WTA Soul -  ONLINE PŘENOS -  Kristýna Plíšková : Jekatěrina Alexandrovová - 18. září 2019   10:11

6

Z postupu do dalšího kola se raduje Jekatěrina Alexandrovová, naopak Kristýna Plíšková na turnaji v Soulu končí!

V úvodním setu rodačce z Loun fungovalo podání, naopak Alexandrovová v závěru při servisu chybovala, a tak se z jeho vítězství radovala česká hráčka. Pokud se zaměříme na druhý set, tak sportovně musíme přiznat, že patřil Jekatěrině, která se oklepala a začala se více tlačit do útoku. Rozhodující set už byl znovu vyrovnaný, ovšem Kristýna Plíšková chybovala v koncovce, a tak dobře rozehrané střetnutí ztratila.

Tímto se s vámi už loučím a přeji vám příjemný zbytek středečního dne.
Konec zápasu
4:6
Je dobojováno a z postupu do další části pavouku se raduje Jekatěrina Alexandrovová. Naopak Kristýna Plíšková na turnaji končí, ale za dnešní výkon se rozhodně nemusí stydět.
15-40
V další výměně už bude moci Ruska ukončit utkání! Kristýna Plíšková měla na podnose připravený vítězný míček, ale od sítě jej poslala jen do autu.
15-30
Jekatěrina Alexandrovová se znovu tlačila do útoku, čímž soupeřku dostala pod tlak. Po chvíli si navíc připsala i vítězný bekhend.
15-15
Další parádní return, který poslala rodačka z Loun přesně na postranní lajnu.
0-15
Ve dlouhé výměně trefuje Kristýna Plíšková pouze pásku, která je dnes proti ní.
4:5
Konec přestávky, podávat bude Jekatěrina Alexandrovová.
4:5
Následuje přestávka a výměna stran.
4:5
Kristýna Plíšková bojuje a zapisuje vítězný forhend k lajně. Celý gem vykouzlil úsměv na tváři i její sestře Karolíně. Ovšem na podání půjde Alexandrovová, která bude moci rozhodnout.
40-0
Další fiftýn putuje na stranu české hráčky, která se rozhodně nevzdává.
30-0
Nááádherný forhend z rakety rodačky z Loun, který křížem zamířil přesně na postranní čáru.
15-0
Míček získává Plíšková.
3:5
Ruská hráčka potvrzuje předešlý brejk a uniká do vedení. Už pouze jeden gem ji chybí k tomu, aby zvítězila.
30-40
Jekatěrina Alexandrovová hraje prostě fantasticky její další tvrdý úder zamířil do rohu kurtu.
30-30
Ruská tenistka tentokrát vytvořila chybu, když poslala míček za základní lajnu.
15-30
Jekatěrina Alexandrovová si vybrala stranu kurtu, kde Plíšková nebyla a zaznamenala další vítězný míček.
15-15
Jenže tentokrát fiftýn míří na stranu ruské hráčky, která zahrála fantastický forhend po lajně.
15-0
Kristýna Plíšková posadila míček na lajnu a soupeřka poté zamířila do sítě.
3:4
3:4
3:4
Bohužel se česká hráčka neubránila a ztrácí další gem na podání. Kristýna Plíšková rozlámala raketu, za což dostává od rozhodčího napomenutí.
30-40
Kristýna Plíšková odvrací i druhý brejkbol, ovšem musí dál bojovat.
15-40
První brejkbol odvrací česká hráčka esem.
0-40
To není dobré! Kristýna Plíšková se nacházela u sítě a už se chystala na volej, ale trefila míček rámem rakety. Brejkboly pro ruskou tenistku.
0-30
Míček získává Alexandrovová.
0-15
Jekatěrina Alexandrovová se dostala k síti, ale Plíšková její volej vybrala. Ovšem po chvilce Ruska za úřadovala znovu a připsala si vítězný míč.
3:3
Jenže nyní už je vyrovnáno! Sice se Jekatěrina Alexandrovová chystala na ukončení gemu, ale ještě musela přidat dva údery.
