Andrej Nestrašil (CAR) 0+0, 1 střela, čas na ledě 12:59
Michal Jordán (CAR) 1+0, 3 střely, čas na ledě 13:33
Ondřej Palát (TBL) 0+1, 2 střely, čas na ledě 17:43
Andrej Šustr (TBL) 0+1, 0 střel, čas na ledě 21:02
Tři hvězdy utkání:

1. Steven Stamkos (TBL) 1+1
2. Joakim Nordström (CAR) 1+0
3. Michal Jordán (CAR) 1+0
Carolina byla ve druhé a třetí třetině střelecky aktivnější, jenže se jí na rozdíl do Lightning nepodařilo vstřelit gól. Brankář Ben Bishop ve třetí třetině zamkl svou bránu na sto západů a předvedl několik fantastických zákroků, zatímco vpředu se prosadili kapitán Steven Stamkos, který vstřelil vítězný gól, a střelou do prázdné brány deset sekund před koncem zápasu poté Ryan Callahan. Konečný výsledek. Carolina Hurricanes 2 Tampa Bay Lightning 4.
59:50
Tampa právě vstřelila branku!
RYAN CALLAHAN střílí svůj druhý gól v dnešním zápase a střelou do prázdné brány pečetí vítězství Lightning!! Ondřej Palát v obranném pásmu vyhrál souboj s protihráčem a poté puk poslal do jízdy Ryanovi Callahanovi, který ho střelou po ledě poslal do prázdné brány. Asistence: Ondřej Palát, Cedric Paquette.
59:10
Jeff Skinner se ocitl před bránou v obrovské šanci a snažil se puk umístit k levé tyči, Ben Bishop tam ale bleskově vymrštil svůj pravý beton a připsal si neopakovatelný zákrok!
59:00
Do konce zápasu zbývá odehrát jedna minuta.
58:05
Cam Ward ihned po vyloučení obou hráčů zůstal na střídačce a Carolina to zkouší bez brankáře!
57:41
Ondřej Palát (TBL) dostal menší trest, 2 minuty hrubost.
57:41
Phillip Di Giuseppe (CAR) dostal menší trest, 2 minuty hrubost.
57:02
Hurricanes vypálili z vrcholu kruhů pro vhazování a jejich střela mířila pod horní tyč, Ben Bishop si ale povyjel z brány a fantastickým zákrokem jejich střelu vyrazil mimo!
56:45
Lightning vyhodili puk na zakázané uvolnění a Carolina tvrdě vypálila od modré čáry, její střela ale byla zablokována.
56:28
Victor Rask si na levém křídle dobře pokryl puk, v blízkosti levé tyče mu ho ale vzápětí jeden z hráčů Tampy vypíchl.
55:59
Střely:

Carolina Hurricanes 25 Tampa Bay Lightning 17
55:07
Jordan Staal se u pravé tyče nedostal ke střele a Ben Bishop volný puk přikryl na ledě lapačkou. Následuje krátká přestávka.
54:17
STEVEN STAMKOS využívá přesilovou hru a svým 25. gólem v letošní sezóně NHL posílá Lightning krátce před koncem do vedení 3:2!! Před Stevenem Stamkosem se mezi kruhy otevřel prostor a kapitán Tampy poté poslal puk nad vyrážečku Cama Warda k levé tyči. Asistence: Tyler Johnson, Jonathan Marchessault.
53:25
Ben Bishop vyjel za svou bránu, aby zastavil vyhozený puk Caroliny.
52:52
Braydon Coburn naskočil na led z trestné lavice a začíná přesilová hra Lightning, která potrvá minutu a půl.
52:21
Zápas bude pokračovat 28 sekund ve hře 4 na 4 a poté si Tampa zahraje zkrácenou přesilovou hru.
52:21
Jordan Staal (CAR) dostal menší trest, 2 minuty vysoká hůl.
52:00
Carolina pouze nahodila puk za bránu Tampy, aby mohla do hry poslat čerstvou formaci na přesilovou hru.
51:46
Brett Pesce napřáhl na levé straně útočného pásma na modré čáře ke střele a zlomil hůl.
51:27
Lightning se podařilo vyhodit a Cam Ward zastavil puk za svou bránou.
50:57
Carolina se na pravé straně po vyhraném vhazování dostala rychle ke střele, Ben Bishop ji ale v pohodě vyrazil mimo.
50:48
Braydon Coburn (TBL) dostal menší trest, 2 minuty hákování.
50:15
Hra byla přerušena kvůli puku, který se dotkl ochranné sítě, a na řadu přichází další krátká přestávce.
49:45
Střely:

Carolina Hurricanes 21 Tampa Bay Lightning 14
49:40
Lightning vyrazili do útoku, jejich akci ale zastavil ofsajd.
48:58
Jonathan Marchessault mezi kruhy pro vhazování napřáhl ke střele, která mířila pod horní tyč, jenže byla sražena k ledu a puk zamířil vedle pravé tyče. Cam Ward měl nyní štěstí.
48:53
Cam Ward u své levé tyče zastavil nahození Lightning a raději podržel puk v lapačce, aby nedošlo k nějakému rozruchu.
48:44
Tampa se snažila dostat ke střele, její pokus z prostoru mezi kruhy pro vhazování byl ale zablokován.
47:53
Cam Ward zastavil nahození Valtteriho Filppuli a na řadu přichází krátká reklamní přestávka.
47:36
Michal Jordán tvrdě vypálil od modré čáry a jeho střela s příklepem byla sražena vedle levé tyče.
46:50
Erik Condra po rychlém protiútoku vypálil z vrcholu levého kruhu pro vhazování, jeho následná střela ale byla nepřesná.
45:53
Hurricanes vypálili na pravém křídle od modré čáry a pozorný Ben Bishop puk vyrážečkou v pohodě vyrazil do rohu ledové plochy.
45:12
Andrej Nestrašil bojoval za bránou Tampy o puk, proti Antonovi Stralmanovi se mu ho ale vydolovat nepodařilo.
44:47
Střely:

Carolina Hurricanes 18 Tampa Bay Lightning 14
44:23
Další přerušení hry, tentokrát kvůli puku na střídačce.
44:14
Carolině se nepodařilo rozehrát a puk skončil na zakázaném uvolnění.
43:53
J.T. Brown chtěl před bránou prásknout do puku bekhendem, nakonec ale trefil pouze brusle jednoho z clonících hráčů Caroliny.
42:55
Vladislav Namestnikov na opačné straně ledové plochy napřáhl od modré čáry k nepříjemné střele, kterou Cam Ward dokázal mezi houštinou těl najít. Tampa se vzápětí k dorážce nedostala.
42:06
Jeden z hokejistů Caroliny tvrdě vypálil krátce za modrou čárou a jeho následná střela orazítkovala tyč! Pokud se nepletu, tak to byl Michal Jordán, který mohl přidat druhý gól.
41:32
Eric Staal se dostal těsně před bránou ke dvěma dorážkám, ani po jedné z nich ale neprocedil puk za záda Bena Bishopa!
41:18
Andrej Nestrašil se podíval, kde stojí Ben Bishop, a na levém křídle napřáhl od modré čáry ke tvrdé střele, kterou brankář Lightning po rychlém zakleknutí ukryl ve svém náručí.
40:59
Lightning vstoupili do poslední části zápasu velmi dobře.
40:47
Victor Hedman vzápětí vypálil na levém křídle z ostrého úhlu a jeho střela byla sražena do ochranné sítě.
40:30
Victor Hedman se dostal před bránu k odraženému puku a ocitl se v obrovské šanci, jenže bekhendem nedokázal připraveného Cama Warda překonat a k dorážce se vzápětí již nedostal!
40:04
V PNC Areně začala poslední třetí třetina, jejíž úvodní vhazování vyhráli na rozdíl od úvodů prvních dvou třetin Tampa Bay.
40:01
Třetí třetina začne přibližně ve 2:51.
Tampa vstoupila do druhé třetiny skvěle a během necelých pěti minut dokázala zápas otočit na svou stranu, když se z dorážky nejprve prosadil J.T. Brown a po něm nádhernou střelou do pravého horního rohu brány Ryan Callahan. Lightning vedli v PNC Areně rázem 2:1, jenže se z vedení radovali pouze necelých čtyři a půl minuty. V čase 32:59 totiž český obránce Michal Jordán objel bránu a u pravé tyče poté puk zametl za záda Bena Bishopa. Skóre po 40 minutách. Carolina Hurricanes 2 Tampa Bay Lightning 2.
40:00
39:58
Puk byl sražen na střídačku a v závěru pohledné druhé třetiny se ještě jednou bude vhazovat.
39:45
Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 15 sekund.
38:57
Phillip Di Giuseppe vypálil v blízkosti modré čáry a jeho střela byla sražena Alexem Killornem vedle levé tyče.
38:07
Joakim Nordström se snažil mezi kruhy pro vhazování protáhnout ke střele a byl zřejmě zahákován, fanoušci se ale vyloučení dožadovali marně.
37:23
Ben Bishop působil hodně jistě, během posledních minut mi ale přijde trochu nervózní. Jako by ho gól Michala Jordána nalomil.
36:55
Ben Bishop se vydal znovu za bránu, aby zastavil nahození Caroliny a tentokrát raději přenechal rozehrávku svým spoluhráčům.
36:18
Brankářovi Tampy se ale vzápětí nepodařilo rozehrát a Carolina se v rychlém sledu dostala ke dvěma střelám, obě dvě ale zamířily mimo a Ben Bishop proti nim zasahovat nemusel.
36:03
Ben Bishop se vydal za bránu, aby zastavil nahození Caroliny.
Následuje krátká reklamní přestávka.
35:35
Brett Pesce tvrdě vypálil z pravého kruhu pro vhazování a jeho následná rána byla sražena do ochranné sítě.
35:11
Do konce prostřední části zbývá odehrát necelých pět minut a oba týmy se snaží strhnout vedení na svou stranu.
34:36
Střely:

Carolina Hurricanes 11 Tampa Bay Lightning 11
33:48
Úvodní třetina byla hodně vyrovnaná a v té druhé tomu není jinak.
32:59
Carolina právě vstřelila branku!
MICHAL JORDÁN střílí fantastický gól a dělá radost domácím fanouškům Caroliny, kteří jsou ve varu!! Michal Jordán na levém křídle nabral rychlost a po objetí brány puk u pravé tyče zasunul za Bena Bishopa, který nevěděl, kde mu hlava stojí. Michael Jordán vstřelil svůj první gól v letošní sezóně NHL a zároveň zaznamenal první kanadský bod. Asistence: Jeff Skinner, Victor Rask.
32:08
Carolina přečkala třetí přesilovou hru Tampy a na levém křídle se dostala ke střele, kterou Ben Bishop ukryl v lapačce.
30:59
Steven Stamkos rozdal puk ze středu útočného pásma doprava na Victora Hedmana, který bez přípravy napřáhl ke tvrdé střele s příklepem, a jeho pokus mířil ke vzdálenější levé tyči, Cam Ward ale vytáhl další z řady fantastických zákroků a pravým betonem jeho střelu vyrazil mimo tři tyče!
30:15
Kris Versteeg se ale nemusel příliš rozčilovat, protože přesilové hry Lightning jsou v dnešním zápase hodně chabé.
29:39
Kris Versteeg usedl na trestnou lavici a vzteky tam svou holí málem všechno rozmlátil. Obrovská frustrace.
29:14
Kris Versteeg (CAR) dostal menší trest, 2 minuty sekání.
28:35
Tampa Bay rychle otočila zápas a vyhodila puk na zakázané uvolnění.
28:27
RYAN CALLAHAN střílí nádherný gól a otáčí vývoj zápasu na stranu Lightning!! Ryan Callahan si v pravém kruhu pro vhazování zpracoval krásnou přihrávku přes šířku útočného pásma od Stevena Stamkose a poté parádní střelou vymetl přesně pravý horní roh brány, přestože tam bylo minimum prostoru. Asistence: Steven Stamkos, Nikita Nesterov.
28:13
Další vyhození Caroliny, které odměňují fanoušci potleskem.
27:53
Brett Pesce odvedl dobrou práci a vyhodil puk k bráně Tampy.
27:33
Lightning se konečně usadili v útočném pásmu a poté napřáhl od modré čáry ke tvrdé střele, která byla zablokována.
26:56
Hurricanes zvládají oslabení opět skvěle a vyhazují puk k bráně Bena Bishopa. Lightning mají dobrou šanci otočit zápas.
26:15
Andrej Nestrašil (CAR) dostal menší trest, 2 minuty držení hole.
26:15
Hra byla přerušena a Tampa si po přestávce zahraje druhou přesilovou hru.
25:59
Jordan Staal a před ním Ron Hainsey tvrdě vypálili z blízkosti levé tyče, Ben Bishop byl ale pozorný a obě střely vyrazil!
24:41
J.T. BROWN se prosazuje z dorážky a dělá radost svému tátovi, který byl profesionálním hráčem amerického fotbalu a je dnes přítomen v PNC Areně!! Andrej Šustr na levé straně napřáhl od modré čáry ke tvrdé střele, která byla dvakrát tečována a před bránou ji zastavil pravou nohou zády k bráně J.T Brown, ten se ovšem rychle zorientoval a volný puk poslal z blízkosti do prázdné brány. Asistence: Cedric Paquette, Andrej Šustr.
24:24
Střely:

Carolina Hurricanes 6 Tampa Bay Lightning 6
24:07
Andrej Nestrašil mohl potrestat zbytečnou ztrátu puku Lightning na modré čáře, jeho tvrdá střela z vrcholu pravého kruhu pro vhazování ale byla sražena do ochranné sítě.
23:16
Ve druhé třetině se zatím minimálně přerušuje, žádnou brankovou příležitost jsme ale zatím ani na jedné straně nezaznamenali.
22:49
Lightning vyhodili puk do zóny Carolina tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění, a odjeli rychle střídat.
22:19
Lightning vyhodili puk podél střídaček na zakázané uvolnění a hra se vrátila zpět před Bena Bishopa.
21:56
Braydon Coburn vypálil z vrcholu pravého kruhu pro vhazování mimo a navíc při své střele zlomil hůl.
21:09
Cam Ward vyjel za svou klec, aby zastavil nahození Lightning a podél mantinelu bekhendem rozehrál.
20:57
Victor Hedman podržel puk za svou bránou a počkal, až jeho spoluhráči dostřídají.
20:26
Noah Hanifin vypálil ve středu útočného pásma od modré čáry a jeho střela byla sražena vedle levé tyče.
20:04
Carolina vyhrála úvodní vhazování i ve druhé třetině, do které vstupuje s jednobrankovým vedením.
20:01
Druhá třetina začne přibližně v 1:59.
Úvodní část zápasu se nesla v duchu souboje obou brankářů a útočníků Tylera Johnsona s domácím Joakimem Nordströmem. První jmenovaný měl na hokejce dvě obrovské šance, jenže ani po jedné z nich nedokázal skvělého Cama Warda překonat, zatímco Joakim Nordström tři slibné příležitosti a hned ta první skončila gólem, když ho u pravé tyče našel krásnou diagonální přihrávkou Jordan Staal a švédský útočník poté puk bekhendem poslal v oslabení do odkryté brány. Pro Joakima Nordströma to byl v oslabení první gól v kariéře NHL. Skóre po první třetině. Carolina Hurricanes 1 Tampa Bay Lightning 1.
20:00
19:59
Úvodní třetina se naplnila a už se v ní nic nestane.
19:03
Joakim Nordström mohl vstřelit znovu druhý gól, když na levém křídle nabral dobrou rychlost, Bena Bishopa ale nepřekonal!
18:37
Ryan Callahan získal puk v levém rohu pro vhazování a po vybruslení si za bránou hledal zpětnou přihrávkou některého ze spoluhráčů, v prostoru mezi kruhy pro vhazování ale nikoho nenašel.
18:16
Protiútok Tampy nic nepřinesl a hosté to zkouší znovu.
17:48
Andrej Nestrašil v pravém rohu útočného pásma ztratil kontrolu nad pukem a Lightning vyrazili do protiútoku.
17:40
Lightning se nepodařilo rozehrát a vyhodili puk na zakázané uvolnění.
17:22
Riley Nash nahodil puk do útočného pásma a oblekem ve středním pásmu odjel střídat.
16:41
Michal Jordán na pravém křídle tvrdě vypálil od modré čáry, jeho rána ale byla zablokována a puk skončil ve středním pásmu.
16:09
Cam Ward si vzápětí poradil i s ránou Alexe Killorna a Hurricanes se podařilo puk dostat alespoň do středního pásma.
15:38
Ondřej Palát na pravém křídle napřáhl k nebezpečné střele, která mířila pod horní tyč, Cam Ward ji ale vyrazil mimo.
14:33
Ron Hainsey mohl v blízkosti pravé tyče pálit, ještě se ale bekhendem rozhodl přihrát Joakimovi Nordströmovi, který mohl na vzdálenější levé tyči uklízet puk do prázdné brány a vstřelit svůj druhý gól v zápase, jenže ho promáchl.
14:15
Útok Caroliny na levém křídle zastavilo postavení mimo hru a na řadu přišla další krátká reklamní přestávka.
14:09
Lightning inkasovali v oslabení podruhé v řadě:

Tampa Bay v posledním zápase porazila Pittsburgh a ani dnes nepůsobí špatným dojmem, zajímavostí ovšem je, že stejně jako proti Penguins, i v dnešním zápase proti Carolině inkasovala gól v oslabení!
13:25
Cam Ward vyjel z brány proti volnému puku a z levého kruhu obranného pásma Caroliny rozehrál.
12:49
Joakim Nordström:

Joakim Nordström otevřel skóre dnešního zápasu a zaznamenal svůj první gól v oslabení v kariéře NHL.
12:26
Jeden z hokejistů Caroliny mohl u pravé tyče přidat další gól, jeho střela ale skončila na hrudi Bena Bishopa a po přerušení hry přichází na řadu krátká reklamní přestávka.
12:09
Ben Bishop vyjel za svou bránu, aby zastavil nahozený puk Caroliny a rozehrál.
11:10
JOAKIM NORDSTRÖM skóruje v oslabení a posílá Carolinu po nádherně sehraném protiútoku do vedení!! Jaccob Slavin poslal puk do jízdy Jordanovi Staalovi, který krásnou diagonální přihrávkou z levého křídla našel na vzdálenější pravé tyči najíždějícího Joakima Nordströma, a ten bekhendem bez přípravy poslal puk do odkryté brány. Asistence: Jordan Staal, Jaccob Slavin.
11:00
Anton Stralman napřáhl od modré čáry k pěkné střele, Cam Ward si na ni ale pochutnal a našel ji v lapačce!
10:43
Carolina zvládá úvodní oslabení skvěle a vyhazuje jeden puk za druhým ze své třetiny. Lightning se nemohou usadit v útočném pásmu.
09:32
John-Michael Liles (CAR) dostal menší trest, 2 minuty zdržování hry – vyhození puku přes ochranné sklo.
09:24
Tyler Johnson na levém křídle předvedl dobrý forčeking a poté si vybruslil před bránu, kde se snažil puk zasunout k levé tyči, prostor u ní ale skvěle ucpal připravený Cam Ward!
08:48
Carolině se vzápětí nepodařilo rozehrát a puk skončil na zakázaném uvolnění.
08:21
Ron Hainsey vypálil z vrcholu pravého kruhu pro vhazování a jeho střela zápěstím mířila přesně ke vzdálenější levé tyči, Ben Bishop proti ní ale skvěle vymrštil svůj levý beton!
08:18
Chris Terry napřáhl na pravém křídle od mantinelu k prudké střele, kterou pozorný Ben Bishop ukryl ve svém náručí.
07:53
Ben Bishop vyjel za svou bránu, aby zastavil nahození Hurricanes a rozehrál.
07:18
Carolina po reklamní přestávce nebezpečně vypálila z pravého kruhu pro vhazování a také Ben Bishop si připsal první ostrý zákrok, když nebezpečný pokus Hurricanes vyrazil vyrážečkou do rohu ledové plochy!
Po obrovské šanci Tampy přichází na řadu krátká přestávka.
06:54
Andrej Šustr z obranného pásma krásnou přihrávkou našel ve středu ledové plochy Ondřeje Paláta, který po pravé straně zavezl puk do útočného pásma a poté ho předložil Stevenovi Stamkosovi, který krásnou přihrávkou přes šířku zóny Caroliny našel ve vzdálenějším levém kruhu pro vhazování najíždějícího Tylera Johnsona, ten bez přípravy napřáhl ke tvrdé střele, která směřovala přesně k levé tyči, Cam Ward si ale připsal fantastický zákrok a poté puk rychle zalehl!
06:13
Carolina pouze nahodila puk po pravé straně do zóny Tampy Bay a oba dva týmy odjely rychle střídat.
05:41
Alex Killorn se ocitl v pravém kruhu pro vhazování ve slibné šanci, jeho následná střela zápěstím ale zamířila nad.
05:04
Vyloučený Nikita Nesterov se vrátil zpět na led a Tampa Bay hraje po přečkání prvního oslabení v plném počtu.
04:21
Riley Nash se z pravého křídla natlačil skvěle před bránu, jeho následná bekhendová střela ale našla pouze pravý beton Bena Bishopa, který si poradil i s následnou dorážkou Jordana Staala!
04:09
Lightning se podařilo vyhodit a Carolina začíná další útok zpoza vlastní brány.
03:27
Eric Staal se snažil těsně před brankovištěm dostat ke střele, hosté ho k ní ale nepustili a kapitán Caroliny puk promáchl.
02:55
Nikita Nesterov (TBL) dostal menší trest, 2 minuty držení.
02:45
Šest hráčů bojovalo v levém kruhu útočného pásma Caroliny o puk a nakonec ho vydoloval Victor Rask, který posílal zpoza brány před brankoviště zpětnou přihrávku, bohužel pro Carolinu ale nikdo nebyl připravený mezi kruhy pro vhazování na střelu.
01:39
Carolina tvrdě vypálila od modré čáry a následná střela Hurricanes zamířila vedle vzdálenější levé tyče.
01:18
Jeden z hráčů Caroliny se dostal v mezikruží ke střele, jeho pokus byl ale zablokován. Ben Bishop zasahovat zatím nemusel.
00:40
Victor Hedman vypálil na pravém křídle od modré čáry, jeho následná střela ale zamířila vedle bližší pravé tyče.
00:27
Hurricanes ve středním pásmu ztratili puk, zatímco Lightning ho na levé straně po jeho zisku nahodili do zóny Caroliny a také Tampa Bay o něj rychle přišla.
00:04
Eric Staal vyhrál úvodní vhazování a Carolina se jako první mohla vydat směrem vpřed.
00:01

