+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
6. února 2016 • 15:04

Majitel na střídačku! Místo Hadamczika povede Kometu Zábranský

Autor:
TOP VIDEA
UŽ V PÁTEK! Velký průvodce ke startu HET ligy. Plus dárek PEXESO UŽ V PÁTEK! Velký průvodce ke startu HET ligy. Plus dárek PEXESO
Kuriózní skreč Plíškové. V Číně strčila palec do větráku, skončila v slzách Kuriózní skreč Plíškové. V Číně strčila palec do větráku, skončila v slzách
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hokejová Kometa už zná nového šéfa své střídačky. Po páteční rezignaci kouče Aloise Hadamczika se rozhodl jeho funkci převzít majitel klubu Libor Zábranský, kterému zůstanou k ruce dosavadní asistenti Kamil Pokorný a Karel Beran. V takovém složení pak realizační tým zůstane minimálně do konce sezony.„Nechtěl bych, aby to někdo bral, že nahrazuji Aloise Hadamczika. Prostě jsme se rozhodli situaci vyřešit takto z vlastních řad,“ uvedl Zábranský na stránkách Komety.

„Chci panu Hadamczikovi poděkovat, klobouk dolů, že do toho šel. Věděl, do jakého mlýna jde, jakému tlaku bude v Kometě vystaven. Každý po něm chtěl medaili, ale je to sport, ne vždy se to podaří. Jak k tomu přistoupil je vidět, že mu na Kometě záleží. Rozhodl se dát týmu nový impuls a jako zkušený trenér určitě ví, co dělá,“ prohlásil majitel klubu, sám bývalý hráč.

SESTŘIH: 43. kolo extraligy, HC Kometa Brno - HC Verva Litvínov 1:6

„Vyslechli jsme názor všech ve sportovním úseku. Shodli jsme se, že můžu klukům pomoct. Jsem si vědom tlaku, který na mě bude. To je po celých dvanáct let mého působení v Kometě stejné. To na druhou stranu může pomoct klukům, aby se uvolnili,“ věří Zábranský, který už podobně vypomáhal před deseti lety kouči Rostislavu Čadovi a v sezoně 2009/10 Mojmíru Trličíkovi.

„Hlavně se chceme vrátit k základním věcem, bez kterých moderní hokej nefunguje. Také nemůžeme říkat, že chyba je pouze v trenérovi. Pokud hráči v jakémkoliv sportu nebojují tak, jak by měli, neudělá s tím nic ani sebelepší trenér,“ ví dobře Zábranský.

Ten také poděkoval fanouškům, jak páteční debakl snesli. „Klobouk dolů před tím, jaké choreo fanoušci udělali, jaké zachovali dekórum i vůči trenéru Hadamczikovi. Ukázali, že za klubem stojí a že jsou opravdu nejlepší u nás,“ potěšilo nového šéfa střídačky. 

Co se asi teď Aloisi Hadamczikovi honilo hlavou?
Co se asi teď Aloisi Hadamczikovi honilo hlavou?

 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagram