200m znak - rozplavby (muži) | ONLINE | 10.8.2016 18:25 | OH - Plavání 2016 | ŽIVĚ | iSport.cz

OH - Plavání - 200m znak - rozplavby (muži) -  ONLINE PŘENOS -  10. srpna 2016   18:25

Ukončeno

200m znak - rozplavby (muži)

18:25 rozplavby
   
Přenos se aktualizuje automaticky

Celkové pořadí:

1. Rylov (RUS) 1:55.02
2. Sü Ťia-jü (CHN) 1:55.51)
3. Larkin (AUS) 1:56.01
4. Murphy (USA) 1:56.29
5. Pebley (USA) 1:56.44
6. Glania (GER) 1:56.50
6. Šabašov (RUS) 1:56.50
8. Irie (JAP) 1:56.61
9. Diener (GER) 1:56.62
10. Beaver (AUS) 1:56.65
11. Li (CHN) 1:56.85
12. De Deus (BRA) 1:57.00
13. Kaneko (JAP) 1:57.19
14. Gonzales de Oliveira (ESP) 1:57.50
15. Main (NZL) 1:57.51
16. Toumarkin (ISR) 1:57.58
4
Pořadí 4. rozplavby:
1. Larkin (AUS) 1:56.01
2. Šabašov (RUS) 1:56.50
3. Irie (JAP) 1:56.61
4. Beaver (AUS) 1:56.65
5. De Deus (BRA) 1:57.00
6. Main (NZL) 1:57.51
7. Kawecki (POL) 1:57.61
8. Rapsys (LTU) 1:59.58
4
Čtvrtá rozplavba je na startu, zde můžeme sledovat ještě lepší výkony, představí se především Australan Larkin.

4. rozplavba:
1. De Deus (BRA)
2. Rapsys (LTU)
3. Irie (JAP)
4. Larkin (AUS)
5. Kawecki (POL)
6. Beaver (AUS)
7. Šabašov (RUS)
8. Main (NZL)
3
Výsledky třetí rozplavby:
1. Murphy (USA) 1:56.29
2. Pebley (USA) 1:56.44
3. Li (CHN) 1:56.85
4. Gonzales de Oliveira (ESP) 1:57.50
5. Toumarkin (ISR) 1:57.58
6. Foldhazi (HUN) 1:59.69
7. Pinzon Garcia (COL) 1:59.69
8. Christou (GRE) 1:59.78
3
Padesát metrů před cílem je už Murphy v čele, za ním je reprezentant Číny a další Američan Pebley.
3
V úvodu jde do čela Španěl Gonzales atakovaný Ryanem Murphym.
3
Startovní listina třetí rozplavby:

1. Foldhazi (HUN)
2. Gonzales de Oliveira (ESP)
3. Tourmarkin (ISR)
4. Murphy (USA)
5. Pebley (USA)
6. Li (CHN)
7. Christou (GRE)
8. Pinzon Garcia (COL)
Výsledky druhé rozplavby:
1. Rylov (RUS) 1:55.02
2. Sü (CHN) 1:55.51
3. Glania (GER) 1:56.50
4. Diener (GER) 1:56.62
5. Kaneko (JAP) 1:57.19
6. Telegdy (HUN) 1:59.09
7. Tsmyh (BEL) 2:00.96
2
Ve druhé rozplavbě nakonec vítězí Rus Rylov, který měl suverénně nejrychlejší poslední padesátku a cíle dosáhl v čase 1:55.02. Na druhém místě končí Číňan Sü, až čtvrtý končí Němec Diener, který měl nejlepší úvod.
V polovině závodu je stále v čele Diener, za ním však dokázal zrychlit Číňan a atakuje jeho vedoucí postavení.
2
Úspěšně závod zahájil Němec Diener, který se okamžitě po startu dostal do vedení, následuje jej jeho krajan Glania, třetí je Rus Rylov.
2
Druhá rozplavba by měla přinést lepší výkony, zde je startovní listina:

1. Tsmyh (BEL)
2. Diener (GER)
3. Glania (GER)
4. Rylov (RUS)
5. Sü (CHN)
6. Kaneko (JPN)
7. Telegdy (HUN)
1
Pořadí první rozplavby:
1. Robert Glinta (ROU)1:57.91
2. Rexford Tullius (ISV) 1:59.14
3. Boris Kirillov (AZE) 2:05.01
1
Po sto padésati metrech je stále ve vedení Tullius, za ním je s nepatrným odstupem Rumun Glinta.
1
Po prvních padesáti metrech je ve vedení Tullius.
1
První rozplavba již odstartovala, představují se v ní tři zástupci, kteří nemají ambice na vysoké postavení v celkovém pořadí.
Startovní listina:

1. rozplavba:
3. Kirillov (AZE)
4. Glinta (ROU)
5. Tullius (ISV)

2. rozplavba:

1. Tsmyh (BEL)
2. Diener (GER)
3. Glania (GER)
4. Rylov (RUS)
5. Sü (CHN)
6. Kaneko (JPN)
7. Telegdy (HUN)

3. rozplavba:
1. Foldhazi (HUN)
2. Gonzales de Oliveira (ESP)
3. Tourmarkin (ISR)
4. Murphy (USA)
5. Pebley (USA)
6. Li (CHN)
7. Christou (GRE)
8. Pinzon Garcia (COL)

4. rozplavba:
1. De Deus (BRA)
2. Rapsys (LTU)
3. Irie (JAP)
4. Larkin (AUS)
5. Kawecki (POL)
6. Beaver (AUS)
7. Šabašov (RUS)
8. Main (NZL)
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 18:25.
Články odjinud