Tenis ONLINE PŘENOS - Jiří Lehečka : Roberto Bautista-Agut

0
614

2
776
Přenos se aktualizuje automaticky.
Další informace:
- Rozhodčí
- Marijana Veljovićová (Srbsko)
- Stadion
- Pabellon Fuente de San Luis, Valencie (ESP)
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.
Ve druhé sadě pak Lehečka opět ztratil svůjs servis ve třetím gamu, kdy udělal dvě dvojchyby. Posléze měl v páté hře brejkbol, na který se dlouho hrálo op druhém podání, jenže Lehečkovi nevyšel náběh k síti a v dalším gamu opět Bautista-Agut prorazil jeho servis. Španěl vzápětí napoprvé nedopodával, ale svůj reparát už zvládl a zajistil Španělům první bod.
Bautista-Agut je bývalou světovou devítkou. Aktuálně se v žebříčku ATP nachází na 63. příčce. Tvrdý povrch v hale nepatří mezi jeho oblíbené podklady. Za poslední dva roky disponuje bilancí 3:10. V letošní sezoně je jeho nejlepším výsledkem osmifinále Wimbledonu. Od té doby se mu ale nedaří. Čtyřikrát vypadl v prvním kole. Jen na US Open se podíval do druhého kola, kde jej ve třech setech vyřadil Američan Shelton.
Lehečka spadl po US Open a vypadnutí ve třetím kole s Rubljovem na pozici české dvojky. Právě proto zahájí ve Valencii první duel. Momentálně je 37. tenistou planety. Letošní sezonu začal slušně, získal svůj premiérový titul na okruhu ATP v Adelaide. Na startu května, ale musel skrečovat semifinále antukové tisícovky v Madridu s Augerem. Tím pádem příšel o Roland Garros, Wimbledon i olympiádu. Posléze se vrátil skalpem Rusa Medveděva a těsně prohrál s Američanem Tiafoem. V New Yorku se pak blýskl parádním obratem ve druhém kole proti domácímu Kruegerovi, kdy byl mínus dva sety a brejk. Navíc schytal kanára. Přesto postoupil po výsledku 6:7, 0:6, 6:4, 6:4, 7:5.
Bautista-Agut porazil Lehečku před dvěma lety na antuce v Kitzbühelu a loni v hale na Masters v Paříži, kdy zvítězil 6:4, 6:2.