Tři hvězdy utkání:
1. Mikko Koivu (MIN 2+0
2. Eric Staal (MIN) 2+1
3. Zach Parise (MIN) 1+2
V první třetině byli aktivnější domácí, střelecky vedli 8:5. Gólmani ale drželi čisté konto. Největší šanci první třetiny měli hosté, jeden z hráčů Wild trefil brankovou konstrukci.

Tři branky jsme viděli ve druhé třetině, nejprve se do dvoubrankového vedení dostali domácí. Joonas Donskoi a Joe Pavelski upravili stav zápasu na 2:0. V předposlední minutě hry, v přesilovce hosté snížili, prosadil se Eric Staal.

Celkem šest gólů nabídla třetí třetina. Z kraje periody vyrovnal Parise. Joel Ward a Patrick Marleau vrátili domácím dvoubrankové vedení. Třemi góly pak hosté zápas otočili. Minnesota získává cenné body z tohoto zápasu.
59:40
Pavelski neuspěl z bezprostřední blízkosti.
59:31
Oddechový čas pro hosty.
59:31
Charlie Coyle vyhazuje přes všechny čáry, icing.
59:08
Logan Couture zakončil, brankář hostů byl pozorný a vyrazil puk.
59:01
Poslední minuta hry ve třetí třetině.
58:45
Domácí hrají bez brankáře.
58:40
58:00
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny, hosté pokračují v aktivní hře díky přesilovce.
57:44
Nino Niederreiter se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.
57:10
Devan Dubnyk podržel nyní svůj tým, domácí se dostali při vlastní přesilovce do zakončení.
56:44
Výhodou pro hostující celek je přesilová hra, naopak šance domácích na vyrovnání se zmenšily.
56:40
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Dylan DeMelo – 2 min., držení protihráče).
56:27
Charlie Coyle byl faulovaný, ponechaná výhoda pro hosty.
55:36
Patrick Marleau se marně natahoval pro skákající kotouč. Hrají hosté.
55:13
Minnesota hraje nyní hodně zodpovědně, nedává domácím prostor pro kombinační hru.
55:01
Dostáváme se do finální části třetí třetiny, San Jose stále ztrácí jednu branku.
54:30
Sledujeme rychlou hru, která se zbytečně nepřerušuje.Více ze hry má nyní Minnesota, která vede o jednu branku.
53:33
Komerční přestávka.
53:12
Rychlý pokus o kontr vedl Nino Niederreiter. On ani jeho spoluhráči se do zakončení nedostali.
52:44
San Jose Sharks se snaží o vyrovnání, momentálně se nemohou stabilněji propracovat do útočného pásma.
52:18
Nyní si velkou šanci vypracovali domácí, kteří se ovšem nedokázali z hranice brankoviště prosadit.
52:00
Osm minut zbývá do konce třetí třetiny, hostující celek vede o jeden gól. Minnesotu do vedení poslal Mikko Koivu.
51:15
Charlie Coyle je znovu na ledě a opět hraje velmi aktivně ped brankou soupeře. Sharks se nyní musí bránit tlaku soupeře.
50:18
Minnesota právě vstřelila branku!
Skvělé střídání má za sebou hostující formace. Na konci pohledné akce stál MIKKO KOIVU, jehož střelecký pokus tentokrát už končí v brance. Druhý gól v tomto zápase pro Koiva, Wild poprvé vedou. Asistence: Mikael Granlund a Jason Zucker.
50:04
Mikko Koivu znovu dostal puk před branku, Martin Jones skvěle vytáhl jeho střelu.
49:44
Mikko Koivu se dostal do další střelecké pozice, brankář San Jose byl pozorný.
49:27
Sharks si nerozuměli v rozehrávce, a tak je z toho zakázané uvolnění. Domácí musí být pozorní.
48:23
A je vyrovnáno na 4:4, po velmi rychlé akci Zuckera a Granlunda se do zakončení dostal MIKKO KOIVU, jehož rána končí přesně v brance. Martin Jones nedokázal puk zastavit. Asistence: Mikael Granlund a Jason Zucker.
48:03
Hostující celek odehrál na icing, vhazovat se bude před brankou Wild.
47:44
Sledujeme rychlý hokej, který mnoho šancí nenabízí, ani jeden celek nechce chybovat.
47:20
29:18, střelecky stále vedou domácí hokejisté, ti jsou aktuálně ve vedení o jeden gól.
45:55
Kotouč vylétl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu.
45:36
Divoký zápas pokračuje, vhazovat se bude ve středním pásmu. Do zakončení se dostal Jason Zucker. Branku však trefit nedokázal.
45:06
Velmi rychle hostující celek snižuje na rozdíl jediné branky. Po chybě domácí obrany se k puku dostal Parise, který vylepšil pozici pro ERICA STAALA, jehož rychlé zakončení končí přesně v bráně. Asistence: Zach Parise.
44:21
San Jose právě vstřelilo branku!
Domácí navyšují své vedení, znovu vedou o dva góly. Po rychlé akci ihned po vhazování se prosazuje střelou mezi betony brankáře Wild PATRICK MARLEAU. Asistence: Joel Ward a Chris Tierney.
43:49
Domácí hokejisté si rychle berou vedení zpět na svou stranu. San Jose vyhrálo buly v útočném pásmu, následně se k dorážce dostal JOEL WARD, který měl snadnou práci. Asistence: Brent Burns a Patrick Marleau.
43:20
Timo Meier zavezl puk do útočného pásma a vystřelil. Devan Dubnyk byl pozorný.
43:01
Sledujeme rychlý hokej, ani jeden celek se nikam nežene. Hraje se zejména ve středním pásmu.
42:08
Z kraje třetí třetiny vymyslel hostující celek rychlou akci, na jejímž konci se prosazuje střelou na vzdálenější tyč ZACH PARISE. Asistence: Nino Niederreiter a Eric Staal.
41:00
Minnesota Wild hraje aktivně, snaží se o rychlé vyrovnání, ale domácí brání zodpovědně své vedení.
40:18
23:11, tak vypadá statistika střel na branku. Domácí jsou střelecky aktivnější, a vedou také o gól.
40:01
40:00
39:30
Domácí kontrolují hru, v poklidu dohrávají třetinu.
38:59
Díky brance v přesilové hře se hostující celek dostává do kontaktu s domácími. Povedenou střelou se pěkné akci prosadil ERIC STAAL. Martin Jones nedokázal puk zastavit. Asistence: Zach Parise a Charlie Coyle.
38:37
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Dylan DeMelo – 2 min., nedovolené bránění).
38:10
Timo Meier se dostal ke střele z kruhu, brankář Devan Dubnyk kryje.
37:47
Nyní Minnesota, Mikko Koivu a Marco Scandella se pokusili zakončit přesně. Jejich pokusy byli však mimo branku.
37:22
Dylan DeMelo stál na konci rychlé akce San Jose, ale na brankáře soupeře si nepřišel.
37:00
Dostáváme se do finální části druhé třetiny. Devan Dubnyk znovu kryje další střelecký pokus domácích.
36:36
San Jose Sharks kontroluje hru, hraje aktivně a nedává Wild mnoho možností trvale se usadit před brankou.
35:57
Devan Dubnyk skvěle zasáhl, kotouč už mířil do odkryté branky a hostující maskovaný muž na poslední chvíli použil svou hokejku, kterou vyrazil puk.
35:37
21:10, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku.
34:00
Šest minut zbývá do konce druhé třetiny, hostující celek se snaží s výsledkem něco udělat, zatím ale marně. Domácí obrana hraje zodpovědně.
33:23
32:50
San Jose Sharks vede na střely 18:8, je aktivnější a díky gólům ze druhé třetiny vede 2:0. Minnesota se nyní v pohodě brání při oslabení.
32:09
Nyní sledujeme přesilovou hru domácích, ti jsou střelecky i opticky aktivnější.
31:27
Při hře čtyři na čtyři se prosazuje díky dobré orientaci v předbrankovém prostoru JOE PAVELSKI. Domácí již vedou o dva góly. Asistence: Brent Burns a Logan Couture.
31:23
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Matt Dumba – 2 min., držení protihráče).
31:00
Domácí vyhodili přes všechny čáry, a tak hosté ztratili cenné vteřinky cestou do útočného pásma.
30:27
Minnesota se snaží co nejrychleji vyrovnat, k dispozici má přesilovou hru, kombinuje před brankou soupeře, ale do zakončení se ne a ne dostat.
29:37
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Melker Karlsson – 2 min., vysoká hůl).
28:22
Krátce před polovinou zápasu vidíme první gól, k velké radosti se prosazují domácí. Po rychlé akci San Jose se dosal puk k JOONASI DONSKOIOVI, který střelou na lapačku překonal brankáře soupeře.. Asistence: Kevin Labanc a Brenden Dillon.
27:51
Více ze hry mají hokejisté San Jose, Joonas Donskoi se pokoušel dostat do zakončení.
27:16
Hraje se zejména ve středním pásmu, ani jeden celek se nedostává do zakončení. Brankáři nyní mnoho práce nemají.
25:42
Mnoho šancí k vidění není. Optickou převahu dál mají domácí. Devan Dubnyk kryje další střelu San Jose.
24:48
12:6, střelecky aktivnější domácí mají velké problémy s koncovkou.
23:50
Brent Burns vypálil od modré čáry, jeho pokus jen o malý kousek minul branku.
23:15
Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje. Více ze hry mají domácí hokejisté. Devan Dubnyk kryje další pokus San Jose.
21:44
Píská se zakázané uvolnění. Buly před branko Wild.
21:10
Minnesota Wild začala aktivněji druhou třetinu, dostala se do zakončení, Mikko Koivu ale branku z dobré pozice trefit nedokázal.
20:01
V první třetině byli aktivnější domácí, střelecky vedou 8:5. Gólmani ale drží čisté konto. Největší šanci první třetiny měli hosté, jeden z hráčů Wild trefil brankovou konstrukci.
20:00
19:50
Už se nic nestane.
19:19
Domácí se dostali do útočného pásma, kde kombinují, ale nemohou se dostat ke střele.
19:00
Poslední minuta hry, bylo právě hlasatelem oznámeno.
18:32
V poklidném tempu se dohrává první část hry, San Jose vede na střely 8:5 a kontroluje nyní hru.
18:00
Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.
17:53
Vhazovat se bude před brankou San Jose Sharks. Martin Jones musel zasahovat.
17:30
Hosté se nedostali do střelecké pozice, ale rána Jason Zucker od modré byla nepřesná.
16:07
Vhazovat se bude po střele domácího týmu před brankou Minnesoty.
15:21
Justin Braun vystřelil dobře od modré, Devan Dubnyk jeho pokus vyrazil držadlem hole.
15:02
Více než pět minut hry jsme neviděli střelu na branku.
14:16
Mikko Koivu vede akci svého celku, přijel polovinu hrací plochy a nahodil do útočného pásma, Wild šli střídat. Následně posílají novou formaci na led také domácí.
13:50
Jeden z domácích hráčů vybojoval puk v útočném pásmu, posílal jen před branku. Tam byli ovšem hosté.
13:00
San Jose se probojovalo do útočného pásma, ale velmi rychle o něj přišlo.
12:31
Mnoho šancí k vidění není, hraje se zejména ve středním pásmu.
12:05
Matt Dumba vystřelil od modré, spoluhráče tečoval před brankou. Martin Jones zasahovat nemusel.
12:00
San Jose špatně rozehrálo, a tak se píská zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před domácí brankou.
11:14
Jason Zucker zkoušel tečovat kotouč v předbrankovém prostoru. Povedlo se mu to, ale puk končí mimo.
10:40
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene. Soubojů začíná výrazně přibývat.
