Dnešní utkání plné šancí je u konce! Domácí Boston Bruins nakonec dokázal udolat Tampu Bay Lightning 3:2 po samostatných nájezdech!

První třetina nabídla opravdu parádní hokej! Od začátku jsme viděli velké množství šancí. Oba bránkaří ale výborně zachytali. Jako první se ale prosadili domácí Bruins, když se puku ve středním pásmu zmocnil Spooner a našel před brankou volného Davida Pastrňáka, pro kterého to byl devátý gól v sezóně. Hosté ale vyrovnali přesně za osm minut. Na vlastní modré udělal velkou chybu Chára, a té dokázal využít Steven Stamkos krásnou střelou do růžku Raskovo branky.

Druhá třetina nám bohužel tak kvalitní hokej nenabídla. Hned po dvou minutách se dostal do dobré šance Stamkos, z mezikruží ale pálil mimo. Na konci třetiny měl Rask dvakrát velké štěstí. Nejdříve zazvonila tyč po střele Killorna. V poslední minutě napálil tyč i Stamkos. Před poslední třetinou byl tak stav 1:1.

Ve třetí třetině jsme ze začátku viděli dobrý výkon Bruins, který domácí podtrhli vedoucím gólem Patrice Bergerona. Tampa byla poté daleko aktivnější a ve 49. minutě se ji podařilo vyrovnat, když na brankovišti byl důrazný Vladislav Namestnikov a utkání tak dospělo do prodloužení.

V prodloužení měl dvě velké šance Pastrňák, hosty ale podržel Bishop a šlo se na nájezdy. V nich rozhodl ve třetí sérii Brad Marchand, který trefil puk mezi nohy Bishopa!

Andrej Šustr (TBL) – 0+1, 1 střela, čas na ledě 20:37

To je z mé strany vše a u dalšího (nejen) hokejového onlajnu se na vás těším brzy nashledanou!
V samostatných nájezdech zvítězil tým Boston Bruins.
O vítězství Bostonu v nájezdech rozhodl BRAD MARCHAND!
Marchand se trefil mezi nohy Bishopa a rozhoduje o vítězství Bostonu!
I Drouin zkusil do třetice bekhendový blafák, trefil ale pouze tyčku!
Nejmladší hráč NHL zkoušel bekhendový blafák také, branku ovšem minul.
Kučerov zkusil bekhendový blafák. Rask to ale výborně přečetl a chytá!
Bergeron najel před Bishopa a prostě vystřelil. Puk skončil v síti!
Samostatné nájezdy začínají.
Pětiminutové prodloužení toho nabídlo opravdu hodně a oba týmy měly šance na rozhodnutí! Ve výborných výkonech ale pokračují oba gólmani! Na řadu přichází samostatné nájezdy!
65:00
Prodloužení skončilo.
64:26
Tampa ale zůstala usazená v útočném pásmu a Johnson našel pěknou přihrávkou Kučerova mezi kruhy. Jeho střela z první prolétla těsně vedle Raskovo branky!
64:11
Bartkowski je zpět na ledě a Boston tak oslabení zvládl.
63:59
Steven Stamkos teď dostává desetiminutový trest za nesportovní chování a oslabuje tak svůj tým před případnými nájezdy!
63:36
Stamkos si opět sjížděl do rohu a hledal mezi kruhy volného Hedmana. Do jeho přihrávky ale vložil hůl Chára, který vyhazuje.
63:04
Stamkosovo přihrávka na Filppulu přesná nebyla, nicméně Tampa nadále zůstává usazená v útočné třetině.
62:52
Lightning si vzali oddechový čas!
62:52
Stamkos zatáhl puk do rohu kluziště a mezi kruhy našel volného Kučerova, který vystřelil z první. Rask ale dokázal puk vytlačit do ochranné sítě! Důležitý zákrok finského gólmana!
62:46
Stamkos posílal rychlou přihrávku před branku na Callahana, ten však puk nezasáhl.
