Přeji krásný zbytek středečního večera a u KHL zase někdy nashledanou.
Divoká třetí třetina končí za stavu 1:3 pro Soči, což znamená výhru 4:6! Na začátku třetí třetiny se hosté dvakrát rychle prosadili a svůj náskok si již udrželi a berou důležité body.
60:00
59:54
Torpedo právě vstřelilo branku!
Jarkko Immonen našel před brankou volného WOJTEKA WOLSKIHO, který se nadvakrát prosazuje a kosmeticky upravuje skóre.
Asistence: Jarkko Immonen
59:31
Max Warn (SOC) je dalším vyloučeným hráčem.
59:00
Velká šance pro Torpedo, jeden z hráčů netrefil odkrytou branku!
58:45
Juuso Hietanen (SOC) vyloučen na dvě minuty.
58:35
Kasutin oěpt pod palbou, nyní vyráží puk ramenem.
58:08
Soči právě vstřelilo branku!
Prázdnou branku přes celé hřiště trefuje CLAY WILSON!
Bez asistence
57:30
Domácí hrají bez brankáře!
56:31
Tvrdou střelu od modré kontroloval Pöpperle očima.
55:21
Soči hrají s klidnou hlavou a nikam nespěchají.
54:32
53:39
Alexej Potapov zblokoval ránu Ščitova a s bolestivou grimasou odjel na střídačku.
53:03
Torpedu se podařilo vyhodit puk.
52:32
Dmitrji Kazjonov (NNO) vyloučen na dvě minuty za hákování.
52:25
Pöpperle proti střele Grigorjeva pozorný.
51:42
Hodně špatná přesilovka pro domácí tým, skoro se ani v pásmu neusadili.
51:42
49:42
Alexej Petrov (SOC) dostává 10 minut + dvě minuty
49:42
Vjačeslav Kuljomin leží na ledě poté co dostal ramenem od Petrova..
49:34
Chybu v domácí obraně musel vyřešit Kasutin. Hosté získali pásmo zadarmo.
49:07
Lapenkov vystřelil z levé strany nad branku.
48:45
Domácí kombinují na své polovině a do útoku se moc neženou.
47:12
Hosté opět rychlým hokejem v útočném pásmu školí obranu Torpeda.
46:38
Torpedo je z dvou rychlých branek hodně opařeno.
45:33
Hosté nadále tlačí domácí celek.
44:30
A je tu další zasloužená branka hostů! Roman Derljuk z dobré pozice vystřelil jen do Kasutinových betonů, od nichž se puk odrazil před volného CORYHO EMMERTONA, jenž zasouvá do odkryté branky!
43:27
Soči aktivní v útoku.
42:15
Krásné si do útočného pásma najel CLAY WILSON a tvrdou střelou k tyči vrací hostům vedení!
Asistence: Roman Derljuk
40:56
Podobná šance i na druhé straně, Nikita Filatov míjí!
40:42
Nikita Ščitov ujížděl sám na brankáře, ale neprostřelil jej!
40:01
Oba celky jsou zpět na ledě.
Druhá třetina byla hodně divoká a divákům se musela líbit. Hosté v ní dvakrát vedli, ale i přesto je stav 3:3. Uvidíme jestli se i ve třetí třetině dočkáme gólových hodů.
40:00
39:51
Na led se vrátil Krjukov a hráč, který odseděl trest za Grigorjeva.
37:51
Arťjom Krjukov (SOC) dostává dvě minuty. Michail Grigorjev (NNO) dostává dvě minuty za hrubost a napadení.
37:51
Na ledě se strhla velká a zbytečná bitka, uvidíme jaké bude rozpoložení trestů.
37:45
Vzápětí je opět vyrovnáno! Nepovedenou otočku kolem branky nyní předvedl jeden z domácích hráčů, domácí fanoušky to ale nemuselo mrzet, protože se k odraženému puku dostal DMITRIJ KAZJONOV, který razantní střelou opět vyrovnává!
Asistence: Alexej Potapov, Denis Kazjonov
37:17
Nedáš-dostaneš! ROMAN LJUDUCHIN "ukradl" puk domácí obraně a krásnou kličkou dává na 2:3!
Asistence: Michail Anisin
36:44
Sakari Salminen byl osamocen na půlce a ujížděl na Pöpperleho, kterého nepřekonal!
35:33
Andre Petersson vystřelil ihned po buly, ale neuspěl.
35:26
Nikita Filatov nestihl puk a píská se zakázané uvolnění.
35:00
S bolestivou grimasou leží na zemi Pavel Koledov, jenž inkasoval tvrdý hit od Denise Kazjonova.
34:38
Viktor Drugov nahazoval puk před branku, kde ho doráží za záda Pöpperleho WOJTEK WOLSKI!
Asistence: Viktor Drugov
34:10
Trestuhodně minul puk jeden z hráčů Torpeda před brankou, kde byl sám.
33:17
Soči se řítili do zajímavé šance. Vše bylo krásné do doby, než rozhodčí pískl ofsajd.
32:45
Nebezpečně se pohybují domácí hráči před brankou Pöpperleho. Český brankář ale vše chytá.
32:16
Petersson najel do útočného pásma, přihrávka na druhou stranu byla ale zblokována.
30:58
Torpedo se hnalo do protiútoku, ten ale na poslední chvíli zastavil hostujicí obránce na modré čáře.
30:13
Hosté to ale nyní krásně vykombinovali! Nikita Ščitov našel před brankou volného ANDREJE KOSTICYNA, který s chladnou hlavou prostřeluje Kasutina!
Asistence: Nikita Ščitov
29:04
Druhá třetina je oproti té první mnohem nudnější.
28:05
27:38
Hosté vyhazují.
26:48
Pöpperle drží puk. Torpedu se přesilovka zatím nedaří.
26:05
Igor Ignatuškin (SOC) vyloučen za hákování.
26:05
Na ledě to vře. Nejdříve byl zfaulován hostujicí hráč, poté i domácí. Po této situaci se strhla menší mela.
24:47
Vladimir Galuzin byl sám před brankářem, ani nyní se domácí celek neraduje z branky!
24:03
Nahození Torpeda kryje Pöpperle.
23:46
Tvrdá rána domácího hráče končí vedle.
22:48
Dva výtečné zákroky vytáhl Kasutin! Nejdříve vyrazil střelu od modré, poté i druhou z pravé strany!
21:20
Filatov ujížděl do úniku, ale obránce Soči byl pozorný a puk odehrál na poslední chvíli.
20:13
Ihned na začátku druhé třetiny byl Immonen sám před Pöpperlem, ten skvěle chytá!
20:01
Končí nám první třetina utkání mezi Torpedem a HK Soči. Utkání má skvělý spád, viděli jsme dvě branky a výbornou aktivitu hostujicího celku. Obrat měl na holi Michail Anisin. Ten ovšem nechal vyniknout vynikajicího Kasutina, který v brance čaruje.
20:00
18:33
Neuvěřitelný zákrok Kasutina! Michail Anisin střílel do odkryté branky, ale ruský brankář jeho pokus neskutečně chytá!
17:47
Hosté jsou v přesilovkách skvělý.
17:40
17:04
Kasutin nyní zachraňoval domácí celek jak o život.
16:33
Velký závar před brankou končí zákrokem Kasutina.
15:40
Viktor Drugov (NNO) vyloučen za hákování.
15:16
Andrej Kosticyn střílel do odkryté branky Torpeda, ale trefil jen obránce.
14:49
Utkání má i nadále rychlý spád.
13:43
Hosté srovnávají po zasloužené aktivitě v přesilové hře! Clay Wilson vypálil vedle branky. Kotouč se ovšem odrazil od mantinelu přesně před branku na volného CORYHO EMMERTONA, jenž rychlou střelou vyrovnává!
Asistence: Clay Wilson
12:54
Soči ztrácí pásmo a musí až ke své brance.
12:34
Wojtek Wolski (NNO) vyloučen za podražení.
12:01
Derlyux se dostává do ofsajdu.
09:50
Ve velkém tlaku byli hosté, ale puk za Kasutina nedostali.
09:13
Krásnou přihrávku na levém křídle převzal NIKITA FILATOV, který vjel před Pöpperleho a úžasnou střelou do levého horního růžku dává úvodní branku zápasu!
Asistence: Sergej Bernackij
08:15
Po chybné přihrávce se ovšem domácí celek vyhnal z pásma.
07:30
Torpedo stále v tlaku.
06:50
Jeden z hráčů objížděl branku, ale u tyče byl připraven beton Pöpperleho.
06:39
Domácí se nadále drží v útočném pásmu.
05:52
05:27
Krásně v oslabení ujel Ilja Krikunov, ale proti Kasutinovi neuspěl!
05:18
Další skvělý zákrok českého brankáře.
04:38
Pöpperle vyráží tvrdou ránu.
03:52
Andre Petersson (SOC) podrazil domácího hráče a dostává trest na dvě minuty.
03:21
Hosté se tlačí do koncovky, nyní byla jejich střela zblokována.
02:18
Úplně ze stejné pozice střílel nad Ščerbina.
01:36
Lapenkov si po odrazu puku najížděl z levé strany, ale Kasutin byl připraven.
00:40
Úvod utkání je rychlý, hraje se nahoru dolů.
00:01
Stadionem zní ruská hymna.
Všem nadšencům KHL, či jen hokeje přeji krásný večer. Dnes se setkají dva týmy se stejným počtem bodů, tak uvidíme jaký náboj dnešní utkání bude mít.

