Přenos se aktualizuje automaticky

Je dobojováno. Vladivostok vedení nabyté v prostřední části udržel a v závěru navíc zpečetil gólem do prázdné branky. Admiral tak zdolal Sibir Novosibirsk 3:1. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely na branku: 29:21
60:00
Konec zápasu.
59:37
Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto, Novosibirsku se hra v šesti příliš nevydařila. LOGAN PYETT se chopil kotouč. sjel do útočného pásma a přesným bekhendem rozhodl o zisku tří bodů pro Vladivostok. Bez asistence.
59:17
Postavení mimo hru. Situace je již pro hosty kritická. Sibir si bere oddechový čas.
58:45
Stále se bojuje ve středním pásmu, Vladivostok si počíná velice zkušeně.
57:47
Ignatuškin vybruslil z rohu a střelou do horní poloviny brány donutil Ivannikova k zásahu. ´Domácí brankář byl při svém počínání bezchybný.
56:17
Vladivostok drží kotouč na holích a v poklidu kombinuje na vlastní polovině. Domácí vědí, že není kam spěchat.
55:12
Sibiru se již čas velmi výrazně krátí. Pokud pomýšlí na vyrovnání, bude muset svou hru podstatně zlepšit.
54:29
Ofenzivu Admiralu zastavuje postavení mimo hru, které neuniklo pozornému pomenzímu arbitrovi.
53:59
Tvrdou ránu od modré čáry opět kryje Koskinen. V podání Novosibirsku zatím nevidíme ani náznak jakékoliv příležitosti.
52:57
Po zakázaném uvolnění Novosibirsku následuje komerční přestávka, po které se bude vhazovat před Koskinenem.
52:08
Snaha se Sibiru nedá upřít, avšak obrana Vladivostoku je zatím skálopevná a bez větších mezer. Především pak modrá čára je velmi dobře střežena.
51:18
Rána z voleje Naumenkovovi příliš nesedla, Koskinen si proadil bez větších obtíží.
50:10
Po bombě od modré nastal před Ivannikovem velký závar, který ale nakonec domácí defenziva hasí a nedoupouští vyrovnání. Do konce utkání již zbývá necelých deset minut.
49:39
Schutzovu dělovku od modré Koskinen likviduje. Domácí stále poměrně v poklidu kontrolují hru, Sibir se nemůže dostat do výraznějších brankových příležitostí.
48:13
Vladivostok pokračuje v aktivním výkonu, což mu při pohledu na stav utkání bezpochyby stačí.
47:17
Osipovova dělovka od modré nadělala Koskinenovi spoustu problémů, touš nakonec však pouze procestoval brankovištěm.
46:26
Kopejkin měl na holi vyrovnání, vybruslil před brankoviště a bekhendovým pokusem se snažil zaskočit Ivannnikova. Gólman Admiralu se ale stačil přesunout a šanci zlikvidovat. Komerční přestávka.
45:43
Lehké nahození Bergforse Koskinen raději ukryl do své rukavice. Opět buly před hostujícím strážcem svatyně.
44:57
Zubov motal hlavu domácímu obránci, leč do šance se nedostal. Další útok Sibiru končí zakázaným uvolněním. Vhazovat se bude před Koskinenem.
43:52
V poslední části jsme se stále nedočkali přerušení hry, veškeré dění se odehrává především ve středním pásmu, což vyhovuje Admiralu.
42:57
Hraje se velmi plynule, přičemž se opakuje téměř stále stejný scénář. Sibir naráží na výborně postavená obranný val Vladivostoku.
41:53
Admiral ale i po skončení přesilové hry velmi aktivně napadá, což nese kýžené ovoce v podobě problémů obrany Novosibirsku.
40:58
Domácí vlemi odbře kombinovali v útočném pásmu, avšak do výraznější střelecké pozice se nakonec nedostali, Sibir vyhodil přes všechny čáry.
40:01
Začala třetí třetina.
Druhá půle byla ve znamení domácího obratu, o který se Vladivostok postaral hned v úvodu části. I nadále měl více ze hry, avšak další branky již nepřidal. Do třetí periody si tak odnáší slibný náskok. Podaří se Novosibirsku vyrovnat, nebo zůstanou body ve Vladivostoku? Sledujte náš on-line přenos!

