Je konec! Metallurg Magnitogorsk prohrál v domácím prostředí se Salavatem Julajev Ufa 4:6, nicméně hlavně ve třetí třetině předvedl parádní výkon, a byl velmi blízko vyrovnání!

První třetina nabídla velmi zajímavou podívanou! Hned ve třetí minutě se dostali do vedení hosté zásluhou Andrease Enqvista. Následně se Metallurg pokoušel o vyrovnání, avšak neúspěšně. V 11. minutě to s domácími vypadalo ještě hůře. Přesilovku využil s velkým štěstím Linus Omark! V závěru třetiny měl Metallurg hned dvě přesilové hry, nicméně se opět nedokázal prosadit, Mozjakin trefil pouze tyč!

Druhá třetina nabídla celkem pět branek! Salavatu vyšel opět vstup do třetiny, když se po dvou minutách prosadil Teemu Hartikainen! Na další branku jsme čekali až do poloviny třetiny, kdy se prosadil pěknou střelou Kiril Kolcov. Stav byl již 0:4, a domácí fanoušci nespokojeně pískali. Jan Kovář však o tři minuty později snížil na 1:4! Salavat si však vzal čtyřbrankové vedení zpět v 37. minutě, kdy se prosadil Nikolaj Prochorkin, který zvýšil na 5:1! Poslední slovo v této třetině měl však Metallurg! Po krásné přihárce Kováře se prosadil Sergej Mozjakin.

Třetí třetina nabídla parádní podívanou! Nejprve snížil na 3:5 Jan Kovář, a o dvě minuty později skvělou střelou snížil na 4:5 Sergej Mozjakin! Právě Mozjakin měl v závěru stoprocentní šanci na vyrovnání, nicméně skvělý zákrok předvedl Svedberg! V závěru potvrdil vítězství Ufy gólem do prázdné branky Linus Omark!

ČESKOSLOVENSKÁ STOPA
Jan Kovář (MET) – 2+2, 8 střel, TOI – 26:29
Tomáš Filippi (MET) – 0+0, 5 střel, TOI – 16:15

To je z mé strany vše, a u dalšího textového přenosu brzy nashledanou!
59:42
Metallurg to ještě v samotném závěru zkoušel v šesti, nicméně hosté dokázali dostat kotouč do středního pásma.
58:57
Ufa právě vstřelila branku!
Metallurg to zkusil v šesti, nicméně tato varianta k vyrovnání nevedla! Ve středním pásmu se dostal k puku LINUS OMARK, který se obtočil kolem Antipina, a poslal kotouč do odkryté branky! Švédský útočník si za svůj výkon branku rozhodně zasloužil! Asistence: Igor Grigorenko
58:45
Obrovská šance domácích na vyrovnání! Na pravé straně se dostal ke kotouči Tomáš Filippi, který krásnou přihrávkou našel před brankou Mozjakina. Ruský útočník si puk zpracoval bruslí, a vystřelil do horních pater branky! Svedberg však vytáhl parádní zákrok!
58:19
Sergej Mozjakin se pokoušel zavést kotouč do útočné třetiny. Jeho postup však zastavil Hartikainen, který jej vyhazuje do útočné třetiny.
57:49
Honza Kovář vybruslil z levého rohu, a zkoušel Svedberga překvapit střelou na přední tyč. Švédský brankář si však střelu pohlídal, i když v jednu chvíli si rozhodně nebyl jistý, kde puk má!
57:26
Na druhé straně mohl rozhodnout Grigorenko, který dostal ideálnáí přihrávku do mezikruží od Omarka! Rána hostujícího kapitána však skončila nad brankou!
56:48
Kaletnik posílal přihrávkou před modrou na najíždějícího Zaripova. Do přihrávky však zasáhl Nesterov, který vystavil domácího hráče do ofsajdového postavení.
56:17
Metallurgu čas velmi rychle utíká! Tentokrát vybojoval vhazování v útočném pásmu Tomáš Filippi, který vystřelil z levé strany. Svedberg však dokázal střelu chytit!
55:37
Z levé strany poslal nahození před branku Sergej Mozjakin, které Svedberg vyrazil pouze před sebe, kde dorážel Jan Kovář! Svedberg však třetí branku českému útočníkovi nepovolil!
54:33
Po dobré práci Zaripova se kotouč mezi kruhy dostal na hůl Vladislava Kaletnika. K němu však velmi rychle přistoupil obránce Loginov.
54:06
Linus Omark napadal při rozehrávce Tomáše Filippiho, který následně po kontaktu se švédským útočníkem spadl. Vylučovat se však ani v tomto případě nebude!
53:44
Za nahozením Chrise Leeho pospíchal Oskar Osala. U kotouče byl však první Sami Lepistö, který dokázal odehrát kotouč před svým krajanem.
53:09
Na útočné modré se uvolnit Danis Zaripov, který zkoušel překvapit Svedberga střelou do horních pater branky. Ruský útočník však poslal puk mimo branku!
52:15
Po delší době sledujeme útočnou kombinaci hostujícího celku v útočném pásmu! Hostující hráči se však zatím do zakončení nedostali.
51:40
Linus Omark se dokázal uvolnit v pravém rohu v útočné třetině, a křížnou přihrávkou našel Enqvista, který svou střelu nenasměřoval mezi tři tyče!
50:59
Druhá formace Metallurg se pokoušela prodrat do útočného pásma, nicméně její postup zastavil čárový rozhodčí, který odpískal ofsajd!
50:26
První formace pokračovala v kombinaci v útočném pásmu. Na ledě skončil po souboji s Nesterovem Honza Kovář, nicméně vylučovat se nebude!
49:56
Od modré posílal nahození před branku Chris Lee, které lehce tečoval Sergej Mozjakin. Kotouč však skončil nad brankou!
49:29
Z ostrého úhlu to zkoušel dvakrát Teemu Hartikainen, který však ani jednou neuspěl, a branku Košečkina netrefil!
48:31
U mantinelu na levé straně se dostal ke kotouči Vladislav Kaletnik, který poslal kotouč před branku. Svedberg ho vyrazil pouze před sebe, kam najížděl Kosov. Švédský brankář však stihl odehrát kotouč holí!
47:48
Teď se však Salavat dokázal dostat zpět do hry, a se svým soupeřem opět hraje vyrovnanou partii!
46:59
Domácí kouč poslal na led opět první formaci, která se však nedokázal dostat z vlastního pásma. Mozjakin následně poslal kotouč na zakázané uvolnění.
46:41
Hostující celek si musel vzít oddechový čas, neboť vstup do třetí třetiny zkrátka vůbec nezvládl!
46:16
Metallurg právě vstřelil branku!
Metallurg sahá po neskutečném obratu! Chybí mu však stále jedna branka! Mezi kruhy se dostal ke kotouči Jan Kovář, který dokázal dostat kotouč na hůl SERGEJE MOZJAKINA, který přesnou střelou snižuje na 4:5! Český útočník má na svém kontě již 2+2! Asistence: Jan Kovář, Danis Zaripov
45:48
Velmi dobrou práci odvedl v útočném pásmu Nikolaj Prochorkin, který dokázal vypíchnout kotouč Chabarovi, a poslal je před branku. Košečkin byl však pozorný, a kotouč přikryl pod lapačku.
44:55
Tak podívejme! Metallurg snižuje na 3:5, a opět u toho byla první formace! Na vlastní modré chyboval Gončarov, kterému vypíchl kotouč JAN KOVÁŘ! Český útočník následně poslal kotouč přesně k tyči, a Svedberg byl na jeho střelu krátký! Bez asistence.
44:16
Salavat není tak aktivní jako v první dvou třetinách, nicméně hraje to, co potřebuje, a stav je stále 2:5!
43:36
Anton Lazarev si chtěl smlsnout na Osalovi ve středním pásmu. Silný finský útočník však poslal svého soupeře k zemi!
42:57
Denis Chlystov se ze středního pásma odhodlal ke své první střele v tomto zápase. Košečkin si však dokázal poradit, a stihl i rozehrát.
42:18
Na modrou čáru dostal přihrávku Honza Kovář, který se nerozpakoval, a poslal nahození na branku Svedberga. Švédský brankář raději přerušil hru.
42:02
Z vlastní modré poslal nahození na branku hostující obránce Loginov. Kotouč však skončil těsně vedle branky, a je odpískáno zakázané uvolnění.
41:19
Linus Omark skvěle napadal, a dostal se ke kotouči na pravé straně. Jeho následná přihrávka našla Enqvista, kterému však zakončení nesedlo.
40:59
Na druhé straně zaúřodavala velmi nebezpečná formace Linuse Omarka! Do zakončení se dostal Andreas Enqvist, který však svou další branku nepřidal.
40:25
Metallurg vstoupil do třetí třetiny velmi aktivně, nicméně se první formace nedokázala v útočném pásmu usadit.
40:01

Třetí třetina začne přibližně v 17:48!
40:00
39:27
O další střelecký pokus domácího celku se postaral Birjukov, který však trefil pouze prostor, ve kterém se nacházel Svedberg!
38:53
Metallurg je i nadále aktivní, a pokouší se ještě snížit! Od modré to zkoušel Birjukov, nicméně napálil pouze bránícího Nesterova.
38:01
Gólová přestřelka ve druhé třetině pokračuje! Honza Kovář dostal v levém rohu kotouč, a krásnou přihrávkou našel najetého SERGEJE MOZJAKINA, na jehož zakončení byl Svedberg krátký! Asistence: Jan Kovář, Danis Zaripov
37:13
Třetí formace domácích se dokázala usadit v útočném pásmu, nicméně do zakončení se nedostala, a u puku je Ufa!
36:26
Hostující celek přidává svůj pátý zásah, a s Metallurgem to již vypadá špatně! Před branku dostal kotouč NIKOLAJ PROCHORKIN, který se krásně obtočil kolem Košečkina, a poslal kotouč přesně k tyči! Jak jednoduché to může být! Asistence: Linus Omark, Alexander Loginov
35:23
Metallurg se opět dostal do obrovské šance, to by však Danis Zaripov musel vystřelit. Ruský útočník mohl střílet z hranice pravého kruhu, avšak raději nahrál Mozjakinovi, kterému navíc nesedlo zpracování!
35:09
Honza Kovář vymyslel parádní přihrávku před branku pro Sergeje Mozjakina, který měl před sebou odkrytou branku, nicméně do zakončení mu vložil hůl Lepistö, a kotouč skončil mimo!
34:37
Na led se dostala první formace Metallurgu, která se dokázala usadit v pásmu, a rozjíždí svou kombinaci.
34:09
Magnitogorsku se však začátek přesilové hry vůbec nepodařil. Salavat se dokázal dostat ke kotouči, a vyvezl jej do středního pásma.
33:32
Další šance Metallurgu na snížení stavu! Za nedovolené bránění míří na trestnou lavici hostující Kirill Kolcov.
33:14
Ve středním pásmu se dokázal uvolnit Sergej Těreščenko, který našel lépe postaveného Batyršina, jehož následnou střelu vyrazil Svedberg!
32:23
Domácí snižují na stav 1:4! U mantinelu zabojoval o puk Danis Zaripov, který donutil obránce k chybné rozehráce, a ke kotouči se dostal Sergej Mozjakin, jehož zakončení Svedberg ještě vyrazil. Na dorážku JANA KOVÁŘE byl však krátký! Asistence: Sergej Mozjakin
31:29
A mohlo to být 0:5! Krásnou přihrávku před branku dostal Zachar Arzamacev, který se opřel zprvní do puku, a jeho rána trefil pouze břevno!
30:53
Aktivní Teemu Hartikainen se za brankou zbavil Bartyšina. Následně byl však zdvojen, i tak dokázal dostat kotouč na Makarova, který vystřelil zprvní. Jeho dělovka prolétla nad brankou!
30:20
V Metallurg Ice Arena se velmi často ozývá z tribun pískot. Není se čemu divit, domácí hokejisté dnes opravdu nepodávají ideální výkon.
29:36
Tak Salavat je dnes v přesilovách hrách zkrátka skvělý! Na pravou stranu dostal přihrávku Andreas Enqvist, kterému nejdříve nesedlo zpracování, nicméně dokázal dostat kotouč na najíždějícího KIRILLA KOLCOVA, jehož rána zamířila přesně do růžku branky! Asistence: Andreas Enqvist, Igor Grigorenko
29:11
Tak hlavní rozhodčí se v dnešním utkání vůbec nenudí! Dalším vyloučeným je domácí Jaroslav Chabarov, který tak oslabuje svůj celek!
28:45
Skvěle bránící Ufa zvládla i toto oslabení, a Sami Lepistö je již zpět na ledové ploše. Těsně po uplynutí trestu vypálil Birjukov, který však trefil pouze připraveného Svedberga!
28:26
Střela Kaletnika od modré čáry trefila pouze bránícího Višněvskije, od kterého se kotouč odrazil do středního pásma.
28:01
Salavat se navíc v oslabení dostal do zajímavého přečíslení, které táhl středem hřiště Denis Bodrov. Ruský obránce následně procpal kotouč na najíždějícího Loginova, který se však nacházel v ofsajdu!
27:26
Přihrávku Jana Kováře zachytil před brankou Anton Lazarev, který nebyl nikým napadán, a tak vyhodil kotouč za branku Košečkina!
26:59
Hned na začátku přesilové hry tvrdě vypálil Chris Lee, jehož dělovka však minula branku Svedberga! Následně se Salavat dostal ke kotouči, a v pohodě vyhazuje!
26:41
Přesilovou hru si však zahraje také Metallurg! Na modré naznačil stelu Danis Zaripov, který však postupoval vpřed, a nedovoleným zákrokem se prezentoval Sami Lepistö!
26:19
Sami Lepistö si ve vlastní třetině vypomohl při rozehrávce s Linusem Omarkem, a napadající Sergej Mozjakin se ke kotouči nedostal.
25:16
Metallurg je již sice v plném počtu, nicméně předvedená hra ve druhé třetině není vůbec ideální.
24:43
Salavat svého soupeře v útočném pásmu doslova zamknul! Obránce Kirilll Kolcov to udělal parádně, objel branku, a našel Omarka, jehož střela však mířila mimo!
24:02
Sami Lepistö vyslal tvrdý projektil od modré čáry, nicméně jeho střela byla zablokovaná. Další střelu vyslal hned poté Grigorenko,a však ani proti jeho střele nemusel Košečkin zasahovat.
23:41
Salavatu úvod přesilové hry nevyšel, nicméně se velmi rychle dokázal dostat zpět do útočného pásma, a kombinuje.
23:12
Na druhé straně se pokoušel zahrozit Linus Omark, který si nabruslil před Košečkina. Následně byl švédský útočník podražen Birjukovem, který tak míří na trestnou lavici!
23:04
První útok domácího celku se pokoušel dostat do šance v útočném pásmu. Středem obrany si to namířil Sergej Mozjakin, který však neprošel.
22:31
Salavat ve své aktivitě vůbec nepolevuje! Po levé straně se prodral do pásma Nesterov, který vyzkoušel pozornost Košečkina, který kotouč vyrazil do rohu.
21:55
Hostující celek opět vstupuje parádně do třetiny! Za brankou proběhla předávka mezi Lisinem a TEEMU HARTIKAINENEM, který si vyjel zpoza branky, a vystřelil. Jeho první střelu ještě Košečkin vyrazil, na tu další byl však krátký! Asistence: Enver Lisin
21:14
Sami Lepistö se vydal na útočný výlet. Právě finský obránce se pokoušel dostat do pásma, nicméně ke svému nahození se nedostal.
20:40
Salavat Ufa zvládl i další oslabení po vyloučení Denise Chlystova, a je v plném počtu!
20:01

Druhá třetina začne přibližně v 16:56!
20:00
19:26
Z velké úhlu to zkoušel Denis Platonov, který však poslal kotouč pouze do boční sítě!
18:57
Nejprve ujížděl Enqvist s Prochorkinem dva na jednoho, nicméně tato situace jim nevyšla. Na druhé straně vyslal prudkou střelu Kovář, nicméně Svedberg máchl lapačkou, a kotouč chytil.
18:32
Dnies Chlystov si zjevně potřebuje ještě odpočinout na trestné lavici. Za brankou poslal tvrdým zákrokem k zemi Kaletnika, navíc po odpískání, tudíž míří opět na dvě minuty!
18:32
Salavat se hned po návratu Chlystova dostala do protiútoku! Z pravé strany střílel Makarov, který však Košečkina nepřekonal.
18:08
V samotném závěru přesilové hry se ke střele ještě dostal obránce Rafael Batyršin, jehož rána však prolétla mimo!
17:27
Elitní útočné komando Metallurgu se dostalo do rychlého protiútoku. Na levou stranu dostal přihrávku Kovář, jehož následná přihrávka přesná nebyla.
16:46
Hned dvě ostré střely od modré čáry vyslal Sergej Mozjakin. Oba pokusy však dokázal zklikvidovat brankář Svedberg!
16:12
Naprosto zbytečný nedovolený zákrok na útočné polovině předvedl Denis Chlystov, který při napadání podrazil Batyršina. Metallurg tak má k dispozici další přesilovku!
15:49
Salavat dokázal ubránit i své druhé oslabení, a Culjugin je zpět na ledové ploše! Hra je navíc přerušna po ofsajdu hostujícího celku.
