+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
23. února 2017 • 12:41

Špatná zpráva pro Vítkovice. Tybor do základní části už nenastoupí

Autor:
TOP VIDEA
Vrba před Larnakou: Navrátilci Kozáčik a Pilař? Jeden nastoupí od začátku Vrba před Larnakou: Navrátilci Kozáčik a Pilař? Jeden nastoupí od začátku
Satoranský: Já a nejpříjemnější překvapení Wizards? Hezké, ale nic to neznamená Satoranský: Já a nejpříjemnější překvapení Wizards? Hezké, ale nic to neznamená
VŠECHNA VIDEA ZDE

V dohrávce 42. kola Tipsport extraligy nepřišli hokejisté Vítkovic se Zlínem (2:4) pouze o body. Po nárazu do hrazení se zranil útočník Radoslav Tybor. Z ledu jej odnášeli na nosítkách a podrobné vyšetření v nemocnici potvrdilo, že si minimálně do konce základní části nezahraje.„Rado Tybor ve středu absolvoval lékařská vyšetření, která odhalila povahu a rozsah jeho zranění. Jedná se o závažnější zranění v dolní části těla – na noze, které si vyžádá delší rekonvalescenci, než jen pár dnů,“ informoval fyzioterapeut Filip Němec pro klubový web.

Pro Vítkovice je to ve finiši citelná ztráta. Slovenský útočník do týmu přišel v rozjeté sezoně, ve 30 zápasech nasbíral 20 bodů (10+10). S Ondřejem Romanem a Davidem Květoněm nastupoval v elitní formaci, dokázal se svou rychlostí a střelou prosadit.

720p 480p 360p 240p
Vítkovice - Zlín: Nešťastný náraz! Tybor opustil led na nosítkách

V dohrávce se Zlínem doplatil na nepříjemný a nezaviněný pád. Ve 47. minutě se Tybor hnal přes obránce Tomáše Žižku do útočného pásma, jenže mu podjela pravá brusle a nohama vpálil do mantinelu. Z ledu jej v bolestech odnášeli na nosítkách.

Zápas nedohráli ani další vítkovičtí útočníci Stanislav Balán a David Květoň. První dostal pukem do obličeje, druhý byl vyloučený za faul loktem na pět minut a do konce. Oba budou pro páteční duel s Libercem (17) připravení. „Balán byl jen potrhaný, je v pořádku,“ informoval asistent Pavel Trnka.

720p 480p 360p 240p
Vítkovice - Zlín: Trest do konce zápasu! David Květoň byl vyloučen po střetu s Ondráčkem

Zákrok Davida Květoně na Jiřího Ondráčka projednávala disciplinární komise, ale dál jej netrestala. Šéf komise Karel Holý na základě videozáznamu informoval, že zákrok na protihráče, který byl v držení kotouče, byl veden ramenem, a to nikoli ve vysoké nájezdové rychlosti a hráč se před ním neodrazil. Navíc byla primární síla úderu směřována na hrudník a nedošlo tak k přímému zásahu oblasti hlavy a krku.

Z V VP PP P Skóre B

 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze