Házená - Extraliga muži - 21. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Dukla : SHC Maloměřice - 11. února 2024   10:30

Dukla
Dukla
2' Hrubý  • 3' Hrubý  • 4' Hlinka  • 6' Hlinka  • 9' Březina  • 9' Hlinka  • 11' Březina  • 12' Hlinka  • 16' M. Rakouský  • 17' Hrubý  • 18' Dokoupil  • 18' Josef  • 20' M. Rakouský  • 22' M. Rakouský  • 23' M. Rakouský  • 25' M. Rakouský  • 26' M. Rakouský  • 27' Hrubý  • 28' Vojtela  • 30' Vojtela  • 31' M. Rakouský  • 32' M. Rakouský  • 32' Dokoupil  • 33' Bolehovský  • 36' M. Rakouský  • 37' Moravčík  • 38' M. Rakouský  • 39' Bolehovský  • 40' Bolehovský  • 48' Josef  • 49' Josef  • 50' Dokoupil  • 54' Bolehovský  • 57' Hrubý  • 58' Březina
37:29
(22:11)
SHC Maloměřice
2' Mucha   • 8' Škalda   • 9' Škalda   • 9' Škalda   • 10' L. Ženatý   • 12' Hlavenka   • 20' Škalda   • 22' Škalda   • 25' Hlavenka   • 28' V. Svoboda   • 29' Škalda   • 30' Škalda   • 32' Vaněk   • 33' Gábriš   • 36' Vaněk   • 37' Škalda   • 38' L. Ženatý   • 43' Vaněk   • 47' Vaněk   • 48' Vaněk   • 49' Mucha   • 51' Hlavenka   • 52' Vaněk   • 54' Vaněk   • 59' Drásal   • 60' Škalda
Dukla
Pavel Friedel – Tomáš Kučerka
Hala Ruzyně

HC Dukla Praha – SHC Maloměřice Brno 37:29 (22:11)
Nejvíce branek: M. Rakouský 10, Hrubý 5, Hlinka 4 – Škalda 9, Vaněk 7, Drásal 5/4. Rozhodčí: Pavel Friedel – Tomáš Kučerka. Sedmimetrové hody: 3/2 – 5/4. Vyloučení: 5:4.
Zápas je u konce. V některých pasážích to vypadalo, že Maloměřice dostanou pořádný debakl, v druhém poločase ale hrály lépe, zatímco Dukla zvolnila, a tak nakonec vyhrála o osm branek.
60'
Jan Škalda snižuje na rozdíl osmi branek, a takovým rozdílem utkání také skončí.
59'
Vyloučení pro tým HC Dukla Praha (Filip Březina).
59'
Jan Drásal má na kontě pátou branku. Poprvé se ale prosadil ze hry, předchozí trefy nasázel ze sedmiček.
58'
Jan Drásal znovu proměnil sedmičku. Byla to už jeho čtvrtá v tomto utkání.
58'
Vyloučení pro tým HC Dukla Praha (Jan Bolehovský).
58'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Filip Březina).
57'
Martin Hrubý opět navyšuje rozdíl na deset branek.
55'
Michal Tonar si vyžádal oddechový čas.
55'
Naopak na druhé straně byla sedmička úspěšná. Trefil se znovu Jan Drásal.
54'
Jan Bolehovský už má na kontě čtvrtou branku.
54'
Michal Vaněk snižuje už na jednociferný rozdíl.
53'
Tentokrát se na sedmičce mýlila Dukla. Sedmimetrový hod neproměnil Michal Tonar.
52'
Michal Vaněk se prosadil v přesilové hře a nastavil rozdíl mezi týmy už jen na deset branek.
52'
Vyloučení pro tým HC Dukla Praha (Matúš Moravčík).
51'
Gól vstřelil tým SHC Maloměřice Brno (Petr Hlavenka).
50'
Jiří Dokoupil odpovídá třetím míčem v síti, který se tam dnes dostal z jeho střely.
49'
Častý tahoun Maloměřic, Jan Mucha, dnes skóruje teprve podruhé.
49'
Jonáš Josef podruhé v řadě. Dukla si stále udržuje dvanáctibrankový odstup.
48'
Michal Vaněk skóruje znovu.
48'
Dukla se dlouho gólově odmlčela, neskórovala dlouhých sedm minut. Toto nyní prolomil Jonáš Josef.
47'
47'
Mamuti mají na kontě již tři branky v řadě. Tentokrát se trefil Michal Vaněk.
46'
A další trefa ze sedmimetrového hodu. Opět to byl předchozí úspěšný střelec, Jan Drásal.
45'
Tentokrát už ale Majlont na sedmičce uspěl. Prosadil se Jan Drásal.
43'
Michal Vaněk si vzal na starost míč a vhodil ho do branky. Proměnil tak poprvé přesilovku za faul Bolehovského.
41'
Jan Škalda tentokrát neuspěl! Zahodil sedmimetrový hod.
41'
40'
Jan Bolehovský se prosadil podruhé v řadě.
39'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Jan Bolehovský).
38'
Lukáš Ženatý snižuje na rozdíl třinácti branek.
38'
Martin Rakouský už nasázel v dnešním zápase deset branek.
37'
Po delší době se ještě v oslabení prosazuje Jan Škalda.
37'
Matúš Moravčík taky dnes s první brankou.
36'
Martin Rakouský velice rychle proměňuje přesilovou hru.
36'
Vyloučení pro tým SHC Maloměřice Brno (Vojtěch Svoboda).
36'
Po čtyřminutovém čekání na branku se prosadil Michal Vaněk.
33'
Dukla už točí více hráčů, první gól v zápase si připsal Jan Bolehovský.
33'
Gól vstřelil tým SHC Maloměřice Brno (Adrián Gábriš).
32'
Jiří Dokoupil dále navyšuje náskok Dukly. Ta už má na kontě 25 gólů.
32'
Martin Rakouský už má na kontě osm branek.
32'
Michal Vaněk skóruje jako první v druhém poločasu z maloměřických hráčů.
31'
Martin Rakouský po pár sekundách od úvodního hvizdu prvního hvizdu druhého poločasu skóroval.
31'
První poločas je u konce. Maloměřice asi deset minut hrály skvěle, sice dotahovaly, ale bylo to o jednu, dvě branky. Jenže pak se jim hra úplně rozpadla. Dukla nastřílela několik branek v řadě a postupně navyšovala svůj náskok, který do poločasu vyšponovala až na 11 branek.
30'
30'
Vyloučení pro tým SHC Maloměřice Brno (Jan Mucha).
30'
Sedmý gól má na kontě Jan Škalda.
30'
Jiří Vojtela skóruje podruhé a opět navyšuje na rozdíl dvanácti branek.
29'
Jan Škalda taky přidává branku v oslabení, celkově už dnes svou šestou.
28'
Tentokrát se ale ve vlastním oslabení prosazují i Maloměřice, konkrétně Vojtěch Svoboda.
28'
Maloměřice opět hrají v oslabení. A Jiří Vojtela okamžitě odpovídá.
27'
Vyloučení pro tým SHC Maloměřice Brno (Filip Havlík).
27'
Maloměřice už jsou v plném počtu, i tak ale Dukla nepřestává skórovat. Prosadil se Martin Hrubý.
26'
A znovu Martin Rakouský! Ten je v posledních minutách nezastavitelný. Po opětovném využití přesilové hry má na kontě už šest gólů.
25'
Martin Rakouský a jeho druhá trefa v řadě. Nyní už Pražané poprvé v duelu vedou o deset gólů.
25'
23'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Martin Rakouský).
22'
Jan Škalda kontroval už svou dnešní pátou brankou v zápase. Maloměřice jich celkem nastřílely osm.
22'
Martin Rakouský přidává třetí branku v zápase a Dukla vede už o devět branek.
20'
A Jakub Sviták vzápětí proměnil druhý sedmimetrový hod Dukly. Ze sedmičky se on sám prosadil podruhé v utkání.
20'
Ale jen po pár sekundách kontroval Martin Rakouský.
20'
Jan Škalda se prosadil za Maloměřice po dlouhých devíti minutách a alespoň o kousek snížil obrovské manko týmu.
18'
A ještě ve stejné minutě navyšuje taktéž Jonáš Josef. Maloměřicím se utkání úplně rozpadlo.
18'
A znovu Dukla navyšuje. Tentokrát to je Jiří Dokoupil.
17'
Maloměřice se ovšem po oddechovém čase neprosadily. Martin Hrubý na druhé straně ano a poslal Duklu do pětigólového vedení.
16'
Jiří Mičola si vyžádal oddechový čas.
16'
Martin Rakouský si vzal na starost míč a prosadil se poprvé v zápase. Dukla rázem vede už o čtyři góly.
15'
Jakub Sviták úspěšně proměnil první sedmimetrový hod dnešního zápasu.
12'
Na druhé straně si Marek Hlinka připisuje již svou čtvrtou trefu.
12'
Maloměřice se stále drží na dostřel, kontruje Petr Hlavenka.
11'
10'
Lukáš Ženatý si připsal svou dnešní první branku.
9'
Jan Škalda se prosadil potřetí v zápase, opět z dálky.
9'
Marek Hlinka doběhl na levé křídlo a odtamtud skóroval k bližší tyči.
9'
Jan Škalda taky skóruje ze střední spojky. Skvělý rána do pravé části branky pod víko.
9'
Filip Březina naznačil pohyb vpravo, ale otočil se vlevo, vyskočil si a ze spojky se úspěšně prosadil.
8'
Jan Škalda snížil po rychlé akci Maloměřic.
6'
Marek Hlinka se dostal k brance z levé strany, vyskočil si u brankoviště a poslal do sítě dělovku, na kterou brankář neměl nárok
4'
Marek Hlinka se prosadil po výskoku z levé strany směrem na střed.
3'
Martin Hrubý si vzal na starost míč z pravého křídla. Po přihrávce o zem si vyskočil a dokázal brankáře překonat parádním technickým obloučkem.
3'
Vyloučení pro tým SHC Maloměřice Brno (Lukáš Ženatý).
2'
Jan Mucha kontroval dalekonosnou ránou z pravé strany k pravé tyči.
2'
Martin Hrubý se prosadil střelou z výskoku o zem z pravé strany.
1'

