vítězství hostů měl Maxim Karpov, jenž zaznamenal dvě asistence.

Z Vladivostoku je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml.
Statistiky utkání:

Střely na branku: 26:30 (10:9, 9:9, 7:12).
Vyloučení: 1:0, navíc Ternavsky (VLD) 10 min. OT.
Bez využití.
V oslabení: 1:0.
Vyhraná vhazování: 28:19 (11:7, 8:7, 9:5).
58:05
Admiralu se nedaří dostat do tlaku, Moskva pozorně brání.
57:10
Dinamo právě vstřelilo branku!

Hosté jdou dnes poprvé do vedení! Hosté jdou dnes poprvé do vedení! Jakoby mě ALEXEI SOPIN vyslyšel, když jsem hovořil o nastaveném čase, i když není ještě konec třetí třetiny. Jmenovaný exekutor prostřelil od útočné modré čáry vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Denis Barantsev.
55:20
Touš v útočném rohu Dinama. Ani jedno mužstvo nechce udělat chybu, zřejmě se dočkáme prodloužení.
54:10
Bergfors zachytil rozehrávku soupeře a prověřil pozornost maskovaného muže hostů.
52:55
Moskva má více ze hry, ale nedokáže proměnit vytvořené brankové příležitosti. Z trestné lavice se po dvanáctiminutovém trestu vrátil Artyom Ternavsky, jenž může pomoct svému týmu.
51:55
Celek Dinama se usadil u branky Lundstroma.
50:59
Osipov nahodil puk do útočného pásma.
49:50
Grachev nevystřelil mezi tři tyče.
49:00

To bude ještě drama, začíná se znovu od nuly. KONSTANTIN KASYANCHUK vyrovnává po zaváhání domácích obránců. Asistence: Dmitry Pestunov.
47:55
V dobré pozici také Bergfors, jeho střela se neujala.
47:34
Grachev nepropasíroval kotouč za záda Yeryomenka.
47:00
Zatímco stadionem probíhá mexická vlna, musí čelit svěřenci Hannaha Jortikky velkému náporu svého soka.
46:40
Kvapil nevyzrál na Lundstroma.
45:20
Hosté uzamkli Admiral v útočném pásmu.
44:35
Ofenzivní akci zakládali po delší odmlce hosté, Lundstrom mohl zůstat klidný.
43:00
Dinamo se snaží o vyrovnání, avšak marně. Domácí hráči nechtějí soupeři půjčit puk.
42:15
Hokejisté Vladivostoku se drží v útočné třetině.
41:50
40:24
Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!

Gól v oslabení! NICLAS BERGFORS vrací svému celku vedení. Asistence: Felix Schutz.
40:01
Domácí začínají třetí periodu ve čtyřech.
40:01
Ve druhé dvacetiminutovce se podařilo hostům vyrovnat, domácího gólmana prostřelil Alexei Tsvetkov. Po čtyřiceti minutách hry je skóre vyrovnané, 2:2.
Statistiky druhého dějství:

Střely na branku: 9:9.
V oslabení: 0:0.
Vyhraná vhazování: 8:7.

Další třetina začne přibližně v 08:46 h.
40:00
39:50
Početní výhoda pro hosty. Artyom Ternavsky (VLD) inkasoval dvě minuty za faul zezadu před vlastní brankou a navíc desetiminutový osobní trest.

Celkem TM v dnešním utkání: 12.
Vyloučení celkem v zápase: 1:0, navíc Ternavsky (VLD) 10 min. OT.
38:40
Lundstrom zlikvidoval střelecký pokus Karsumse.
37:58
Commodore odstaven od kotouče na hranici pravidel, divákům se to příliš nelíbí a dávají to dost hlasitě najevo.
36:25
Ternavsky nerozehrál přesně a nebýt Lundstroma, vyrovnané skóre by bylo minulostí.
35:40
Grachev a Bergfors si vyměnili puk u mantinelu, vážnější šance z toho nebyla.
34:15
Gynge se málem octl v samostatném úniku, ale nedokázal zpracovat puk podle svých představ.
33:30
Nasazení a tempo hry mírně upadlo.
32:01
Vladivostok se dopouští v obraně školáckých chyb, Lundstrom zatím téměř vždy na svém místě.
30:29
Gynge dostal po delší době touš do útočné třetiny, Yeryomenkovi nenadělala jeho střela potíže.
29:45
Domácí brankář se musel nyní hodně ohánět, aby se Moskva dnes poprvé neoctla ve vedení.
28:15
Mosalyov v dobré střelecké pozici neuspěl proti Lundstromovi, který vytáhl ze své dílny pohledný zákrok.
27:20
Hosty vstřelený gól nabudil, domácí jakoby byli z vyrovnávací branky opaření.
26:34