Střely na branku: 20:13
40:00
Druhá třetina skončila.
39:46
Pokud domácí početní výhodu nevyužijí nyní, odnesou si ji do třetí třetiny. Arťom Karavajev (SIB) je potrestán za vyhození kotouč mim hrací plochu.
39:15
Také v poslední minutě části Admiral svého soka svírá, převyšuje jej především bruslením.
38:20
Gubin nahodil kotouč, který si poté také dobruslil. Hostující družina tak vybojovala alespoň buly v útočném pásmu.
37:58
Hosté se osvobodili pouze za cenu zakázaného uvolnění. Vhazovat se bude před brankářem Sibiru.
37:28
Na Kosnikena létá jeden projektil za druhým, domácí jsou v právě probíhajících minutách jasně lepším celkem. Stále však vedou pouze o jeden gól.
36:42
Admiral nahodil z velkého úhlu kotouč před branku, kde ale nikdo z domácích borců nebyl. Koskinen tak raději ukryl kotouč. Následuje komerční přestávka.
35:45
Domácí uháněli do přečíslení dovu na jednoho, které ale Pyett zakončil pouze do hrudi připraveného Koskinena.
35:02
Vladivostok vyhazuje přes všechny čáry. Toto oslabení již vypadá pro domácí slibně.
34:36
Obrovský závar před Ivannikovem branku nepřinesl, domácí brankář nakonec poskakující kotouč zákrokem alá Dominik Hašek zalehl.
33:30
Hosté v plném počtu, začíná zkrácená přesilová hra Novosibirsku.
33:03
Domácí mají po přesilové hře. Za nebezpečnou hru vysokou holí je "odměněn" Denis Osipov (VLD).
32:25
Domácí se dlouho drželi v útočném pásmu, avšak Sibiru se nakonec přece jenom podařilo vyhodit. Admiral poté rozehrál na zakázané uvolnění.
31:30
Přesilová hra pro Admiral. Sergei Šumakov (SIB) je potrestán za nešťastní vyhození kotouče mimo hrací plochu. Domácí tak mají dobrou možnost k navýšení vedení.
31:12
Před Ivannikovem nastal velký závar, ve kterém se nejlépe zorientoval domácí brankář. Vladivostok tak stále drží těsné vedení.
30:06
Icing Sibiru vrací hru před Koskinena. Novosibirsk postrádá ve druhé části jistotu na holích, kupí spoustu zbytečných chyb.
29:11
Sannikov se dobře uvolnil u levého mantinetu a vydal se do útoku. Behkhendovým pokusem ale na přiraveného gólmana domácího celku nevyzrál.
28:33
Po této situaci se navíc bude vylučovat, za hrubost jsou současně vyloučeni Ilja Zubov (VLD) a Dmitrij Kurgyšev (SIB).
28:33
Ránu Kurgyševa z pozice levého kruhu nyní zastavuje Ivannikov. Vhazovat se bude po pravici domácího brankáře.
27:53
Hosté se tlačí za vyrovnáním, avšak zatím se jim nepodařilo nalézt ideální střeleckou pozici. Hokejisté v modrém jsou po dobrín nástupu do prostřední části bezchybní.
26:47
Admiral je na koni, stálel více se tlačí před hostujícího brankáře. Ten ale nyní nadějně se rozvíjející akci zastavil. Následuje komerční přestávka.
25:08
Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Pohledná akce v podání Admiralu Bortnikov dosprintoval touš, zabrzdil a předložil jej najíždějícímu borci, kterým nebyl nikdo jiný než ILJA ZUBOV. Domácí forvard poté zamířil přesně mezi betony Koskinena. Vladivostok zahájil druhé dějství skutečně výobrně. Asistence: Igor Bortnikov, Justin Hodgman.
24:51
Icing v podání Admiralu. Hosté se již z inkasované branky oklepali a začali opět stále více napadat.
23:37
Koskiranta se snažil nahodit do útočného pásma, ve kterém se ale pohyboval spoluhráč hostujícího útočníka. Postavení mimo hru.
23:00
Zakázané uvolnění vrací hru před brankáře domácích. Admiral je ale vyrovnávací brankou velmi nabuzený a aktivně se tlačí kupředu.
22:28
Admiral pokračuje v útočném snažení, nyní ovšem lehký pokus ze značného úhlu Koskinen likviduje a přerušuje hru.
21:02
Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno! Druhé dějství sice zahájili aktivněji hosté, avšak z protiútoku se podařilo Vladivostovku vyrovnat. Do prudké přihrávky vložil hůl FELIX SCHUTZ, který tam změnil směr dráhy letu kotouče. Ten potí se štěstím doskákal za záda Koskinena. Asistence: Niclas Bergfors, Jevgenij Gračjov.
20:01
Začala druhá třetina.
Je za námi úvodní perioda, která přinesla zpočátku aktivní hokejovou podívanou. Postupně však tempo hry upadalo. Z minima šancí dokázali vytěžit branku hosté, které poslal do vedení Alexej Kopejkin. Jak se bude souboj vyvíjet nadále? Sledujte náš on-line přenos!

Střely na branku: 7:4
20:00
První třetina skončila.
19:47
Útok Novosibirsku zastavuje ofsajd. Vhazovat se bude ve středním třetině.
19:03
Commodore se pokusil vypálit ze značného úhlu, avšak rána byla zblokována hostujícím obráncem.
18:16
Další atak domácí družiny maří postavení mimo hru, které neuniklo pozornému pomeznímu sudímu. Buly ve středním pásmu.
17:35
Vladivostok znovu operuje před Koskinenem, kterému ale příliš problémů nepřidělává. Hosté se zatím brání bez větších obtíží.
16:18
Admiral chtěl využít špatného střídání Novosibirsku, který ale komplikace nepřipustil a stihl se včas vrátit.
15:37
Gračjov se dobře uvolnil na modré čáře, sjel do mezikruží a vyslal jedovatou střelu švihem. Koskinen byl ale na svém místě.
15:11
Schutz hledal přihrávku dobře postaveného spoluhráče, avšak do pasu vložil hůl Plechanov. Protiútok Sibiru se ale s úspěchem nesetkal.
14:21
Pyett si dobře sjel na přihrávku, prohnal se až na pozici pravého kruhu, odkud přízemní ranou vyděsil Koskinena. Kotouč ale zamířil těsně vedle pravé tyče.
13:35
Veškeré dění se odehrávái především v útočném pásmu, kde ani jednomu z mužstev žádné nebezepečí nehrozí.
12:46
Po doteku kotouče s ochrannou sítí následuje další reklamní pauza, po které se bude vhazovat před hostujícím brankářem.
11:28
Hosté v plném počtu. Admiral prakticky nevystřelil na bránu, Novosibirsk předvedl ukázkovou defenzivu.
10:32
A opět otožná situace. Tuto početní výhodu si Vladivostok za rámeček rozhodně nedá.
10:15
Admiralu se ale přesilová hra vůbec nedaří, domácí rozehráli na zakázané uvolnění. Vhazovat se tak bude před Ivannikovem, což pochopitelně vyhovuje Novosibirsku.
09:43
Hlavní sudí nepřipouštějí volný metr a trestají. Za menší potyčku jsou současně vyloučeni Niclas Bergofrs (VLD) a Ivan Lekomcev (SIB). Na počtu hráčů na ledové ploše tento stav nic nezmění.
09:28
Admiral si zahraje první přesilovu hru v utkání. Za hrubost putuje na trestnou lavici Igor Ožiganov (SIB). Jak Admiral s touto příležitostí naloží?
08:42
Sibir právě vstřelil branku!
Netrvalo dlouho a skutečně se tak stalo. Domácí obrana zaváhala při rozehrávce, čehož využil ALEXEJ KOPEJKIN. Kapitán Sibiru se dostal k odraženému kotouči, povyjel si a přesnou ranou mezi betony Ivannikova otevřel skóre. Asistence: Dmitrij Kurgyšev.
08:35
Hra se nyní uklidnila, oba celky začaly hrát poctivý defenzivní hokej. Uvidíme, zda se dočkáme branky, která by pozvedla úroveň duelu.
07:44
Gynge se již pomalu hnal do zakončení, když pohotým obranným zákrokem zmařil šance Vladivostoku hostující zadák.
07:05
Schutz si sjel podél pravého mantinelu do útočného pásma, kde byl ale odzbrojen. Hnedle poté byl odpískán ofsajd. Následuje komerční přestávka.
06:28
Vladivostok je zatím lepším mužstvem, a to především v pohybu. Příliš větších brankových příležitostí jsme ale zatím neviděli.
05:59
Admiral se vydal kupředu a nakonec také zaměstnal Koskinena. Lehké nahození od modré ale nenadělalo hostujícímu brankáři potíže.
05:02
Ve stoprocentní pozici se ocitl hostující Koskiranta, proti jehož střele se stihl přesnout domácí brnakář. Ivannikov předvedl ukázkový rozklek, kterým zabránil kotouči ve své síti.
04:37
Před dotírajícím Pyettem Koskinen raději ukryl kotouč. Vhazovat se bude po levé ruce hostující brankáře.
03:34
Zatím se hraje v poměrně solidním tempu, obě mužstva se prezentují aktivní bruslením.
02:21
Chyba v rozehrávce domácích, po které se ocitl v mezikruží zcela osamocen Romanov. Útočník Novosibirsku ale přízemním pokusem neuspěl, Ivannolpv byla na svém místě.
01:34
Bergfors si sjel k levému kruhu a tvrdou ranou zaskočil Koskinena. Ten ale stihl zareagovat a vytěsnit puk pravým betonem.
00:45
Domácí zahájili velmi aktivní napadání, které přidělává Sibiru starosti. Do větší brankové příležitosti se ale Vladivostok neprobil.
00:01
Utkání právě začalo.
Obě mužstva jsou již seřazena na ledové ploše. Po zaznění ruské národní hymny bude vhozeno úvodní buly.
Úvodní sestavy:

Admiral Vladivostok: Ivannikov (Štelmach) – Osipov, Zemčjonok, Commodore, Naumenkov, Vorobjov, Ternavskij, Antropov, Pyett – Bergfors, Gynge, Nikitenko, Ugarov, Hodgman, Barbašev, Drugov, Bočarov, Schutz, Gračjov, Bortnikov

HK Sibir Novosibirsk: Koskinen (Bespalov) – Karavajev, Plechanov, Bjelov, Hrabal, Marytov, Lekomcev, Ožiganov – Šumakov, Karamnov, Okulov, Kurgyšev, Gubin, Kopejkin, Enlund, Romanov, Sannikov, Koskiranta, Kvartalnov, Ignatuškin, Jakovljev

Rozhodčí: Beljajev, Nalivajko – Medvěděv, Putilin.
Vzájemné zápasy
Oba celky se zatím potkaly pouze jednou, a to v úvodu právě probíhající sezony. Sibir na domácí půdě zvítězil těsně 3:2.
Pohled do tabulky
Obě mužstva spadají do Západní konference, domácí Vladivostok balancuje těsně pod hranicí míst zaručujících účast ve vyřazovacích bojích, ztrácí 2 body. Si ziskem 72 bodů okupuje devátou příčku. Sibir se nachází v lepší situaci, šestou pozici mu zaručuje 84 bodů. Která z družiny se ve vzájemném souboji přilepší?
Vítejte u našeho on-line přenosu! Kontinentální hokejová liga přináší další sérii duelů, do které patří rovněž souboj celků Admiral Vladivostok a HK Sibir Novosibirsk. Úvodní buly bude v domovském stánku Admiralu vhozeno v 07:00 CET. Přeji příjemný sportovní zážitek!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 07:00.


Články odjinud