09:41
Brent Burns vypálil od modré, Marco Scandella jeho pokus tečoval mimo hrací plochu. Střelecky jsou aktivnější domácí, v tomto ohledu vedou 7:3.
08:45
Zach Parise se probojoval do útočného pásma, sám si šanci vytvořil i zakončil. Jeho rána z velkého úhlu udělala brankáři větší potíže než se na první pohled mohlo zdát. Martin Jones nakonec situaci zvládl.
07:24
Oba týmy střídají, na led přicházejí odpočinutí hokejisté. Domácí se snaží vytvořit si šanci před bránou soupeře. Brent Burns vyslal projektil od modré, Devan Dubnyk pozorný.
06:52
Erik Haula přejel útočnou a okamžitě vystřelil, jeho rána skončila na výstroji brankáře.
06:40
Logan Couture se dostal ke střele z jízdy, ale brankář Devan Dubnyk puk vyrazil nad branku. Následovat bude komerční přestávka.
06:00
Joonas Donskoi se dostal do dobré střelecké pozice, ale jeho pokus tak tak vytěsnil brankář. Pět střel jsme zatím viděli.
05:32
Minnesota je aktivnější, snaží se něco vymyslet, ale ve středním pásmu přichází o kotouč.
05:06
Marco Scandella vypálil od modré, jeho pokus byl přizvednutý mimo hrací plochu. Vhazovat se bude před brankou domácích.
04:55
Zach Parise se dostal ke střele, Justin Braun ztlumil jeho pokus a Martin Jones kryje. Stále platí bezbrankový stav.
04:24
Mikko Koivu obkroužil branku a vystřelil z předbrankového prostoru. Jeho rychlý pokus končí mimo.
04:00
Aktivnější jsou domácí, hosté však měli zatím největší šanci.
03:10
Nino Niederreiter se po pěkné akci dostal před branku a zakončil. Jeho rána končí na tyči branky. Nechybělo mnoho a hosté šli do vedení.
02:00
Dvě minuty hry jsou pryč, optickou převahu mají domácí, Joonas Donskoi byl volný před brankou, ale kotouč se k němu nedostal.
01:27
Joe Pavelski se dostal do zakončení, před brankou byl jeho pokus tečovaný mimo. Devan Dubnyk zasahovat nemusel.
00:40
Dylan DeMelo má puk za svou brankou a čeká na vhodný moment pro založení útočné akce.
00:01
Úvodní buly zápasu vyhrávají domácí, následně se pokusili probojovat do zakončení. Puk ale odhopkal na střídačku. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
00:01
Za malý moment zápas začne.

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – P. Martin, Burns, Dillon, Braun, DeMelo, Müller – Meier, J. Thornton, Pavelski – Labanc, Couture, Donskoi – Marleau, Tierney, J. Ward – Haley, Wingels, M. Karlsson.

Minnesota Wild: Dubnyk (Kuemper) – Suter, Spurgeon, Brodin, Dumba, Scandella, Prosser – Parise, E. Staal, Schroeder – Zucker, M. Koivu, Mikael Granlund – Niederreiter, Haula, Coyle – Stewart, Graovac, Pominville..
San Jose Sharks z posledních pěti zápasů vyhrálo tři. V prodloužení porazilo Edmonton Oilers 3:2 a stejným výsledkem také Anaheim Ducks. V základní hrací době San Jose porazilo Philadelphii Flyers 2:0. Nestačilo na Los Angeles Kings 2:3 a 1:2 v prodloužení.
Minnesota Wild z posledních pěti zápasů vyhrála čtyři. Poradila si s Montrealem Canadiens 4:2, New Yorkem Rangers 7:4, v prodloužení s Nashvillem Predators 3:2 a New Yorkem Islanders 6:4. Nestačila na rozjetý Columbus Blue Jackets 2:4.
Dovolte mi, abych co nejpříjemnější sportovní zážitek popřál všem fanynkám a fanouškům nejlepší hokejové soutěže na světě. V tomto zápase proti sobě nastoupí San Jose Sharks a Minnesota Wild.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.