Československá stopa v utkání

Marián Gáborík (LAK) (0 + 0, čas na ledě 18:09, 2 střely)
Andrej Sekera (LAK) (0 + 0, čas na ledě 19:09, 4 střely)
Martin Erat (ARI) (0 + 0, čas na ledě 16:15, 1 střela)
Jediná branka stačila v dnešním utkání Západní konference na určení vítěze. Los Angeles Kings doma poráží Arizona Coyotes spíše fotbalovým výsledkem 1:0 a připisují si důležité dva body do tabulky Pacifické divize, která je mimochodem v závěru základní části pořádně našlapaná, co se týče boje o postup do play-off. Naopak Arizona ani dnes neměla přesnou mušku, stejně jako v předchozích čtyř duelech, ani dnes nedali Coyotes více jak jeden gól. Dokonce se neprosadili vůbec, Jonathan Quick má další čisté konto této sezóny. Ode mě je to pro dnešek vše, přeji hezké úterý.
60:00
59:58
Ještě jedno vhazování po hostujícím postavení mimo hru, teď už je ale nejspíše o vítězi jasno.
59:30
Arizona Coyotes si zároveň vybírají oddechový čas na krátkou poradu.
59:30
Puk teď končí na domácí střídačce, vhazovat by se pravděpodobně mělo ve střední třetině. I proto se Smith asi vrátí do branky.
58:57
Mike Smith už je na střídačce, Arizona zkouší hru v šesti a riskuje s prázdnou brankou.
58:24
Už se rozběhly poslední dvě minuty základní hrací doby, Coyotes zatím nejsou schopni vytvořit si závěrečný tlak. Dá se ale čekat, že za chvíli odvolají brankáře.
57:52
Regehrovo nahození až zadnímu mantinelu, za pukem se hnal velice aktivně Tyler Toffoli. Jenže branku netrefil ani on, stejně jako později Jordan Nolan.
57:02
Nick Shore a jeho výborná práce na modré obranné čáře, pak se Kings okamžitě pokusili vyhodit a poslat na ledovou plochu čerstvé síly. Zakázané uvolnění Arizony.
56:18
Jake Muzzin zavčas zabránil trablím v obranné třetině, jeho tým se tedy zatím nemusí strachovat. Navíc je připraven zasahovat doposud bezchybný ochránce klece Quick.
55:28
Kojoti opět ztroskotali v místech středního pásma, tam se jim ve třetí třetiny vůbec nedaří získávat kotouče. Naopak Gáborík s Kopitarem nyní ukázali, jak lehké je získat kotouč ve třetině soka.
54:50
Jeff Carter udělal v útočné třetině místo pro Tylera Toffoliho, druhý jmenovaný se pokusil po kličce stahovačce hnedka zakončit. Ale ještě předtím mu jeden ze soupeřů odebral kotouč z hokejky.
54:33
Jonathan Quick a jeho klidný zákrok. Ještě jedna komerční přestávka, pak už budeme sledovat vyvrcholení zápasu v posledních minutách.
54:03
Teď už sice Coyotes v útočné třetině, ale pouze na modré čáře. Dál se nedostali. Právě na hranici pásma totiž muži v černých trikotech vytvořili neprostupnou hráz.
53:08
Greene spěchal do obranné třetiny, aby si jeho mančaft nezpůsobil problémy navíc. Arizoně ale v závěru třetí části možná docházejí síly, zatím hosté nedokážou soka zatlačit.
52:35
Znovu Mike Smith převedl, jak výbornou má v pozici brankáře práce s hokejkou. Dnes poněkolikáté vyjel z klece, aby vypomohl s rozehrávkou. Práce s holí patří k jeho největším přednostem.
51:57
Sotva se rozehrálo, už je znovu hra přerušena. Arizona Coyotes sice spěchali do pásma, ale až příliš. Odpískáno postavení mimo hru.
51:50
Krátká komerční přestávka, okamžitě po jejím skončení budeme pokračovat.
50:46
Clifford si udělal místo na levé straně a unikal poslednímu bránícímu hráči. Nakonec vystřelil kousek vedle levého kruhu a jeho šance se možná otřela i o tyčku branky.
