14. srpna 2012 • 16:06

1
Zábranský? Zbrojovku řídit nebude, fotbal jde mimo něj, Kometa je srdcovka
Zimák: Vrána přiletěl nečekaně. Proč by MS mělo klapnout?

Zlomená noha, následná červená karta, příjezd záchranky, bitka, předčasně ukončený zápas a téměř jistá kontumace. Rozhodně originální námět pro hollywoodskou adaptaci, jenže tohle je realita. Derby ve zlínské I. B třídě mezi Nivnicí a Slavkovem skončilo už v 72. minutě přesně takhle za stavu 2:0 pro domácí.

Všechno propuklo necelých dvacet minut před koncem utkání. Nivnický Petr Ligas nechtěně ale tvrdě fauloval slavkovského Jiřího Zajíce.

Trefil ho tak nešťastně, že mu přerazil holenní i lýtkovou kost a za tenhle zákrok dostal okamžitě červenou kartu.

Emoce a pěsti ale začaly lítat až následně, kdy v bolestech svíjejícího se Zajíce natáčel na video jeden z domácích pořadatelů.

V ten moment se rozlítil spoluhráč Zajíce Jakub Tománek a vytrhl pořadateli fotoaparát z ruky.

Ten se v afektu po Tománkovi ohnal a udeřil ho pěstí. Následovala šarvátka mezi pořadateli a diváky a ve chvíli, kdy se situace začala více a více vymykat kontrole, ukončil hlavní sudí Jiří Němec utkání. To nejspíš dopadne kontumačním vítězstvím hostujícího Slavkova 3:0.

Strč ten foťák do p... Hráč Slavkova Jakub Tománek neměl pro fotografa pochopení

» Více o divokém derby mezi Nivnicí a Slavkovem čtěte v zítřejším vydání deníku Sport!