30-40
Kristýna Plíšková dál bojuje a donutila soupeřku k dalšímu dlouhému úderu.
15-40
Světový return z rakety rodačky z Loun, která umístila míček k postranní čáře.
0-40
Další dlouhá výměna jde na stranu Rusky, která si počkala na těsný aut soupeřky.
0-30
Znovu si Jekatěrina Alexandrovová pomohl výborným servisem a poté trefila odkrytou část kurtu.
0-15
Return české tenistky byl příliš dlouhý.
3:2
3:2
3:2
Další těžkou chvíli zvládla Kristýna Plíšková, která tak jde znovu do vedení. Česká hráčka s lepe postavenou hráčkou bojuje jako lvice.
A-40
Česká hráčka vytáhla soupeřku k síti, která se k míčku ale dostala na poslední chvíli. Její úder pak letěl do autu.
40-40
Plíšková sice musela jít do výměny přes druhé podání, ovšem return soupeřky zamířil za postranní lajnu.
30-40
Brejkbol pro Rusku! Kristýna Plíšková znovu nevrátila míček přes síť.
30-30
Dlouhou výměnu získala Jekatěrina Alexandrovová, která tentokrát měla více štěstí na své straně.
30-15
Tentokrát se Plíšková natahovala po forhendu soupeřky marně.
30-0
Znovu se do hry dostalo jestřábí oko, které odhalilo aut ruské tenistky.
15-0
2:2
Gem ukončuje Jekatěrina Alexandrovová přímým bodem z podání, které mířilo ven z kurtu.
40-A
Po dalším přesném míčku se Kristýna Plíšková natahovala marně, Ruska má výhodu.
40-40
Vracíme se na shodu, jelikož Jekatěrina Alexandrovová hrála hodně útočně, což jí přineslo ovoce.
A-40
Kristýna Plíšková znovu požádala o pomoc jestřábí oko, které vrátilo výměnu zpátky. Alexandrovová šla do výměny přes druhé podání a po dlouhé hře se Češka dočkala brejkbolu.
40-40
Shoda! Ruská tenistka se pokusila o čop, ovšem míček zamířil jen do sítě.
30-40
Tentokrát ale chybovala Jekatěrina Alexandrovová, která zamířila jen do sítě.
15-40
Česká tenistce se otevřel kurtu, jenže přišla z její strany těsný aut.
15-30
Skvěle Kristýna Plíšková zkrátila hru, což Ruska vůbec nečekala.
0-30
Jekatěrina Alexandrovová si počkala na výhodnou pozici a zaznamenala další vítězný míček.
0-15
Po servisu na střed se sice rodačka z Loun natáhla, ale už jej nevrátila.
2:1
2:1
2:1
Gem na podání zvládla Kristýna Plíšková skvěle! Česká hráčka tak jde do vedení a může hrát trochu uvolněněji.
40-0
Return Rusky zamířil jen do sítě.
30-0
Tentokrát se česká hráčku náporu soupeřky ubránil a následně vrátila úder. Její prohození bylo fantastické.
15-0
V poslední výměně byla Kristýna Plíšková aktivnější, což se jí vyplatilo.
1:1
Esem na střed kurtu se ruské hráčce podařilo vyrovnat třetí a rozhodující set.
0-40
0-30
Ruská hráčka ukazuje, že míček byl v autu. Celou situaci potvrdilo i jestřábí oko.
0-15
Jekatěrina Alexandrovová vyhnala soupeřku z kurtu a poté zamířila do otevřené části.
1:0
Česká tenistka se aktivitou dostala více do kurtu a výměnu vítězně ukončila.
A-40
Po dobrém servisu na téčko se rodačka z Loun dostala k vítěznému forhendu.
40-40
Kristýna Plíšková se nedala a vrací gem na shodu.
40-A
Na úvod rozhodujícího setu má Jekatěrina Alexandrovová brejkbol! Kristýna Plíšková totiž z druhého podání trefila jen síť a vytvořila dvojchybu.
40-40
Shoda, další forhend ze strany naší hráčky zamířil do autu.
40-30
Češka umístila míček přesně na lajnu, což sice Alexandrovová doběhla, ale trefila jen síť.
30-30
Kristýna Plíšková dala druhému podání hodně rotace, s čímž si ruská hráčka neporadila.
15-30
Jekatěrina Alexandrovová se cpala do forhendu soupeřku, což jí přináší fiftýn.
15-15
Po servisu na střed zaznamenává Kristýna Plíšková přímý bod z podání.
0-15
3:6
Jenže nyní už druhý set končí! Dvojka turnaje tak bude moci myslet na vítězství v zápase. Kristýně jde znovu radit lepší Karolína.
15-40
Druhý set ještě nekončí, ruská tenistka totiž vytvořila svou šestou dvojchybu v utkání.
0-40
Jekatěrina Alexandrovová bude moci poslat utkání do třetího setu. Tomu druhému Ruska dominuje!
0-30
Kristýna Plíšková znovu trefuje pouze síť, tentokrát chybovala z forhendu.
0-15
Jekatěrina Alexandrovová zatlačila na soupeřku, která se neubránila.
3:5
Česká hráčka ve druhém setu ještě žije, ale musí soupeřku obrat v dalším gemu o podání.
40-30
Po dlouhé době zaznamenává Kristýna Plíšková eso, tento moment by ji mohl velice pomoci.
30-30
Jenže po chvilce přichází další trefení sítě, tentokrát z forhendu české tenistky.
30-15
Plíšková bojuje! Česká hráčka znovu rozběhala soupeřku, které z forhendu poslal míček do sítě.
15-15
Tentokrát se české hráčce ale nepodařilo trefit vymezenou část kurtu.
15-0
Vítězným bekhendem vstupuje Kristýna Plíšková do dalšího gemu.
2:5
Konec přestávky, podávat bude Kristýna Plíšková.
2:5
2:5
Ruská hráčka si znovu podržela své podání a už bude moci myslet na vítězství ve druhém setu. Do něho nastoupila Jekatěrina Alexandrovová úplně jinak než končila ten první. Není rozladěná, ale naprosto uvolněná, což jí nese ovoce.
15-40
V důležité chvíli zaznamenává Jekatěrina Alexandrovová eso.
15-30
Nádherný bekhend předvedl Jekatěrina Alexandrovová, která křižný bekhend posadila přesně na postranní čáru.
15-15
Česká tenistka se pokusila zkrátit hru, ovšem páska byla opět proti ní.
15-0
Jekatěrina Alexandrovová sice chtěla útočit, ovšem Kristýna Plíšková ji nedala možnost a honila ji po kurtu. Následně česká hráčka zaznamenala vítězný forhend.
2:4
Dlouho musela česká hráčka hledat jek překonat soupeřky obranu u sítě, ovšem nakonec se jí to povedlo.
40-15
Podáním ven z kurtu si Kristýna Plíšková připravila příjemnou pozici, kterou využila.
30-15
Opět jsme sledovali dlouhou výměnu, kterou chybou ukončila ruská hráčka.
15-15
Return rusky znovu dopadl pod nohy české tenistky, která poté trefila jen síť.
15-0
Česká tenistka musela jít do výměny přes druhé podání, které bylo výborné a dopomohlo jí k vítěznému míči.
1:4
1:4
1:4
Jekatěrina Alexandrovová znovu soupeřku rozběhala a počkala si až zachybuje.
0-40
Kristýna Plíšková se pokusila o tvrdý return, jenž dopadl do autu.
0-30
Česká hráčka se dostala k síti, kde první prohození odvrátila, jenže na druhé už nestačila.
0-15
Return české tenistky zamířil jen do sítě.
1:3
Kristýna Plíšková bojuje a tentokrát jde gem na její stranu. Ovšem stále je ve ztrátě jednoho podání.
40-15
Jekatěrina Alexandrovová mohla ukončit výměnu vítězně, jenže od sítě poslala míček křížem do autu.
30-15
Z forhendu od základní čáry trefila česká hráčka pouze pásku, která ji nepomohla.
30-0
Snad první dlouhá výměna, kterou Kristýna Plíšková získala. Češka soupeřku rozběhala a donutila ji k chybě.
