Michael Frolík (CGY) (0 + 0, 4 střely, čas na ledě 14:38)
Marián Hossa (CHI) (0 + 0, 1 střela, čas na ledě 15:40)
Michal Rozsíval (CHI) (0 + 0, 1 střela, čas na ledě 12:35)
Střely na branku v zápase

Calgary Flames: 37

Chicago Blackhawks: 19
Moc branek dnes diváci v Calgary vidět nemohli, ale o to více si užili atraktivní prodloužení. Branky v základní hrací době padaly pouze v rámci úvodních dvaceti minut, pak sice obě strany produkovaly šance, ale úspěšní byli především brankáři na obou stranách. Hru v prodloužení si poté vzalo jasně na starosti Calgary. Domácí soupeře v nastavených pěti minutách takřka nepustili na puk a rozhodli o své poměrně zasloužené výhře. Ode mě je to pro dnešek vše, přeji pěknou sobotu.
61:38
Calgary právě vstřelilo branku!
Samostatné nájezdy dnes neuvidíme, protože Calgary Flames naprosto ovládli nastavených pět minut po konci základní hrací doby a berou z dnešního střetnutí výhru. Domácí v prodloužení Chicago prakticky nepustili na kotouč, pak už přišla akce muže jménem JOHNNY GAUDREAU, který si dojel k dorážce vlastní střely, zamíchal s pukem před Darlingem a rozhodl o osudu tohoto střetnutí. Hawks odcházejí se sklopenými hlavami, domácí využili své aktivity. Bez asistence.
61:05
Hra se na chvilku uklidnila a Flames se stále drží v moci kotouče. Teď to byl Wideman, kdo se zkusil prosadit sám před Darlingem. Ale netrefil branku.
60:39
Brodie ještě drží puk na své hokejce a hledá zpátky Monahana, ale Darling je zatím v nastaveném čase výtečný.
60:13
Prodloužení začínají domácí za svou brankou, hned poslali obránci puk na Giordana a tomu chybělo jen malinko k rozhodnutí zápasu.
60:01
Branky padaly jen v první třetině, a to na každé straně jedna. Ve druhé a třetí periodě jsme zásah neviděli, a tak bude muset o vítězi dnešního klání rozhodnout prodloužení, případně samostatné nájezdy. Za chvíli pokračujeme.
60:00
59:11
Už běží poslední minuta třetí třetiny, zatím vše nasvědčuje tomu, že uvidíme prodloužení.
58:36
Znovu dnes aktivní Monahan v šanci na pravém kruhu, ale těsně před střelou mu puk odskočil z hole.
57:39
Formace Hawks míří střídat a Duncan Keith zatím nahazuje puk do pásma, teď si dával veliký pozor, aby netrefil hráče před sebou.
57:03
Znovu důsledná obranná práce v podání Calgary Flames. Na druhé straně hrací plochy naopak hodně otevřená vrátka, výlet si udělal Wideman a tvrdou peckou prověřil Darlinga.
56:12
Raymond s Monahanem si to mířili na klec Darlinga, ten nakonec zasahovat nemusel, protože puk mu proskotačil těsně kolem levé tyčky.
55:39
Dá se očekávat, že teď už si budou obě strany dávat velký pozor na své obranné pásmo, je více než pravděpodobné, že další branka rozhodne o vítězi utkání.
55:06
Nahození Jonathana Toewse před branku už nikdo netečoval, takže puk skončil pouze na zadním mantinelu.
54:48
Ještě jedna komerční přestávka, pak už budeme pokračovat bez zbytku základní hrací doby.
54:43
Zakázané uvolnění Calgary Flames, hra se vrací před Karriho Räma.
54:28
Darling má puk v lapačce po střele Giordana od modré čáry, hra je tak přerušena a obě strany si mohou na okamžik vydechnout.
53:50
Už se znovu hraje a Anisimov se pokusil propálit dva bránící hráče soupeře. Jeho pokus ale okamžitě zblokován, dobrá práce Flames.
53:28
Puk letěl k brance Flames a domácí gólman jej raději přidržel. Pokračujeme po reklamní přestávce.
52:50
Plameny už potřebovaly nutně vystřídat, tak alespoň nahodily touš do středního pásma a poslaly na kluziště čerstvé síly.
52:15
Hraje se ve vysokém tempu a bez přerušení, což pochopitelně prospívá atraktivitě hokeje. Navíc už začali střílet také hosté, takže je na co koukat.
51:30
Až nyní první vážnější šance Chicaga ve třetí třetině, Kane s Panarinem unikali v přečíslení dva na jednoho, Rämö ale jejich šanci zavčas stačil pokrýt betony.
50:50
Widemanova pecka od modré čáry končí hodně vedle, nikdo z Widemanových spoluhráčů se neměl k tomu, aby ji dopravil přesně na branku.
50:02
Jsme za polovinou třetí třetiny a Calgary stále tlačí na Darlingovu klec, zatímco Hawks v poslední části stále čekají na první střelu na branku.
49:30
Brodieho dalekonosná rozehrávka našla volného spoluhráče, ten se ale nestačil zavčas po puku natáhnout. Až Hamilton usměrnil kotouč na branku z dálky.
49:08
Monahan v postavení mimo hru.
48:45
Backlundovo nahození z dálky nemělo moc velkou šanci na úspěch, protože letělo příliš vysoko nad úroveň horní tyčky.
47:50
Domácí parta šikovně nahodila puk do pásma o zadní mantinel, to jí stačilo k tomu, aby se tam nějakou chvíli udržela, přestože na branku nevypálila.
47:40
Budeme sledovat první komerční přestávku ve třetí třetině, nutno podotknout, že Chicago si za necelých osm minut třetí části nestačilo připsat ani jednu střelu na branku, zatímco Flames mířili už sedmkrát.
47:03
Po delší době hraje také Chicago v útočné třetině, ale ke střele ještě nedošlo.
46:18
Frolík a Gaudreau si pohledně vyměnili kotouč z pravé strany na levou, ale druhý jmenovaný nestačil v rychlosti zakončit. Přesto ještě domácí zůstávají na touši.
45:35
Zakázané uvolnění Flames, Chicago se tak může alespoň na chvilku uklidnit a nabrat nový dech.
45:10
Giordano a jeho nahození z dálky, které málem někdo před klecí usměrnil do sítě. Teď mají hosté i docela dost štěstí.
44:40
Teď jsou to zase hráči v červeném, kdo je na ledové ploše důraznější a snaží se tlačit více do šanci, jako by Hawks nechali svou aktivitu v kabině.
44:03
Joorisovo nahození přes všechny čáry ještě tečováno, takže se nejednalo o zakázané uvolnění. Brodie pak zakládal novou akci pro Plameny.
43:26
Hraje se za klecí domácích, kde se ale Hawks nemohou dostat na kotouč a třeba i k následné střele. Hra se začíná pomalu vyrovnávat.
42:45
Johnny Gaudreau a jeho další pořádná pecka z pozice v mezikruží. Ale Scott Darling na ni velice dobře viděl, takže ji celkem v pohodě chytil do lapačky.
42:19
Zatímco domácí zavezli puk za svou klec, Chicago v klidu dostřídalo a celá akce mohla pokračovat. Pak ovšem icing domácích.
41:42
Ale domácí ukazují, že se ve třetí třetině nebudou bát ani zaútočit, Gaudreau nyní ve slibné šanci v zakončení na brankovišti.
41:10
Hamilton se zasloužil o to, aby jeho tým mohl vyhodit kotouč alespoň do středního pásma. Flames si teď musí dávat pozor především na chyby před svým gólmanem.
40:28
Poslední vteřiny početní výhody Hawks, Seabrook se ještě pokusil o zakončení od modré čáry, ale to skončilo hodně vedle mimo zařízení.
40:09
Hosté ještě na začátku třetí třetiny dohrávají zbytek své přesilovky, za necelé půl minuty se ale Michael Frolík vrátí zpátky do hry.
40:01
Střely na branku po dvou třetinách

Calgary Flames: 17

Chicago Blackhawks: 15
Více už se toho ale ve druhé periodě nestane, prostřední část hry končí bez jediné vstřelené branky, přestože i nyní bylo šancí na obou stranách dostatek. Rozhodnutí by tak mělo přinést třetí dějství, které pro vás samozřejmě také přineseme.
40:00
39:35
Ještě jedno vyhození a do konce druhé části už nezbývá ani půl minuty, Chicago bude muset spěchat zpátky do pásma soka.
39:06
Rozběhla se poslední minuta prostřední dvacetiminutovky. Seabrook už sice vystřelil, ale jeho střela zblokována prvním bránícím hráčem.
38:39
Hned po rozehrávce se Chicago rozestavělo do přesilovkového deštníku a vyměnilo si několikrát kotouč. Ale na první střelu hosté v přesilovce čekají.
38:31
Budeme sledovat komerční přestávku, ale ještě předtím také vyloučení z domácích řad. Početní výhodu si zahrají hosté, protože dvě minuty za podražení inkasuje český hokejista Michael Frolík (CGY).
38:15
Další Panarinova střela z levého kruhu, to je další muž, který dnes dělá domácí obraně spoustu starostí.
37:40
Patrick Kane zůstal úplně zapomenutý v útočném pásmu, naštěstí pro Calgary mu sjel puk z hokejky a nestačil unikat sám na branku.
37:05
Jonathan Toews se zkusil protáhnout mezi dvěma červenými dresy v útočném pásmu, ale na oba dva protihráče nestačil a o puk na hokejce brzy přišel.
36:44
Zakázané uvolnění domácího celku, puk se vrátí zpět před zraky gólmana Calgary Flames.
36:10
Hosté nyní uplatňují optickou převahu a snaží se produkovat co nejvíce zakončení na branku. Calgary se ovšem doposud dobře brání a snaží se vyhazovat.
35:20
Hamilton s Frolíkem si vyměnili kotouč a doufali, že se dostanou až do útočné třetiny. Nestalo se tak, puku se zmocnili Hawks a tvoří další šance.
34:32
Patrick Kane nyní pořádně prověřil pozornost domácího brankáře, když si udělal prostor za levým kruhem a snažil se mířit těsně nad pravý beton.
34:01
Duncan Keith a jeho zkušená rozehrávka ze zadních řad, která mířila dopředu na Anisimova. Útočník Hawks se ale pozdě zorientoval a puk mu z hokejky odskotačil pryč.
33:20
Po delší době slibná možnost také pro Calgary Flames, Monahan byl před brankou dobře zaparkovaný na dorážku. Ale nestačil puk správně usměrnit do sítě.
33:04
Puk byl někým z domácích mužů tečovaný mimo hrací plochu, vhazovat by se za několik okamžiků mělo ve středním pásmu.
32:45
Chicago se hned po konci svého oslabení snaží prodrat do další šance, Patrick Kane se pokusil náhle vystřelit z pravého kruhu. Mířil těsně vedle.
32:02
První střela Calgary v přesilovce na branku, ale mířila docela vedle, takže žádné nebezpečí pro brankáře Darlinga.
30:50
Chicagu se ale hned na úvod oslabení daří vyhodit kotouč přes všechny čáry, takže hosté dokonce stihnou prostřídat celou čtveřici.
30:04
Přesilovku si po skončení komerční přestávky zahrají domácí barvy, jelikož dvě minuty za podražení dostává hostující hokejista Brent Seabrook (CHI). Využijí Plameny přesilovku?
29:45
Brodie dnes hodně aktivní, teď si vyměnil puk nadvakrát s Jonesem. Ale další střela Plamenů z toho nepramení.
29:02
Ferland se rozhodl vzít celou situaci za domácí barvy na sebe, ale proti dvěma bránícím hráčům Chicaga nestačil, Darling nejdříve ani nemusel zasahovat.
28:20
Znovu se hraje dlouho bez hvizdu rozhodčího, snažil se toho využít Brodie, jehož pokus z dálky jenom zazněl o zadní mantinel.
27:35
Karri Rämö se v prostředním dějství určitě nenudí, nyní musel krýt střelu jednoho z forvardů Hawks z pravého kruhu betonem. A vedl si znamenitě.
27:16
Wideman v pokusu dostat se na kotouč na útočné modré čáře, ale rychlejší byl jeden z hostujících beků. Pak už Flames vyhazují na zakázané uvolnění.
26:40
Máme tu první komerční přestávku druhé třetiny, po jejím konci pokračujeme.
26:16
Rozehrávají i muži v červených dresech, ale ti si zatím ve druhé třetině s pukem na hokejkách nepočínají moc dobře.
25:45
Anisimov se pomalu, ale jistě snažil vytočit do dalšího zakončení na branku v dnešním utkání. Když už se chystal k střele, byla mu zablokována hokejka.
24:57
Dlouho se hraje bez přerušení, klidně se tak může stát, že se najednou urodí na jedné či druhé straně nečekané velká chyba.
24:20
Rozsívalo nahození na branku z dálky stačila domácí defenzíva zkrotit, vyhodit a dostřídat. Chicago má ale možnost opět rozehrávat.
23:50
Opět průniková akce T. J. Brodieho, ale tomu se následně zamotal kotouč mezi bruslemi a bylo po akci, už znovu hrají hokejisté v bílých trikotech.
23:10
Už útočí také Calgary Flames, přestože ne tolik důrazně jako jejich soupeř. Střelu na branku z dálky si ovšem připsal k dobru Brodie.
22:20
Karri Rämö má další dva zákroky, navíc hodně důležité, protože zachránil ve správnou chvíli svůj tým před inkasováním.
21:50
Panarin a jeho zdařilá klička u pravého mantinelu, ale ani on se nedostal až ke střele. Hostující parta se ale drží kolem domácí klece.
21:15
Gaudreau individuálně pronikl až do pásma soupeře, ale neměl v tu chvíli nikoho do kombinace, takže se zase rychle vracel zpátky.
20:45
Zakázané uvolnění Chicago Blackhawks.
20:36
Domácí v plném počtu, přesto ještě hosté ve snaze dostat se k brance a vytvořit si tlak i při vyrovnaném počtu hráčů na ledě.
20:09
První vhazování ve druhé části vyšlo lépe Chicagu, které hraje ještě zbyteček přesilové hry z první třetiny.
20:01
Vše je připraveno na začátek druhé třetiny, za chvíli se prostřední perioda rozběhne.
Střely na branku v první třetině

Calgary Flames: 13

Chicago Blackhawks: 7
Celkem dvě branky jsme viděli v prvních dvaceti minutách dnešního zápasu. Nejdříve se po vhazování před Darlingem prosadil hezky Monahan, pak ale Chicago využilo přesilovou hru. Nechme se překvapit, co nám nabídne druhá část.
20:00
19:02
Už začala poslední minuta úvodní třetiny, zatím se ale ani jedna strana kupředu netlačí.
18:17
Počet mužů na ledové ploše se ale znovu srovná. Vyloučen Johnny Gaudreau (CGY) za držení protihráče.
17:20
Na trestnou lavici nyní míří i hostující hokejista, konkrétně Niklas Hjalmarsson (CHI), jenž se dle rozhodčích provinil držením kotouče.
16:59
Chicago právě vstřelilo branku!
Hosté stačili početní výhodu proměnit a máme na kostce v kanadské hale poměrně brzy srovnáno. Karri Rämö už se nestačil zorientovat a znovu zasáhnout, když za něj kus černé gumy namířil ARTEM ANISIMOV, který stál ve správnou chvíli na správném místě a přesně dorážel puk z prostoru na brankovišti. Poměrně pohledná akce a pro Blackhawks může být tento vstřelený gól v závěru úvodní periody hodně takticky stěžejní. Navíc je z toho využitá početní výhoda. Uvidíme, jak budou reagovat domácí muži. Asistence: Brent Seabrook, Patrick Kane.
16:46
Přesilovou hru si zahrají hokejisté Chicaga, vyloučen je totiž domácí muž Dougie Hamilton (CGY) za držení.
16:35
Rämö měl dostatek času na rozehrávku na své spoluhráče, a tak kotouč odpálil co nejpřesněji dopředu.
16:03
Wideman se dobře vytočil od mantinelu a málem se také on dostal do slibné pozice na střelu. Na poslední chvíli jej stačila obrana Hawks zastavit.
15:45
Nová práce pro Darlinga, který si musí dávat pozor i na dorážky. Pak se za jeho klecí strhla malá strkanice, ale vše skončí bez trestů.
15:05
Tak přeci jen se dočkáme první branky dnešního utkání ještě v první třetině. A teď se domácím hokejistům vyplatila rychlá reakce a přehled o hře před brankou soupeře. První gól střetnutí pramenil ze situace po vhazování, které stačil nejlépe využití autor zásahu SEAN MONAHAN. Ten už neměl tak moc těžkou práci, jelikož jen správným směrem zasunul do sítě nahození jeho spoluhráče Krise Russella. Rozhodčí ještě branku zkoumal na videu, ale nakonec ji uznává a domácí celek jde do vedení necelých pět minut před koncem úvodních dvaceti minut. Asistence: Kris Russell, Johnny Gaudreau.
14:57
Seabrookova chybná rozehrávka končí až na zakázaném uvolnění, hra se vrátí před Darlingovo zařízení.
14:30
Po konci reklamní pauzy se znovu hraje a Chicago se snaží na delší časový úsek udržet před domácí klecí. Zatím se to hostům moc nedaří.
13:46
Panarin našel Kanea dlouho nahrávkou, ale hvězda hostujícího mužstva nedokázala pořádně zakončit. Přesto sledujeme atraktivnější hokej než na startu mače.
13:01
Znovu se hraje za klecí Plamenů, ty se teď nechaly malinko zatlačit do své třetiny a snaží se co nejdříve vyhodit touš a dostřídat.
11:45
Tak to bylo témě neuvěřitelné, co teď předvedl Karri Rämö! Ještě si počkáme na opakovaný záběr, ale je dost možné, že jsme právě viděli jeden ze zákroků letošního ročníku NHL. Gólman Flames fantasticky vystrnadil puk lapačkou z brankové čáry.
11:17
Kostrbatá situace ve střední části pole, který vyústila v zakončení Stajana z dálky. Darling puk vyrazil někam nad sebe a bude se vhazovat právě před ním.
