Marko Daňo (CBJ) 0+0, 2 střely, čas na ledě 14:16
Patrik Eliáš (NDJ) 0+0, 3 střely, čas na ledě 17:06
Tři hvězdy utkání:
1. Jack Johnson (CBJ) 1+0
2. Sergej Bobrovskij (CBJ) 24 zák., 2 góly, 92,3%
3. Mike Cammallerti (NDJ) 2+0
Hostující tým po první třetině vedl o jednu branku. Ve druhé části hry dokázali domácí hráči skóre otočit ve svůj prospěch. Dlouhou dobu to vypadalo, že Columbus vyhraje v základní hrací době. V 58. minutě se prosadil Mike Cammalleri, který vyrovnat. V prodloužení rozhodl o výhře domácího týmu Johnson.
60:51
Columbus právě vstřelil branku!
Ryan Johansen má velkou zásluhu na výhře domácích. Celou akci začal, přihrál Savardovi na modrou. Následovala střela, po které se o puku dostal JACK JOHNSON, jehož rána skončila v brance. Asistence: David Savard, Ryan Johnson.
60:40
Domácí hrají aktivněji.
60:01
Ve třetí třetině hosté dokázali vyrovnat, v oslabení se o to postaral Mike Cammalleri, a tak se bude prodlužovat.
60:00
59:57
Mark Daňo mohl rozhodnout, ale branku minul.
59:00
Probíhá poslední minuta základní hrací doby.
58:42
57:31
Devils právě vstřelili branku!
Gólem v oslabení hosté vyrovnávají. Dainius Zubrus v oslabení vyvezl kotouč do útočného pásma, zamotal hlavu brankáři. Ke kotouči se dostal MIKE CAMMALLERI, který druhou brankou v zápase vyrovnává na 2:2, Asitence: Dainuis Zubrus.
56:42
Vyloučen Patrik Eliáš na dvě minuty za podražení.
56:30
Ponechaná výhoda domácímu týmu, hosté půjdou do čtyř. Jejich snaha o vyrovnání dostává, no, řekněme, trhlinky.
54:59
Nick Foligno stál na konci další útočné akce, branku tentokrát minul.
52:40
Stephan Gionta mohl vyrovnat, ale proti byl Bobrovskij, který předvedl ukázkový semafor.
52:20
Znovu komerční přestávka.
51:30
New Jersey Devils nemůže přijít na účinný způsob, jak zahnat domácí hráče do jejich obranného pásma. Modrokabátníci hrají velmi dobře.
51:13
Komerční přestávka.
50:00
Polovina třetí třetiny je již minulostí, střelecky vedou domácí 27:20.
48:28
Columbus hraje zodpovědně z obrany, nikam se nežene, zároveň se snaží útočit, a tak náskok navýšit.
47:28
47:15
Ryan Johansen střelou zápěstím nevyzrál na brankáře hostů.
46:20
Blue Jackets se nemohou dostat stabilně do útočného pásma, vinou toho ani nestřílí na branku Ďáblů.
45:28
Vyloučen hostující Scott Gomez na dvě minuty za hru vysokou holí.
43:51
Patrik Eliáš ve třetí dobré šance v dnešním utkání. Nyní byl gólu nejblíž, trefil tyčku branky, kterou hájí Bobrovský. Český hráč obkroužil branku, a pak rychle zkoušel puk zasunout.
42:51
Jordin Tootoo dlouhým pasem hledal spoluhráče na útočné modré, kotouče se ve středním pásmu zmocnil soupeř.
41:20
Za hosty se do šance dostal Travis Zajac, který ovšem prostor vymezený třemi tyčemi trefit nedokázal.
40:17
Domácí znovu začali třetinu aktivně, tentokrát to zkoušel Dalton Prout střelou zápěstím, brankář Cory Schneider byl pozorný.
40:01
Ve druhé třetině otočili domácí skóre, a tak se dostávají do vedení. Nejprve vyrovnal Foligno, poté z trestného nájezdu poslal Columbus do vedení Dubinsky.
40:00
39:42
Cody Goloubef, který dnes hraje velmi aktivně, si připsal další střelecký pokus. Brankář Devils připravený.