62:11
Do úniku se teď na druhé straně dostal Hedman, který se dostával do zakončení. Za záchranou brzdu zatáhl Bartkowski a míří na trestnou lavici.
62:04
Pastrňák byl teď ve dvou výborných příležitostech! Nejdříve "vykoupal" Hedmana a šel na Bishopa, na toho ale nevyzrál. Hra ale pokračovala a Bartkowski našel Pastrňáka znovu. Česká kometa této sezóny ale ani naprodruhé Bishopa nepřekonala!
61:25
Johnson si teď nerozuměl s Hedmanem při přechodu modré čáry a čárový správně odpískal ofsajd.
60:51
Na trestnou lavici zamířil domácí Kelly, ale i hostující Killorn a bude se tak hrát 3 na 3!
60:23
Killorn si teď z boku najel před Raska a zakončil. Finský gólman měl co dělat, aby skákavý puk udržel před brankovou čárou! Nakonec to ale zvládl.
60:06
Úvodní buly prodloužení vyznělo lépe pro hostujícího Stamkose.
60:01
Ani v samotném závěru se oba týmy nedokázaly prosadit, ačkoliv na to šance určitě byly. Uvidíme tak prodloužení, pokud ani v tom gól nepadne, přijdou na řadu samostatné nájezdy!
60:00
59:21
Z levé strany napřáhl Drouin, jeho ránu ale srazil Hamilton mimo.
58:57
Tak i Tampa mohla dnešního utkání rozhodnout. Chára zaváhal u mantinelu a k puku se dostal Killorn, který objel branku a krásnou přihrávkou našel Callahana. Tomu ale na poslední chvíli zablokoval hokejku Hamilton a útočník hostů nedokázal zakončit!
57:49
Další velká šance domácích! Bergeron vypálil z mezikruží a Bishop puk srazil za branku. Tam byl ale velmi rychle Marchand, který kotouč vrátil před branku. Bishop musel být hodně pozorný, aby si puk nesrazil do své branky!
57:11
Krug si najel do pásma na výbornou přihrávku od Lucice, jeho bekhendový blafák ale nedotáhl do úspěšného konce! Bishop výborně zasáhl!
56:21
Zdeno Chára udržel puk na své holi i přesto, že byl atakován zezadu Callahanem. Domácí tak rozehrávají ze svého pásma.
55:48
V útočném pásmu se Callahan pokoušel obhodit Cháru, ten ale prokázal svou zkušenost, puk zachytil a rozehrává.
55:06
Bergeron prostrkával puk na Marchanda. V obraně ale výborně zapracoval Garrison, který puk odpálil do rohu.
54:54
Pět minut před koncem základní hrací doby probíhá v TD Garden druhá komerční přestávka této třetiny.
54:54
Po dobré práci druhé formace hostů se ke střele od modré dostal Garrison. Jeho projektil byl ale sražen jedním z domácíh hráčů do ochrané sítě.
54:06
Boyle ztratil kotouč na modré čáře. Lucic si najel do pásma a našel mezi kruhy Pastrňáka, který pohotově vypálil. Bishop ale Tampu zachránil!
52:58
Andrej Šustr je zpět na ledě a Tampa zvládla úspěšně i třetí oslabení v tomto zápase!
52:39
Bruins ale vyhodili puk na zakázané uvolnění a tato přesilovka s největší pravděpodobností zůstane nevyužita.
52:11
Barberio s Garrisonem ale dobře zapracovali v obranném pásmu a prvně jmenovaný dokázal vyjet s pukem do středního pásma a ušetřil cenné vteřinky pro Lightning.
51:46
Postup Bruins teď na modré čáře zastavil odpískaný ofsajd a na led míří druhá přesilovková formace s Pastrňákem.
51:39
Tampě se ale podařilo již podruhé vyhodit a Bruins musí opět začít z vlastního pásma.
