25. března 2017 • 12:03

Šílený pohled v kvalifikaci! Irskému kapitánovi ošklivě zlomili nohu

Autor: ,
TOP VIDEA
Plzeň - Dukla: V Plzni uctili památku Františka Rajtorala minutovým potleskem Plzeň - Dukla: V Plzni uctili památku Františka Rajtorala minutovým potleskem
Češi nasázeli Švédům osm branek! Ale kluci hráli skvěle i do obrany, konstatuje Francouz Češi nasázeli Švédům osm branek! Ale kluci hráli skvěle i do obrany, konstatuje Francouz
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hned o dva hráče přišli v pátečním kvalifikačním utkání o postup na mistrovství světa mezi Irskem a Walesem fotbalisté Evertonu. Zápas v Dublinu kvůli ošklivé zlomenině nohy nedohrál obránce Seamus Coleman, zatímco záložník James McCarthy utrpěl svalové zranění.Coleman byl z trávníku odnesen v 69. minutě po tvrdém zákroku Neila Taylora, který zvednutou nohou při skluzu zasáhl soupeře do holeně. Velšský reprezentant dostal za faul rovnou červenou kartu, zatímco irský kapitán byl odvezen do nemocnice. Zápas skončil bezbrankovou remízou.

"Je to pro něj velká rána. Má životní sezonu ve svém klubu a je to pro nás důležitý hráč - kapitán a má skvělou povahu. Věřím, že bude bojovat, aby se dostal zpátky," řekl trenér Irska Martin O´Neill.

K ošklivému zranění se vyjádřil také Chris Coleman, trenér Walesu, který promluvil o pocitech faulujícího Taylora. "Je z toho hodně sklíčený. Myslíme na Seamuse."

Everton se bez Colemana s McCarthym bude muset obejít poprvé příští sobotu, kdy ho čeká ligové derby s Liverpoolem.

Z prvního pohledu bylo znát, že irský kapitán Seamus Coleman se vážně zranil
Z prvního pohledu bylo znát, že irský kapitán Seamus Coleman se vážně zranil