38:53
Střela Jacka Johnsona od modré čáry jen o malý kousek minula prostor vymezený třemi tyčemi.
38:13
Na druhé straně zahrozil Travic Zajac, jehož rána skončila mezi betony gólmana Bobrovského.
37:55
Ryan Johnasen se dostal do dobré střelecké pozice, ale nic z toho nebylo.
37:47
37:42
Schneider kryje nahozený kotouč na jeho branku. Nechce žádné komplikace, a tak raději přerušil hru.
37:00
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.
36:30
Početní výhoda se domácímu týmu nedaří podle představ. Hosté nepouští soupeře do gólových pozic.
35:47
Vyloučen hostující Travis Zajac na dvě minuty za hrubost.
34:45
Kevin Connauton nevyužil další šanci domácích, hostující tým je pod velkým tlakem. Střídá všechny formace, nicméně se nemůže dostat přes střední pásmo do útoku.
34:12
A pro hosty mohlo být ještě hůře. Boone Jenner netrefil odkrytou branku. Šanci s díky odmítl.
33:32
Matt Calvert střelou příklepem nedokázal překonat brankáře hostujícího celku.
32:02
Artem Anisomov zkoušel dlouhou přihrávkou založit útočnou akci svého týmu, výsledek jeho snažení není dobrý. Pas ve středním pásmu získal soupeř.
30:39
Následuje komerční přestávka. Blue Jackets jsou i nadále aktivnější, 188:13 vedou na střely. Vedení v zápase není náhoda, nýbrž odměna za kvalitní výkon.
30:17
Domácí nepřidali třetí branku, neboť Cam Aktinson zařízení netrefil.
28:38
Jordin Tootoo střelou zápěstím nedokázal prostřelit několik hráčů před brankou.
27:59
Cody Goloubef minul hostující branku v zajímavé střelecké pozici.
27:10
Komerční přestávka. Domácí mužstvo je střelecky aktivnější, v tomto ohledu vede 16:11.
25:52
Damon Severson minul branku domácího celku, následně byl sestřelen Boonem Jennerem.
24:44
Po faulu hostujícího hráče, který sekáním překazil Dubinskému zakončení, následovalo trestné střílení. BRANDON DUBINSKY nic nevymýšlel, vystřelil rychle na lapačku brankáře Schneidera, který si možná na kotouč sáhl, ale nedokázal jej zastavit. Domácí otáčejí skóre a jdou do vedení. Bez asistence.
24:00
Postavení mimo hru, do kterého se dostali hosté. Buly ve středním pásmu.
23:06
Další zajímavá šance domácích hokejistů, dostal se do ní Cam Atkinson střelou příklepem. Brankář Ďáblů pozorný.
21:49
Wennberg poslal střílenou přihrávku do předbrankového prostoru. Puk celkem snadno tečoval NICK FOLIGNO za brankáře Schneidera, na kterého šla v celé přesilovce jediná střela a to tahle. Foligno vyrovnává na 1:1. Asistence: Alexander Wennberg, Ryan Johansen.
20:30
Domácí pokračují v přesilové hře. Jsou v útočném pásmu, ale nemohou se dostat do nějaké výraznější šance. Hosté se brání velmi dobře.
20:01
Po první třetině vedou díky brance v přesilové hře hosté o jednu branku. Schneiner byl krátký na střelu Mika Cammalleriho.
20:00
19:51
Přesilovka pro domácí, vyloučen Patrik Eliáš na dvě minuty za podražení.
19:04
Gól v přesilové hře. Bobrovskij přišel v souboji před brankou o hokejku. Dostal tedy "nástroj" od útočníka před ním. MIKE CAMMALLERI dostal přesnou přihrávku, střelou z první překonal vše, co mu v cestě stálo, a tak je prvním úspěšným střelcem zápasu. Asistence: Eric Gelinas, Adam Henrique.
18:23
Travis Zajac to nemyslel špatně, mohl přihrát, rozhodl pro střelu.
17:57
Patrik Eliáš a jeho další velmi dobrá střela přinutila k parádnímu zákroku Bobrovského.
17:46
Jeremy Morin vyloučen na dvě minuty za hrubost.
17:46
Mark Calvert měl dvě třetiny branky volné, ale puk vší silou napálil jen do hradby těl před brankou.
16:41
Brandon Dubinsky sestřelil Stephana Giontu.
15:59
Jon Merrill rychlou střelou nedokázal překonat brankáře Bobrovského, který bruslí vykopl puk mířící za brankovou čáru.
15:20
Tootoo a Ruutu spolu kombinují v útočném pásmu, nicméně ke střeleckému pokusu to nevede.
15:00
První třetina se blíží do své finální fáze, že bychom sledovali hokej plný gólových šancí, to se napsat opravdu nedá.
14:52
Nick Foligno zblokoval střelu Zajace. Puk v ochranné síti. Hra je přerušena a diváci sledují komerční přestávku.
14:01
Travis Zajac si vybruslil do předbrakového prostoru, počkal na první pohyb brankáře a vystřelil. Kotouč mířil do míst, kde byl pozorný domácí brankář.
13:01
Nationwide Arena je poměrně dobře zaplněná, ale fanoušci jaksi zapomněli, že by mohli také fandit svému oblíbenému týmu.
12:22
Sledujeme pasáž hry, která nenabízí mnoho zajímavých hokejových momentů. Střelecky jsou stále aktivnější domácí, vedou 8:5. Následuje komerční přestávka.
10:33
Adam Larsson měl před sebou odkrytý kousek branky, kotouč se mu postavil na hranu. V takovém případě přesně zamířit dělá problém i zkušenějším borcům než je on.
10:09
Celkem snadno Columbus ubránil první své oslabení v zápase.
08:57
Branton Dubinsky střelou zápěstím v oslabení zkoušel překonat brankáře Schneidera, což se mu nepodařilo.
08:40
Střela Patrika Eliáše byla povedená, ale zákrok Bobrovského byl také přesný. Český hráč se tak nestává střelcem první branky tohoto utkání.
08:09
Vyloučen Cody Goloubef na dvě minuty za hákování.
08:00
Hostující celek kombinuje v útočném pásmu, čímž si vynutil faul.
07:35
Jacob Josefson vyhrál vhazování nad Alexanderem Wennbergem.
06:30
Hostující Mike Cammalleri je, zdá se, při chuti, vypracoval si další šanci, kterou sice zakončil, ale ne podle představ. Jeho rána mířila nad branku Bobrovského.
06:16
Komerční přestávka. Střelecky aktivnější jsou domácí, ti zaznamenali pět střel, hosté jen tři.
05:09
Jeremy Morin se dostal do zajímavé pozice, vybruslil si mezi kruhy, přijal přihrávku, ale branku netrefil.
04:32
Alexander Wennberg a jeho nebezpečná rána, která končí na betonu maskovaného muže. Zatím sledujeme vyrovnané utkání.
03:47
Mike Cammalleri střelou příklepem našel jen výstroj brankáře Bobrovského. Gólman Blue Jackets kryje.
02:18
Jeremy Morin sestřelil ve středním pásmu Jona Merrilla.
01:22
Scott Hartnell střelou zápěstím zaznamenal vůbec první střelecký pokus tohoto zápasu. Brankář Schneider byl pozorný.
00:46
Nick Foligno zkoušel dlouhým pasem založit rychlou akci domácího týmu, Ďáblové se puku zmocnili ve středním pásmu, kde snahy o ofenzivní akci také končí.
00:01
Patrik Eliáš vyhrál úvodní buly nad Brandonem Dubinskym.
00:01
Dovolte mi, abych ještě jednou popřál co nejpříjemnější sportovní zážitek všem fanynkám a fanouškům. Utkání za pár okamžiků začne.
Oba týmy hrají Metropolitní divizi. Devils jsou na sedmém místě, domácí o pozici výš.
Domácí tým odehrál 76 zápasů s bilancí 31-33-12. Nejproduktivnějším hráčem je Ryan Johansson (66), druhý je Nick Foligno (65). Jedničkou v brance je Bobrovskij.
Hostující tým odehrál 76 zápasů ( 31-33-76). Nejproduktivnějším hráčem je Adam Henrique (40). Druhy je Mike Cammalleri – 38 bodů. Jedničkou v brance je Schneider.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.