30. ledna 2015 • 21:37

Hlasy trenérů po zápase 43. kola extraligy Olomouc - Brno

0
Hlasy trenérů po zápase 43. kola hokejové extraligy HC Olomouc - HC Kometa Brno:

Petr Fiala (Olomouc): "První a třetí třetinu jsme odehráli dobře, ve druhé jsme dostali gól a přestali jsme hrát, tam se utkání rozhodlo. Hráči to nezabalili, ve třetí části hráli dobře. Inkasovali jsme po chybách a před nimi jsme měli velké šance. Šest inkasovaných branek je ale moc. Při zranění Trvaje však nemáme jiného brankáře. Přitom po těch porážkách by si brankář potřeboval odpočinout. Není to ale jen o brankářích, chyby dělají všichni, jsme jedno mužstvo. Nasazení hráčům nechybí, ale sebedůvěra po těch porážkách jde dolů. Musíme však na situaci brankářů reagovat. Mysleli jsme si my i Jirka, že to bude v pořádku, ale bohužel ještě není."

Karel Beran (Brno): "Domácí začali výborně, z první akce skórovali a byli aktivnější. Dali jsme se štěstím na 1:1. Po první třetině jsme chtěli být trpělivější, zahustit střední pásmo, to se nám vyplatilo a třikrát jsme skórovali. Před třetí třetinou jsme už nechtěli inkasovat, jednou se to stalo, ale dva góly jsme ještě dokázali vstřelit."