HC Dukla Praha: Votava, Petržala – Vojtela, Josef, Sviták, Březina, Bolehovský, Krušberský, Dokoupil, J. Rakouský, Hlinka, Tonar, Moravčík, M. Rakouský, Hrubý.
Trenér: Michal Tonar

SHC Maloměřice Brno: V. Douda, Zaplatílek, Mazač – Vaněk, Škalda, D. Popela, L. Ženatý, Mucha, Drásal, V. Svoboda, Krošík, Havlík, Gábriš, Hlavenka.
Trenér: Jiří Mičola

Rozhodčí: Pavel Friedel – Tomáš Kučerka.
Poslední Maloměřice ztratily už i teoretickou šanci na postup, body by se jim však náramně hodily v bojích o záchranu. V neděli je čeká těžká prověrka v hlavním městě, kde se postaví proti Dukle. Pražané ale nejsou v nejlepší formě, v tabulce se sice nachází na pátém místě, jenže z posledních osmi utkání vyhráli jen tři. Obzvláště je může mrzet remíza v Zubří, i když ještě devět minut před koncem vedli o šest tref.

Trápící se mamuti získali za osmnáct odehraných utkání jen dva body, a to za výhru ve 3. kole, kdy porazili o gól Strakonice. Jihočeši je však bodově předskočili, a tak se díky čtyřem bodům postavili přesně mezi jedenácté Hranice a poslední Majlont. Největším tahounem Jihomoravanů je se 75 brankami Jan Škalda, proti brankáři Tomáši Petržalovi to však bude mít velmi těžké.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.