Challenger Quimper -  ONLINE PŘENOS -  Pedja Krstin : Vít Kopřiva - 27. ledna 2020   14:27

6

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
V dalším kole se Vít Kopřiva utká s domácím Lamasinem.
Je konec! Vít Kopřiva dnes předvedl skvělý výkon a poráží Pedju Krstina dvakrát 6:3. Srbský tenista se hned v úvodu prvního setu nechal ošetřit kvůli zraněným tříslům. Český tenista od té doby využíval jeho limitovaného pohybu a zajistil si zisk úvodní sady. Ve druhém setu se Srb držel do stavu 3:3, jenže poté začal kupit nevynucené chyby a daroval Kopřivovi postup.
Konec zápasu
3:6
Vít Kopřiva využívá hned první mečbol a poráží Krstina po setech 6:3 a 6:3!
15-40
Vítězný return českého hráče po čáře a Kopřiva má dva mečboly!
15-30
Český tenista se včas dostal ke krátkému úderu soupeře a vychutnal si vítězný forhend.
15-15
Kopřiva zahrál dva bekhendy s vynikající délkou. Na druhý z nich odpověděl soupeř úderem do sítě.
15-0
Krstin ještě bude bojovat! Srb začíná přímým bodem z podání.
3:5
Český tenista s přehledem potvrzuje brejk z předchozího gemu, vede 5:3 a je jediný gem od postupu do druhého kola!
15-40
Kopřiva si za stavu 40:0 dovolil dvojchybu.
0-40
Další parádní servis českého hráče. Kopřiva disponuje trojicí gembolů.
0-30
Také Kopřiva ukázal, že umí zkrátit hru. Krstin za míčkem vůbec neběžel.
0-15
Vít Kopřiva vstupuje do gemu na servisu přímým bodem. Krstin se s podáním na tělo nedokázal srovnat.
3:4
Konec přestávky, podávat bude Vít Kopřiva.
3:4
Následuje přestávka a výměna stran.
3:4
Vít Kopřiva svou možnost využívá, bere soupeři podání a ve druhém setu vede 4:3!
30-40
Český tenista si parádním prudkým returnem vybojoval brejkbol!
30-30
Kopřiva opět trefil forhend přímo na čáru. Srb jeho úder sice doběhl, jenže zahrál mimo kurt.
30-15
Pedja Krstin předvedl další vynikající kraťas! Stopbaly Srbovi zatím vycházejí.
15-15
Vít Kopřiva se po druhém podání soupeře dostal do výměny, diktoval její tempo a donutil soupeře k chybě.
15-0
Srb zahajuje další gem přímým bodem z podání.
3:3
Vít Kopřiva ukončuje šestou hru druhé sady esem a srovnává stav na 3:3.
15-40
Pedja Krstin chtěl rychle ukončit výměnu bekhendem po čáře, jenže jeho úder byl znovu moc dlouhý.
15-30
Vít Kopřiva si všiml pohybu Krstina a zahrál forhend na opačnou stranu.
15-15
Český tenista si pomohl vynikajícím prvním podáním a dočkal se chyby soupeře.
15-0
Krstin diktoval tempo výměny od základní čáry a donutil Kopřivu k nepřesnému úderu.
3:2
3:2
3:2
Pedja Krstin si i na třetí pokus drží ve druhém setu podání a ujímá se vedení 3:2.
40-30
Další povedený servis už Kopřiva přečetl a připsal si vítězný return.
40-15
Navíc přichází další přímý bod z podání pro srbského ranaře.
30-15
Pedja Krstin se po prudkém prvním podání vydal k síti a forhendem po čáře si zajistil fiftýn.
15-15
Kopřiva se dostal do výměny a forhendem s ideální délkou nedal soupeři nárok.
15-0
Pedja Krstin vstupuje do dalšího gemu přímým bodem z podání.
2:2
Vít Kopřiva si znovu naprosto bez problémů drží svůj servis a srovnává stav druhého setu na 2:2.
15-40
Pedja Krstin trefil další dlouhý return k základní čáře. Český hráč byl u míče pozdě a poslal jej do sítě.
0-40
Kopřiva si poradil také s prudkým returnem pod nohy a následným forhendem zaznamenal vítězný úder.
0-30
Český tenista si všiml pohybu svého soupeře a poslal bekhend do otevřené části kurtu.
0-15
Vít Kopřiva zahajuje další gem na podání přímým bodem.
2:1
2:1
2:1
Pedja Krstin si i přes drobné problémy drží podání a ujímá se vedení 2:1.
A-40
Krstin skvěle změnil rytmus výměny a zatím nepouští českého tenistu k brejkbolu.
40-40
Vít Kopřiva přečetl podání svého soupeře a neskutečným returnem posadil míček na spojnici čar!
40-30
Pedja Krstin si pomohl esem a má gembol.
30-30
Kopřiva se pokusil zaútočit z bekhendové strany, ale jeho úder dopadl těsně za čáru.
15-30
Kopřiva trefil skvělý return pod nohy soupeře a dočkal se jeho chyby. Krstin je pod tlakem.
15-15
Na podání je to ale obrácená písnička! Přímý bod!
0-15
Pedja Krstin se dnes na forhendu trápí! Srb měl na raketě snadný úder, ale zahrál do sítě.
1:1
Vít Kopřiva si na úvod druhého setu drží podání čistou hrou a srovnává jeho stav na 1:1.
0-40
Navíc přichází Kopřivovo páté eso v utkání.
0-30
Vít Kopřiva zatím kraluje na forhendu! Český tenista krásně máchl rukou a vymetl roh dvorce.
0-15
Vít Kopřiva opět hrál do forhendu svého soupeře a počkal si na Krstinovu chybu.
1:0
1:0
1:0
Pedja Krstin si na úvod druhého setu s přehledem drží podání a ujímá se vedení 1:0.
40-15
Další vynikající servis srbského tenisty. Kopřiva returnoval za základní čáru.
30-15
Pedja Krstin si znovu dokázal pomoci přímým bodem z podání.
15-15
Český hráč honil soupeře z jedné strany dvorce na druhou a dočkal se jeho chyby.
15-0
Pedja Krstin vstupuje do druhého setu povedeným podáním. Kopřiva se bránil marně.
3:6
Vít Kopřiva ukončuje set dalším esem a získává jej výsledkem 6:3!
0-40
Eso a Vít Kopřiva má k dobru tři setboly!
0-30
Pedja Krstin se pokusil zaútočit bekhendem po čáře, ale jeho prudký úder skončil v těsném autu.
0-15
Kopřiva si všiml postavení svého soupeře a ukončil výměnu prudkým forhendem na čáru.
3:5
Pedja Krstin si tentokrát drží své podání a snižuje na 3:5. Kopřiva bude servírovat na zisk úvodní sady.
40-30
Vít Kopřiva měl výměnu rozehranou velmi dobře, ale následně se vyhodil dlouhým bekhendem.
30-30
Pedja Krstin si navíc pomohl přímým bodem z podání.
15-30
Až nyní se Srb dostal ke své hře a prudkým bekhendem po čáře si zajistil fiftýn.
0-30
Krstin se pokusil o zkrácení hry, ale tentokrát mu jeho úmysl překazila páska.
0-15
Vít Kopřiva skvěle přečetl podání soupeře a trefil vítězný return po čáře.
2:5
Konec přestávky, podávat bude Pedja Krstin.
2:5
2:5
Vít Kopřiva dokázal odvrátit tři brejkboly, potvrzuje brejk z předchozí hry a vede už 5:2!
40-A
Český tenista si pomohl dobrým podáním a po krátkém returnu soupeře ukončil výměnu forhendem po čáře.
40-40
Vít Kopřiva se pokusil o prohoz po čáře, ale jeho forhend našel cestičku do autu.
40-A
Krstin bušil do soupeře z forhendové strany, jenže Kopřiva ukázal parádní obranu a zajistil si gembol.
40-40
I třetí možnost Vít Kopřiva trpělivou hrou od základní čáry odvrací. Shoda.
A-40
Třetí možnost pro srbského tenistu! Kopřiva mu další brejkbol daroval zpackaným bekhendem.
40-40
Vít Kopřiva po celou dobu výměny diktoval její tempo a nakonec ji ukončil prudkým forhendem.
A-40
Pedja Krstin skvěle přečetl podání českého tenisty a razantním returnem si zajistil další možnost!
40-40
Vít Kopřiva hrál trpělivě od základní čáry a dočkal se chyby soupeře. Brejkbol je pryč.
40-30
Pedja Krstin má také svůj první brejkbol! Český hráč nyní totiž chyboval u sítě!
30-30
Krstin zahrál dobrý kraťas, který Kopřiva sice doběhl, ale srbský hráč následně trefil otevřenou část dvorce.
15-30
Český hráč si pomáhá přímým bodem z podání.
15-15
Pedja Krstin zkoušel zaútočit přímo na returnu po druhém podání českého hráče, jenže trefil síť.
15-0
Kopřiva neustál forhendovou přestřelku od základní čáry a poslal míček do autu.
2:4
Vít Kopřiva svůj první brejkbol v utkání využívá, bere soupeři podání a vede už 4:2!
40-A
První brejkbol pro českého tenistu! Kopřiva teď využívá zranění soupeře!
40-40
A vzápětí přichází také vítězný return Víta Kopřivy!
40-30
Další dobrý return českého tenistu. Vypadá to, že Srb se na pravou stranu prakticky nemůže hnout.
40-15
Kopřiva zahrál do bekhendu svého soupeře, kam Krstin ani neběžel.
40-0
Pedja Krstin vytáhl z rukávu také eso!
30-0
Další vynikající servis srbského tenisty. Kopřiva nedostal míček do dvorce.
15-0
Pedja Krstin zahajuje další gem na podání přímým bodem.
2:3
2:3
2:3
Vít Kopřiva si znovu drží své podání a vede 3:2.
30-40
Přímý bod z podání pro českého tenistu!
30-30
Vít Kopřiva začal otáčet těžiště hry z jedné strany na druhou. Krstin už za posledním bekhendem ani neběžel.
30-15
Až nyní si Kopřiva pomohl přímým bodem z podání.
30-0
Pedja Krstin zahrál další parádní bekhend po čáře a donutil českého hráče k chybě.
15-0
Kopřiva byl pozdě u míčku s nízkým odskokem a poslal jej jen do sítě.
2:2
Srbský hráč si i přes potíže s pohybem drží své podání a srovnává stav první sady na 2:2.
40-30
Až nyní dokázal Krstin doběhnout míčem směřující do jeho forhendu.
30-30
Další chyba srbského tenistky způsobená pohybovým omezením. Srba trápí třísla.
30-15
Srb si ale dokázal pomoci esem!
15-15
Vít Kopřiva trefil po prvním podání soupeře vítězný return. Krstinův pohyb není vůbec dobrý.
15-0
S Krstinem to nevypadá moc dobře. Uvidíme, zda vůbec bude schopen pokračovat.
15-0
Pedja Krstin potřebuje ošetření!
15-0
Pedja Krstin trefil výborné podání ven z dvorce a následným bekhendem ukončil výměnu.
1:2
1:2
1:2
Vít Kopřiva si i na druhý pokus v prvním setu drží své podání a ujímá se vedení 2:1.
40-A
Kopřiva se vydal k síti, kde se natáhl po soupeřově pokusu o prohoz a zajistil si další gembol.
40-40
Vít Kopřiva byl ve výměně aktivnější, jenže jeden z jeho forhendů zastavila síť. Shoda.
30-40
Pedja Krstin vytáhl z rukávu fantastický kraťas. Kopřiva za míčkem sprintoval marně.
15-40
Vít Kopřiva si opět pomohl přímým bodem z podání a má dva gemboly.
15-30
Český hráč trpělivě bušil do forhendu svého soka a dočkal se fiftýnu.
15-15
Srb si skvělým returnem připravil pozici pro return a následným forhendem donutil Kopřivu k chybě.
0-15
Pedja Krstin trefil jeden z bekhendů jen rámem rakety a poslal míček mimo kurt.
1:1
Také Pedja Krstin si na úvod prvního setu drží podání a srovnává stav na 1:1.
40-30
Vít Kopřiva uspěchal svůj útok z forhendové strany a vyhodil míček mimo kurt.
30-30
Český tenista skvěle přečetl servis svého soupeře a zahrál vítězný return na čáru.
30-15
Kopřiva se dostal do výměny a dočkal se chyby svého soupeře z forhendu.
30-0
Srb pokračuje přímým bodem z podání.
15-0
Pedja Krstin byl v dlouhé forhendové přestřelce trpělivější a počkal si na Kopřivovu chybu.
0:1
0:1
0:1
Vít Kopřiva si na úvod prvního setu s přehledem drží podání a ujímá se vedení 1:0.
15-40
A pro změnu opět přímý bod z podání. Krstin se nemůže dostat do výměny.
15-30
Eso českého tenisty!
15-15
Český tenista svou chybu napravuje přímým bodem.
15-0
Kopřiva sice trefil dobré podání, ale následným bekhendem vyhodil míček mimo kurt.
0:0
Vít Kopřiva zahájí dnešní souboj na podání.
Oba hráči už jsou na kurtu. Po krátkém rozehrání začne samotné utkání.
Dnešní soupeři se spolu dosud neutkali.

Pedja Krstin je pětadvacetiletý tenista ze Srbska. Tomuto hráči patří 244. pozice na světovém žebříčku ATP. Krstin zatím v nové sezóně startoval v kvalifikaci na Australian Open. Postupně dokázal porazit Martina Kližana a Ferreiru Silvu. Ve třetím kole ale padl s Gombošem a opět se musí bít na méně dotovaných turnajích.
Vít Kopřiva

Vít Kopřiva je český tenista, kterému aktuálně patří až 354. pozice na světovém žebříčku ATP. Kopřiva v minulé sezóně spíše získaval zkušenosti na turnajích nižší kategorie. V novém roce startoval poprvé až před týdnem, kdy si zahrál na turnaji v Rennes. V prvním kole sice přehrál Durašoviće, jenže ve druhém kole padl s domácím Lamasinem.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům tenisu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání 1. kola na turnaji v Quimper mezi Pedjou Krstinem a Vítem Kopřivou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.