51:06
Krug se dostal v rohu kluziště pod tlak, nicméně dokázal najít na hranici pravého kruhu Bergerona, který vypálil těsně vedle Bishopovo branky.
50:54
Bude se ale vylučovat a Bruins si zahrají přesilovku! Na trestnou lavici míří Andrej Šustr za faul na Erikssona.
50:54
Tak to může domácí mrzet! Kelly krásně prostrčil puk do úniku na Soderberga, který udělal kličku Bishopovi a zvedl puk do horních pater branky. Bohužel pro domácí ale trefil pouze tyč!
50:01
Čtvrtá lajna domácích se pokoušela něco vymyslet v útočné třetině. Garrison se ale dostal k puku a vyhodil jej až do pásmu Bruins. Boston tak bude muset začít znovu od Raska.
49:22
Domácí se navíc dostávají sami pod tlak. Zpětná přihrávka McQuaida na Kruga přesná nebyla a obránce Bruins musel puk raději nahodit do středního pásma.
48:54
Tampa si opět v útočném pásmu dělá, co chce a Bruins nestíhají.
48:04
Tampa právě vstřelila branku!
A máme vyrovnáno! Bruins byli v posledních minutách opět velmi pasivní a přichází trest! Střelu Barberia od modré Rask pouze vyrazil před sebe a na brankovišti byl velmi pohotový VLADISLAV NAMESTNIKOV, který kotouč dorazil za záda Raska! Asistence: Mark Barberio, Andrej Šustr.
47:37
Šustr nahodil puk bekhendem před branku, ten tečoval Drouin a z pravé strany dorážel Boyle. Rask se ale velmi rychle dokázal přemístit a jeho střelu vyrazil!
47:08
Kelly dokázal vybojovat puk pro Erikssona, který střílel z velkého úhlu. Branku Bishopa ale netrefil.
46:37
Stamkos našel křížnou přihrávku na pravé straně volného Garrisona, ten však svou střelu napálil pouze do bránícího Erikssona.
46:17
Tlak Tampy zakončil střelou od modré Barberio, Rask ale jeho střelu od modré lapil a přerušuje hru. V TD Garden probíhá komerční přestávka.
46:04
Krug napálil puk do útočného pásma, ten se opět nečekaně odrazil před branku Bishopa. Naštěstí pro hosty se ale v daném místě nacházel pouze Stralman, který puk sebral a rozehrává.
45:26
Paille nahodil kotouč do pásma a chtěl obejít Hedmana, ten však prokázal zkušenost a čistým způsobem útočníka domácích zastavil.
44:44
Marchand dostal "naloženo" ve středním pásmu od Garrisona. Po chvilce se zvednul a odjíždí na střídačku.
44:11
Rozehrávku Stamkose zachytil Kelly který se dostával do pásma okolo mantinelu, tam si na něj ale počíhal Stralman a ostře ho zastavil.
43:41
Po chybě Šustra se dostával k puku Spooner. Český zadák si ale pomohl rukama a nedovolil Spoonerovi se k puku dostat. Může být rád, že rozhodčí tento zákrok neodpískal, neboť mohl klidně dvě minuty dostat.
42:59
Hosté mohli vzápětí odpovědět. Mezi kruhy se objevil úplně volný Boyle, tomu ale rána nesedla a Rask slabou střelu vyrazil do rohu.
42:21
Bruins právě vstřelili branku!
A Bruuins se dostávají do vedení! Zpoza branky se dostal puk až na modrou, kde stál PATRICE BERGERON, který se opřel do puku a ten skončil v síti! Bishop na jeho střelu nedokázal zareagovat! Asistence: Dennis Seidenberg.
41:54
Bergeron poslal puk na Marchanda, který se krásně vyhnul Garrisonovi a dostával se před branku. Obránce Ligtning ho ale přistrčil a do zakončení se nedostal.
41:18
Callahan i s trochou štěstí prostrčil puk na Stamkose, ten však nic kloudného v útočném pásmu nevymyslel a Bruins obrací hru.