11:03
Následuje komerční přestávka, po ní pokračujeme.
10:45
Flames zatím o něco málo aktivnějším celkem, Monahan se snažil střílet, přestože nebyl v příliš výhodné pozici.
10:09
Michal Rozsíval v souboji s Frolíkem o kotouč, úspěšnější útočník Calgary, který si hned vybojoval prostor ke střele. Ale Darling zatím pozorný na kotouče kolem klece.
09:25
Teď už Panarin v útočném pásmu na kotouč v pokusu vystřelit. Puk nakonec opravdu vypálil, ale do přesného zakončení mezi tři tyče měl hodně daleko.
08:55
Panarin si dělal slibné naděje na přechod do výhodné situace, ale puk se mu na modré čáře namotal na hokejku a bylo po šanci.
08:30
Po delší době práce pro Darlinga, ale ten musel jen vyrazit puk betonem před sebe. Následně přerušená hra, Calgary v postavení mimo hru.
07:46
Seabrook v souboji s Frolíkem u mantinelu, z něj nakonec vychází lépe hokejista Hawks. Ale ani nyní se hosté dostanou do nějaké lepší možnosti.
07:22
Chicago si nedalo pozor na rychle rozehraný kotouč, je jim odsouzeno zakázané uvolnění.
07:07
Zatím sledujeme hodně opatrnou hru z obou stran. Teď sice domácí parta znovu natlačila Darlinga až do brankoviště, ale bez výsledku. Komerční přestávka.
06:08
Marián Hossa se obtočil s pukem na hranici modré čáry, ofsajd mu ale odpískán nebyl. Přesto jeho pokus o nahození na branku moc úspěchu nesklidil.
05:30
Hawks si nyní dávali daleko větší pozor, aby neudělali chybu v rozehrávce, také se tak nestalo a mohli útočit. Ale moc dlouho se v pásmu neohřáli, Flames vyhazují.
04:58
Frolík s Bennettem rozehrával další puk v pásmu a snažili se oba vystřelit, nakonec ale vlastní chybou přišli o útočnou třetinu.
04:35
Další výborná možnost pro Calgary Flames, nejdříve pálil z předbrankového prostoru Stajan, z druhé vlny si pak sjel ještě jeden z domácích beků. Ale puk letěl příliš vysoko.
04:14
Nahozený kotouč na Rämövu klec raději brankář Plamenů drží, aby nemusel zbytečně řešit další problémy ve své blízkosti.
03:40
Kiethova rozehrávka na Hossu do středního pásma poněkud nepřesná, zatím se obě strany malinko hledají a snaží se co nejdříve zorientovat.
02:50
To Russellova pecka na druhé straně hrací plochy už měla obrovskou razanci. Chybělo jen malinko přesnosti a klidně mohla skončit v kleci.
02:18
Patrick Kane si vybruslil zpoza branky až na levou stranu brankoviště, odkud následně pálil zápěstím. Jenže nakonec minul branku.
01:45
Brodieho klička v obranné třetině málem vyústila v trable pro Calgary, protože hokejista Flames se na kotouči zamotal. Zachránil ho spoluhráč.
01:16
Rozhodčí viděl před brankou Darlinga vysokou hokejku některého z domácích mužů, a tak je hra znovu přerušena a vhazuje se ve středním pásmu.
01:06
V úvodu střetnutí se hodně přerušuje, tentokráte končí kus černé gumy mimo hrací plochu.
00:46
Práci i pro Darlinga na druhé straně hrací plochy, v obou případech se ale zatím jednalo o střely, které měly podobu spíše pozdravu.
00:30
A Karri Rämö má hned zákrok, chytil puk do lapačky a zařídil vhazování před svými zraky.
00:12
Jako první se dnes na vhazování prosadili hostující hokejisté, do šance se okamžitě pokusil dostat Marián Hossa.
00:01
Ještě jednou vítejte u dnešního utkání, tradičně začneme o několik minutek později.

Calgary Flames: Ramo – Brodie, Giordano, Hamilton, Russell, Wideman, Engelland – Hudler, Monahan, Gaudreau – Frolík, Backlund, Bennett – Jones, Stajan, Colborne – Bollig, Jooris, Ferland

Chicago Blackhawks: Darling – Hjalmarsson, Keith, Seabrok, Riemsdyk, Rozsíval, Daley – Hossa, Toews, Daňo – Kane, Anisimov, Panarin – Teräväinen, Kruger, Shaw – Garbutt, Kero, Mashinter.
Vítejte u dnešního utkání National Hockey League, budeme sledovat zápas dvou celků ze Západní konference. Proti sobě nastoupí domácí Calgary Flames a herně poměrně dobře naladění Chicago Blackhawks.

Jiří Hudler (CGY) (4 + 9)
Michael Frolík (CGY) (4 + 8)
Marián Hossa (CHI) (3 + 5)
Marko Daňo (CHI) (1 + 1)
Předchozí vzájemné utkání

Není to tak dlouho, co se Flames a Hawks společně utkali, jen několik dní zpátky. Hrálo se na ledě obhájce Stanley Cupu a Chicago Blackhawks porazili Calgary Flames celkem jednoznačně 4:1.
CALGARY FLAMES

Naděje v kanadském klubu letos na jaře klidně mohou být zase na dlouho zapomenuty, pokud se hráči Calgary herně nestabilizují a neuloví alespoň krátkou šňůru výher v řadě. Flames jsou aktuálně s patnácti body předposlední v Pacifické divizi, horší výsledky nakupili jen jejich rivalové Edmonton Oilers. Je pravda, že například ztráta na v divizi čtvrtý Vancouver činí jen pět bodů, ale pokud chtějí v Calgary začít pomýšlet na dobré výsledky, je třeba zabrat hned. Plameny z posledních třech pokusů dvakrát vyhrály a zdá se, že by se mohly postupně naladit na správnou vlnu. Dnes v odvetě s Chicagem je ale čeká těžká práce, minule s Hawks padli na jejich ledě poměrem 1:4. Kanadské bodování Calgary Flames si vzal docela jasně na starosti Johnny Gaudreau (4 + 14).
CHICAGO BLACKHAWKS

Vítězové zatím posledního Stanley Cupu si pravděpodobně představovali malinko jiný vstup do sezóny 2015/2016. Hawks se totiž aktuálně pohybují na třetí nejhorší příčce v Centrální divize, přestože jejich ztráta na vyšší pozice není nijak hrozivá. Jestřáby každopádně těší aktuální výsledková bilance, všechny tři předchozí mače totiž hokejisté v červenobílých trikotech zvládli dotáhnout až do vítězného konce. Poradili si třeba s Edmontonem, dnešním sokem z Calgary či silnými St. Louis Blues. Na samotném začátku letošního ročníku Chicago tak dobrou bilanci nevlastnilo, avšak postupně dokázalo své výkony stabilizovat. Týmovým statistikám neohroženě panuje klubový hrdina Patrick Kane (13 + 17), právě on může být velikým nebezpečím i dnes pro Plameny.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.