15-0
Return ruské tenistky zamířil jen do sítě.
0:3
0:3
0:3
Jekatěrina Alexandrovová potvrzuje předchozí získaný gem! Return Plíškové letěl podél lajny, ale dopadl jen do autu.
0-40
Kristýna Plíšková poslala další míček jen do autu.
0-30
Dlouhé výměny získává Alexandrovová, která se znovu podívala a připsala vítězný forhend.
0-15
Po servisu na střed poslala Plíšková míček jen za základní čáru.
0:2
Ale to ne! Kristýna Plíšková vytvořila další dvojchybu a posílá soupeřku do vedení ve druhém setu.
15-40
Další dlouhou výměnu získává Jekatěrina Alexandrovová, který má brejkboly. Češka totiž míček netrefila čistě a poslala jej mimo dvorec.
15-30
Česká hráčka musela do podkleku, jenže míček poslal pouze do pásky.
15-15
Následně Alexandrovová vyslala pouze return, jenž dopadl za základní lajnu.
0-15
Kristýna Plíšková vytvořila dvojchybu, když druhým podáním poslala míček do sítě.
0:1
Do druhého setu vstoupila Jekatěrina Alexandrovová velmi dobře a ujímá se vedení.
15-40
Kristýna Plíšková se dříve hnula, což soupeřka postřehla a trefila otevřenou část kurtu.
15-30
Vypadá to, že Jekatěrina Alexandrovová se snaží více tlačit na soupeřku, která nyní chybovala.
15-15
Vítězný forhend posadila Ruska k levé postranní čáře.
15-0
Return české hráčky dopadl k základní čáře, následně Alexandrovová chybovala.
0:0
Jevgenij Alexandrov jako otec přistupuje ke své dceři a vysvětluje jí, co má změnit. Samotná hráčka je hodně rozladěná, což ji v dalším průběhu určitě nepomůže. Na druhé straně Kristýna Plíšková je v pohodě a bude chtít dotáhnout střetnutí do vítězného konce. Jdeme na druhý set!
6:3
Výborně Kristýno! Ruská tenistka předvedla další dlouhý return, který posívál českou reprezentantku do vedení. Plíšková je zejména skvělá na podání, což jí dopomohl k úspěchu v setu.
40-15
Kristýna Plíšková bude moci už ukončit úvodní set zápasu! Jekatěrina Alexandrovová totiž poslala další míček pouze do autu.
30-15
Return Alexandrovové dopadl na základní čáru, a tak Plíšková nemohla uspět.
30-0
Druhé podání mířilo na tělo ruské hráčky, která v krkolomné pozici míček nevrátila.
15-0
5:3
Jekatěrina Alexandrovová nezvládla situaci a soupeřce své podání odevzdala další dvojchybou. Kristýna Plíšková bude moci ukončit v následujícím gemu první set.
40-0
Do třetice dvojchyba ruské hráčky, to je velká šance pro Kristýnu Plíškovou.
30-0
Další jestřábí oko bylo proti Rusce, která zaznamenává další dvojchybu.
15-0
Ruská hráčka předvedla další dvojchybu, když obě její podání byla dlouhá.
4:3
4:3
4:3
Česká hráčka utekla z nepříjemné pozice a jde znovu do vedení. Na kurtu už míří Karolína Plíšková, aby své sestře zdělila své postřehy.
A-40
Další return ruské hráčky mířil jen do sítě, výhoda pro Kristýnu Plíškovou.
40-40
Jestřábí oko ukázalo, že míček Alexandrovové byl v těsném autu. Je z toho shoda!
30-40
První brejkbol bude mít Jekatěrina Alexandrovová. Ruská hráčka doběhla těžký míček a sama udeřila.
30-30
Rodačka z Loun šla do výměny přes druhé podání, což Ruska chtěl potrestat. Ovšem její return byl příliš dlouhý.
15-30
Začínají se hrát delší výměny, což vyhovuje Rusce. Kristýna Plíšková znovu vyslal dlouhý míček.
15-15
Jekatěrina Alexandrovová hrála trpělivě a forhendem se trefila přesně k postranní lajně.
15-0
Po servisu na střed poslala Ruska míček za pravou postranní čáru.
3:3
Je znovu srovnáno! Kristýna Plíšková sice míček vrátila za síť, jenže Alexandrovová pak už měla lehkou pozici.
0-40
Return české reprezentantky zamířil jen do sítě.
0-30
0-15
Po dobrém podání zamířila Alexandrovová do protipohybu české soupeřky.
3:2
3:2
3:2
Po skvělém podání na střed kurtu, získává Plíšková další gem na svou stranu. Rodačka z Loun vstoupila do střetnutí opravdu skvěle.
40-15
Další return ruské tenistky míří jen do sítě.
30-15
Jenže Plíšková chybu napravuje a zapisuje přímý bod z podání.
15-15
Tentokrát musela Kristýna Plíšková do výměny přes druhé podání, ale dopadlo stejně jako první – autem.
15-0
Return ruské tenistky zamířil jen do sítě, fiftýn pro Plíškovou.
2:2
Ruská hráčka dotahuje stav prvního setu, když zaznamenala vítězný bekhend křížem.
30-40
Jekatěrina Alexandrovová se snažila poslat míček k čáře, ovšem byla nepřesná.
15-40
Po podání ven z kurtu se Plíšková natahovala, jenže jej už nevrátila.
15-30
Dlouhou výměnu získala Ruska, jelikož její soupeřka předvedla další dlouhý balonek.
15-15
Po podání na střed se Kristýna sice natáhla, ale míček umístila jen do autu.
15-0
Jekatěrina Alexandrovová musela jít do výměny přes druhé podání, které bylo ale příliš dlouhé.
2:1
2:1
2:1
Esem ukončuje Kristýna Plíšková další gem. Nutno říct, že podání ji zatím funguje na podtrženou jedničku.
40-30
Kristýna Plíšková předvedla o něco delší úder než by si sama představovala.
40-15
A další, return Alexandrovové šel pouze do autu.
30-15
Přímý bod z podání také pro českou tenistku.
15-15
Po výborném podání ven z kurtu se Kristýna dostala k síti, odkud zatloukla hřebík.
0-15
Vítězný bekhend po lajně zaznamenává Jekatěrina Alexandrovová.
1:1
Je srovnáno! Také Alexandrovová si připisuje po servisu na střed eso.
15-40
Jekatěrina Alexandrovová rozběhala českou hráčku a počkala si na její chybu.
15-30
Return Plíškové dopadl přesně na základní čáru, a tak Ruska nestihla reagovat.
0-30
Proti druhému podání chtěla dát Plíšková returnu razanci, ale trefila jen síť.
0-15
Přímý bod z podání pro Rusku.
1:0
Return ruské hráčky byl příliš dlouhý, a tak Kristýna Plíšková zaznamenává úvodní gem v duelu.
40-0
Tentokrát se už Jekatěrina Alexandrovová dostala do výměny, ale od základní čáry chybovala.
30-0
Další eso pro českou hráčku.
15-0
Kristýna Plíšková začíná velice dobře, hned si připisuje eso na střed kurtu.
0:0
V pozici trenérky české hráčky se dnes nachází Karolína Plíšková. Doufejme, že lepší ze sester dopomůže Kristýně k postupu do dalšího kola.
Všechna utkání před soubojem Kristýny Plíškové jsou dohraný, a tak Češka i Ruska přijdou za pár okamžiků na kurt. Po klasickém rozehrání přijde na řadu utkání, v němž se rodačka ze severočeských Loun pokusí prodrat přes druhou nasazenou.
Vítám vás u turnaje, jenž se odehrává v korejském Soulu. Do druhého kola postoupila i Kristýna Plíšková, která neměla moc štěstí v losu. Českou hráčku totiž ve druhém kole turnaje čeká druhá nasazená Jekatěrina Alexandrovová. Ruská teniska bude plnit roli favoritky. Obě soupeřky odehrají premiérové vzájemné střetnutí. Uvidíme, kdo se bude radovat z postupu do další části pavouka.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 08:40.