40:48
Boston vstoupil do druhé třetiny aktivnější a zdá se, že o přestávce byla v kabine Bruins pořádná "bouře".
40:13
Torey Krug v útočném pásmu vystihl rozehrávku Hedmana a posílal před branku žabičku na Lucice, ten však skákavý puk nedokázal trefit.
40:01
Druhá třetina nám bohužel tak kvalitní hokej nenabídla. Hned po dvou minutách se dostal do dobré šance Stamkos, z mezikruží ale pálil mimo. Na konci třetiny měl Rask dvakrát velké štěstí. Nejdříve zazvonila tyč po střele Killorna. V poslední minutě napálil tyč i Stamkos a stav je před posledním dějstvím stále nerozhodný 1:1!

Třetí třetina začne v TD Garden přibližně v 1:56.
40:00
39:23
Slabou střelu Hedmana si dokázal mezi kruhy zpracovat Steven Stamkos a pohotově vystřelil zápěstím. Po jeho střele ale Raskovi opět pomohla tyčka!
39:06
Hned po vhazování se ke střele dostal Garrison. Jeho střelu ale zablokoval jeho spoluhráč Killorn.
38:47
Smith poslal puk do jízdy Bergeronovi, ten si ale kotouč špatně zpracoval a pro Hedmana nebyl problém mu puk vypíchnout.
38:13
Bergeron se do útočného pásma nepodíval, neboť jej výborně napadal Johnson, který ho i o puk obral.
37:59
Rask teď přikryl kotouč a přerušil hru. Domácí tak mohou poslat na ledě čerstvé síly!
37:54
Bruins vyhodili puk na zakázané uvolnění a domácí kouč si raději vzal oddechový čas, neboť Boston poslední minuty v pohodě opravdu není.
37:34
Po nepřesné rozehrávce Bruins se dostal k puku Hedman, který najel do pásma a našel mezi kruhy najetého Killorna. Jeho rána z první trefila tyč!
37:06
Drouin dlouho míchal s pukem v útočné třetině a Pastrńák ho o puk nebyl schopný obrat. Poté byl ale zdvojen a puk ztratil.
36:39
MIlan Lucic se dostával k puku v rohu kluziště a snažil se o kombinaci. Velmi razantně ho ale zastavil Šustr.
36:11
Tampa se znovu dostala do zakončení. Barberio vypálil od modré. Raskovi stínil Boyle, finský gólman se ale i tak dokázal dostat k puku.
35:38
Kotouč se po několika odrazech dostal na hůl Seidenberga, ten ale nerozehrál příliš konstruktivně a u puku je znovu Tampa.
35:17
Tlak Lightning zakončil střelou od modré Barberio. Rask toho příliš neviděl, ale puk mu zalétl přímo do náruče. Na řadě je už třetí komerční přestávka v této třetině.
34:51
Tampa ale pokračuje stejně jako v oslabení. Boston je poslední minutu hodně pasivní a vysloužil si pískot od domácího publika.
34:08
Těsně před vypršením trestu Garrisona se k puku mezi kruhy dostal Hedman po přihrávce Callahana. Jeho ránu Rask vyrazil do ochranné sítě.
33:41
To jsem ale zakřikl, Medvědům se vůbec nedaří usadit v útočné třetině a Tampa vyhazuje.
33:21
Lightning se podařilo puk vyhodit do pásma domácích. Bruins ale zatím hrají přesilovku velmi dobře.
32:55
Spooner posílal puk před branku na teč, ten se ale odrazil od Hedmana k Bergeronovi, který vypálil z první. Jeho rána ale prolétla těsně mimo! Bishop se pouze ohlédl!
32:30
Hamilton nabil na levou stranu Krugovi, který měl hodně prostoru. Svou střelu ale nasměřoval pouze do náruče Bishopa.
32:09
Bude se vylučovat. Garrison ošklivě narazil Seidenberga na hrazení a půjde si na dvě minuty odpočinout. Domácí borec má navíc roztřené obočí a je tam krev. Rozhodčí ale nechávají dvouminutový trest.
31:46
Marchand posílal puk na hranici pravého kruhu k Bergeronovi, ten ale promáchl a puk se došoural až k Raskovi, který pomáhá s rozehrávkou.
31:35
Na druhé straně se v útočném pásmu usadila Pastrňákova lajna. Vše rezultovalo střelou Spoonera z pravé strany. Bishop ale zasáhl jistě a v TD Garden je na řadě druhá komerční přestávka.
30:41
J.T. Brown si najel do pásma po pravé straně a vyslal svižnou ránu na bližší tyč. Rask toho příliš neviděl, nicméně střela mířila mimo.
30:13
Callahan nahodil puk za branku a šel za pukem. Bartkowskiho obešel lehce, Seidenberg se ale obehrát nenechal a vyráží s pukem dopředu.
29:36
Rozehrávka Hedmana teď odrazem od mantinelu došla až k Raskovi, ten však puk pouze přiťuknul na Hamiltona, který rozehrává akci Bruins.
29:21
Po dobrých šesti minutách je hra přerušena a v TD Garden může proběhnout první komerční přestávka druhé třetiny.
28:41
Druhá formace Bruins je hodně dlouho na ledě a Lucic pouze nahodil do pásma a jde střídat. Pouze Pastrňák si ještě protahuje stídání a napadá rozehrávku hostů.
27:59
Lucic poslal nečekanou přihrávku před branku. Bishop ale nechal šikověn položenou hůl na ledě a puk se od ní odrazil zpět za branku.
27:13
Morrow vybojoval puk v rohu hřiště a našel na modré Nesterova, který pohotově vypálil. Rask vyrazil puk do vzduchu a na malý moment vůbec neveděl, kde kotouč je. Naštěstí pro domácí jej odpálil Seidenberg.
26:21
Opět další dobré střídání Lightning! Ke střele z levé strany se nejdříve dostal Callahan, to zasáhl Rask pravým betonem. Proti druhé střele Barberia od modré už zasahovat nemusel, neboť puk mířil mimo.
25:37
Hedman našel ve středním pásmu Kuečerova, který se rozhlédl a našel křížným pasem najetého Johnsona. Jeho střelu ale zablokoval Krug.
25:03
Na druhé straně zahrozil z mezikruží Boyle, který ale Raska překonat nedokázal. Následuje vhazování po pravici finského gólmana.
24:29
Pastrňák dokázal udělat prostor Lucicovi, který poslal přesnou přihrávku na modrou ke Krugovi. Jeho střela příklepem mířila ale mimo.
23:57
Po dobré práci Soderberga v rohu kluziště se puk dostal mezi kruhy na Ericssona, ten však promáchl a ani napodruhé puk netrefil.
23:23
Marchand opět neměl jinou možnost než nahození puku. Do rohu si vyjel Bishop, který pomohl hostujícím obráncům s rozehrávkou.
22:50
Lightning vsotupili do druhé třetině daleko lépe, než do té první. V útočné třetině mají převahu, domácí to teď museli řešit pouze vyhozením na zakázané uvolnění.
22:04
Boston najížděl do přečíslení, útok Medvědů ale zastavil čárový rozhodčí, který odpískal ofsajd. Příliš nedočkavý byl na modré Marrchand.
21:27
Velmi dobré střídání první formace hostů. Callahan míchal s pukem na pravé strany. Počkal si na ideální moment a přihrál před branku na Stamkose, ten ale vystřelil těsně mimo!
20:41
Výbonrou práci v obranném pásmu Lightning ovedl Drouin, který se i pkoušel něco vymyslet v útočné třetině. Domácí obrana ho ale zdvojila a Drouin puk ztratil.
20:08
McQuaida ve vlastním pásmu pozlobilo zpracování a před Boyelm raději puk vyhodil na hostující střídačku.
20:01
První třetina nabídla opravdu parádní hokej! Od začátku jsme viděli velké množství šancí. Oba bránkaří zatím podávají výborný výkon. Jako první se ale prosadili domácí Bruins, když se puku ve středním pásmu zmocnil Spooner a našel před brankou volného Davida Pastrňáka, pro kterého to byl devátý gól v sezóně. Hosté ale vyrovnali přesně za osm minut. Na vlastní modré udělal velkou chybu Chára, a té dokázal využít Steven Stamkos krásnou střelou do růžku Raskovo branky.

Druhá třetina začne v TD Garden přibližně v 1:04.
20:00
19:29
Kotouč je momentálně v pásmu Lightning, kam jej nahodil Chára.
19:14
Na druhé straně mohl udeřit Talbot, jeho rána bekhendem ale nebyla dostatečně silná a Bishop neměl problém puk vyrazit.
18:57
Tyler Johnson se dostal k puku na pravé straně a pohotově vypálil. Rask si ale prostor u své tyče pohlídal.
18:17
Marchand udělal skvělou kličku Marchandovi, poté se ale sám do kliček zamotal a puk ztratil. Tampa ale zaváhání nedokázala využít.
17:52
Morrow už je zpět na ledě. Tampa zatím hraje oslabení velmi dobře!
17:21
Hosté opět vyhazují a zatím toto oslabení zvládají na výbornou!
16:53
Tvrdou ránu vyslal Hamilton, Bishop pouze vyrazil a k dorážce se dostával Smith a Bergeron. Hostující obránci se ale o situaci postarali.
16:31
Tampě se podařilo vyhodit, Bruins už jsou ale opět usazeni v útočném pásmu a kombinují.
15:52
Hosté se ale vzápětí budou muset bránit. Na trestnou lavici míří Brandan Morrow a Boston má ideální možnost vzít si vedení zpět!
15:29
A máme vyrovnáno! Soderberg nedokázal proměnit jasnou šanci a uděrilo na druhé straně! Puk se na modré dostal k Chárovi, který udělal kličku navíc a puk "namazal" na hokejku STEVENA STAMKOSE, který si najel před brankou a přesnou střelou do růžku nedal Raskovi šanci! Bez asistence.
15:04
Tampa se dostala na krátkou dobu ke kombinaci v útočném pásmu, tu zakončil střelou Filppula. Rask si ale dokázal poradit a přerušuje hru.
14:27
Kelly nahazoval puk před branku, kam si najížděl Eriksson a už to vypadalo, že se k puku dostane. Do přihrávky ale vložil lapačku Bishop. V TD Garden probíhá druhá komerční přestávka.
13:57
Na druhé straně dostal v útočném pásmu hodně prostoru Ryan Callahan, který nebezpečně vypálil z hranice levého kruhu. Rask puk vyrazil pouze pod sebe. Chára reagoval pomaleji, ale nakonec puk odpálil pryč.
13:41
Od modré to zkoušel Hamilton, Bishop měl ale dobrý výhled a střelu dokázal vyrazit.
13:11
Na přihrávku Hamiltona se natahoval Smith, o kousek však na puk nedosáhl a u puku je Tampa.
12:44
Zatím opravdu vidíme skvělý hokej! Na druhé straně se k zajímavé střele z pravé strany dostal Ericsson, jeho projektil ale proletěl těsně mimo.
11:52
Do úniku se dostal Brown, byl ale těsně bráněn Bartkowkim a jeho zakončení chyběla razance. Navíc Rask puk dokázal vyrazit!
11:39
Za brankou bojovali o puk Lucic a Spooner. K puku se ale dostali hostující hráči, kteří podnikají protiútoku.
10:49
Bruins už jsou v plném počtu a i oni své oslabení úspěšně zvládli.
10:34
Bruins se teď po dlouhé době dostali ke kotouči a vyhazují až k Bishopovi.
09:58
Další velká šance hostů! Od modré vypálil Hedman, jeho střelu před branku ještě dorazil Filppula. Rask ale výborně zasáhl betonem! Následná dorážka Stamkose z levé strany mířila pouze do tyče!
09:23
Johnson našel mezi kruhy Namestnikova, který lehce tečoval puk a Rask měl velké problémy puk vyrazit. Na brankovišti navíc stál Kučerov. Domácí orbana ale nakonec situaci zvládla!
08:49
Na trestnou teď míří domácí Ericsson, který bránil Bishop až příliš a dostává dvě minuty!
08:39
Hamilton zavezl puk do pásma a udělal prostor pro Soderberga, který ale vypálil mimo.
08:12
Chárovu rozehrávku zachytil u mantinelu Killorn, který posílal puk na modrou k Hedmanovi, ten se ale puku zmocnil až ve středním pásmu.
07:57
A Boston svůj tlak dokázal využít! Ve středním pásmu vyrobil obrovskou chybu při rozehrávce Namestnikov a k puku se dostal Spooner, který si vyčkat a v ideální momemnt poslal puk před branku na DAVIDA PASTRŇÁKA, který puk dostal do sítě bruslí! Dle mého názoru ale o úmysl nešlo. Gól již potvrdil i video rozhodčí a Bruins se dostávají do vedení! Asistence: Ryan Spooner, Milan Lucic.
07:46
A další hráč domácí odchází do kabiny. Tentokrát je to Daniel Paille, který schytal zásah pukem do obličeje od Hedmana!
07:44
Útok Bruins teď dokázala obrana hostů pokrýt a může rozehrávat.
07:19
Soderberg vyslal další ránu na branku Lightning. Bishop si ale opět dokázal poradit.
06:48
Přihrávka Hedmana na Šustra příliš povedená nebyla a českému zadákovi nezbylo nic jiného, než nahodit puk do pásma.
06:05
Od modré vystřelil Krug, Bishop vyrazil puk před sebe a k dorážce se dostal Soderberg. Hostující gólman ale pokryl i dorážku!
05:24
Tampa se zatím vůbec nemůže dostat do zápasu. Bergeron si opět udělal v útočném pásmu to, co si usmyslel. Objel branku a snažil se překvapit Bishopa, ten se ale stihl přesunout.
04:41
Pastrňák teď dostal trvdý hit od Morrowa a odjíždí na střídačku, doufejme, že je v pořádku.
04:03
Pastrňák se pokoušel napadat rozehrávku hostů. Puk se mu získat nepovedlo, ve středním pásmu to ale dokázal Lucic.
03:29
Lightning jsou v plném počtu! Barberio už je na ledě.
02:55
Lucic teď zavezl kotouč do pásma, nicméně přihrávka na modrou k Hamiltonovi přesná nebyla a Bruins přicházejí o pásmo.
02:29
Další velká šance Bruins! Na levé křídlo dostal puk Bergeron, který vystřelil z první. Bishop byl úplně mimo pozici, nicméně zasahovat nemusel, neboť puk šel těsně mimo!
01:57
Od modré teď nepřesně vypálil Krug, Bishop šel pro puk za branku, puk se ale odrazil přímo před branku. Naštěstí pro domácí tam byl nejdříve Garrison a puk odpálil pryč!
01:29
A máme tu první vyloučení! Barberio fauloval Spoonera a míří na trestnou lavici!
00:58
Šustr s Hedmanem výborně zapracovali v obraně a Tampa může zahájit svůj první postupný útok.
00:37
Mezi střídačkami je krev na ledě, neboť domácí Smith dostal pukem do obličeje, okamžitě opustil led a zamířil do šatny.
00:23
První útok se Bergeronovi příliš nepovedl a puk mířil přímo na hokejku Stralmana, ten ale rozehrál podobně jako domácí centr a puk je znovu na hokejkách Medvědů.
00:01
Tampa se dnes bude muset obejít bez Ondřeje Paláta, který bude kvůli zranění v dolní polovině těla chybět Bleskům 2-3 týdny. Braydon Coburn bude chybět 4-6 týdnů a Cedric Paquette bude chybět 10-14 dní.

Boston Bruins: Rask (Svedberg) – Chára, Hamilton, Bartkowski, Seidenberg, Krug, McQuaid – Marchand, Bergeron, Smith – Lucic, Spooner, Pastrňák – Kelly, Soderberg, Eriksson – Paille, Campbell, Talbot

Tampa Bay Lightning: Bishop (Vasilevskij) – Stralman, Hedman, Nesterov, Garrison, Šustr, Barberio – Killorn, Stamkov, Callahan – Drouin, Johnson, Kučerov – Morrow, Filppula, Brown – Angelidis, Boyle, Namestnikov

Rozhodčí: Rehman, Rooney – Heyer, Miller.
Hezký hokejová večer! Zámořská NHL má dnes na programu hned 11 zápasů. My se společně zaměříme na utkání Boston Bruins proti Tampě Bay Lightning. Úvodní vhazování je v TD Garden naplánováno na 00:05 a u textového onlajnu se na vás bude těšit Jan Havlovic.
BOSTON BRUINS
Fanoušci Medvědů jsou jistě zvyklý na jiné výkony. Nicméně Boston se v poslední době zvedá a vypadá to, že by postupovou osmičku měl udržet. Momentálně je právě na osmém místě se ziskem 78 bodů. Devátá Florida ale už ztrácí šest bodů a takováto ztráta už se těžko smazává. Nicméně Bruins se nesměji dívat dozadu a sledovat tabulku. Musejí se soutředit na své výkony a bodovat. Boston z posledních tří zápasů získal osm bodů a je na vítězné vlně. Nejdříve doma porazil Philadelphii 3:2 po prodloužení, poté opět v TD Garden porazil silné Red Wings 5:3. V posledním zápase Boston dokázal vyhrát na ledě Ottawy v poměru 3:1. Na Medvědy teď ale čeká velmi těžký los. Dnes silná Tampa a v sobotu cestuje Boston na ledě Pittsburghu, kde je také nečeká nic jednoduchého.

V Bruins působí i dva Češi a jeden Slovák. David Krejčí je momentálně zranění a v dnešním utkání ho neuvidíme. Naopak David Pastrňáka dnes určitě uvidíme, rodák z Havířova nasbíral už 17 bodů (8+9). Pastrňák v minulém zápase nastoupil v útoku s Lucicem a Spoonerem a připsal si jednu asistenci právě na gól Spoonera. V obraně Bruins také uvidíme kapitána Zdena Cháru (6+12).
TAMPA BAY LIGHTNING
Tampa je příjemným překvapením letošní sezóny. Mladý tým z Floridy předvádí výborné výkony a netají se ambicemi na zisk Stanley Cupu! Blesky se momentálně nachází v tabulce Východní konference na třetí pozici se ziskem 90 bodů. Na první Rangers a druhý Montreal ale ztrácí pouhý bod a na čele je to tak velmi našlapané. Poslední zápasy Tampa potvrzuje výbornou formu. Nejdříve doma "smázla" Buffalo 3:0, poté i Toronto 4:2. I ve třetím utkání v řadě dokázala uspět, Dallas porazila po dramatickém průběhu 4:2. Poslední utkání nabídlo souboj s Montrealem. Po základní hrací době byl stav 0:0, v prodloužení Tyler Johnson a Blesky si připsaly důležitou výhru.

V dresu Lightning předvádí výborné výkony Ondřej Palát, který zapadl do formace s Nikitou Kučerovem a Tylerem Johnsonem a sbírá body. Momentálně jich má už 52 (15+37). V obraně už si své místo vysloužil také dlouhán Andrej Šustr, který nasbíral 10 asistencí.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:05.