KSW MMA - Filip Stawowy - Viktor Pešta -  ONLINE PŘENOS -  16. září 2023   20:15

Ukončeno

Filip Stawowy - Viktor Pešta

Přenos se aktualizuje automaticky

Perfektní výkon Viktora Pešty při premiéře v KSW! Český zástupce si počkal na zaváhání Stawowyho a hned ho vzal na zem. Tam nejprve soupeře drtil svými údery a po přípravě ideální pozice si došel pro škrcení a rychlé ukončení!
Vítěz: Viktor Pešta (submise – 1. kolo).
02:12'
Konec zápasu.
02:12'
Viktor Pešta chytil rear naked choke a rozhodčí Goddard po vzdání se Stawowyho ukončuje zápas!
01:58'
Stawowy nyní musí držet celou Peštovu váhu na svých zádech. To mu musí brát síly.
01:42'
Viktor se dostal do zad soupeře, zachytil háčky a zásobuje ho dalšími údery.
01:10'
Pešta na zemi ukazuje své kvality a bije Stawowyho ležícího na boku.
00:51'
Čech bere soupeře rychle na zem!
00:28'
Stawowy hned zabral střed klece a poté zaútočil. Pešta ho ale zachytil a tlačí zády k pletivu.
00:00'
Začátek 1. kola.
Také jeho polský soupeř má namířeno ke kleci a střet těžkých vah za moment začne.
Debut Viktora Pešty v KSW je tu! Veterán UFC nastupuje s českou vlajkou za zády.
Miljan Zdravković právě tvrdě knokautoval Mariusze Joniaka a na řadu tak může přijít zápas Viktora Pešty s Filipem Stawowym!
Vážení

Viktor Pešta se vrací do těžké váhy se 110,3 kg. Jeho soupeř Stawowy navážil 117,9 kilogramu.
Filip „The Tank“ Stawowy
Bilance v MMA: 10 výher/3 prohry (KSW: 1/1)


Sedmadvacetiletý polský tank v dubnu letošního roku dokázal napravit předešlou prohru v premiéře KSW, kdy ho vybodoval Michal Martínek. Stawowy si poradil se Samociukem díky submisi před koncem druhého kola, která byla jeho první v kariéře.
V zápase s Peštou bude určitě tím těžším z obou zápasníků, protože běžně přichází na váhu s hraničními 120 kilogramy. Disponuje tvrdým ground and pound a hlavně nebyl nikdy ve své kariéře ukončen. Na jeho jediných dvou prohrách před tou s Martínkem se navíc ani všichni rozhodčí na jeho porážce neshodli.
Viktor Pešta
Bilance v MMA: 18 výher/8 proher (KSW: 0/0)


Veterán UFC po vyhazovu z nejlepší evropské organizace prošel několika působišti, která měla velký zvuk. Mimo jiné např. ruské Fight Nights Global a RCC, OKTAGON MMA a naposledy bohatýrská PFL.
Od vyhraného titulového duelu se Stephanem Pützem v OKTAGON MMA se představil dvakrát v rámci PFL, kde se zúčastnil sezóny polotěžkých vah a bohužel dvakrát tvrdě prohrál.
Pešta vždy platil za skvělého zemaře s pomalejším postojem, na kterém sice pracuje, ale nedokáže v něm být na té top úrovni konkurenceschopný. Minimálně ne v zápasech.
Proti Stawowymu očekávejme, že se Pešta možná bude ze začátku snažit boxovat tak, jako tomu bylo poslední dobou zvykem, ale dřív nebo později by měl sáhnout po nadrilovaných takedownech a pokusit se Poláka kontrolovat na zemi.
Třetím zápasem večera je bitva těžkých vah. Domácího Filipa Stawowyho vyzve zkušený a světovými organizacemi protřelý Viktor Pešta. Pro Peštu jde o odloženou premiéru v KSW a vstupuje do souboje se Stawowym jako velký favorit, i když už dva roky nepoznal pocit vítězství.
KSW se svým turnajem očíslovaným jako KSW 86 zavítá do Vratislavi. Hlavní město historického Slezska bude hostit akci největší evropské organizace popáté v historii, ale poprvé od dubna 2018, kdy se o titul pobil Dricus du Plessis s Robertem Soldićem.
Tentokrát akci vévodí už čtvrtý vzájemný duel mezi Jakubem Wikłaczem a Sebastianem Przybysz, kteří si to rozdají o pás bantamové váhy. České fanoušky na kartě ovšem nejvíc zajímá duo Viktor Pešta a Dominik Humburger.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 20:15.
Články odjinud