SESTŘIHY: Podívejte, jak Rosický a Bony pomohli k výhrám

0
Plekanec promluvil o Kladně: Když se pořád opakují stejné chyby, tak…
Od smutné fotky ke slovenskému snu: Česko je pragmatičtější, říká Smetana

Záložník Tomáš Rosický se objevil v základní sestavě Arsenalu a pomohl svému týmu v 28. kole Premier League k výhře 2:1 na hřišti QPR. Poprvé vyběhl na hřiště od začátku také útočník Manchesteru City Bony Wilfried. Přestože gól nedal, favorit porazil Leicester 2:0. Naopak pouze na lavičce zůstal Petr Čech. Jeho náhradník Thibaut Courtois udržel čisté konto a Chelsea vyhrála na hřišti West Hamu 1:0. Podívejte se na sestřihy všech zápasů na iSport.cz.

Čech v neděli pomohl "Blues" vyhrát Ligový pohár, ale tentokrát znovu jen kryl záda jedničce Courtoisovi . Chelsea ve 22. minutě rozebrala obranu londýnského rivala a po Ramiresově centru snadno hlavičkoval Hazard . Ramiresův pokus pak skončil na brankové konstrukci a několik šancí West Hamu zlikvidoval Belgičan Courtois.

SESTŘIH Premier League: West Ham - Chelsea 0:1

Manchester City prohrál poslední soutěžní zápasy proti Barceloně i Liverpoolu a i proti nejhoršímu týmu tabulky se trápil. Favorita poslal do vedení v nastavení první půle Silva. Domácího gólmana Harta od vyrovnání zachránila tyčka. Definitivní pojistku přidal až v 88. minutě Milner.

SESTŘIH Premier League: Manchester City - Leicester 2:0

Třetí Arsenal s reprezentačním kapitánem Tomášem Rosickým porazil Queens Park Rangers na jejich hřišti 2:1. O branky "Kanonýrů" se postarali mezi 65. a 69. minutou útočníci Giroud a Sánchez. Austinův patnáctý gól v sezoně už pro QPR znamenal jen korekci výsledku.

SESTŘIH Premier League: QPR - Arsenal 1:2

Čtvrtý Manchester United vyhrál v Newcastlu 1:0 díky brance Younga z 89. minuty, které předcházela velká chyba gólmana Krula. Záložník "Rudých ďáblů" se v Premier League trefil poprvé po 400 dnech.

SESTŘIH Premier League: Newcastle - Manchester United 0:1

Pátý Liverpool před svým publikem zdolal díky Hendersonovi a Sturridgeovi 2:0 Burnley a v lize naplno bodoval počtvrté za sebou.

SESTŘIH Premier League: Liverpool - Burnley 2:0

Aston Villa konečně vyhrála

Aston Villa, která naposledy vyhrála na začátku prosince, vedla po brance Gabriela Agbonlahora, hosté však po přestávce vyrovnali zásluhou Saida Berahina. V nastavení ale brankář Ben Foster fauloval a nařízenou penaltu proměnil Berahino.

Domácí se tak minimálně na pár hodin posunuli nad sestupové pásmo na 17. místo. Poslední Leicester s Queens Parkem však mají dva a Burnley jeden zápas k dobru.

SESTŘIH Premier League: Tottenham - Swansea 3:2
SESTŘIH Premier League: Stoke - Everton 2:0

SESTŘIH Premier League: Southampton - Crystal Palace 1:0

SESTŘIH Premier League: Hull - Sunderland 1:1

SESTŘIH Premier League: Aston Willa - West Bromwich 2:1

Anglická fotbalová liga - 28. kolo:

Manchester City - Leicester 2:0 (45. Silva, 88. Milner)

Newcastle - Manchester United 0:1 (89. Young)

QPR - Arsenal 1:2 (82. Austin - 65. Giroud, 69. Sánchez)

Stoke - Everton 2:0 (32. Moses, 84. Diouf)

Tottenham - Swansea 3:2 (7. Chadli, 51. Mason, 60. Townsend - 19. Ki Song-jung, 88. Sigurdsson)

West Ham United - Chelsea 0:1 (22. Hazard)

Liverpool - Burnley 2:0 (29. Henderson, 51. Sturridge)

Aston Villa - West Bromwich 2:1 (22. Agbonlahor, 90.+4 Benteke - 66. Berahino)

Hull - Sunderland 1:1 (15. N'Doye - 77. Rodwell)

Southampton - Crystal Palace 1:0 (83. Mané)