Dnešní zápas je u konce! Boston vedl nad Anaheimem ještě 39 vteřin před koncem 2:1, poté se ale prosadil Perry a šlo se do prodloužení. Tam rozhodl o vítězství Ducks Ryan Getzlaf. Bostonu se tak opět vzdálil postup do play-off!

3. Corey Perry (ANA) – 1+0, 5 střel, čas na ledě 20:53

To je z mé strany vše a u dalších (nejen) hokejových přenosů se těším brzy nashledanou!
63:09
Anaheim právě vstřelil branku!
Tak to, co se nepovedlo Anaheimu v přesilovce, se povedlo teď ve hře 4 na 4! Fowler poslal ve středním pásmu přihrávku do jízdy RYANU GETZLAFOVI, který si najel do pásma a vystřelil a jeho rána zapadla pod břevno! Asistence: Cam Fowler, Simon Despres
62:38
Chára je zpět na ledě a celá aréna ho vítá bouřlivým potleskem!
62:29
Beleskey pálil z hranice levého kruhu, minul!
61:59
Ducks jsou již usazeni v útočném pásmu. Velmi nebezpečně pálil Silfverberg, jeho ránu ale Rask dokázal vyrazit.
61:42
Přechod modré čáry v podání Anaheimu nebyl ideální a čárový rozhodčí odpískal ofsajd. Vhazování ve středním pásmu.
61:24
Bostonu se teď podařilo dvakrát v řadě vyhodit kotouč ze třetiny a hala bouří!
60:59
Getzlaf dlouhou dobu vyčkával, poté vypálil. Rask zasahovat nemusel, neboť střela mířila mimo.
60:38
Tak to je velká komplikace pro Bruins! Na trestnou lavici míří Zdeno Chára za hákování Coreyho Perryho!
60:29
Z pravé strany vyslal velmi svižnou střelu Bergeron. Jeho rána ale mířila mimo.
60:09
Úvodní vhazování prodloužení vyhrál Marchand a Bruins míří do útoku.
60:01
Začalo prodloužení.
Anaheimu se v samém závěru podařilo vyrovnat na 2:2 a utkání tak bude pokračovat prodloužením. Pokud se ani v něm nerozhodne, přijdou na řadu samostatné nájezdy!
60:00
Třetí třetina skončila.
59:21
Anaheimu se power-play vyplatilo a vyrovnává! Fowler vybojoval kotouč v rohu kluziště a křížnou přihrávkou našel na modré COREYHO PERRYHO, který propálil Raska a vyrovnává na 2:2! Rask byl ale očividně blokován Getzlafem, rozhodčí to zřejmě nepostřehl. Asistence: Cam Fowler, Ryan Getzlaf
59:12
Oddechový čas si teď bere pro změnu domácí kouč!
59:12
Perry střílel z hranice levého kruhu, jeho střelu ale obětavě zablokoval Seidenberg. Kotouč tak skončil v ochranné síti!
58:58
Andersen na střídačce, Anaheim to zkouší v šesti!
58:47
Hostující hokejisté si berou logicky oddechový čas. Uvidiíme, zda-li Andersen zůstane na lavičce.
58:32
Tak to byla obrovská chyba v rozehrávce od slovenského zadáka Zdeno Cháry! Chára přímo namazal Perrymu a ten mohl vyrovnat! Naštěstí pro domácí mu kotouč sjel z hole a kanadský útočník se do zakončení nedostal!
57:54
Jiří Sekáč se nám poprvé ukázal v akci. Na pravé straně si zpracoval kotouč a předložil ho Getzlafovi, který vypálil z první. Rask byl ale připraven.
57:16
Palmieri ještě udržel modrou čáru, následně se ale k puku dostal Chára, který kotouč vyhodil až do pásma Ducks.
56:29
Seidenberg dostal kotouč pouze na modrou k Fowlerovi, ten vypálil. Jeho střela se ale k Raskovi nedostala.
56:10
Necelé čtyři minuty před konce se bude vhazovat v pásmu Bruins. Domácí totiž vyhodili puk přes všechny čáry na zakázané uvolnění.
55:27
Založení útoku se teď Ducks vůbec nepovedlo. Odražený kotouč se doklozuzal až k Andersenovi, tomu nezbývalo nic jiného, než přerušit hru.
54:25
Seidenberg se za brankou ocitl v obležení dvojice protihráčů, situaci ale zvládl a vyvážel kotouč ze třetiny. Zezadu ho ale ostře atakoval Maroon, rozhodčí však zůstal klidný a faul neodpískal.
Ottawa – Rangers 1:5! (42´) Hráči Bostonu jistě průběžný výsledek neznají, nicméně za této konstalace by se na osmou pozici posunul právě Boston!
53:34
Bruins momentálně hrají to, co potřebují. Nikam zbytečně nespěchají a vyhazují kotouče za polovinu.
52:38
Krug si nechtěl dělat problémy a pouze nahodil kotouč do třetiny. Za tím jde velmi agresivně Soderberg.
52:06
Příhrávka Fowlera na Desprese přesná nebyla a Anaheim musí vyklidit útočné pásmo.
51:42
Za brankou to provedl výborně Beleskey, který se obtočil kolem McQuaida a zakončoval z otočky. Rask byl však připraven a puk lapil.
51:18
Velký závar se udál před brankou Tuukky Raska. Palmiery velmi rychle objel branku a zakončoval. Finský gólman se stihl přesunout, nicméně netušil, kde puk má. Na brankoviště se nahrnuli hráči, naštěstí pro domácí rozhodčí hru přerušil!
50:48
Maroon hledal křížným pasem před brankou hůl Lindholma, k tomu se ale kotouč nedostal.
49:39
Marchand se zmocnil kotouče v rohu kluziště a namířil si to přímo před branku. Dánského gólmana ale bekhendovým zakončení nezaskočil.
49:10
Anaheim teď pouze nahodil kotouč na Raska a bude se vhazovat právě před finským brankářem.
48:23
Cogliano poslal z rohu kluziště puk před branku. V tomto prostoru se nejlépe zorientoval Thompson, který nebezpečně vystřelil. Rask ale dokázal kotouč vyrazit!
47:59
Nahozený kotouč mířil na Andersena, tomu nedal prostor k rozehrávce Soderberg a hostující gólman raději přikryl kotouč pod lapačkou. Následuje komerční přestávka.
47:24
Na druhé straně velmi ostře vypálil Seidenberg od modré čáry. Jeho rána proletěla kolem pravé tyče Andersenovo branky!
46:49
Getzlaf vystřelil z levé straně strany, Rask ale zasahovat nemusel, neboť rána mířila mimo. Bergeron je již zpět na ledě!
46:21
Keslerovi nevyšla přihrávka na Perryho a Seidenberg vyhazuje až k Andersenovi!
45:45
Chárovo vyhození zachytil na modré Fowler, který našel na pravé straně Perryho. Jeho rána byla sražená do ochranné sítě.
45:15
Bruins ale dokázali vyhodit kotouč do třetiny a Anaheim musí začít opět ze svého pásma.
44:51
Bergeron vyhodil kotouč mimo hrací plochu a dostává dvě minuty za zdržování hry!
44:49
Velkou chybu v rozehrávce udělal Marchand, který poslal přihrávku na Bartkowskiho, ten byl však obsazen. Situaci ale zvládl a dostal kotouč do středního pásma.
44:20
Perry našel mezi kruhy volného Getzlafa, který vystřelil z první. Výborný reflexivní zákrok předvedl Rask. K dorážce se ještě dostal Cogliano, Rask ale lapil i dorážku!
43:56
Campbell se pokoušel prostrčit kotouč na Talbota, do jeho přihrávky ale vložil hůl Despres a domácí musí vyklidit pásmo.
42:51
Milan Lucic zavezl kotouč do třetiny a pokoušel se jej dostat před branku, byl však tísněn Lidnholmem, který ho donutil zajet za branku.
41:54
Po levé straně zavezl kotouč do pásma Soderberg, který našel před brankou Smitha, ten skákající puk nedokázal zpracovat ideálně, nicméně jej dokázal dostat směrem do branky. Andersen se ale stihl přesunout a udržel kotouč před brankovou čárou!
41:18
Fowler našel dlouhou přihrávkou v útočné třetině Rakella, ten však neměl rychlost a do zakončení se nedostal.
40:27
Bruins právě vstřelili branku!
Boston jde do vedení! Velmi důležitá branka pro domácí! David Krejčí poslal puk na levou stranu k Krugovi, který vypálil. Andersen jeho střelu pouze vyrazil a dorážející LOUI ERIKSSON už měl pozici jednoduchou! Asistence: Torey Krug, David Krejčí
40:01
Druhá třetina nabídla lepší podívanou. Do vedení se dostal Anaheim, ve 34. minutě se prosadil Patrick Maroon. Domácí ale nečekali s odpovědí příliš dlouho. O tři minuty později vyrovnal Ryan Spooner! Před poslední částí zápasu je tak stav nerozhodný 1:1. Třetí dějství by mělo začít v 2:04.
40:00
39:36
Bergeron vyhrál buly na McQuaida, který nečekal, že projde až k němu a kotouč mu ujel do zámezí.
39:29
Máme tu další vyloučení! Za pdoražení Milana Lucice míří na trestnou lavici Despres.
38:36
Bruins se drží v útočném pásmu, nic z toho ale. Obrana Ducks ja navíc velmi dobře zformovaná.
37:43
Silververg se na levé straně vyhnul Lindholmovi, který se ale nedal a dotíral na domácí hráče i tak.
36:36
Kessler pospíchal za odraženým kotoučem, byl u něj dřív Seidenberg, i tak se ale k němu dostal Lindholm, který podniká protiútok.
35:59
Bruins je po vstřelené brance daleko aktivnější, než Anaheim. Bruins chybí finální fáze, neboť těch branek také moc nedávají.
35:17
Velmi tvrdě vypálil ze středního pásma Zdeno Chára. Andersen kotouč lapil do lapačky a ihned jej rozehrál na obránce.
34:45
Soderberg nahodil kotouč na Raska ze středního pásma. Jeho spoluhráči jdou ale střídat, a tak mají Ducks malou chvilku na rozehrávku.
33:39
Po levé straně se dostal do úniku Marchand, nechtěl být sobe a raději přenechal kotouč svému spoluhráči Bergeronovi. To ale neměl dělat, neboť Beauchemin dobře četl hru a puk vypíchl.
33:07
A máme vyrovnáno! Bruins vužívají přesilovku a dávají veledůležitou branku! Do útočné třetiny si najel RYAN SPOONER, který si puk zpracoval, udělal elegantní otočku a vystřelil přesně k tyči. Velmi jednoduché, ale zároveň krásné! Asistence: Patrice Bergeron, David Krejčí
32:48
Talbot před branou Ducks přenechal kotouč Erikssonovi, který si položil Andersena, kotouč do branky ale nedostal. Talbot se dostal k dorážce, ale ani on nedokázal dostat kotouč do branky.
32:21
Flower si najel až mezi kruhy a velmi tvrdě vypálil. Mířil na vzdálenější tyč, jeho pokus ale skončil mimo.
31:41
Dvojice Marchand-Bergeron neustále kombinovala v útočném pásmu. Poté ale prvně jmenovanému puk ujel a Perry může vyhodit do středního pásma.
31:03
První útok Bruins se usazuje v útočném pásmu. Bergeron hledal přihrávkou před brankou Marchanda, ten však nedokázal kotouč trefit.
30:18
No a Ducks se dostávají do vedení! To je hodně špatná zpráva pro Bruins! Ve středním pásmu dostal kotouč od Stonera PATRICK MAROON, který si to namířil přímo do útočného pásma a přesnou střelou do růžku dává první branku tohoto utkání! Rask byl bez šance. Asistence: Clayton Stoner, Sami Vatanen
30:08
Špatnou rozehrávku Fowlera mohl potrestat Marchand, který vystihl pas. Kotouč mu ale přeskočil hokejku!
29:21
Rask musel opět zasahovat, tentokrát proti střele Wagnera. Finský gólman ale situaci zvládl a kotouč přikryl pod lapačku. Po komerční přestávce se bude vhazovat v pásmu Bruins.
29:04
Cogliano vystihl rozehrávku Raska a Anaheim může kombinovat v útočném pásmu.
28:01
David Krejčí prokázal výborný přehled ve hře, když našel před branku nehlídaného Soderberga, ten si dal puk na bekhend a jeho zakončení nebylo dostatečně razantní!
27:15
Od modré čáry vypálil Zdeno Chára. Andersen měl zcela zakrytý výhled, nicméně zasahovat nemusel, střelu zablokoval někdo z hráčů Ducks.
26:39
V rohu kluziště výborně zabojoval Spooner, domácím to ale k ničemu nebylo, neboť ho o kotouč následně obral Despres.
25:45
Před Tuukkou Raskem se objevil zcela nehlídaný Silfverberg, jeho zakončení ale ideální nebylo a Raskovi si podařilo kotouč vytěsnit mimo tři tyče!
25:11
Seidenberg byl v rohu kluziště nejdříve a mohl rozehrát na Kruga, ten byl však pod tlakem a jeho rozehrávka na Erikssona přesná nebyla.
24:23
McQuaid si nenadělával zbytečné problémy a před dotírajícím Perrym raději vyhodil kotouč do středního pásma.
23:45
Patrick Marron se chystal obrkoužit branku, ztratil však rovnováhu a narazil do branky Tuukky Raska. Hra tak musela být přerušena.
23:28
Na Raska najížděl Beleskey, byl ale velmi těsně bráněn Seidenbergem a jeho zakončení nebylo dostatečně razantní.
23:09
Teď se vyznamenal Tuukka Rask! Nejdříve vyrazil levým betonem střelu Vatanena od modré, následně lapil i dorážku Rakella!
22:41
Lucicova lajna společně s Pastrňákem se pokoušela usadit v útočném pásmu, hráči Anaheimu ale byli proti.
21:47
Do slibné pozice se dostával po špatné rozehrávce Lindholma domácí Lucic, byl však tísněn Stonerem a jeho střela mířila mimo!
21:19
Fowler hledal ve středním pásmu najetého Keslera, tomu však nesedlo zpracování a kotouč mu přeskočil hůl.
20:54
Brad Marchand si ještě prodloužil střídání a postupoval po levé straně do pásma. Jeho střela z hranic levého kruhu byla sražená do ochranné sítě.
20:18
Marchand s Bergeronem operovali s pukem v rohu kluziště, prvně jmenovaný ho ale neudržel proti Lindholmovi a Anaheim míří do protiútoku.
20:01
První třetina nabídla hodně fyzický hokej. Šancí bylo poskrovnu a stále čekáme na první branku tohoto utkání! Doufejme, že to bude už ve druhé třetině!

Druhá třetina začne v TD Garden přiblibžně v 1:06.
20:00
18:51
Bergeron si netroufl do souboje s Lindholmem,a tak raději posunul kotouč do rohu na Marchanda.
17:58
Anaheim mohl udeřit na druhé straně. Do střelecké pozice se dostal Getzlaf, jeho rána ale mířila mimo.
16:55
Boston je v přesilovkách oprvadu marný. Vůbec žádná střelba, Andersen ale předvádí zatím jisté zákroky.
16:17
Od modré zkoušel štěstí Bartkowski, jeho ránu ale přizvedl někdo z domácích do ochranné sítě.
16:05
McQuaid dal velmi ostrý krosček na bradu Beleskeymu. Domácí obránce by za tento zákrok měl dostat pět minut, to však ale zatím není jisté.
15:38
Maroon je již zpět na ledě a může se zapojit do útoku Ducks.
15:05
McQuaid vyslal teď během krátké doby dvě střely, ani jedna se ale mezi tři tyče nevešla.
14:34
Boston zatím přesilovku vůbec nezvládá. Až teď se dostává do kombinace na polovině svého soupeře.
13:53
V oslabení ujel Silverberg a dostal se i ke střele. Jelo rána zápěstím skončila mimo.
13:19
Přeslovku si zahrají i domácí. Patrick Maroon zahákoval Spoonera a míří na trestnou lavici!
13:04
Boston se v posledních minutách vůbec nemůže dostat do hry. Anaheim v poklidu kombinuje v soupeřovo pásmu.
12:20
Bergeron těžil z dobré práce Marchanda a na levé strna měl trochu prostoru. Tak vystřelil, Andersen si ale s jeho střelou dokázal poradit.
11:24
Perry vybojoval kotouč v rohu kluziště a najel si před brankou do zakončení. Rask si ale povyjel a střelu i s trochou štěstí dokázal dostat mimo tři tyče.
10:58
K další střele Ducks se dostal Palmieri, který střílel z pravé strany. Jeho ránu dokázal vyrazit Tuukka Rask vyrážečkou.
10:14
Boston převzal v posledních minutáchz iniciativu a vytváří si šance. Eriksson mohl pálit z mezikruží, to ale neudělal a našel na levé straně lépe postaveného Kruga, který se opřel do puku. Andersen ale předvedl výborný zákrok!
09:26
Pastrňák dostal kotouč na modrou k McQuaidovi, který vystřelil. Jeho ránu srazil někdo z hostů mimo Andersenovu branku.
08:57
Oba potrestaní hráči jsou již zpět na ledě. Hned poté se ke střele dostal domácí Spooner, Andersen byl však na místě.
08:16
Od modré zkoušel překvapit Raska Kesler, to se mu málem povedlo, neboť mu výborně stínil Beleskey. Finský gólman si ale nakonec se situací poradil.
07:31
Maroon nic konstruktivního nevymyslel a pouze nahodil kotouč za branku Raska.
06:57
McQuaid byl po vyhození velmi tvrdě atakován Perrym a po odpískání si to oba šli vyříkat. Rozhodčí ale však zasáhli a oba míří na trestnou lavici.
06:57
Hned po vhazování získal puk Chára, který ho posunul na McQuaida, který kotouč vyhodil na zakázané uvolnění.
06:36
Další střelu vyslal domácí McQuaid. Dán Andersen je ale zatím velmi jistý a předvedl další úspěšný zákrok.
05:57
Kelly si vzal kotouč za svou brankou, nabral rychlost a projel až do útočného pásma. Střílel z levé strany, Andersen toho moc neviděl, nicméně dokázal kotouč vytěsnit mimo.
05:07
Postup Bruins teď zastavil odpískaný ofsajd. Na led míří první formace v čele s Davidem Krejčím.
04:39
Oba týmy jsou již v plném počtu!
04:25
Hra 4 na 4 zjevně oběma týmům vyhovuje. Vatanen si udělal útočný výlet a střílel z pravé strany. Finský gólman ve službách Bruins předvedl však další jistý zákrok.
03:53
Na druhé straně se dostal ke střele McQuaid, tu Andersen vyrazil. Hra ale pokračovala a další ránu vyslal i Chára, tentokrát už Andersen puk přikryl pod svou lapačku a přerušil hru.
03:06
Dobrou práci v pásmu Bruins odvedl Thompson, který si počkal na najetí Fowlera. Jeho druhá střela v zápase už přesná byla, Rask ale zasáhl velmi jistě.
02:39
Na trestnou lavici míří domácí Lucic za nedovolené bránění. Hostující Despres za podražení. Hra pokračuje 4 na 4.
02:11
Trotman nahodil kotouč za branku Andersena a celá pětka Bruins míří střídat.
01:28
Právě Smith dostal přihrávku k mantinelu, byl ale tísněn Lindholmem a už to vypapadalo, že o puk přijde. Na pomoc mu ale přijel Soderberg.
01:01
Na druhé straně si připsal první zákrok i Andersen, první střelu Bostonu vyslal Smith.
00:29
Perry míchal s kotoučem za brankou a počkal si na Fowlera, pro kterého výborně načasoval přihrávku. Americký obránce ale poloprázdnou branku netrefil!
00:03
Úvodní vhazování vyhrál hostující Getzlaf, kotouč mířil na obránce Ducks, kteří rozehrávají.
00:01

Boston Bruins: Rask (Svedberg) – Chára, McQuaid, Seidenberg, Krug, Bartkowski, Trotman – Marchand, Bergeron, Krejčí – Lucic, Spooner, Pastrňák – Smith, Soderberg, Eriksson – Kelly, Campbell, Talbot

Anaheim Ducks: Andersen (Gibson) – Lindholm, Beauchemin, Fowler, Despres, Stoner, Vatanen – Sekáč, Getzlaf, Perry – Beleskey, Kesler, Palmieri – Maroon, Rakell, Silfverberg – Cogliano, Thompson, Wagner

Rozhodčí: Furtlatt, Pochamara – Morin, Wheler.
Hezký hokejový večer! Zámořská NHL má dnes na programu jedenáct zápasů. My se společně zaměříme na utkání Bostonu Bruins proti Anaheimu Ducks. Úvodní vhazování je naplánováno na 0:05 a u textového onlajnu se na vás bude těšit Jan Havlovic.
BOSTON BRUINS
Boston je momentálně až na deváté místě se ziskem 84 bodů. Ve velké formě hraje Ottawa, která se dostala před Bruins na osmé miśto. Boston ztrácí na Senators pouhý bod. Desátá Florida ztrácí body čtyři. Bruins již pět zápasů nevyhráli! Nejvíce asi bolela prohra na ledě Ottawy v poměru 4:6. V zápase s Floridou Boston také prohrál, tentokrát 1:2 po samostatných nájezdech. V posledním utkání Bruins nestačili na silnou Tampu a prohráli 3:5. Povzbudivou zprávou může být návrat do sestavy Davida Krejčího , ten by měl s největší pravděpodobností naskočit už dnes proti Anaheimu! Dnes také nastoupí další Čech David Pastřnák.
ANAHEIM DUCKS
To Anaheimu je v naprosto odlišné situaci. Momentálně je na druhém místě Západní konference a účast ve vyřazovací části má již jistou. Duck odehráli tři zápasy v domácí hale a všechny vyhrály. Nashville porazili 4:2, Los Angeles 3:2 a Colorado stejným poměrem. V posledních dvou zápasech ale Anaheim narazil. V zápase s NY Rangers prohrál 2:7 a v posledním zápase na ledě Columbusu Ducks prohráli 3:5. V dnešním utkání by ale Anaheim měl být favoritem, Bruins ale potřebují nutně bodovat, tudíž nás čeká velmi zajímavý zápas.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:05.