Matěj Kuzník - Krisztián SimonZoner BobbyHall, Brno
Vítěz: Matěj Kuzník Přenos se aktualizuje automaticky.
Další informace:
- Rozhodčí
- Václav Přibyl
- Stadion
- Zoner BobbyHall, Brno
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.
Matěj Kuzník v pozápasovém rozhovoru zmiňuje, že si potřebuje dát pauzu a do klece půjde nejdříve za tři měsíce.
Matěj Kuzník navážil 70.68 kg
Krisztián Simon navážil 70.7 kg
Bilance: 8-3 (OKTAGON MMA 1-2)
Maďarský zápasník, jenž zápasí za EFC TEAM Gabčíkovo bude bojovat v Oktagonu po prvé od roku od září minulého roku, kdy tehdy odklepal v prvním kole proti Jakubu Dohnalovi. Půjde pro něj o bezpochyby jeden z nejdůležitějších zápasů kariéry, jelikož dostává obrovskou šanci se předvést promotérům turnaje. Těžit bude především z postoje, ovšem jak jsem již zmiňoval jeho soupeř bude velmi náročný a bezpochyby je tak v roli outsidera. Je tedy otázkou, jak si bývalý přemožitel Jana Malacha v kleci povede.
Bilance: 14-7 (Oktagon MMA 3-4)
Další svěřenec Reinders MMA není v úplně nejlepším rozpoložení, jelikož v posledních dvou bojích prohrál již v prvním kole. Pro rodáka z Ostravy se bude jednat o souboj pro pravdy, pokud by případně nezvítězil velmi by to zbrzdilo jeho dosavadní kariéru. Tento šestadvacetiletý zápasník má na svém kontě z minulosti tituly z MČR grapplingu či z organizace GCF. Hlavní zbraní bude pro českého zápasníka jednoznačně boj na zemi, kde by měl bezpochyby vládnout a urvat tak důležitý triumf.
V dalším souboji se mezi sebou utká domácí borec Matěj Kuzník, a proti němu bude stát v bratrovražedném souboji Slovák Krizstián Simon a to ve váze do 70 kg. Zatímco první zmiňovaný je již velmi zkušený a naposledy zápasil v oktagonu před dvěmi měsíci, tak druhý zmíněný byl zde v boji naposledy v roce 2017. Půjde ale o klíčovou bitvu, jelikož budoucnost o obou je aktuálně nejasná.