Siniaková - Falconiová | ONLINE | 22.9.2015 04:11 | WTA Soul 2015 | ŽIVĚ | iSport.cz

WTA Soul - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Kateřina Siniaková : Irina Falconiová - 22. září 2015   04:11

0

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezké ráno a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Zápas je u konce. Jestli druhý set byl ze strany Siniakové zcela nepovedený, ten třetí byl úplným opakem. Česká hráčka tlačila a nutila svou aktivní hrou soupeřku k chybám. Třetí set byl hrou na jednu branku a Kateřina se tak může radovat z postupu do druhého kola. V něm se utká s lepší z dvojice Andreea Mituová – Alison van Uytvancková.
Konec zápasu
6:0
Je dobojováno, kraťas Falconiové byl příliš krátký a skončil v síti. Třetí set získala Kateřina Siniaková v poměru 6:0!
40-30
Mečbol! Sainiaková teď soupeřku hezky prohnala a pak se jen dívala, jak její úder končí v síti.
30-30
Ojoj, je srovnáno, protože útok české hráčky po lajně skončil v síti.
30-15
A stále to platí, neboť nyní spáchala Siniaková dvojchybu.
30-0
Return americké hráčky je v autu, Siniakové schází k postupu dva míče.
15-0
Falconiová se pokusila přelobovat Siniakovou, jenže to trochu přehnala. 15:0.
5:0
Konec přestávky, podávat bude Kateřina Siniaková.
5:0
Následuje přestávka a výměna stran.
5:0
Gem je u konce. Siniaková dobře čelila vysokým míčům soupeřky, podařilo se ji zrychlit hru a pak se už mohla po autu Falconiové radovat ze zisku další hry. Vede 5:0!
40-30
A je tu brejkbol! Útok Falconiové skončil až za základní čárou.
30-30
Po třiceti, nyní se bude hrát o gembol, nebo o třetí šanci Siniakové na brejk.
15-30
Nyní Falconiová zaúřadovala na síti a připsala si jednoduchý fiftýn.
15-15
Hezká výměna z obou stran. Nakonec se radovala Siniaková, když po jejím náporu zahrála soupeřka těsně do autu.
0-15
Forhendový retrurn Siniakové zastavila síť.
4:0
Ten je využitý, neboť Falconiová poslala return daleko za základní čáru. Stav je 4:0 pro Siniakovou.
40-30
Teď to bylo o mnoho lepší. Siniaková se dostala z defenzívy, přešla k síti a tam zakončila. Má gembol.
30-30
Opět srovnáno, Siniaková neuspěla na síti.
30-15
Příliš dlouhá byla i Falconiová a po její nevynucené chybě se vedení vrací na stranu Siniakové.
15-15
Už to vypadalo na bekhendový winner po čáře, ale nakonec to bylo dlouhé. Srovnáno po patnácti.
15-0
Dobře připravený útok. Siniaková jej zakončila forhendem po lajně.
3:0
3:0
3:0
Ten třetí už ovšem uhájila, její soupeřka zahrála vysoký bekhend do části kurtu pro čtyřhru. Siniaková už vede 3:0.
40-30
Pryč je i druhý brejkbol. Na kraťas nenašla Siniaková správnou odpověď a byť míček doběhla, zahrála jej do autu.
40-15
První nezvládla, byla v útoku příliš dlouhá.
40-0
Po úderu do sítě tu jsou tři brejkboly pro českou hráčku.
30-0
No vida, už je to 0:30, Siniaková se najednou hecuje a je jako vyměněná.
15-0
Falconiová zahodila šanci na jednoduchý winner, místo toho spáchala u sítě nevynucenou chybu, když zahrála za základní čáru.
2:0
Brejk je potvrzen po vyhozeném forhendu americké tenistky. Siniaková vede 2:0.
40-15
Už je ale má a byly opravdu vybojované. Obě hráčky předvedly několik těžkých úderů a výměnu zakončila až chyba Falconiové z bekhendové strany.
30-15
Útok po čáře končí v autu, na gemboly si Kateřina musí zatím počkat.
30-0
Výborně. Siniaková se vydala k síti, kde se ji soupeřka pokusila prohodit, jenže finální volej byl opravdu povedený. 30:0!
15-0
Falconiová sice ukázala rychlé nohy a doběhla kraťas, zahrála však z něj do autu.
1:0