Carolina Hurricanes: Ward (Läck) – Slavin, Hainsey (A), Liles, Pesce, Hanifin, Jordán – Versteeg, E. Staal (C), Di Giuseppe – Nordström, J. Staal (A), Nestrašil – Skinner, Rask, Lindholm – Terry, McClement, Nash. Hlavní trenér: Bill Peters.

Tampa Bay Lightning: Bishop (Vasilevskij) – Hedman, Stralman, Coburn, Šustr, Nesterov, Carle – Killorn, Stamkos (C), Callahan (A) – Palát (A), Johnson, Condra – Paquette, Filppula, Brown – Namestnikov, Boyle, Marchessault. Hlavní trenér: Jon Cooper.

Rozhodčí: Tim Peel, Brian Pochmara – Scott Driscoll, Jonny Murray.

Tampa Bay Lightning:

Ben Bishop v sobotu večer proti Pittsburghu předvedl 37 zákroků a pomohl svému týmu k výhře 4:2. Hlavní trenér se rozhodl nechat Bena Bishopa odpočinout a do brány proti Carolině nastoupí Andrej Vasilevskij. Útočník Cedric Paquette se proti Penguins zranil ve třetí třetině, když za cenu vlastního zdraví zablokoval tvrdou střelu soupeře a poté musel zamířit na ošetřovnu. Paquette v letošní sezóně vynechal první čtyři zápasy kvůli poraněnému kotníku a hádejte, jak ke zranění došlo, při zablokované střele. Tampa Bay proti Pittsburghu zvítězila podruhé v řadě a Steven Stamkos zaznamenal jubilejní 300. vítězství v NHL.
Carolina Hurricanes:

Eric Staal pomohl v posledním zápase k výhře Caroliny nad San Jose 5:2 a během 59 zápasů letošní sezóny NHL nasbíral 31 bodů za devět gólů a 22 asistencí, což je jeho nejmenší počet bodů během dosavadních dvanácti sezón v nejlepší hokejové lize světa. Hurricanes vyhráli tři z posledních čtyř zápasů a od 5. prosince jejich bilance činí 19 výher a 15 porážek. Útočník Riley Nash se nachází ve skvělé formě, když bodoval ve čtyřech zápasech v řadě, během nichž vstřelil tři góly a zaznamenal dvě asistence.
Tampa Bay zavítá v pondělí v noci do Caroliny, kde v PNC Areně změří síly s domácími Hurricanes, které v prvním ze tří vzájemných zápasů porazila 4:3. Nikita Kučerov se na vítězství Lightning podílel dvěma asistencemi, zatímco Tyler Johnson, J.T. Brown, Ryan Callahan a Steven Stamkos vstřelili gól. V dresu Caroliny se dařilo nejlépe Krisovi Versteegovi a Victoru Raskovi, kteří oba dva zaznamenali tři kanadské body. O tři branky Hurricanes se postarali Kris Versteeg, Jordan Staal a Eric Staal. Jak dopadne druhé měření sil mezi oběma týmy v letošní sezóně NHL se dozvíme po skončení zápasu, kterým Vás provede Tomáš Reiner.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.