Liverpool a Tottenham postupují v FA Cupu dál, Leicester končí

Autor: iSport.cz
0
Bořil v ofsajdu? Asi ano, ale žádný záběr není stoprocentní. Nejasná ČK pro Petráka
SESTŘIH: Boston - Toronto 2:3. Pastrňák dal první gól v play off, rozhodl ale Matthews

Fotbalisté Liverpoolu napravili ve 3. kole FA Cupu remízu z prvního utkání na půdě Exeteru (2:2) a po výhře 3:0 na domácím hřišti postupují do dalšího kola. Dál jde také Tottenham, který v odvetě porazil Leicester City 2:0, první zápas skončil remízou 2:2.

Na Anfield Road otevřel skóre už v 10. minutě záložník Joe Allen. Na další branku čekali diváci až do 75. minuty, kdy se prosadil střídající Ojo. Třetí gól „reds“ vstřelil v 82. minutě Teixera. Liverpool tak napravil remízu 2:2 na půdě Exeteru, který hraje až čtvrtou anglickou ligu a zajistil si postup.

Tottenham poslal na hřišti Leicesteru do vedení v 39. minutě útočník Son. Druhou pojišťovací branku přidal ve druhém poločase Chadli. Spurs rovněž jako Liverpool v prvním utkání remizovali 2:2 a po středeční výhře postupují do dalšího kola.

0

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a Gruzii.