31. října 2014 • 20:44

Fotbalisté Ústí po prohře s Frýdkem-Místkem zůstali předposlední

0
Fotbalisté Ústí nad Labem podlehli v druhé lize doma Frýdku-Místku 2:3 a zůstali v tabulce na předposledním místě. Severočeský tým sice vedl od 16. minuty, ale ve druhém poločase inkasoval třikrát během čtvrthodiny a prohrál pátý ze sedmi domácích zápasů v sezoně.

Frýdek-Místek zvítězil i ve druhém duelu po odvolání kouče Vladimíra Goffy. Pod vedením jeho asistenta Karla Orla tým navázal na předchozí domácí výhru nad Znojmem.

Ústí v neděli vyhrálo na Žižkově a také dnes začalo dobře, když ho poslal hlavou do vedení kapitán Martykán. Hosté po přestávce získali převahu a v 53. minutě Švrček střelou z dálky překvapil gólmana Nováka.

Skóre otočil z dorážky Matúš a stejný hráč v 68. minutě zvýšil na 3:1 pro hosty. Domácím se povedlo už pouze snížit v 90. minutě díky Šragově trefě z přímého kopu.