Falconiová končí gem dvojchybou, ztrácí podání a Siniaková tak vede v rozhodující sadě 1:0.
40-0
No vida, jsou tu tři brejkboly hned na úvod třetí sady. Falconiová byla opět nepřesná.
30-0
Siniaková tlačila po celou výměnu a dočkala se. Soupeřka zahrála poslední bekhend za základní čáru.
15-0
Forhend Falconiové končí v síti.
0:0
Konec přestávky, podávat bude Irina Falconiová.
0:0
0:0
Druhý set byl ze strany české tenistky hodně nepovedený. Kupila chyby a nabízela tak soupeřce šance k výhře. Siniaková si dvakrát ztratila servis, set prohrála 2:6, takže o postupující do druhého kola musí rozhodnout třetí set.
2:6
Využila hned ten první, Siniaková se totiž vyhodila z kurtu. Druhý set je minulostí, Irina Falconiová jej vyhrála 6:2.
15-40
Falconiová má po dobrém přechodu k síti dva setboly.
15-30
A po dvojchybě je to opět o něco horší. Možná je dobře, že rozhodčí nerozumí česky, protože Siniaková teď nemluvila zrovna spisovně...
15-15
Něco podobného se však stalo i Siniakové, ta je teď docela frustrovaná.
15-0
Aut Falconiové.
2:5
2:5
2:5
Gem končí. Po podání ven z kurtu měla Falconiová otevřené pole působnosti a hravě volejem zakončila. Vede 5:2.
40-A
Už má i gembol, neboť bekhend Siniakové skončil v síti.
40-40
Další útok Falconiové u sítě už byl lepší, nyní zahrála volej do protipohybu české hráčky.
40-30
Falconiová mohla mít gembol, jenže volej napálila rovnou do sítě. Je tu tak brejkbol pro Siniakovou.
30-30
Páska zastavila rozlet Siniakové, stav je 30:30.
30-15
Parádní return k základní čáře, u tohoto míčku byla Falconiová pozdě a podle toho také vypadal úder. Skončil mimo vymezený prostor.
15-15
Chyba tentokrát na straně Siniakové, je srovnáno.
15-0
Pokus o zkrácení hry z voleje Američance nevyšel, míč znovu skončil v síti.
2:4
Gem je u konce, Falconiové nevyšlo zkrácení hry, míček skončil v síti. Stav je nyní 2:4.
A-40
Tlak Siniakové na forhendovou stranu soupeřky přinesl své ovoce. Kateřina má gembol.
40-40
Ten je smazán dobrým servisem a returnem Falconiové do sítě.
30-40
Další nevynucená chyba od základní čáry, Falconiová má brejkbol.
30-30
Už ne. Přemíra snahy vedla k nevynucené chybě po ráně do autu.
30-15
Eso, Siniaková už na servisu vede.
15-15
Nyní se ji ale povedla skvělá rána k základní čáře, na což nedokázala soupeřka adekvátně zareagovat.
0-15
Jedna z delších výměn, poměrně jednoduchý forhend Siniakové skončil v síti...
1:4
1:4
1:4
A jelikož tam skončil i další úder, nyní po tlaku soupeřky, máme tu stav 4:1 pro Falconiovou.
40-A
Moźná trochu zbytečná chyba ze strany české hráčky, její forhend byl předimenzovaný a dopadl až za základní čáru.
40-40
Tato śance je pryč, Siniakové absolutně nesedl return.
A-40
Brejkbol pro Siniakovou, její soupeřka zahrála příliš dlouhý úder.
40-40
Shoda, nyní si dala velký pozor a připsala si důležitý fiftýn.
30-40
Už to vypadalo, že Siniaková bude bojovat o brejkbol, jenže u posledního úderu nebyla včas a poslala míček do sítě.
30-30
Srovnáno po třiceti, Falconiová byla příliš dlouhá.
15-30
Return Siniakové končí v síti. A opět několik peprných slovíček z jejich úst.
15-15
Srovnáno po patnácti, nyní sledujeme lepší tenis, obě hráčky se snaží hrát útočně.
15-0
Na příjmu je to ze strany Siniakové teď o mnoho lepší. Byla v tlaku, budovala si situaci, šla k síti a tam i volejem zakončila.
1:3
Čtyři auty v řadě znamenají další ztrátu servisu a stav 1:3.
15-40
Třetí aut Siniakové v řadě, ta si už slovně ulevila. Falconiová má dva brejkboly.
15-30
A znovu! 15:30.
15-15
Srovnáno, nyní se ta samá chyba stala právě české hráčce.
15-0
15:0 po příliš dlouhém úderu Falconiové. Siniaková se povzbuzuje do dalších výměn.
