12. října 2017 • 09:17

Satoranský při čtvrté přípravě Wizards na NBA odpočíval

0
Basketbalista Tomáš Satoranský nenastoupil do čtvrtého přípravného zápasu Washingtonu před NBA. Český rozehrávač, který v předchozích dnech dostal hodně prostoru na hřišti, tentokrát odpočíval a z lavičky náhradníků sledoval první porážku Wizards. Ti v Miami prohráli 115:117.

Satoranský odehrál v minulých duelech velkou porci minut a při nedělní výhře nad finalistou Clevelandem byl s 34 minutami na palubovce nejvytíženějším hráčem Wizards. První venkovní zápas v rámci přípravy hosté prohráli po trojce Jordana Mickeyho sekundu před koncem.

Nejvíce bodů v dresu Wizards měl pivot Jason Smith (20), John Wall jich zaznamenal šestnáct. Sérii zápasů před začátkem ligy zakončí Washington v pátek v New Yorku, NBA zahájí ve středu doma proti Philadelphii.