21. března 2017 • 16:23

Komise trestá sudí za chyby. Měli pískat faul Liberce před gólem a vyloučit Váchu

0
Speciál o Slovácku. Co kouč a kádr? Svědík do Baníku či Plzně? Posunul se, říká Nguyen
SESTŘIH: NY Islanders - Carolina 2:3. Nečas asistencí přiblížil Hurricanes k postupu

Sudí Petr Ardeleánu a Radek Příhoda mají pozastavenou delegaci na dva soutěžní zápasy, jednou si nezapíská Karel Hrubeš. Komise rozhodčích Fotbalové asociace ČR hlavní arbitry potrestala za chybné verdikty ve 21. kole první ligy.

Ardeleánu v sobotním zápase Liberec - Slavia ve 40. minutě chybně nenařídil přímý kop za faul domácího Romana Potočného na Jana Bořila. Krátce po tomto zákroku liberecký Ubong Ekpai vyrovnal na konečných 1:1.

Příhoda podle komise hrubě chyboval v páteční předehrávce mezi Spartou a Zlínem (0:0), když ve 49. minutě neudělil druhou žlutou kartu domácímu Lukáši Váchovi za kopnutí do hlavy Antonína Fantiše při souboji o míč.

Hrubeš v sobotním utkání Teplice - Příbram (3:0) v 68. minutě neodpískal penaltu pro hosty za úmyslnou ruku Aleksandara Šušnjara v pokutovém území.

ZLATÁ PÍŠŤALKA: Chybovali sudí ve vypjatých zápasech týmů ze špičky ligy

Liberec - Slavia: Ekpai se parádně trefil z šestnáctky a je to 1:1