a dozvíte se vše jako první.
20. listopadu 2017 • 23:05

SESTŘIHY: Barcelona vládne, Valencia je neporažená a madridské derby bez vítěze

Růžička se vrátil do reprezentace a hattrickem sestřelil Finy. Takový návrat jsem nečekal, přiznává Růžička se vrátil do reprezentace a hattrickem sestřelil Finy. Takový návrat jsem nečekal, přiznává
SESTŘIH: Hoffenheim - Stuttgart 1:0. Rozhodla Kadeřábkova akce SESTŘIH: Hoffenheim - Stuttgart 1:0. Rozhodla Kadeřábkova akce

Fotbalisté Barcelony vyhráli ve španělské lize v Leganés 3:0 a zůstávají na první příčce. Ve dvanácti kolech ztratili pouze jednou při remíze 1:1 s Atlétikem. Dva góly vstřelil útočník Luis Suárez, který se delší dobu nemohl prosadit. Ve šlágru kola pak Atlético Madrid remizovalo na svém hřišti s Realem 0:0 a oba týmy tak na vedoucí Barcelonu ztrácejí shodně deset bodů. V dalším zápase Getafe porazilo na svém hřišti Alavés 4:1. Valencia zůstává neporažená. Na hřišti Espaňolu Barcelona zvítězila 2:0 a připsala si osmou výhru v řadě. Díky této sérii se nachází na druhém místě o čtyři body za Barcelonou. Espaňol doma podlehl poprvé od 27. srpna.

Real Madrid

Domácí: Oblak – Torres Juanfran, Savić, Godín, Lucas Hernández – Partey (54. Ferreira-Carrasco), Gabi, Saúl Ñíguez, Koke – Á. Correa (77. Gameiro), Griezmann (76. F. Torres).

Hosté: Casilla – Carvajal, Varane, Ramos (46. Nacho Fernández), Marcelo – Modrić, Casemiro, Kroos – Ronaldo, Isco, Benzema (76. Asensio).

Domácí: Moyà, Luís, Torres, Ferreira-Carrasco, Gameiro, Gaitán, Giménez

Hosté: Fernández, Hernández, Vázquez, Asensio, Mayoral, Ceballos, Ramos

Domácí: Savić, Saúl Ñíguez, Koke, Torres Juanfran, Lucas Hernández, Godín

Hosté: Carvajal

Fernández – Cabañero, Matías

Estadio Wanda Metropolitano (Madrid)

Už ve 4. minutě madridského derby se po nešikovném zákroku hostujícího stopera dostal do velké šance Correa, sám před Casillou ale nezamířil přesně. Také Real měl v první půli jednu velkou šanci, ani Oblak však při Kroosově střele nakonec nemusel zasáhnout.

Do druhého poločasu vstoupil "Bílý balet" bez kapitána Ramose, který v úvodním dějství schytal kopanec do obličeje od domácího obránce Lucase. Nadále vyrovnaný zápas už kromě hektického závěru žádné velké příležitosti nenabídl, oba týmy tak zůstávají bodově vyrovnané na třetí a čtvrté příčce tabulky.

1080p 720p 360p
SESTŘIH LA LIGY: Atlético Madrid - Real Madrid 0:0. Vyhrocené derby branku nepřineslo

Hosté: 67. Kondogbia, 83. S. Mina

Domácí: Pau López – V. Sánchez (C), David López, Naldo, Caricol – Baptistão (15. Jurado), Darder, Fuego, Piatti (73. H. Pérez) – Sergio García, G. Moreno.

Hosté: Neto – Montoya, Murillo (66. Garay), Gabriel, Lato (60. Guedes) – Pereira (80. Soler), Kondogbia, Parejo (C), Gayá – S. Mina, Rodrigo.

Domácí: Navarro, Duarte, López, Diop, Granero, Pérez, Jurado

Hosté: Doménech, Vezo, Maksimović, Guedes, Zaza, Soler, Garay

Hosté: Murillo, Lato, Montoya, Pereira

Hernández Hernández – Sobrino Magán, Naranjo Pérez

RCDE Stadium (Cornellà de Llobregat)

25 529 diváků

Katalánský klub přitom nezačal vůbec špatně a v prvním poločase dominoval. Hosty několikrát podržel gólman Neto, Moreno a Darder navíc trefili tyč. Valencie ale byla produktivní a přestože nebyla lepším týmem, dokázala se dvakrát prosadit.

V 67. minutě se povedenou střelou zpoza šestnáctky trefil Kondogbia, který ve Valencii hostuje z Interu Milán, a sedm minut před koncem upravil na konečných 0:2 Mina, jemuž míč nechtěně zpracoval domácí obránce.

Hosté: 28. L. Suárez, 60. L. Suárez, 90. Paulinho

Domácí: Cuéllar – Zaldúa, Muňoz, Siovas (79. Carnero García), Rico – R. Pérez, Gabriel – El Zhar, Eraso (46. Beauvue), Szymanowski (66. Gumbau) – N. Amrabat.

Hosté: ter Stegen – Semedo (59. Aleix Vidal), Piqué, Umtiti, Alba – Alcácer (82. Denis Suárez), Rakitić, Busquets, Iniesta (59. Paulinho) – Messi, L. Suárez.

11454 diváků

Katalánský velkoklub potvrdil roli favorita a vyhrál v lize počtvrté v řadě. Skóre otevřel v 28. minutě Luis Suaréz, který využil hrubé chyby brankáře Cuellara, jemuž vypadl z ruky centrovaný míč.

Druhou branku přidal v 60. minutě, když akrobaticky uklidil do sítě odražený míč. Uruguayský kanonýr vstřelil letos popáté dva góly v zápase, lepší bilanci v La Lize v tomto ohledu má pouze jeho spoluhráč Messi. V 90. minutě pečetil vítězství Barcelony Paulinho.

Katalánci mají v čele soutěže náskok sedmi bodů na druhou Valencii, která má zápas k dobru. Leganés je po třetí prohře v řadě deváté.

Hosté: 7. José

Domácí: Bono – Maffeo, Espinosa, Juanpe, Muniesa, Mojica (79. Aday) – Portugués, Granell, Timor, B. García – Stuani.

Hosté: Rulli – Odriozola Arzallus, D. Llorente, I. Martínez, Rodrigues – Prieto, Illarramendi, Zurutuza (65. Zubeldia) – Januzaj (81. Juanmi), José, Oyarzabal (89. Canales).

10 136 diváků

Tři výhry a dost! Fotbalisté Girony si v předehrávce 12. kola španělské La Ligy s Realem Sociedad připsali pouze remízu 1:1, ale udrželi tak sérii bez porážky. Hosty poslal do vedení už po sedmi minutách Willian, jenže ve druhé půli zařídil dělbu bodů Stuani. Girona se tak minimálně do sobotních zápasů drží na desátém místě, zatímco Sociedad je zatím sedmý.

Hosté: 81. Santos

Domácí: Guaita – Damián Suárez, Dakonam, Cala, Antunes – Portillo, Bergara (60. Mora), Arambarri, Ndiaye (65. Fajr) – J. Molina (C), Á. Rodríguez (78. Jiménez).

Hosté: Pacheco – Vigaray (75. I. Gómez), Alexis, Ely, Diéguez (46. Burgui), Pedraza – García (C), Pina (46. Wakaso), Medrán – Munir, Santos.

Hosté: 28. Trigueros

Domácí: Arrizabalaga – Lekue, Núñez, Laporte, Balenziaga – Iturraspe (C), San José (55. M. Rico) – I. Williams, Raúl García (71. Aketxe), I. Córdoba (55. Susaeta) – Aduriz.

Hosté: Barbosa – M. Gaspar (C), Bonera, V. Ruiz, J. Costa – R. Soriano (75. Čeryšev), Hernández, Trigueros – Fornals – Bacca (70. N. Sansone), Bakambu (86. Raba).

Domácí: Herrerín, Bóveda, Etxeita, Rico, Susaeta, Aketxe, Merino

Hosté: Cantero, Francisco Torres, Rukavina, Čeryšev, Guerra, Sansone, Raba

Domácí: Iturraspe

Hosté: Bonera, J. Costa, V. Ruiz

Davide Medie Jimenez

San Mamés Stadium, Bilbao

Soupeř Slavie ve skupině Evropské ligy Villarreal remizoval na hřišti Bilbaa 1:1 a prodloužil sérii bez porážky na šest zápasů. "Žlutá ponorka" šla do vedení v 28. minutě po Triguerosově trefě, domácí Athletic vyrovnal v druhé půli gólem kanonýra Adurize. Villarreal je na šestém místě o bod za Sevillou, Bilbao však zůstává za očekáváním a je patnácté.

720p 360p
SESTŘIH LA LIGY: Athletic Bilbao - Villarreal 1:1, domácím vystřelil Aduriz aspoň bod

Hosté: 71. Doukouré, 79. Jason

Domácí: Lizoain – Simón, Navarro, Lemos, D. Castellano – V. Gómez, J. Castellano (77. Rémy), Tana – Vitolo, Calleri (77. Aquilani), Viera (C).

Hosté: Olazábal – Moore, Chema, Postigo (51. Suárez Pier), Toňo – Doukouré, Campaña – Morales (C) (90+3. Samuel), E. Bardi (87. Cabaco), Jason – Ünal.

Domácí: Míchel, Rémy, Bigas, Chichizola, Toledo, Aquilani, Samper

Hosté: Fernández, Boateng, Ivi, Suárez Pier, Samuel, El Hacen, Cabaco

Domácí: Lemos

Hosté: Campaña, Toňo, Morales

Estadio de Gran Canaria

Las Palmas prožívá špatné období a nezvrátil jej ani soubojem s Levante. Prohrál 0:2 a z posledních osmi zápasů nezískal jediný bod, navíc má za dané období výrazně negativní skóre 3:23. Kanárský celek se propadl na poslední místo, neboť Málaga v odpoledním duelu zdolala 3:2 La Coruňu.

Hosté: 23. Pérez Martínez, 52. Schär

Domácí: Roberto – Rosales (C), L. Hernández, Baysse, Juankar – Keko (57. Añor), Adrián González, Rolón (57. Ontiveros), Castro – Rolán, Peñaranda (64. Bastón).

Hosté: R. Martínez – Valentín, Schär, Sidnei (46. Albentosa), Luisinho – Guilherme, Valverde – Bakkali, C. Borges (C) (72. Çolak), Cartabia (62. Mosquera) – Pérez Martínez.

Hosté:

Domácí: Dmitrović – Capa, Arbilla, P. Oliveira, Juncà – Alejo (77. Peña), Escalante (70. Jordán), Dani García (C), Inuj – Charles, Enrich (81. Kike García).

Hosté: Adán – Barragán, Mandi, Amat, Durmisi – Javi García – Joaquín (C) (62. A. Sanabria), Camarasa (70. Boudebouz), Ruiz, Nahuel (60. Guardado) – León.

Domácí: Bébé, Peña, Riesgo, Ángel, García, Lombán, Jordán

Hosté: Giménez, Navarro, Sanabria, Boudebouz, Guardado, Tosca, Narváez

Domácí: Escalante, Arbilla

Hosté: Amat, Mandi (č), Guardado