50:06
Také Mike Smith byl nucen trochu zariskovat a vyjel za puk za brankou rozehrávat. Následně dostali domácí útočníci puk na obránce na modrou, Sekerova střela letěla následně mimo.
49:35
Kotouč se nesl vysoko vzduchem, nakonec zaplachtil až do lapačky gólmana Quicka. Ten klidně mohl rozehrávat, ale raději vsadil na jistotu a přidržel touš.
48:52
Kings jsou kompletní, tahle početní výhoda Arizoně vůbec nevyšla. Přesto se mužstvo z teplých krajin ještě tlačí k brance, aby si vytvořilo šance na vyrovnání skóre.
48:35
Dvě Eratovy střely po sobě, ale až ta druhý proletěla k brance. Když už musel Quick zasahovat, v pohodě vytáhl lapačku do střely a zařídil vhazování, gólman Kings dnes chytá v pohodě.
48:09
Už jen méně jak půl minuty bývá do návratu Jordana Nolana na ledovou plochu, kotouč stále na hokejkách Coyotes, ale pouze ve střední třetině.
47:25
Znovu vyhození Los Angeles přes všechny čáry a tohle oslabení zatím vůbec nevypadá, že by mělo domácím trikotům činit problémy. Arizona potřebuje větší důraz.
46:59
Přesilovku začali hosté v útočném pásmu, Ekman-Larsson se pokusil o střelu z dálky. Ale ta je okamžitě tečována do ochranné sítě, Kings připraveni bránit.
46:37
Před komerční přestávkou se vylučuje na domácí straně, trest dostává ke své nelibosti Jordan Nolan (LAK), jenž se podle soudu hlavního rozhodčího utkání provinil hákováním.
46:18
Andy Andreoff už si pomalu dělal zálusk také na druhý zásah utkání, to by pro něj byla paráda. Tohle nahození od modré čáry ale vůbec netrefilo tři červené tyče.
45:53
Kings chvíli zaspali u své klece, už jsou ale zase zpátky v útočné třetině. Smith si připsal zákrok lapačkou a raději také přerušil hru a zařídil nové buly.
45:11
Když už se Rieder před Quickem pomalu dostával do zakončení, měl na zádech skoro tři hráče v černém trikotu. Takže toho moc nevymyslel, skoro žádné nebezpečí.
44:38
Los Angeles Kings mají zpátky výhodu útočného pásma, nahození Robyna Regehra od modré čáry už nikdo před klecí netečoval. A tak mohou hosté rozehrávat.
43:28
Gáborík před svou brankou vzal nahozený puk soupeřem a hned jej propasoval na Kopitara. McNabb pak zkusil ohrozit Smithe, ačkoliv se mu to nakonec vůbec nepovedlo.
43:01
Drew Doughty nejdříve prověřil Smithovu pozornost z dálky, aby se o několik vteřin později na druhé straně kluziště Coyotes dopustili postavení mimo hru.
42:25
Obě mužstva opět v plném počtu, přesto jsou to Kings, kdo má více chutí útočit. Jordan Nolan byl ale v útočné třetině sám, takže měl těžkou pozici.
41:46
Brown a Sekera se společně obtáčeli kolem branky s pukem, ani jeden z dvojice ale nakonec nevyslal puk na bránu. Arizona bude za chvíli kompletní.
41:03
Přesilovka Kings už je za svou polovinou, domácí se ještě ale stíhají rychle vracet do pásma. Přesto Arizona vzápětí znovu vyhazuje touš přes všechny čáry.
40:41
Puk končí po odrazu od mantinelu mimo hrací plochu, vhazovat by se mělo na stejném místě jako před malou chvílí.
40:36
Marián Gáborík a Drew Doughty dnes poněkolikáté spolu dělají problémy hostující obraně. Po střele jednoho z nich ale teď Smith připraven zasáhnout.
40:19
Stejně jako v předcházejících dvou periodách, také na startu té třetí jsou na buly lepší Kings. A hned si hledají cestu do pásma.
40:01
Střely na branku ve druhé třetině

Los Angeles Kings: 13

Arizona Coyotes: 9
Přeci jen jsme se na konci druhé třetiny dočkali první branky zápasu, jejími autory jsou Los Angeles Kings. Ještě ale Krále čeká v závěrečné periodě hodně práce, protože není nic rozhodnuto. Více ale až po přestávce.
40:00
39:54
Ještě se v závěru druhé části vylučuje, dvě minuty je nucen pykat hostující Martin Erat (ARI). Podle všeho se provinil hrubostí.
38:54
Los Angeles právě vstřelilo branku!
Čekání na gól v Kalifornii je pro dnešek u konce, kousek před koncem druhé třetiny se prosazuje domácí družina a radost hráčů v černých trikotech je samozřejmě pochopitelná. Nolan výborně získal v útočné třetině kus černé gumy pro Los Angeles, aby pak naservíroval pryž přímo na hokejku muže jménem ANDY ANDREOFF. A jde o velký moment pro tohoto snaživce, Andreoff se totiž trefuje vůbec poprvé ve své kariéře v National Hockey League. Kings se teď bude zase o něco lépe dýchat, když získávají před koncem druhé dvacetiminutovky alespoň nejtěsnější možný náskok. Asistence: Jordan Nolan, Brayden McNabb.
38:22
Vhazování v útočném pásmu vyhráli Arizona Coyotes, hned dvě střely měly letět na domácí klece. Jenže první byla zblokována a druhá mířila hodně mimo tři červené tyče.
37:53
Na chvíli se hra přesunula do blízkosti Jonathana Quicka, ale ten musel dávat pozor jen chvíli. Když už zakračoval po střele z dálky, jen jednoduše vytasil svou lapačku.
37:02
Teď mají už nějakou chvíli Kings tlak před brankou, další střela obránce domácích už jen těsně trefila Smithe do výstroje. Už i hodně smůly stojí při Los Angeles v zakončení.
36:30
Sekeru chtěl napodobit v útočné třetině Anže Kopitar, ale ani on se nestal autorem první branky zápas. Nevyšla mu ani jedna z rychle po sobě jdoucích střel.
35:50
Los Angeles vyhrálo vhazování v útočné třetině a Kings se hned dostali do šance, střílel dnes už podruhé velice nebezpečně slovenský obránce Andrej Sekera. I když teď měl špatně seřízená mířidla.
35:27
Už hrají domácí v plném počtu, Martin Erat ještě v závěru početní výhody střílel. Ale víc už toho Coyotes v přesilovce určitě nestihnou.
34:48
Muzzinova dobrá práce zajistila vyhozený puk přes všechny čáry, do návratu Nicka Shora na ledovou plochu zbývají už jen vteřiny, Arizona zatím bez větší šance.
34:24
Moore získal pro Kojoty pásmo jednoduchým nahozením, kotouč se pak odrazil od zadního mantinelu přímo před branku. Tam už si jej lapačkou uzmul Jonathan Quick.
33:46
Arizoně se daří držet v přesilovce útočné pásmo, jenže žádná z dosavadních střel vůbec neletěla na branku. Až po několika momentech se domácím daří osvobodit.
33:18
Dnes premiérové vyloučení na straně Los Angeles Kings, chystá se přesilová hra Arizony. Nick Shore (LAK) dostává od hlavního rozhodčího dvě minuty za podražení, už hříšník pyká na lavičce.
33:01
Kings už nutně potřebovali vystřídat, a tak jen nahodili kotouč do útočného pásma a snažili se, aby se soupeř dostal k černé pryži co nejpozději.
32:28
Quick si musel připsat zákrok po střele hostujícího obránce od modré čáry, ale gólman Kings měl beton na zásah dobře připravený, žádná těžká práce.
32:11
Jeff Carter a Tyler Toffoli se vydali na útočný výlet, v útočném pásmu zpomalili a chtěli vymyslet kombinaci. Ale nepovedlo se, obrana Coyotes byla o něco rychlejší.
31:25
Marián Gáborík podporovaný Robynem Regehrem, střela ani jednoho ze dvou zmiňovaných ovoce nesklidila. A tak hraje Arizona, přestože hosté nejsou moc aktivní.
30:46
Kings hodně kombinovali kolem vlastní klece, aby se jim podařilo dostat pryč z vlastního pásma. Pak už v útočné třetině operoval u mantinelu Trevor Lewis.
30:28
Kotouč už se podezřele dlouho pohyboval kolem domácí klece, takže jej Jonathan Quick raději podržel pod lapačkou. Pokračovat budeme po krátké reklamní přestávce
29:51
Zakázané uvolnění Arizona Coyotes, vhazování u brankáře Smithe.
29:36
Jonathan Quick si povyjel hodně ven z branky, aby pomohl svým spoluhráčům s rozehrávkou. A pak se pochopitelně ubíral hodně rychle zpátky, aby ohlídal klec.
28:58
Hra znovu rychle plyne, hraje se skoro bez přerušení. Ale diváci ve Staples Center nadále čekají na branky, ještě nikdo nepřekonal jednoho z brankářů.
28:18
Vyhození Arizony přes všechny čáry, o zakázané uvolnění se ale nejedna, někdo ještě nejspíš kotouč po cestě kluzištěm tečoval.
27:42
Trable pro brankáře Jonathana Quicka, ten má vůbec první práci ve druhé třetině. Ale vše dopadlo dobře pro Kings, puk doskotačil za branku.
27:03
Znovu Toffoliho zakončení, mladík Králů se dobře činí na startu prostřední periody. Ale jeho pecky nebyly dostatečně důrazné.
26:26
Toffoli se snažil získat co nejdříve útočnou třetinu pro Los Angeles. Povedlo se a dokonce stejný hokejista vystřelil nebezpečně z úhlu.
26:08
První komerční přestávka prostřední dvacetiminutovky, hned po jejím konci pokračujeme.
25:40
Teď už jsou Coyotes kompletní, ani tahle početní výhoda Kings tedy brankou nekončí. Hned se musejí domácí samozřejmě stahovat zpátky do obrany.
25:18
Už jen pár vteřin do návratu vyloučeného hříšníka na ledovou plochu. V přesilové hře jen jedna větší šance od Kings, jinak mohou být Kojoti v pohodě.
24:30
Gáboríkův pokus o střelu z levé strany, rána z první mu ale nesedla. Králové už se alespoň usídlili kolem klece Smithe a zkoušejí kombinovat.
23:55
První přesilovka se Králům nepovedla, ani ta druhá není zatím nikterak skvostná. Hosté hned na jejím začátku dvakrát vyhodili přes všechny čáry.
23:25
Druhá přesilovka zápasu pro Los Angeles. Za držení hole musí odjet do boxu trestoměřičů hokejista Arizona Coyotes. Michael Stone (ARI) ale není s výrokem sudího spokojený.
23:11
Dva na dva v útočném pásmu Los Angeles, do zakončení se snažil protlačit Nick Shore. Jenže ani on zatím nemá dobrou mušku.
22:24
Martin Erat v souboj s Nolanem, nakonec byl přeci jen úspěšnější český útočník. Smith ale stejně nakonec musel zasahovat, Kings se dostali ke střele z dálky.
21:45
Anže Kopitar se pokouší o něco podobného. Ale hra na začátku druhé třetiny velice podobná prvnímu dějství. Coyotes nechtějí dělat chyby směrem do obrany.
21:06
Gáborík a Doughty udělali vše proto, aby se jejich celek dostal co nejdříve do útočné třetiny. To se jim sice nakonec povedlo, ale na lepší střelu domácí čekají.
20:32
Vyhození Králů na zakázané uvolnění, Kings budou muset dávat dobrý pozor na situaci kolem vlastního brankáře.
20:15
Také zahajovací vhazování ve druhé části zvládli hráči Los Angeles, Andrej Sekera se spoluhráči společně hned vyrazil ohrozit branku Smithe.
20:01
Střely na branku v první třetině

