+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
25. července 2017 • 16:00

Posilování Slavie nás neděsí, mají i slabé stránky, tvrdí kapitán BATE Borisov

Autor:
TOP VIDEA
TOP 5 gólu Plzně: Omládlý Kolář, úžasný Krmenčík, bodoval i Limberský TOP 5 gólu Plzně: Omládlý Kolář, úžasný Krmenčík, bodoval i Limberský
NEJ zákroky Premier League: Fabianski ze Swansea si proti City opravdu nevydechnul NEJ zákroky Premier League: Fabianski ze Swansea si proti City opravdu nevydechnul
VŠECHNA VIDEA ZDE

A je to tady. Dnes od 19.00 se hraje v Edenu zápas 3. předkola Ligy mistrů mezi Slavií Praha a běloruským BATE Borisov. Kapitán hostujícího týmu Vitali Rodionov promluvil pro klubové stránky o očekávaném zápase či posilách Slavie.  „Nad možnostmi losu jsme nepřemýšleli. Fakt, že máme Slavii, jsme vzali v klidu a bez obav jako realitu,“ řekl útočník BATE.Slavia v létě výrazně posílila, ze zahraničních týmů o Portugalce Dannyho, ukrajinského záložníka Ruslana Rotaně a Halila Altintopa z bundesligového Augsburgu.

„To, že posilují hlavně zkušenými hráči s bohatou minulostí nás ani náhodou neděsí. Naopak, zápas s tak silným týmem je pro nás o to více zajímavý. Trenéři nám představili důležité prvky hry Slavie. Mají hodně silný útok, ale i slabé stránky. Nyní je důležité zapamatovat si, co bylo řečeno trenéry a využít jejich slabin,“ upozorňuje Rodionov.

Ačkoliv má BATE více zkušeností s Ligou mistrů i Evropskou ligou než český mistr, je Slavia považována za mírného favorita. „Danny vyčnívá a je jiný než ostatní. Nicméně ostatní hráči se s ním skvěle doplňují. Ale jak už jsem říkal, Slavia má hodně zajímavý útok. Hráči působí hodně různorodě, takže nebezpečí může být očekáváno ze všech stran,“ hodnotí kapitán BATE.

Jeho tým má poslední zkušenost s českým soupeřem z Ligy mistrů před šesti lety. Zápasy s Plzní skončily 1:1 a 1:0 pro BATE. „V kabině jsme zápas s Plzní neprobírali, nebo alespoň já jsem nic takového neslyšel. Myslím, že Slavia a Plzeň jsou rozdílné týmy po všech stránkách,“ prohlásili Rodionov.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze