Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
3. února 2016 • 23:37

Čtyřikrát Suárez, třikrát Messi! Barcelona zničila v poháru Valencii 7:0

TOP 5 gólů 4. kola: Hrošovského dělo, Graiciarovo poprvé i jubilant Lafata TOP 5 gólů 4. kola: Hrošovského dělo, Graiciarovo poprvé i jubilant Lafata
SESTŘIH La Ligy: La Coruňa - Real Madrid 0:3. Klidná výhra, Ramos byl vyloučen SESTŘIH La Ligy: La Coruňa - Real Madrid 0:3. Klidná výhra, Ramos byl vyloučen

Fotbalisté Barcelony rozdrtili v úvodním semifinále Španělského poháru Valencii 7:0 a před venkovní odvetou si prakticky zajistili postup do finále. Čtyřmi góly se na výhře podílel Luis Suárez, hattrick zaznamenal Lionel Messi.

Barcelona vstoupila do utkání ve velkém stylu a ve dvanácté minutě vedla po dvou Suárezových gólech 2:0. Katalánský celek díky tomu dosáhl mety 100 branek v sezoně a ve střeleckém představení pokračoval i v dalším průběhu.

Následně si 34. hattrick v dresu Barcelony a čtvrtý proti Valencii připsal Messi, mezitím ještě Neymar neproměnil penaltu. Hosté hráli na Nou Campu celý druhý poločas o deseti a Suárez jim ještě v závěru vstřelil další dvě branky.

"Předvedli jsme jeden z nejkomplexnějších výkonů sezony, byla to skvělá týmová práce," pochvaloval si Suárez. Uruguayský kanonýr nastřílel v posledních pěti zápasech devět branek.

Barcelona si připsala deváté vítězství po sobě a ve všech soutěžích neprohrála už 27 utkání. K vyrovnání rekordu chybí katalánskému velkoklubu už jen jeden duel bez porážky.