15:17
Teď však naopak měla hostující obrana obrovské štěstí! Mezi kruhy dostal přihrávku Sergej Mozjakin, jehož prudká střela skončila na břevně!
14:52
Teď už se však Magnitogorsku přesilová hra příliš nedaří. Od modré to sice zkoušel Batyršin, avšak minul!
14:01
Ostrou ránu od modré vyslal obránce Viktor Antipin, jehož ránu však vyrazil Svedberg. Dorážet se následně pokoušel Osala, Batyršin i Kaletnik. Ani jeden z domácích hráčů však kotouč za záda švédského brankáře nedostal!
13:41
Teď to však vzal na sebe Sergej Mozjakin, který si to namířil mezi dvojicí protihráčů, a málem se dostal ke střele. Následně ho poslal k zemi Culjugin, a je z toho přesilovka!
12:38
Pavel Medveděv je zpět na ledě, a Metallurg toto oslabení zvládl, nicméně v tom předchozím inkasoval, a prohrává již dvoubrankovým rozdílem!
12:01
Metallurgu však druhé oslabení vychází daleko lépe, a svého soupeře nepouští do útočného pásma! Ufa tak kombinuje ve středním pásmu ...
11:06
Trest Medveděva byl čtyřminutový, tudíž Salavat pokračuje v klasické přesilové hře! Z pravé straně tvdě pálil Lisin, jehož rána mířila mimo!
10:38
Salavat Ufa přesilovou hru velmi rychle využívá, a dostává se do dvoubrankového vedení! Do útočného pásma zavezl kotouč kapitán Grigorenko, který našel skvělou přihrávkou LINUSE OMARKA. Bývalý útočník Jokeritu hledal před brankou opět Enqvista, který se do puku netrefil, nicméně ho následně do branky kopl obránce Antipin! Asistence: Igor Grigorenko
10:23
Další komplikace pro Metallurg! Za brankou promáchl Pavel Medveděv, který trefil jednoho z hostujících hráčů holí do obličeje!
10:01
Do slibného protiútoku se prodral hostující Nikolaj Prochorkin, který se dostal i do zakončení. Jeho střelu však zablokoval obránce!
08:59
Těsně po uplynutí trestu Setdnikova nebezpečně střílel z pravého rohu Kovář, který však mířil nad branku!
08:24
Až teď se Salavatu povedlo dostat kotouč do středního pásma. Celá hostující čtyřka střídá, a do konce trestu Setdnikova již příliš času nezbývá!
07:48
Už to vypadalo, že Zaripov kotouč za brankou ztratí, nicméně následně mu pomohl Honza Kovář, který se zmocnil kotouče, a Magnitogorsk pokračuje v kombinaci.
07:17
Elitní formace Magnitogorsku zahájila přesilovou hru sympatickou kombinací v útočém pásmu. V pravém kruhu se dokázal uvolnil Danis Zaripov, který kličkou do středu hřiště zmátl obránce, a vypálil k přední tyči. Jeho ránu však Svedberg lapil!
06:53
Tentokrát si však zahraje přesilovou hru i domácí celek! Danis Zaripov se dostával v útočném pásmu ke střele. Přes ruku ho však sekl Nikita Setdnikov.
06:23
Magnitogorsk se dostával do rychlého protiútoku, nicméně na ledě zůstal ležet Denis Bodrov, kterého u mantinelu tvrdě dohrál Birjukov!
06:02
Ufa předvedla velkou chybu v obraně, a ke kotouči se dostal Jan Kovář, který najížděl před branku z levé straně. Jeho následnou střelu však srazil hostující obránce.
05:20
Salavat však pokračoval v kombinaci v útočném pásmu, a svého soupeře nepustil ke kotouči. V jejich hře však chybí častější střelba!
04:46
Z levé straně napřáhl Linus Omark, nicméně jeho střelu zablokoval obránce Alexej Bereglazov.
04:18
Metallurgu však začátek oslabení vcelku vyšel. Ve vlastním pásmu se dostal ke kotouči Antipin, který dlouhou přihrávkou hledal Filippi, od jeho hole se kotouč odrazil do ochranné sítě.
03:45
Salavat Ufa si navíc zahraje svou úvodní přesilovou hru! Teemu Hartikainen byl v rohu kluziště faullován Chrisem Leem, který odchází na trestnou lavici.
03:05
Další komplikace pro domácí celek! Do útočného pásma prošel Linus Omark, který vystřelil, avšak jeho střelu sraziů Košečkin do rohu. Švédský útočník si však kotouč sebral v rohu, a přihrávkou našel ANDREASE ENQVISTA, na jehož zakončení byl Košečkin krátký! Asistence: Linus Omark
03:01
Velkou chybu při rozehrávce udělal obránce Bodrov, jehož přihárvku zachytil Jaroslav Kosov. Ruský útočník však pohotovou střelou nedokázal uspět.
02:49
Hned po vhazování se dostal ke kotouči Arzamacev, který si nabruslil až mezi kruhy. Jeho následnou střelu Košečkin nedokázal udržet, a kotouč spadl těsně vedle branky!
02:25
Salavat je zatím však velmi rychlý v přechodové fázi! Do úniku po levé straně se dostal Nesterov, který se dostal do bekhendového zakončení. Košečkin byl však svém místě!
01:58
Oskar Osala našel křížnou přihrávkou na pravé straně Železkova, který nahazoval kotouč před branku. Nikdo z domácích ho však netečoval, a ten skončil mimo!
01:19
První zákrok si připsal na druhé straně také Svedberg, kterého prověřil Tomáš Filippi. Následuje vhazování ve třetině Salavatu!
00:52
Domácím se v úvodu zápasu vůbec nevydařila rozehrávka, a do útočného pásma najel po levé straně Grigorenko, který však necghak vyniknout Košečkina.
00:01

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Samsonov) – Antipin, Birjukov (A), Lee, Chabarov, Těreščenko, Batyršin, Medveděv, Bereglazov – Mozjakin (C), Kovář, Zaripov (A) – Potechin, Kaletnik, Kosov – Timkin, Osala, Železkov – Platonov, Filippi, Arsenjuk

Salavat Julajev Ufa: Svedberg (Sochatskij) – Lepistö, Loginov, Višněvskij, Gončarov, Kolcov, Arzamacev, Bodrov, Culjugin – Grigorenko (C), Enqvist, Omark – Lisin, Makarov, Hartikainen – Nesterov, Soin (A), Lazarev – Chlystov (A), Prochorkin, Setdikov.
Příjemné odpoledne všem hokejovým fanouškům a fanynkám! Kontinentální hokejová liga má dnes na programu celkem čtyři utkání. My se společně zaměříme na střetnutí Metallurgu Magnitogorsk proti Salavatu Julajev Ufa. Úvodní vhazování je naplánováno v 16:00, a u textového přenosu se na vás bude těšit Jan Havlovic.
METALLURG MAGNITOGORSK
Magnitogorsk zatím nezažívá povedenou sezónu. Tým Mike Keenana se momentálně nachází na šesté příčce Východní konference se ziskem 34 bodů. Vedení Magnitogorsku by však svůj tým rádo vidělo na vyšších pozicích. Magnitogorsk zakončil svůj západní trip výhrou na ledě Slovanu 5:2. Následovala domácí výhra v prodloužení 3:2 nad Záhřebem. V následujícím utkání však Metallurg prohrál právě se Slovanem 3:2. Slovenský tým tak ukončil sérii pěti porážek v řadě. Následně se Magnitogorsk představil v Rize, kde vyhrál 2:1. Poslední zápas však svěřencům Mika Keenana nevyšel, na ledě Jokeritu prohráli 2:4.

V dnešním utkání se můžeme těšit na Jana Kováře a Tomáše Filippiho. Oba zatím předvádí v této sezóně velmi dobré výkony!
SALAVAT JULAJEV UFA
Salavat se zatím nachází na osmé příčce tabulky Východní konference. V posledních zápasech se však Ufě velmi dařilo. Nejprve dokázala porazit Záhřeb na jeho ledě 3:2, a poté shodným výsledkem doma zdolala bratislavský Slovan! V dalším utkání Salavat přivítal v domácím prostředí Medveščak Záhřeb. Chorvatský celek zvítězil 5:2, a oplatil svému soupeři porážku z chorvatské půdy. Velké překvapení se odehrálo v dalším zápase, kdy Ufa dokázala zvítězit na ledě favorizovaného Jokeritu 5:2! V posledním zápase se Ufa představila v lotyšského Rize. Ufa prohrávala na začátku druhé třetiny již 1:3, nicméně výborným výkonem se druhé polovině zápasu dokázala skóre otočit, a zvítězila 5:3!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.