Je znovu vyrovnáno, na domácího brankáře nalezl recept ALEXEI TSVETKOV. Asistence: Maxim Karpov, Martins Karsums.
25:50
Kvapil zahodil tutovou šanci, domácí mohou znovu děkovat svému gólmanovi.
25:05
Lundstrom přečetl úmysly Mosalyova.
24:40
Dinamo se stále udržuje v pásmu u branky Lundstroma, vyrovnání je pro hosty nadlidský úkol.
23:18
V šanci byl také Kvapil, jenže na domácího brankáře si nepřišel.
Dnešní utkání sleduje 5 500 diváků.
23:00
Karsums měl před sebou odkrytou branku, Lundstrom skvěle zasáhl.
22:30
Z nebezpečného protiútoku mohli těžit hráči Vladivostoku, Yeryomenko připravený.
21:45
Hosté touží po vyrovnání, defenziva Admiralu se má ale na pozoru.
20:50
Druhá část začala velmi zostra, hra se přelévá ze strany na stranu.
20:01
Úvodní dvacetiminutovku ovládli hokejisté domácích, kteří po dvaceti minutách vedou na Dinamem Moskva 2:1. Jako první se po sto sekundách zápasu prosadil Sergei Barbashev, za necelých sedm minut vyrovnal Martins Karsums. Z nařízeného trestného střílení vrátil Vladivostoku vedení Konstantin Sokolov.
Statistiky úvodního dějství:

Střely na branku: 10:9.
Vyloučení: 0:0.
Vyhraná vhazování: 11:7.

Další třetina začne přibližně v 07:55 h.
20:00
19:30
Úvodní část se dohrává.
18:37

Nařízené trestné střílení proměnil KONSTANTIN SOKOLOV.
18:37
Po faulu Dominika Graňáka bylo nařízeno trestné střílení pro domácí.
17:20
Porseland neprostřelil obranný val soupeře.
15:55
Hraje se bez vážnějších šancí, tempo hry mírně opadlo.
14:00
Schutz provizorní střelou z úhlu nepřekvapil Yeryomenka.
13:10
Vladivostok kombinuje na útočné polovině, defenziva Moskvy se má zatím na pozoru.
11:45
Rychlý protiútok Admiralu brankou nekončí.
10:30
Pro změnu v tlaku domácí hokejisté.
09:50
Domácí vstřelený gól hodně nebudil, Fetisov Arena je na nohou.
08:37

Hosté vyrovnávají, prosadil se MARTINS KARSUMS. Asistece: Maxim Karpov.
07:55
Sokolov se octl v šanci, neuspěl.
06:30
Bergforsova jedovka neskončila za zády hostujícího hájce svatyně.
06:00
Yeryomenko včas na svém místě, žádnou výraznější akci Vladivostoku řešit dosud nemusel.
05:02
Ternavsky v dobré střelecké pozici promáchl.
03:55
Hosté aktivnější, drží puk na svých holích.
02:30
Pestunov proti Lundstromovi neuspěl.
01:40

Domácí jdou do vedení hned v úvodu zápasu. Skóre otevírá SERGEI BARBASHEV. Asistence: Mathias Porseland.
00:40
Hosté začali utkání náporem.
00:01
Zápas začne o něco málo později.
Porovnání v sezóně 2013/2014:

Admiral Vladivostok:

25 zápasů: 9 výher, 3 výhry po základní hrací době, 4 prohry po základní hrací době, 9 proher; skóre 63:61; 37 bodů; v tabulce Východní konference KHL 7. místo.

Dinamo Moskva:
26 zápasů: 16 výher, 1 výhra po základní hrací době, 2 prohry po základní hrací době, 7 prohery; skóre 79:52; 52 body; v tabulce Západní konference KHL 2. místo.

Admiral Vladivostok: Lundstrom (Ivannikov) – Osipov, Ternavsky, Porseland, Antropov, Zemchyonok, Poleschuk, Commodore – Gynge, Nikitenko, Ugarov – Bergfors, Schutz, Grachev – Sokolov, Drugov, Bortnikov – Pervushin, Barbashev, Kuznetsov. Trenér: Hannah Jortikka.

Dinamo Moskva: Yeryomenko (Barzman) – Solovyov, Jalasvaara, Graňák, Vishnevsky, Mironov, Derlyuk, Koryagin, Barantsev – Kokarev, Babenko, Soin – Pestunov, Kasyanchuk, Mosalyov – Karsums, Tsvetkov, Karpov – Sopin, Volkov, Kvapil. Trenér: Harijs Vitolinsh.

Rozhodčí: Eduard Odins, Evgeny Romasko – Eduard Metalnikov, Alexander Sirotkin.
Příjemné nedělní a sváteční brzké ráno, zanedlouho budeme svědky utkání nejlepší evropské hokejové ligy mezi týmy Admiral Vladivostok a Dinamo Moskva. Favoritem dnešního střetnutí jsou hosté.
Vítáme Vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 07:00 hod.