Los Angeles Kings: 10

Arizona Coyotes: 6
Zahajovací dvacetiminutovka hodně rychle utekla. Oba týmy si vytvořily alespoň nějaké šance, ale na první gól budeme muset počkat minimálně do třetiny druhé, zatím hrajeme bez branek.
20:00
19:17
Už začala poslední minuta zahajovací třetiny, kus černé gumy opět ve střední třetině hrací plochy.
18:36
Clifford také na pravé straně nejdříve měl místo, ale brzy zase bylo po nadějích. I propracované obrany jsou důvodem, proč čekáme na první branku duelu.
18:03
Zase létá puk tam a zpátky, ani jeden tým se kotouče nemůže zmocnit na delší časový úsek. McNabb dělal vše proto, aby teď stihl touš v pásmu jako první.
17:03
Dwight King velice důrazně zastaven na útočné modré čáře dvěma obránci Arizony, ta je dnes velice důsledná také ve středním pásmu.
16:30
Gáboríkova střela klidně mohla sklidit úspěch, jenže šikovný útočník mířil přesně do betonů Smithe. Zařídil pro svůj tým alespoň vhazování v pásmu.
16:13
Také Kings už nemají tak snadnou práci v přechodu do útočné třetiny, teď ale budou Coyotes muset bránit. Vyhodili totiž kotouč přes všechny čáry na zakázané uvolnění.
15:35
Také Mike Smith si vyzkoušel, jaké to je zahrát si s pukem. Ale musel hodně spěchat za branku za pryží, protože kolem něj se vyrojily hned dva černé trikoty.
15:08
Ještě jedna komerční přestávka v první části, hned po jejím skončení budeme pokračovat.
14:38
Andrej Sekera se vůbec neostýchal a vyjel si z pozice obránce aý na pravý kruh, aby mohl vystřelit. Jeho zakončení odráží Mike Smith ramenem.
13:58
První delší pobyt Arizony v zápase před Jonathanem Quickem. Nejde o žádný větší tlak, avšak Kojoti si mohou vyzkoušet některé situace.
13:26
Střela jednoho z hostujících obránců z dálky, Chipchura si pak převzal kotouč za brankou a zkusil se rychle vytočit. To se mu sice vyvedlo, ale zakončení nebylo tolik dobré.
12:56
King v útočné třetině nikým ze spoluhráčů nepodporován, kotouč ale nakonec doskotačil až do lapačky brankáře Arizona Coyotes. Buly po jeho levé ruce.
12:13
Coyotes se vrhli dopředu ve dvou lidech, ale proti nim zůstala pevně vystavěná defenziíva Los Angeles. Přesto se hosté ještě chvilku udrželi v pásmu.
11:50
Až nyní po dlouhé době přerušení, puk mimo hrací plochu. Hned bude malá přestávka využita ke komerční pauze.
11:13
Jeff Carter ve velice podobné možnosti na druhé straně, jenže ani on se svým pokusem o zakončení neuspěl. Kotouč následně nedokázal procpat do sítě ani Justin Williams.
10:35
Eratův pokus o střelu z pravého kruhu, zakončení šlo ale asi úplně jinam, než si původně český hokejista představoval. Už znovu hrají domácí.
09:50
Anže Kopitar a jeho průnik po pravém křídle, na druhé straně se mu pro přihrávku nikdo nenabídl. A tak hbitý Slovinec postupoval sám, aby o puk přišel až těsně před zakončením.
09:12
Nyní si strážce svatyně Los Angeles Kings dokonce mohl zahrát s kotoučem, už hledal své spoluhráče vepředu. Ale nepřesně.
08:28
Drew Doughty nedopustil, aby jeho tým měl problémy na obranných pozicích. Sice hra přerušena, ale Jonathan Quick i nadále zůstává bez vážnější práce.
08:10
Cunningham zpátky na ledové ploše, vhazování u hostující klece a hosté v mohou zase začít myslet také na hru dopředu.
07:45
Početní výhoda Los Angeles se pomalu blíží ke svému konci, domácí v přesilovce skoro nedokázali ohrozit branku soupeře. Coyotes mohou být v klidu.
07:16
Už Kings v pásmu a dokonce se dostali do kombinace, ale Smith další zákrok ještě vytáhnout nemusel. Nakonec střela Browna a snadný zásah gólmana v bílém.
06:48
Stejná situace také o několik vteřin později, až za svatyní Jonathana Quicka se nyní povaluje neposedná pryž.
06:15
Hned na úvod početní nevýhody se daří Arizoně vyhodit přes všechny čáry, Kings se budou muset hned snažit usídlit před klecí soupeře.
06:04
Ještě v první polovině první třetiny sledujeme první vyloučení. Po skončení komerční přestávky totiž začne přesilová hra Los Angeles. Dvě minuty za hákování od hlavního rozhodčího dostává Craig Cunningham (ARI).
05:50
Jeff Carter nebezpečně držel puk na hokejce za brankou, pak zkusil rychle najít spoluhráče. Ale Mike Smith byl opět proti, zavřel volný prostor kolem sebe.
05:07
Problémy v obranné třetině Los Angeles Kings vyřešili poměrně rychle, hned se Králové zase vydali na útočný výlet. Čekáme ale na větší nebezpečí u branek.
04:28
Shore a jeho přihrávka Kingovi, druhý jmenovaný pálil z první a ohrozil klec soka. Jenže střela mu vůbec nesedla, a tak s ní gólman Arizony zase neměl takové trable.
03:57
Obrany doposud fungují dobře, ta hostující teď podruhé v zápase vyhodila až na zakázané uvolnění. Padat puk na led bude po levé ruce gólmana Smithe.
03:36
Drew Doughty a jeho nahození kotouče za branku. Když se pak snažili o útočné překvapení Coyotes, pryž přešla do pásma pouze v rámci postavení mimo hru.
02:55
Zatím se vůbec nepřerušuje a sledujeme hodně aktivní hokej, zápas může být hodně o první vstřelené brance. Kings rozehrávají kus černé gumy za svou klecí.
02:10
Clifford zkusil být pozorný u pravého mantinelu, aby si co nejméně zkomplikoval přechod do pásma. Ale nakonec ani on nevyslal další pokus na branku.
01:25
I Arizona dnes poprvé v útočné třetině, ale hosté nejsou zatím tolik důslední, aby se dostali až k ohrožení Jonathana Quicka. Martin Erat na modré čáře přišel o puk.
00:58
Regehr od modré čáry rozhodně neměl jednoduchou střeleckou pozici, ale zkusil překvapit protihráče. Nakonec kus černé gumy úplně mimo zařízení.
00:30
Také zahajovací střela, který vyletěla z domácích hokeje. McNabb měl dost místa a výhled, tak se napřáhl a prověřil pozornost brankáře Smithe.
00:14
Na prvním vhazování utkání se lépe vedlo domácím Los Angeles Kings, hned se hráči v černých trikotech zkusili vydat na útočnou akci.
00:01

Los Angeles Kings: Quick – Doughty, Regehr, Greene, Muzzin, Sekera, McNabb – Brown, Kopitar, Gáborík – Toffoli, Carter, Lewis – Williams, Shore, King – Nolan, Andreoff, Clifford

Arizona Coyotes: Smith – Stone, Ekman-Larsson, Campbell, Dahlbeck, Murphy, Moore – Doan, Arcobello, Rieder – Cunningham, Chipchura, Korpikoski – Moss, Gagner, Erat – Crombeen, Vitale, McGinn.
Vítejte u dnešního utkání National Hockey League. Už jen necelý měsíc zbývá do konce základní části, pomalu začínají vrcholit boje o postup do play-off. Los Angeles Kings v důležitém zápase přivítají trápící se Arizona Coyotes.

Marián Gáborík (LAK) (21 + 17)
Andrej Sekera (LAK) (1 + 8)
Martin Erat (ARI) (9 + 20)
Martin Hanzal (ARI) (8 + 16)
Předchozí vzájemné utkání

Oba týmy se naposledy utkaly na konci prosince loňského kalendářního roku. Také tenkrát Arizona Coyotes zajížděli do Hollywoodu a Los Angeles Kings zvítězili v základní hrací době 4:2.
LOS ANGELES KINGS

Zvládnou Kings nakonec souboj o vyřazovací boje se svým úhlavním sokem v podobě San Jose Sharks? Žraloci hrají většinu ze závěrečných duelů základní části mimo vlastní halu, navíc Králové dnes dostávají jako protivníka jedno z nejhorších mužstev Západní konference. Aktuálně mají muži z Los Angeles na kontě o tři body více než zmiňovaní Sharks. Vše ale už po dnešku může být jinak, Kings mají šanci diviznímu rivalovi odskočit. Los Angeles z posledních tří zápasů dva vyhrálo, potřebuje každý bodík pro alespoň malý klid na hokejkách. Dnes mají hráči v černobílých trikotech k dispozici výhodné domácí prostředí.
ARIZONA COYOTES

Už teď je jisté, že po sezóně budou muset Coyotes hodně věcí změnit. Nejen, že patří mezi nejhorší celky Západní konference, ale ani jejich samotná forma není zrovna skvostná. V Pacifické divizi sesbírali méně bodů pouze Edmonton Oilers, ti ale ztrácejí na Arizonu pouhé dva bodíky. Z předchozích čtyř zápasů mužstvo z teplých krajin nezvítězilo ani jednou, přestože v každém z těchto případů hrálo na domácím kluzišti. Navíc ani v jednom ze zmiňovaných duelů Kojoti nedali více jak jeden gól, proti Montreal Canadiens dokonce neskórovali vůbec. Dnes Arizona zajíždí mezi mantinely loňského vítěze Stanley Cupu, jenž nutně potřebuje body na postup do play-off.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:30.