To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.

Lukáš RADIL (SPA) 1+1 1 střela, čas na ledě 23:41
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

Spartak Moskva: 27

Admiral Vladivostok: 37
Bod navíc si nakonec připisují domácí hokejisté, kteří jsou určitě spokojenější. V dnešním utkání totiž rozhodně nebyli lepší a nakonec i se štěstím zachránili remízu, tím pádem i prodloužení či nájezdy, v nichž se nakonec Spartak mohl radovat z vítězství.
65:00
V samostatných nájezdech zvítězil tým Spartak Moskva.
Autorem vítězné branky je GLEB KLIMENKO.
Dmitrij SAJUSTOV neproměňuje.
Casey WELLMAN neproměňuje.
Viktor ALEXANDROV neproměňuje.
Konstantin GLAZAČEV neproměňuje, Nalimov vyráží vyrážečkou.
Alexander GORŠKOV neproměňuje.
Gleb KLIMENKO proměňuje střelou nad lapačku.
Samostatné nájezdy začínají.
Je to tak, v prodloužení se nerozhodlo, za stavu 4:4 tak přijdou na řadu samostatné nájezdy.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:00
Poslední minuta prodloužení, s největší pravděpodobností nás čekají samostatné nájezdy.
63:36
Dmitrij Lugin je sice "při chuti", jenže při tom zapomíná přihrávat a byť nyní obešel dva obránce Spartaku, na to třetím stejně ztroskotal.
63:18
Asi těžko čekat, že se rozhodně v prodloužení, když oba týmy v podstatě vůbec nestřílí...
62:36
Casey Wellman unikl po pravé straně, jenže pak přihrál Šmeljovovi pouze "na paty".
62:00
Hraje se zatím stále bez přerušení, domácí rozehrávají zpoza vlastní branky.
60:29
V první útočné akci domácí, ale ti ani nevystřelili na branku.
60:01
Začalo prodloužení.
Prodloužení začne za pár minut.
Je dobojováno, oba týmy se poperou o vítězství buď v pětiminutovém prodloužení, případně v samostatných nájezdech. Spartak ve třetí třetině doslova propadl a lehce ztratil dvoubrankový náskok z první části. V samém závěru pak mohli domácí klidně ještě inkasovat, ale podržel je gólman Ivannikov.
60:00
Třetí třetina skončila.
59:38
Puk ve středním pásmu, prodloužení se nevyhnutelně blíží.
59:00
Poslední minuta třetí třetiny.
58:39
Závěr třetí třetiny opět v režii hostů, Spartak nakonec bude rád, když to dotáhne alespoň do prodloužení.
58:00
Sajustov ve vyložené šanci netrefil na levé straně puk!
56:02
Ugarov a po něm i Dugin se dostali do zakončení, ale Ivannikov dvakrát výtečně zasáhl.
55:39
Hosté pronikají do třetiny soupeře po pravé straně, ale nikdo v bílém nezakončil.
55:00
Posledních pět minut třetí třetiny, pokud gól nepadne, čeká nás prodloužení.
54:41
Spartak rozehrává, nahozený puk do třetiny Admiralu získávají hosté.
52:41
Přesto jsou hosté téměř vzápětí zpět ve třetině soupeře.
52:19
Jegor Dugin najíždí z levé strany před Ivannikova, zkouší ho překvapit z úhlu, což se mu ale nedaří.
51:56
Rozehrávka Admiralu zpoza branky Nalimova.
51:12
Spartak nyní musí bránit, Admiral je lepší a nepouští domácí do svého pásma.
50:08
Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Hosté vyrovnávají! Admiral v posledních minutách svého soupeře přehrává a odměnou je mu smazání dvoubrankového náskoku, čtvrtý gól hostů dává z pravé strany VIKTOR ALEXANDROV. Asistence: Alexej Ugarov.
49:00
Spartak se nikam nežene, po přečkaném oslabení jako by pomýšlel hlavně na udržení výsledku.
48:27
47:28
Dělovka Zemčjoňoka z levé strany, ale puk orazítkoval pouze hrazení za brankou domácích.
47:21
Admiral zůstává v útočném pásmu, domácí se stále brání.
46:59
Jenže Spartakovci vyhazují puk ze třetiny.
46:48
A přesilovou hru nyní mají hosté, kteří tak mohou pomýšlet na vyrovnání!
46:37
46:27
Jevgenij Bodrov putuje za hákování na trestnou lavici, poměr sil na ledě se vyrovná.
45:56
Hosté jsou již ve čtyřech.
45:41
Lukáš Radil se dostal na pravé straně ke střele, ale příliš blízko brance soupeře, puk je ztečován vysoko nad.
45:13
Gilroy ho zaváží po pravé straně zpět.
45:02
Puk míří ze třetiny Admiralu.
44:37
Hosté jsou ve třech! Geoffrey Kinrade dostává dvouminutový trest za podražení.
43:56
Arťom Podšenďjalov dostává dvouminutový trest za hákování a domácí si zahrají přesilovou hru.
43:36
Dlouhá, ale výborná rozehrávka hostů, puk přebral ve středním pásmu MICHAJL FISENKO, který se dostal za obranu Spartaku a ač byl zřejmě faulován, dokázal skórovat. Asistence: Jonathan Blum a Oskars Bartulis.
43:11
Souboj ve středním pásmu, hosté úspěšnější.
42:59
Nedorozumění defenzivy Spartaku a ke střele se dostal z mezikruží Blum, skvělý zákrok Ivannikova!
42:09
Nalimov skočil po puku, který se povaloval před jeho brankovištěm a přerušil hru.
41:12
Na druhé straně se Bodrov snaží zakončit, ale jeho pokus je zablokován.
40:36
Vhazování po levici Ivannikova, hosté získávají puk a hned pálí, střela z pravé strany, od modré čáry, však zamířila mimo.
40:01
Další třetina začne přibližně v 19:17.
Klakson ukončil druhou dvacetiminutovku, v níž však gól nepadl. K vidění bylo hodně vyloučených a z toho vyplývajících přesilových her a oslabení, ale skóre se v této části zápasu nepohnulo.
40:00
39:00
Poslední minuta druhé třetiny.
38:11
37:08
Gilroy již nechtěl znovu někam přihrávat, tak z levé strany vypálil na branku Admiralu, ale Nalimov si prostor u své tyčky pohlídal.
36:49
Spartak sice stále v útočném pásmu, ale zatím to je spíše takové statické.
36:11
Spartak si zahraje přesilovou hru, Alexander Gorškov dostává dvouminutový trest za sekání.
Dnešní utkání sleduje 6054 diváků.
34:48
Spartak opět v útočném pásmu, Nalimov musel zasahovat.
34:02
Útočné akce Admiralu jsou zatím v této části nebezpečnější, než domácích.
33:26
Spartak nyní bojuje v útočném pásmu.
33:19
32:08
Jevgenij Bodrov "nastartoval" do brejku, ale puk byl příliš rychlý, to nešlo stihnout, je třeba otočit zpátky.
31:51
Domácí dostávají puk ze třetiny.
31:19
Opět se vylučuje, na trestnou lavici míří Gilroy, hosté si zahrají další přesilovou hru.
31:02
Nepřesná rozehrávka Spartakovců, dopředu jdou hosté, Ugarov vzal vše na sebe, ale trefil pouze Ivannikova.
30:00
Je za námi polovina utkání, v němž domácí stále vedou o dva góly díky "divokému" závěru první dvacetiminutovky.
29:47
29:22
Ivannikov nyní zasáhl do přihrávky před branku, to byl parádní zákrok domácího gólmana.
28:51
Hosté v útočném pásmu, Lugin pálí z pravé strany, puk končí vedle branky.
27:47
Gleb Klimenko dostává dvouminutový trest za vysokou hůl, hosté si zahrají přesilovou hru.
27:01
Puk za brankou Admiralu, hosté bleskově rozehrávají.
26:01
Alševskij pálí z pravé strany, ale Ivannikov srazil jeho puk nad branku.
25:17
24:12
A nyní na druhé straně zasahuje Ivannikov, který přerušuje hru.
23:45
Domácí si vytvořili šanci při vlastním oslabení, Nalimov ale vyráží.
23:17
A dlouho se v plném počtu nehrálo, hosté si nyní zahrají přesilovou hru.
22:58
22:19
Admiral dostává puk ze třetiny, domácí se nemohou při přesilové hře prosadit.
21:42
Konstantin Makarov se dostal při vlastním oslabení do brejku, ale Ivannikov jeho pokus srazil nad branku.
20:58
Alexander Gorškov oslabuje svůj tým, Spartak si zahraje přesilovou hru.
20:01
Další třetina začne přibližně v 18:27.
První třetina nabídla poměrně atraktivní hokej, což dokumentují i góly, kterých padlo hned šest! Spartak se dostal do dvoubrankového náskoku díky parádní poslední minutě, kdy soupeři nasázel dva góly.
20:00
19:44
Spartak právě vstřelil branku!
Autorem branky je LUKÁŠ RADIL. Asistence: Alexander Mereškin a Konstantin Glazačov.
19:28
Hosté ztratili puk v útočném pásmu, do brejku se dostal Leščenko, jehož střelu ještě Nalimov vyrazil, na dorážku CASEY WELLMANA již ale nedosáhl. Asistence: Vjačeslav Leščenko a Sergej Šmeljov.
19:00
Poslední minuta první třetiny.
18:43
18:03
To je nepříjemné z pohledu domácího týmu, hosté se prosazují při přesilové hře, autorem vyrovnávacího gólu je DMITRIJ SAJUSTOV. Bez asistence.
17:23
Hosté jsou již alespoň ve čtyřech.
17:02
Nalimov chytá střelu z pravé strany, bude se vhazovat po jeho levici.
16:43
A pozor, hosté špatně střídají a domácí budou mít výhodu přesilové hry pět na tři!
16:02
Vhazování po levici Nalimova, domácí diváci si žádají "šájbu".
15:49
Nyní se ale vlastní nepřesností o útočné pásmo sám připravuje.
15:40
Spartak od úvodních sekund v útočném pásmu.
15:23
Vylučuje se, na trestnou lavici putuje Dmitrij Lugin za hákování.
15:00
Posledních pět minut první třetiny před námi, hosté útočí.
13:52
Hosté rozehrávají z vlastní třetině, je to nahozený puk za branku Ivannikova.
13:02
Spartak nyní aktivnější, hosté se pouze brání ve vlastní třetině.
11:09
SERGEJ ŠMELJOV se ocitl na pravé straně zcela sám a parádní střelou překonává z blízka Nalimova v brance Admiralu. Asistence: Dmitrij Korobov.
10:52
Spartak v útočném pásmu.
10:12
08:20
Hosté využívají přesilovou hru, když puk do branky doslova dotlačil DMITRIJ LUGIN. Asistence: Michajl Fisenko a Oskars Bartulis.
08:12
Sergej Šmeljov dostává dvě minuty a hosté si zahrají přesilovou hru pět na tři.
07:58
Puk ve středním pásmu, nakonec končí na jedné ze střídaček, bude se vhazovat ve střední třetině.
07:10
Hosté se zatím nedokáží dostat do útočného pásma.
06:22
Domácí špatně střídali a budou hrát v oslabení.
05:38
Puk za brankou Admiralu, hosté jdou dopředu.
04:43
Domácí se ujímají vedení, první gól dává ALEXNDER MEREŠKIN. Asistence: Lukáš Radil a Jaroslav Dyblenko.
04:24
Alexej Kirillov pálí od modré, z pravé strany, ale orazítkoval pouze hrazení za brankou.
04:11
Nalimov zasahuje, puk svírá ve své lapačce, hra přerušena, bude se vhazovat ve třetině Admiralu.
03:28
Hraje se dlouho bez přerušení, puk ve třetině Spartaku, hrají však domácí.
02:45
Hosté zkoušejí zaútočit po levé straně.
01:02
Nahozený puk za branku Spartaku, domácí mohou rozehrát.
00:01
Utkání za malý okamžik začne.

Spartak Moskva: Ivannikov (Siňjagin) – Dyblenko, Valentěnko, Kirillov, Gilroy, Korobov, Provolněv, Jermakov – Glazačov, Radil, Mereškin – Bodrov, Levickij, Klimenko – Wellman, Leščenko, Šmeljov – Ipatov, Šafigulin, Li

Admiral Vladivostok: Nalimov (Bobkov) – Blum, Bartulis, Kinrade, Zemčjoňok, Kosmačjov, Lisov, Mnacjan – Ugarov, Alexandrov, Dugin – Fisenko, Lugin, Gorškov – Kuzněcov, Podšenďjalov, Makarov – Sajustov, Jakovlev, S. Alševskij

Rozhodčí: Lavrenťjev, Cyplakov – Michel, Strelcov.
Admiral Vladivostok
V pořadí Východní konference se Admiral drží vysoko, konkrétně na čtvrtém místě! Na svém kontě má pětaosmdesát bodů, což je o jedenadvacet bodů více, než má Spartak Moskva! Do dnešního zápasu tak Admiral vstupuje v pozici favorita, k čemuž ho opravňuje i bilance z posledních zápasů – Admiral z posledních pěti zápasů jen jednou prohrál!
Spartak Moskva
Moskevskému Spartaku patří umístění ve spodní části tabulky. Aktuálně se nachází na jedenáctém místě v Západní konferenci, horší jsou již jen Dinamo Riga, Viťaz a Severestal Čerepovec. Na příčky, zajišťující play-off, ztrácí Spartak již devět bodů. Po výhrách na ledě Viťazu (6:3) a Záhřebu (2:1) přišlo opět vystřízlivění v podobě dvou porážek se Slovanem Bratislava (0:4) a Záhřebem (1:4).
Vítejte u dnešního on-line přenosu utkání základní části KHL, v němž SPARTAK MOSKVA přivítá na svém stadionu ADMIRAL VLADIVOSTOK.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.