+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
22. června 2017 • 15:10

Je Ronaldo víc než Pelé? Největší sportovní legendy ve Sport Magazínu

Autor:
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: klokanovy superžongly, mariáš za lavičkou a padající Krmenčík LIGA NARUBY: klokanovy superžongly, mariáš za lavičkou a padající Krmenčík
TOP GÓLY La Ligy: Spolupráce Balea a Kroose i Baptistaovo sólíčko s bombou TOP GÓLY La Ligy: Spolupráce Balea a Kroose i Baptistaovo sólíčko s bombou
VŠECHNA VIDEA ZDE

Kdy se hvězdní sportovci stávají nezpochybnitelnými legendami? Čím se odlišují od špičkové konkurence a jak se měnilo jejich vnímání v různých historických epochách? Nedávné triumfy Rafaela Nadala, Cristiana Ronalda a Sidneyho Crosbyho stojí za hlavním tématem pátečního Sport Magazínu.Dříve narození tyhle otázky neuslyší rádi, ale mají opodstatnění. Není už Cristiano Ronaldo (fotbalové všechno, jen ne mistr světa) náhodou víc než Pelé (trojnásobný mistr světa, nikdy nehrající v evropském klubu)?

A co Sidney Crosby a jeho natlakovaná vitrína trofejí, do níž s úctou nahlíží i Wayne Gretzky? Nebo antukový triumfátor Rafael Nadal, ve kterém okamžiku nakročil do sfér tenisové nesmrtelnosti?

Odpovědi hledá obsáhlé téma o sportovních legendách, v němž jsme oslovili i tři respektované odborníky. Luďka Bukače, renomovaného hokejového trenéra. Vernera Ličku, někdejšího úspěšného fotbalistu, olympijského šampiona, i trenéra. A Jaroslava Navrátila, bývalého tenistu a dlouholetého kapitána českého daviscupového týmu.

Kompletní téma najdete v tradiční páteční příloze deníku Sport.

Nenechte si ujít páteční vydání Sport Magazínu

Z obsahu pátečního Sport Magazínu

- Rozhovor: fotbalista Lukáš Pokorný z Montpellieru

- Uniklo z facebooku: trenér basketbalistek Ivan Beneš


- Světový fotbal: kouzlo Realu Madrid


- Vysoká hra Zdeňka Haníka: o ministerstvu sportu 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze