25. září 2016 • 17:45

SESTŘIHY: Neporažený Zlín dál vede ligu, Slavia ovládla derby, Plzeň stoupá

Plzeň - Dukla: V Plzni uctili památku Františka Rajtorala minutovým potleskem Plzeň - Dukla: V Plzni uctili památku Františka Rajtorala minutovým potleskem
Češi nasázeli Švédům osm branek! Ale kluci hráli skvěle i do obrany, konstatuje Francouz Češi nasázeli Švédům osm branek! Ale kluci hráli skvěle i do obrany, konstatuje Francouz

Zlínská jízda pokračuje! Překvapivý lídr ePojisteni.cz ligy uspěl i v 8. kole, když vyhrál na půdě nováčka z Hradce Králové 2:0. Na druhém místě se usadila Mladá Boleslav po výhře 2:1 nad Jabloncem. Slavné derby pražských S patřilo Slavii, která poprvé od roku 2008 naplno bodovala na Spartě, kde vyhrála 2:0. Třetí je mistrovská Plzeň, ta zvládla těžké utkání v Teplicích a vyhrála 1:0. Zápas Karviná - Liberec byl kvůli epidemie v týmu Slovanu odložen.

Sparta - Slavia 0:2

Branky: 62. Mešanovič, 79. Zmrhal. Rozhodčí: Příhoda - Nádvorník, Paták - Zelinka, Ardeleánu. ŽK: Costa, M. Kadlec, Lafata, Frýdek, Čermák (všichni Sparta). Diváci: 18.397.

CELÝ SESTŘIH: Sparta - Slavia 0:2. Derby rozhodl Mešanovič se Zmrhalem

Jablonec - Mladá Boleslav 1:2

Branky: 63. Tecl - 9. Mebrahtu, 75. Přikryl. Rozhodčí: Marek - Ratajová, Peřina. ŽK: Masopust, Mehanovič, Mihálik, Hybš - Kúdela, Přikryl. Diváci: 1741.

CELÝ SESTŘIH: Jablonec - Mladá Boleslav 1:2. O výhře rozhodl Přikryl

Dukla - Brno 4:2

Branky: 11. a 68. Štetina, 2. Beauguel, 63. Juroška - 36. a 46. Škoda. Rozhodčí: Machálek - Blažej, Myška. ŽK: Hanousek - Šural, Škoda, Přichystal. Diváci: 1432.

CELÝ SESTŘIH: Dukla - Brno 4:2. Domácí zase nadělovali

Hradec Králové - Zlín 0:2

Branka: 37. Diop, 90. Vukadinovič. Rozhodčí: Berka - Pelikán, Dobrovolný. ŽK: Plašil, Martan, Žondra - Hnaníček, Jugas. Diváci: 1420.

CELÝ SESTŘIH: Hradec Králové - Zlín 0:2. Hosté stále bez prohry

Slovácko - Jihlava 1:1

Branky: 67. Havlík - 45. Ikaunieks. Rozhodčí: Zelinka - Urban, Arnošt. ŽK: Košút, Kalouda, Rada - Zoubele, Ikaunieks. Diváci: 3517

CELÝ SESTŘIH: Slovácko - Jihlava 1:1. Bílek zase neprohrál

Bohemians 1905 - Příbram 1:0

Branky: 84. Berger. Rozhodčí: Ardeleanu - Mokrusch, Koval. ŽK: Mašek, Jirásek - Jiránek, Pecháček, Krameš, Chaluš. Diváci: 3821.

CELÝ SESTŘIH: Bohemians - Příbram 1:0. Rozhodl Berger

Teplice - Plzeň 0:1

Branka: 43. Bakoš. Rozhodčí: Franěk - Wilczek, Vysloužil. ŽK: Petržela (Plzeň). Diváci: 4751.

CELÝ SESTŘIH: Teplice - Plzeň 0:1, těžký duel zlomil pro mistra Bakoš

1.  Plzeň 26 18 5 3 39:16 59
2.  Slavia 25 17 7 1 53:17 58
3.  Sparta 26 14 7 5 41:22 49
4.  Ml. Boleslav 26 12 9 5 40:27 45
5.  Teplice 25 11 7 7 33:22 40
6.  Zlín 26 10 8 8 32:29 38
7.  Jablonec 25 8 8 9 37:34 32