Oktagon MMA - Filip Macek - Gustavo Lopez -  ONLINE PŘENOS -  31. prosince 2022   00:05

Ukončeno

Filip Macek - Gustavo Lopez

Přenos se aktualizuje automaticky

A to je vše! Poslední galavečer OKTAGON MMA v letošním roce se protáhl až do jeho posledního dne a jménem naší redakce bojových sportu bych vám rád poděkoval za pozornost, kterou jste nám věnovali po celý rok. Viděli jsme desítky skvělých zápasů, byli jsme u korunovací nových šampionů, pádu Davida Kozmy a spousty dalšího. Do nového roku 2023 vám přejeme jen to nejlepší a budeme se na vás těšit u OKTAGON MMA, UFC a možná i dalších akcí. Hezký večer!
Vítěz: Gustavo Lopez (submise)
Gustavo Lopez dnes překvapil hodně lidí. Připravoval se sice na jiný zápas, Macka ale přejel naprosto přesvědčivým projevem, dokázal využít všechny jeho chyby a zaslouženě se stává prozatímním šampionem Bantamu. Je tak zajištěno, že ho uvidíme v OKTAGON MMA ještě minimálně jednou!
04:44'
Konec zápasu.
04:44'
Je konec! Lopez přetočením nasazuje gilotinu a Macek okamžitě klepe!
04:10'
44:7 na údery pro Američana.
03:30'
Lopez je opravdu skvěle zakleknutý a má situaci pod plnou kontrolou. Macek se může jen bránit.
02:50'
Macek nabídl Američanovi záda, ten ale rozjel ground & pound.
02:30'
Údery do zátylku od Macka.
02:00'
Na moment se to Lopezovi nakonec povedlo, Macek se z toho ale rychle dostal.
01:30'
Američan se okamžitě snaží přejít do plného mountu, což ale Máca hlídá.
01:10'
A dostáváme se na zem. Macek se divným způsobem zavěsil za ruku Lopeze.
00:50'
MAcek předvedl hezký kop z otočky, kterým ale trefil jen vzduch.
00:20'
Macek drží střed a okopává soupeře.
00:00'
Začalo první kolo.
Ještě poslední staredown a jdeme na to!
Oba borci jsou v kleci, jdeme na představování!
A už se energeticky žene i Filip Macek.
Není na co čekat, všichni jsme už unavení. Gustavo Lopez přichází ke kleci!
Poslední letošní zápas bude o prozatímní titul v bantamové divizi. Zde je šampionem Jonas Magard, který i měl dnes zápasit. Ještě před dvěma týdny oba borci rozjeli na tiskové konferenci ostrý trash talk. Jenomže pak minulý týden při sparingu dostal kolenem do obličeje a to mu zlomilo lícní kost hned na třech místech. Místo na trénink tak severský žralok putoval na operační sál.

O svůj pás se tak porve buďto s Filipem Mackem nebo s Gustavo Lopezem. První jmenovaný přišel o regulérní titulový zápas a odvetu z Oktagon Prime 4, je ale připraven zapsat si třetí výhru v řadě a jít do odvety jako pološampion. Lopez sice měl poslední zápas loni v září, bylo to ale v UFC, kde měl čtyři zápasy se skóre 1-2-1. V OKTAGON MMA to bude jeho premiéra, sázkaři ho ale vidí jako celkem slušného favorita.
Hezký páteční večer, všechny formy života, a vítejte u posledního galavečera organizace OKTAGON MMA v roce 2022! Na předvečer silvestrovských oslav jsme všichni čekali zápas roku mezi Karlosem Vémolou a Patrikem Kinclem. O ten budeme i po dnešku bohužel stále ochuzeni a promotéři museli narychlo skládat kartu, která by byla hodna O2 arény. Jestli se jim to povedlo, to se teprve uvidí, nás ale čeká poslední zápas večera!
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 23:30.
Články odjinud