+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
9. července 2015 • 15:34

Messiho kritizuje i vlastní děda: Mohl pro Argentinu udělat víc, byl líný

Autor:
Hvězdného Argentince Lionela Messiho kritizoval vlastní děda
TOP VIDEA
SESTŘIH Ligy mistrů: Basilej - Manchester United 1:0. Fantastický Vaclík vychytal giganta SESTŘIH Ligy mistrů: Basilej - Manchester United 1:0. Fantastický Vaclík vychytal giganta
LIGA NARUBY: Lafatovo fair play, naštvaný Wágner a omluva od Podaného LIGA NARUBY: Lafatovo fair play, naštvaný Wágner a omluva od Podaného
VŠECHNA VIDEA ZDE

Argentina stále skousává velké zklamání z finále Copa América. V něm totiž hrdá země podlehla na penalty Chile a prodloužila více než dvacetileté čekání na mistrovský titul z jihoamerického šampionátu. Vlna kritiky se snesla na nevýrazného Lionela Messiho. Překvapivě se k ní přidal i fotbalistův děda.Po prohraném finále se objevily hlasy, podle kterých by Messi neměl být kapitánem národního týmu. V rozhodujícím zápase byl totiž hodně nevýrazný, jakoby často ani nejevil zájem o hru. Přitom Argentina po úspěchu hodně toužila.

S kritikou souhlasí i Messiho děda Antonio Cuccitini. „Hrála jenom jeho část. Ve vyřazovacích bojích byl špatný,“ obul se do svého vnuka. „Pro Argentinu mohl udělat víc, byl příliš líný,“ uvedl hlavní důvod Messiho špatného výkonu.

Opět se tak prohloubila debata, zda je Messi nejlepším argentinským fotbalistou všech dob. Přestože patří mezi nejlepší hráče fotbalové historie, mnozí Argentinci ho nikdy nezařadí výš než Diega Maradonu, dokud nedovede jejich zemi k velkému triumfu.


Témata:  sport, fotbal, messi, argentina
 Klasická verze
Mobilní verze