WTA Cincinnati - Semifinále -  ONLINE PŘENOS -  Karolína Plíšková : Garbine Muguruzaová Blancová - 20. srpna 2016   19:10

3

Tak tohle bylo parádní představení Karolíny Plíškové, která přesně za hodinu vyprovodila z kurtu Garbiňe Muguruzaovou. Sice si jednou ztratila servis, ale hned si ho dokázala vzít zpět. V první sadě jasně dominovala. V té druhé si dovolila zmiňovaný menší výpadek, ale na něj dala hned zapomenout a bez problémů postupuje do finále
Konec zápasu
6:3
Stylově přímým bodem z podání na závěr zakončuje Karolína Plíšková tento zápas.
40-15
Další vyhozený forhend Muguruzaové a Češka má dva mečboly!
30-15
Nyní ale chybuje.
30-0
Parádní servis na téčko, který Muguruzaová nedokázala zreturnovat. Češku dělí dva míčky od vítězství.
15-0
Opět se vyhazuje Španělka.
5:3
Ten využívá. Chytře zahrála dva slajzy na druhou stranu a Španělka se sama vyhodila.
40-30
Vítězný return a Plíšková má brejkbol.
30-30
Nejhezčí výměna celého zápasu jde za Karolínou Plíškovou,. Ta si pohrála z Muguruzaovou, kterou si nejprve natáhla k síti a následně ji přelobovala.
15-30
Ačkoliv měla Češka dostatek času na zahrání forhendu, tak jej poslala stejně do autu. Laciná chyba Plíškové.
15-15
Plíšková si otevřela kurt a po lajně zaútočila a srovnává.
0-15
Přímým bodem na téčko zahajuje Španělka osmou hru.
4:3
Zdařilý servis na téčko na závěr a Plíšková se ujímá vedení 4:3 ve druhé sadě.
A-40
Plíšková si ale rozběhala soupeřku a forhendem trefuje přesně roh kurtu a nepouští Španělku k brejkbolu.
40-40
Vítězný bekhend po lajně a Muguruzaová se dostává na shodu.
40-30
Teˇd se ale trefila do returnu, u kterého byla Plíšková pozdě a míček skončil v zámezí.
40-15
Plíšková ale zatlačila a světová trojka se nedokáže vyrovnat s razancí soupeřky.
30-15
Muguruzaová překvapila a bekhendem trefila míček přesně k lajně.
30-0
Rodačka z Loun si poté pomáhá přímým bodem na servisu.
15-0
Ve výměnách od základní lajny má Češka navrch. Muguruzaová opět chybovala a poslal míček za základní lajnu.
3:3
Španělka trefuje síť a Plíšková si velice rychle bere zpět ztracené podání.
40-15
Plíšková si připravila pozici a forhendem se trefuje přesně do rohu. Má dva brjkboly.
30-15
Světová trojka si pomáhá servisem ven z kurtu k přímému bodu.
30-0
Parádní křižný úder Plíškové a Španělka trefuje síť.
15-0
Dvojchyba Španělky.
2:3
Vzápětí přichází chyba z bekhend od Plíškové a Muguruzaová si bere poprvé v zápase servis Češky.
40-A
Muguruzaová následně zatlačila Češku za základní lajnu a ta nakonec tlaku podlehla.
40-40
Češka si ale připisuje dvojchybu.
A-40
Chybuje i Muguruzaová, která namířila forhend do sítě.
40-40
Muguruzaová se opřela do returnu a Plíšková následně poslala míček do autu.
40-30
Poté z forhendu trefuje přesně lajnu. Tohle musí deptat Španělku.
30-30
V důležitou chvíli přichází eso.
15-30
Posléze ale vyhodila forhend od základní lajny.
15-15
Karolína si pomáhá přímým bodem na servisu.
0-15
Plíšková chybuje. Bod pro Muguruzaovou.
2:2
Přímý bod na závěr a je srovnáno.
40-A
Muguruzaová zahrála volej na síti přímo na tělo Plíškové a ta neměla šanci jak zareagovat.
40-40
Následně ale chybuje a posílá míč do sítě. Shoda.
30-40
Španělka si servisem pomáhá ke gembolu.
30-30
další už byl zdařilejší a rovnou vítězný.
15-30
Return Plíškové byl odfláknutý a míč si to namířil rovnou do sítě.
15-15
Španělka ale následně posílá forhend z základní lajnu.
0-15
Muguruzaová dokázala zareagovat na prohoz Plíškové a na síti předvedla těžký volej.
2:1
Muguruzaová sice předvedla dobrou práci nohou na základní lajně, ale ruce jí zlobí. Vyhozený forhend a Plíšková jde do vedení 2:1.
40-15
Španělce se nezdařil kraťas. Dva gemboly pro českou tenistku.
30-15
Vzápětí už je to eso na téčko.
15-15
Pomáhá si ale servisem.
0-15
Opět Plíšková z forhendu netrefuje kurt.
1:1
Servis na téčko a Plíšková trefuje síť. Je srovnáno.
15-40
Plíšková poté vyhazuje forhend.
15-30
První forhend po lajně ještě Španělka odvrátila, ale na druhý od Plíškové již neměla šanci dosáhnout.
0-30
Další přímý bod pro Muguruzaovou.
0-15
Return Češky skončil v deblovém koridoru.
1:0
Eso a čistá hra na úvod druhé sady od Plíškové.
40-0
Vyhozený forhend Muguruzaové.
30-0
Následně forhendem vymetá roh kurtu.
15-0
Plíšková zahajuje druhý set přímým bodem na podání.
6:1
Muguruzaová trefuje z bekhendu síť a poměrně nečekaně a jednoznačně bere pro sebe první set Karolína Plíšková poměrem 6:1.
A-40
Přichází ale další možnost. Španělka se nesrovnala s odskokem balónu a poslala ho do zámezí.
40-40
Další return ale poslala metr za základní lajnu a je tu shoda.
40-30
Přesný a razantní return Plíškové k základní lajně. Muguruzaová sotva stačila nastavit raketu.
5:1
Přímý bod z podání a Češka jde rychle do vedení 5:1.
40-0
Dva razantní forhendy a Češka poté zabíjí smečí na síti.
30-0
Plíšková vzápětí přidává eso.
15-0
Španělka posílala na druhou stranu nepříjemné čopy, ale nedokázala využít útoku a poslala míč do autu.
4:1
Tenuž využívá. Španělka se dopustila další dvojchyby a prohrává si druhé podání v řadě.
40-30
Češka poté vyhazuje bekhend kros a už jí zbývá pouze jediný brejkbol.
40-15
Mugurazaová se poprvé v zápase odhodlala k síti a měla štěstí, že volej spadl přesně pod nohy Karolíny.
40-0
Dvojchyba a Karolína Plíšková má další tři brejkboly.
30-0
Bitva od základní lajny jde za Plíškovou. Mugurazová si oběhla na forhend a poslala míček do sítě.
15-0
Parádní return po lajně. Muguruzaová byla u míčku pozdě a poslala ho do zámezí.
3:1
Přímý bod z podání na závěr gamu a rodačka z Loun se dostává do vedení 3:1.
A-40
Takticky zahrála Plíšková do bekhendu soupeřku, odkud přišla chyba. Češka má výhodu.
40-40
A daří se jí to i napodruhé. Shoda.
30-40
První Plíšková servisem ještě odvrátila.
15-40
Španělka si ale vypracovává dva brejkboly.
15-30
V pravý čas si ale Češka pomáhá přímým bodem na servisu.
0-30
Dvojchyba Plíškové a Mugurazová má šanci sebrat si zpět ztracené podání.
0-15
Španělka zahnala returnem Plíškovou a ta slajzem trefila síť.
2:1
Přesný return na základní lajnu. Muguruzaová musela couvat a posílá bekhend do sítě. Plíšková se ujímá vedení 2:1.
40-30
Opět vyhozený forhend od Muguruzaové a Plíšková má brejkbol.
30-30
Češka se chystala do útoku, ale také ona posílá míček za základní lajnu.
30-15
Mugurazová chybuje od základní lajny, když třetí forhend poslala do autu. Šance pro Plíškovou.
15-15
Plíšková si ale nyní dostal do hry a forhendy se dostala k síti, aby tam následně poslala míč do rohu.
0-15
Muguruzaová bekhendem po lajně do protipohybu Plíškové otevírá třetí game.
1:1
Další dobrý servis a Češka srovnává.
40-15
Eso z druhého servisu pro Plíškovou.
30-15
Plíšková zaútočila po lajně, čímž dostala Muguruzaovou do nesnází a konec výměny si následně pohlídala.
15-15
Poté ale kupí chybu na forhendu.
15-0
Přímý bod si připisuje také Plíšková.
0:1
Další return skončil v autu. Čistou hrou bere Muguruzaová první game.
0-40
Plíšková se nyní dostala k returnu, ale poslala ho daleko do autu.
0-30
Ta poté vzápětí přidává přímý bod z podání.
0-15
První bod si připisuje Španělka.
0:0
Obě hráčky už jsou na kurtu a rozcvičují se.
Obě soupeřky se potkaly na okruhu již třikrát. Poprvé se před třemi lety radovala Muguruzaová, ale následné dva duely hrané v minulém roce ovládla Češka. Ten poslední, jenž se odehrál rovněž na tvrdých amerických betonech, vyzněl jasně pro Karolínu Plíškovou, poněvadž zvítězila 2:0 a byl to doposud zatím jediný duel těchto dvou tenistek, který nemusel jít do třetího setu.
Karolína Plíšková jako jedna ze dvou tenistek, které odmítli cestovat do Ria kvůli viru zika, měla třítýdenní pauzu a před Cincinnati hrála naposled na konci července v Montréalu.

Oproti Muguruzoavé ale Češka už ztratila set, kdy čtvrtfinále s Ruskou Kuzněcovovou musel rozhodovat až poslední třetí set. Před tím si poradila s Lotyškou Ostapenkovou i Japonkou Dojovou ve dvou setech.
Španělka dává zapomenout na nečekaný výprask pod pěti olympijskými kruhy v brazilském Riu, když prohrála nečekaně hladce s pozdější vítězkou celého turnaje s Portoričankou Puigovou dvakrát 1:6.

Na turnaji v Cincinnati neztratila ještě ani set. Cestou do semifinále porazila nejprve Američanku Vandewegheovou, následně Rusku Pavljučenkovovou, se kterými vždy bojoval vždy v první sadě, ale v té druhé už Muguruzaová dominovala. Ve čtvrtfinále poté potkala Babosovou z Maďarska, se kterou strávila na kurtu nejvíce času a po hodině a půl vyhrála Španělka 6:4, 6:3.
Příjemný sobotní večer při sledování tenisu. V americkém Cincinnati dospěl turnaj žen už do semifinále a mezi poslední čtveřicí nechybí ani Karolína Plíšková, na kterou čeká turnajová čtyřka, ale světová trojka Garbiňe Muguruzaová ze Španělska.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.