Torpedo Nižnij Novgorod: Kasutin (Gelašvili) – Chomickij, Hietanen, Valentěnko, Blažijevskij, Bernackij, Grigorjev, Ternavskij – Wolski, Salminen, Immonen – Krasnoslobodcev, Filatov, Galuzin – Savinainen, Kuljomin, Drugov – Ruděnkov, Dmitrij Kazjonov, Denis Kazjonov, Potapov

HK Soči: Pöpperle (Gavrilov) – Koledov, Ščitov, Whitney, Pervyšin, Wilson, Derljuk, Petrov – Krikunov, Ignatuškin, Kosticyn – Emmerton, Warn, Petersson – Ljuduchin, Anisin, Lapenkov – Ščerbina, Achmetov, Šiškanov, Krjukov

Rozhodčí: Gamalej, Čerenkov – Lazarev, Otmachov.
Torpedo Nižnij Novgorod se společně se Soči a Čechov drží na hranici Play-off. Všechny tyto týmy mají 53 bodů. Torpedo je z nich ovšem nejvíce dole. Celek Peterise Skudry má pozitivní bilanci, 13 výher, 12 proher. Čtyřikrát se radovali z vítězství po nájezdech, třikrát v této dovednostní soutěži prohráli a stejněkrát prohráli po prodloužení. Nejproduktivnějším hráčem Torpeda je obránce Juuso Hietanen se sedmnácti body.
HK Soči jako nováček nepředvádí úplně špatné výkony. V západní konferenci se nachází na šestém místě, což jim aktuálně zajišťuje Play-off. Na kontě mají 53 bodů a vyrovnané skóre 86-86. Nejproduktivnějším hráčem celku Vjačeslava Bucajeva je útočník Ilja Krikunov s dvaadvaceti body. Toto pravé křídlo strávilo pět sezón i v kádru Novgorodu!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.