a dozvíte se vše jako první.
4. března 2017 • 16:55

CELÝ SESTŘIH: Slovácko - Brno 0:0. Souboj ze středu tabulky skončil bez gólu

CELÝ SESTŘIH: Slovácko - Brno 0:0. Souboj ze středu tabulky skončil bez branek
PREVIEW 11. KOLA: Specialista na Liberec Milan Škoda. Zlomí Sparta prokletí jabloneckého stadionu? PREVIEW 11. KOLA: Specialista na Liberec Milan Škoda. Zlomí Sparta prokletí jabloneckého stadionu?
SESTŘIH Ligy mistrů: Chelsea - AS Řím 3:3. Přestřelku řídili Džeko a Hazard SESTŘIH Ligy mistrů: Chelsea - AS Řím 3:3. Přestřelku řídili Džeko a Hazard

Fotbalisté Slovácka v 19. kole první ligy prodloužili svou jarní sérii bezbrankových remíz. Po zápasech s Jabloncem a Bohemians 1905 skončil stejným výsledkem i jejich dnešní domácí duel s Brnem. Tým z Uherského Hradiště posedmé za sebou na svém hřišti nevyhrál. Brno jedenáctým nerozhodným výsledkem potvrdilo pozici "remízového krále" nejvyšší soutěže.

Asistent trenéra Slovácka Kordula, který naposledy zaskakoval za potrestaného hlavního kouče Levého, sáhl oproti poslednímu kolu k jediné změně v sestavě. Místo Daníčka nastoupil ve středu zálohy dvacetiletý novic Machalík, jenž měl na svém kontě pouze jeden prvoligový start.

Celý úvodní poločas diktovali ve větrném počasí tempo aktivnější Brňané, kteří se navzdory slibným střeleckým příležitostem gólově neprosadili. Už ve třetí minutě po Zavadilově trestném kopu hlavičkoval Pavlík těsně vedle branky.

Po dvaceti minutách zachránil Slovácko brankář Heča, který dlouhým skokem vyrazil Ashirovu střelu. Následnou Škodovu dorážku stačil obránce Břečka srazit na břevno a další ránu chytl opět Heča.

Ve 41. minutě po špatném odkopu brankáře Slovácka unikl obránci Civičovi po pravé straně Ashiru, který trefil tyčku. Slovácko vážněji zahrozilo až těsně před přestávkou, když Břečkovu střelu stačil brněnský gólman Melichárek vyrazit.

Po změně stran Slovácko zpřesnilo kombinační souhru, získali územní převahu, většina akcí ale končila na nepřesné finální přihrávce. Zbrojovka na rozdíl od prvního poločasu spoléhala pouze na rychlé protiútoky.

Deset minut před koncem po Navrátilově centru z levé strany zakončoval Havlík, jehož střelu vytlačil Melichárek přes tyčku do pole. Navzdory další útočné aktivitě se už Slovácku branku vstřelit nepodařilo.