1:2
1:2
1:2
Dvojchyba končí tento gem, Falconiová ztrácí svůj servis a Siniaková tak snižuje na 1:2.
A-40
Třetí brejkbol, obranný úder Falconiové se pomaličku snesl až za základní čáru.
40-40
Škoda, tohle měla Kateřina dobře rozehrané, jenže její útok po lajně se nevešel do kurtu...
A-40
Další brejkbol. Irina se nepostavila k bekhendu zrovna včas a poslala míček mimo dvorec.
40-40
Tu ale Falconiová maže zkrácením hry, které sice Siniaková doběhla, ale neodehrála na druhou stranu kurtu.
40-30
Siniaková si svým vytrvalým tlakem vybojovala brejkbolovou příležitost.
30-30
Teď to bylo o mnoho lepší. Po přechodu k síti následovala vítězná smeč.
30-15
Míček je v síti, Falconiová není se svým posledním úderem vůbec spokojená.
15-15
Srovnáno. Útok americké tenistky byl příliš dlouhý.
0-15
Falconiová si přitáhla soupeřku k síti a tam ji poté efektně přelobovala.
0:2
Jenže vzápětí přišla dvojchyba, a to znamená, že stav ve druhém setu je 2:0 pro Falconiovou.
15-40
První z nich umazala trpělivou hrou k základní čáře a čekáním na chybu soupeřky.
0-40
Tři brejkboly po úderu Siniakové do sítě!
0-30
Pozor, je to 0:30, Falconiová zatlačila na příjmu, zahnala soupeřku do kouta a zahrála daleko za základní čáru.
0-15
Siniaková svůj servis začíná dvojchybou.
0:1
Čistá hra. Po dalším tvrdém servisu zahrála Siniaková mimo kurt a první gem je tak minulostí. Falconiová vede 1:0.
0-40
Velice rychle přichází gemboly. Falconiová v tomto gemu podává velice dobře.
0-30
Falconiová skvěle zaservírovala a tím zatlačila Siniakovou do hluboké defenzívy.
0-15
Return Siniakové byl příliš dlouhý – 15:0.
0:0
0:0
0:0
V prvním setu to bylo hodně o chybách. Rozdíl byl v tom, že Siniaková dokázala i útočit, chystat si situace a ty pak i rázně zakončovat. Je tak blíže k postupu do dalšího kola.
6:3
První set je u konce, míček z rakety Iriny Falconiové zastavila síť. Siniaková vyhrála první set v poměru 6:3.
40-15
Jsou tu setboly, return Falconiové byl opět o něco delší a byl zahlášen aut.
30-15
Dvojchyba znamená snížení stavu.
30-0
Return Falconiové končí v zámezí, Siniaková vede 30:0.
15-0
A vstupuje dobře i do svého servisu.
5:3
Třetí dvojchyba Falconiové v tomto gemu! Ztrácí servis a Siniaková vede 5:3!
A-40
V autu nyní skončil úder Falconiové, další brejkbol!
40-40
Škoda, return Siniakové byl o kousek delší a skončil v autu. Shoda.
40-30
Přichází však zlepšený servis a snížení.
40-15
Zvlášť, když Irina Falconiová zaznamenala další dvojchybu.
30-15
Nyní snížila, přesto je to stále pro Siniakovou docela nadějné.
30-0
Nyní se Američanka dostala pod tlak a její pokus o křížný prohoz skončil v autu.
15-0
Falconiová začíná svůj servis dvojchybou.
4:3
4:3
4:3
Třetí už ale proměnila. Pomohla si dobrým servisem, return Falconiové skončil v autu. Stav je 4:3.
40-30
Zmizel i ten druhý, nyní se Siniaková postavila k bekhendu o zlomek vteřiny později a zahrála pouze do sítě.
40-15
První z gembolů je fuč, Siniaková spáchala dvojchybu.
40-0
Tři gemboly pro českou tenistku, Falconiová poslala bekhend do sítě.
30-0
A znovu. Falconiová běhala z rohu do rohu a nakonec byla donucena kapitulovat. Její obranný forhend skončil mimo kurt.
15-0
Siniaková tlačila už od podání, trpělivě si budovala pozici a čekala na soupeřčinu chybu.
3:3
Srovnáno po třech, Falconiová se prosadila dalším dobrým podáním a následně winnerem po čáře.
15-40
Kateřina se dokázala vymanit z obrany, jenže na povedený kraťas už odpověď nenašla.
15-30
Siniaková se pokusila o útočný return, míček však skončil v autu.
15-15
Srovnáno po tvrdém servisu a rychlém přechodu k síti.
15-0
Siniaková je teď v laufu. Znovu si připravila situaci a zakončila do protipohybu soupeřky.
3:2
3:2
3:2
A další skvělý útok do bekhendu soupeřky. Ta se sice urputně snažila, jenže Siniakovou na síti nepřekonala. 3:2 pro českou hráčku.
40-15
Tohle bylo ze strany Kateřiny povedené. Soustředěně tlačila, připravila si situaci a zakončila nekompromisní smečí.
30-15
Nyní pro změnu poslala míček do sítě. Přehlídka chyb pokračuje.
15-15
Srovnáno. Falconiová ma zatím velký problém ukočírovat své údery tak, aby končily v kurtu.
0-15
Siniaková se nadechla k tvrdému forhendu, jenže jej opřela jen do pásky sítě.
2:2
Zatím je to hodně o chybách. Další v pořadí na straně americké hráčky znamená srovnání na 2:2.
40-15
Brejkboly má i česká tenistka, Falconiová nevměstnala svůj bekhend mezi čáry.
30-15
Falconiová se diví, že byl zahlášen aut, ale je to tak, sudí viděl její bekhend mimo dvorec.
15-15
Po delší době se české hráčce podařil útok, zabodovala bekhendovým úderem.
0-15
Falconiová na síti, kde neměla problém zakončit tvrdým volejem.
1:2
1:2
1:2
Brejk je na světě. Siniaková chtěla soupeřku zatlačit za základní čáru, jenže svému útoku dala až příliš mnoho síly a míček skončil v zámezí. Stav je 1:2.
0-40
Kateřina se pokusila o zkrácení hry, jenže míček přistál zeširoka v části dvorce pro čtyřhru. Tři brejkboly pro Falconiovou.
0-30
Pozor, tohle není zrovna příznivý stav!
0-15
Třetí gem začíná nevynucenou chybou Siniakové.
1:1
Srovnáno na 1:1, bekhend Sianiakové totiž skončil v zámezí.
15-40
První z nich mizí po dvojchybě. První v tomto utkání.
0-40
Tři gemboly i na druhé straně.
0-30
Škoda. Siniaková sice byla v tlaku, ale poslední forhend byl příliš prudký.
0-15
Dobré zkrácení hry Falconiové, Kateřina se sice na síti snažila, ale míček nedoběhla.
1:0
Čistá hra pro českou tenistku, ta se po dalším dobrém servisu dostala k síti a pohotově zakončila. 1:0.
40-0
Tvrdý druhý servis na kříž, Falconiová se ihned po returnu dostala pod tlak, na který nebyla schopna adekvátně reagovat.
30-0
Dobrý tlak Siniakové, ta donutila soupeřku k další chybě z forhendu.
15-0
Hned na začátek jsme viděli delší výměnu, Falconiová ji zakončila dlouhým forhendem.
0:0
Hráčky jsou již na kurtu a probíhá rozehrávka.
Zápas se odehraje na Court 2 areálu Seoul Olympic Park Tennis Center a začne se ve 4 hodiny našeho času. Nastavte si tak budíky a nezmeškejte náš přenos. Jste k němu všichni zváni.
Pro hráčky se jedná o druhý vzájemný zápas, bilance je zatím 1:0 pro českou tenistku

Vzájemné zápasy

2013 Osprey – Kateřina Siniaková 6:2, 6:1
Irina Falconiová (70. na žebříčku WTA)

I Američanka se minulý týden představila v Tokiu a došla do druhého kola. V tom prvním zdolala Naomi Osakaovou z Japonska 5:7, 7:5, 6:3, ale ve druhém kole nestačila na Saisai Zhengovou z Číny. Té podlehla 4:6, 2:6. Nyní tu však je nový turnaj, nové město a nová výzva. Vzhledem k postavení obou hráček na žebříčku se dá očekávat vyrovnaný a napínavý souboj.
Kateřina Siniaková (69. na žebříčku WTA)

Česká naděje přijela do Soulu z Tokia, kde se ji ale moc nedařilo, neboť vypadla už v prvním kole s pozdější vítězkou turnaje, Yaninou Wickamyerovou z Belgie. Kateřina podlehla ve dvou setech 4:6, 3:6. Nyní ji tak čeká druhá zastávka na asijské túře a věří, že zaznamená lepší výsledek, než v Tokiu.
Dobré ráno u tenisu. dnes se společně podíváme na duel prvního kola turnaje v Soulu, ve kterém se střetnou Kateřina Siniaková a Irina Falconiová z USA.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.