Volejbalistky Prostějova budou opět hrát Ligu mistryň
"Drobné problémy, které podmiňovaly naši účast v Lize mistryň, jsme už dořešili," uvedl sportovní manažer volejbalistek Prostějova Peter Goga. V příštím ročníku by mělo opět startovat v Lize mistryň 24 týmů, které budou rozděleny do šesti skupin po čtyřech týmech. České mistryně budou s největší pravděpodobností při losování až ve čtvrtém koši.
"Hrací systém i rozdělení do košů se teprve určuje. Zřejmě ale budeme opět v hodně těžké základní skupině a případný postup do play off by znamenal obrovský úspěch," uvedl Goga.
Z dosavadních šesti startů v Lize mistryň se Prostějov dostal do play off dvakrát a vždy skončil hned v prvním kole. Před čtyřmi lety Hanačky vyřadilo italské Pesaro a o rok později Rabita Baku.