Házená - Extraliga muži -  ONLINE PŘENOS -  SHC Maloměřice : Jičín - 13. dubna 2024   10:30

SHC Maloměřice
1' Krošík  • 4' Škalda  • 5' Kachlík  • 6' V. Svoboda  • 6' Ipser  • 8' Ipser  • 10' Horut  • 13' V. Svoboda  • 21' Škalda  • 26' Kachlík  • 28' Jung  • 28' Jung  • 32' Škalda  • 33' Kachlík  • 36' Vaněk  • 37' Ipser  • 38' Kachlík  • 48' Kachlík  • 51' Horut  • 54' Kachlík  • 56' Horut  • 59' Horut
25:26
(13:14)
Jičín
Jičín
2' Z. Ježek   • 5' M. Hájek   • 9' M. Hájek   • 11' A. Dolejší   • 12' Matouš   • 16' Z. Ježek   • 18' M. Hájek   • 21' Brádler   • 22' Brádler   • 22' Pekař   • 23' A. Dolejší   • 27' A. Dolejší   • 28' Kvasnička   • 33' M. Hájek   • 35' Z. Ježek   • 40' M. Hájek   • 47' A. Dolejší   • 48' M. Hájek   • 52' M. Hájek   • 53' Brádler   • 58' Brádler   • 59' M. Hájek
Milan Hájek, Tomáš Kozler
Hala Maloměřice
105 diváků
Jičín

SHC Maloměřice Brno – O2xyworld HBC Jičín 25:26 (13:14)
Nejvíce branek: Kachlík 6, Škalda 5/2, Horut 5/1 – M. Hájek 8, A. Dolejší 7/3, Brádler 4. Rozhodčí: Milan Hájek, Tomáš Kozler. Sedmimetrové hody: 5/3 – 6/5. Vyloučení: 3:3. Diváci: 105.
Je konec. SHC Maloměřice Brno doma prohrávají s týmem O2xyworld HBC Jičín poměrem 25:26. O osudu utkání rozhodl gólem ze sedmičky v poslední vteřině jičínský Aleš Dolejší. Tomáš Kachlík byl nejlepším střelcem domácího týmu se šesti brankami, na straně hostů vstřelil osm branek Michal Hájek. O2xyworld HBC Jičín má na čele 28 bodů, Maloměřice zůstávají čtvrté a mají osm bodů.
60'
Aleš Dolejší naznačil a pak poslal balon ze sedmičky do pravého horního rohu domácí branky, 25:26.
60'
Čas vypršel, ale hosté mají sedmičku!
60'
Oddechový čas pro tým O2xyworld HBC Jičín.
60'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým SHC Maloměřice Brno. Libor Horut srovnává stav utkání, 25:25.
60'
Majlont má 28 vteřin před koncem sedmičku!
60'
Libor Horut na lajně minul branku Jičína, ale rozhodčí nařizuje 9m hod.
59'
Michal Hájek si obešel svého strážce a z lajny poslal balon přesně k levé tyčce.
59'
Jičín zůstává po držení na míči.
59'
Libor Horut ale po rychlé akci domácích srovnává stav z pivota, 24:24.
58'
Ondřej Brádler dostal balon na pravou stranu a po náběhu na lajnu propálil Zaplatílka.
58'
Tomáš Kachlík trefuje po minele hostů jenom tyčku branky Poláčka.
57'
Jičín získal po nepřesnosti míč do svého držení. Hosté ale jdou do plných.
57'
Maloměřice pokračují v útoku, hosté se provinili na ose držením.
56'
Libor Horut dostává Majlont do vedení po sehrávce do pivota, 23:23.
56'
Karel Zaplatílek likviduje tečovanou střelu hostů.
55'
Jaromír Poláček dobře zasáhl, hosté mohou odskočit o dvě branky.
55'
Aleš Dolejší za nařízené sedmičky vyslal balon svou pravačkou přesně k tyčce.
54'
Jičín má sedmičku.
54'
Tomáš Kachlík ale rychle srovnává stav z rychlé akce po levé straně hřiště, 22:2:
53'
Ondřej Brádler byl osloven na ose a pak ze střední vzdálenosti pravačkou poslal míč k tyčce.
52'
Michal Hájek si seběhl na osu a pak z výskoku poslal míč pravačkou do horního rohu branky Maloměřic, je srovnáno 21:21.
51'
Libor Horut dostal míč na osu a prostřeluje všechno, co mu stálo v cestě. Maloměřice jdou do vedení, 21:20.
50'
Aleš Dolejší dostal balon na lajnu, ale z levé strany trefuje jenom tyčku branky Majlontu.
50'
Jan Škalda z nařízené sedmičky, ale trefil jenom břevno branky Jičína.
50'
Maloměřice získaly sedmičku!
49'
Karel Zaplatílek likviduje sehrávku Jičína do pivota.
49'
Michal Hájek byl držen na pravé straně, útok Jičína pokračuje.
49'
Jaromír Poláček likviduje pokus domácích z osy hřiště.
48'
Oddechový čas pro tým SHC Maloměřice Brno.
48'
Michal Hájek ale rychlé srovnává stav po sehrávce na pivota, 20:20.
48'
Tomáš Kachlík dostává domácí do vedení po rychlém brejku po ose hřiště. Domácí šikula se trefuje k pravé tyčce.
47'
Ondřej Krošík na ose trefuje jenom ruce brankáře.
47'
Hosté se trefili do prázdné branky Majlontu.
45'
Jaromír Poláček vyčapal v oslabení střelu Majlontu. Jenže Jičín poté nechal vyniknout jenom brankáře soupeře.
45'
Maloměřice jsou na míči a nikam v oslabení nespěchají.
45'
Škalda si jde na dvě minuty odpočinout po zákroku na polovině hřiště. Jičín ale poté ztrácí na pravé straně držení balonu.
44'
Vyloučení pro tým SHC Maloměřice Brno (Jan Škalda).
43'
Maloměřice mají po držení na ose 9m hod.
43'
Lukáš Rychna vytloukl jenom domácí blok na ose a pro brankáře Zaplatílka pak nebyl problém chytit míč do rukou.
42'
Lukáš Rychna byl faulován po nepřesné domácí střele, která trefila jenom tělo brankáře Jičína. Hosté jdou útočit do zformované obrany.
42'
Ruka je nahoře, domácí musí zakončovat.
41'
Maloměřice v oslabení nikam nespěchají.
40'
Michal Hájek snižuje po sehrávce na levou stranu náskok Maloměřice na jediný gól, 19:18.
40'
39'
Karel Zaplatílek likviduje střelu Jičína, Dolejší už je zpátky na hrací ploše.
39'
Zdeněk Ježek se nedostal ke střele z pivota, hosté mají 9m hod.
39'
38'
Jan Škalda naznačil střelu a pak poslal balon okolo padajícího brankáře ze sedmičky do branky.
38'
Domácí vybojovali sedmičku!
38'
Hra pokračuje, na míči jsou Maloměřice, které útočí do plných.
Šimon Thorovský se zvedá za pomocí spoluhráčů z hrací plochy a pro dnešek dohrál. Má totiž zraněnou pravou nohu.
V akci jsou zdravotníci, hra je stále přerušena.
38'
Hostům se nepovedla sehrávka na levé křídlo. Hra je ale přerušena Šimon Thorovský se totiž drží na palubovce za hlavu.
38'
Vyloučení pro tým O2xyworld HBC Jičín (Aleš Dolejší).
38'
Tomáš Kachlík po pěkné sehrávce dostává domácí do vedení i přes faul Dolješího.
37'
Karel Zaplatílek likviduje sehrávku Jičína na pravé křídlo.
37'
Jan Ipser trestá po rychlém brejku minelu v rozehrávce Jičína. Máme po delší době srovnáno, 17:17.
36'
Jičín ve vlastním oslabení nikam nespěchá.
36'
Michal Vaněk se trefuje po sehrávce na pravé křídlo. Brankáře hostů překonává parádním lobem, 16:17.
35'
Vyloučení pro tým O2xyworld HBC Jičín (Michal Hájek).
35'
Zdeněk Ježek se raduje po sehrávce hostů na pivota, už je to opět o dvě branky, 15:17.
34'
Domácí se už půl minutu brání tlaku Jičína.
33'
Tomáš Kachlík se dostal na balon minele hostů a z rychlého kontru se prosazuje k levé tyčce.
33'
Michal Hájek dostal balon na osu a ostrou pumelicí se trefuje k pravé tyčce branky Maloměřice, 14:16.
32'
Jan Škalda dostal balon na osu a pak jej poslal přesně k tyčce.
31'
Aleš Dolejší naznačil a pak poslal balon ze sedmičky přesně k pravé tyčce.
31'
Jičín vybojoval sedmičku, Aleš Dolejší jde na balon.
31'
Jičín začal druhé dějství na míči.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 11:24.
30'
30'
Vojtěch Svoboda trefuje z osy jenom ruce brankáře hostů.
30'
Majlont je na balonu a nikam nespěchá.
30'
Po sehrávce na levou spojku přišla ze strany hostů jenom nepřesná střela.
29'
Aleš Dolejší byl držen, hosté mají 9m hod.
29'
28'
Gól vstřelil tým SHC Maloměřice Brno (Filip Jung).
28'
Michal Kvasnička se raduje po pěkně souhře do levého křídla.
28'
Filip Jung si dává svou první branku v zápase, 12:13.
27'
Vojtěch Svoboda byl držen na ose, domácí mají 9m hod.
27'
Aleš Dolejší si obešel na levé straně bránícího hráče Majlontu a pak z výskoku poslal balon k levé tyčce.
26'
Tomáš Kachlík se zbavil na ose svého strážce a pak poslal balon přesně k pravé tyčce, 11:12.
26'
Vojtěch Svoboda byl držen na ose, Maloměřice mají 9m hod.
25'
Majlont je sice na balonu, ale jde do zformované obrany.
25'
Karel Zaplatílek chytá rychlou střelu Jičína.
24'
Jan Škalda se provinil přešlapem, Jičín jde ale útočit do plných.
23'
Aleš Dolejší dostal balon na osu a z pivota poslal balon k pravé tyčce. Hosté poprvé vedou o dvě branky, 10:12.
23'
Libor Horut to zkusil překvapivou střelou z osy, ale trefuje jenom tělo brankáře Jičína.
22'
Jan Pekař trestá domácí nepřesnost v zakončení a dává poprvé v zápase Jičínu vedení.
22'
Ondřej Brádler ale vzápětí utekl po levé straně do otevřené obrany a poslal míč k tyčce.
21'
Jan Škalda ale rychle vrací domácím vedení.
21'
Ondřej Brádler dostal po sehrávce na pravou stranu a ze střední vzdálenosti vymetl pavučinu v pravém rohu domácí branky.
20'
Ondřej Brádler byl zadržen na ose, Jičín má 9m hod.
20'
Jičín už hraje v plném počtu.
20'
Libor Horut z pravé spojky míjí branku Jičína v přesilové hře.
19'
Oba brankáři v krátkém čase vychytali rychlé brejky.
19'
Jan Škalda naznačil a pak posílá balon z nařízené sedmičky přesně k levé tyčce, 9:8.
18'
Michal Kvasnička zastavuje sehrávku Majlontu na pravé křídlo za cenu faulu a jde si na dvě minuty odpočinout.
18'
18'
Michal Hájek z pravé spojky srovnává skóre zápasu, Majlont si bere oddechový čas, 8:8.
17'
Jan Škalda při sedmičce trefuje jenom ruku brankáře Poláčka.
17'
Jaromír Poláček byl sice trefen do hlavy, ale domácí mají sedmičku.
16'
Jan Škalda byl držen na ose, útok Majlontu pokračuje.
16'
Zdeněk Ježek se raduje po sehrávce na pivota, už je to jenom o gól 8:7.
15'
Vojtěch Svoboda tentokrát z osy branku hostů netrefuje.
14'
Hosté poté neuspěli se sehrávkou na levé křídlo.
14'
Karel Zaplatílek vytáhl balon, při sedmičce Matouše, rukou na tyčku.
14'
Karel Zaplatílek jde do branky na další sedmičku hostů.
13'
Vojtěch Svoboda se uvolnil na ose a svou pravačkou poslal míč k levé tyčce, tady byl brankář hostů bez šance.
12'
Filip Matouš posílá z nařízené sedmičky míč přesně k levé tyčce, 7:6.
12'
Michal Mazač předvedl dobrý zákrok, ale je tady sedmička pro hosty.
12'
Domácí po nepřesností ztrácí držení míče.
11'
Majlont má po držení opět 9 hod.
11'
Aleš Dolejší se prosazuje last-minute střelou z levé spojky, 7:5.
10'
Libor Horut dostal míč na osu hřiště a pak svou pravačkou vyslal projektil přesně k levé tyčce, 7:4.
9'
Škalda byl držen na ose, Majlont má 9m hod.
9'
Michal Hájek po pěkné souhře Jičína snižuje náskok Majlontu na dvě branky.
8'
Jan Ipser dostal od Svobody, který byl v obtížné pozici, míč na čáru a pak jej z pozice pivota poslal expresně k tyčce.
8'
Filip Matouš poté ale z nařízené sedmičky poslal balon z první k pravé tyčce.
7'
Michal Mazač schytal ránu do hlavy, ale už hlásí, že je v pořádku.
7'
Jan Ipser šel sám na branku, ale bylo mu písknuty kroky.
6'
Jan Ipser potrestal střeleckou neefektivitu Jičína, rychlý brejk po ose zakončil střelou k pravé tyčce, 5:2.
6'
Vojtěch Svoboda dostal balon na osu hřiště a svou pravačkou propálil všechno, co mu stálo v cestě, 4:2.
5'
Michal Hájek snižuje po rychlém kontru do otevřené obrany náskok Majlontu na jednu branku.
5'
Gól vstřelil tým SHC Maloměřice Brno (Tomáš Kachlík).
4'
Michal Mazač vychytal rychlý brejk hostů po levé straně hřiště.
4'
Jan Škalda se prosazuje po pěkně sehrávce na čáru, 2:1.
4'
Maloměřice ale ztratily míč, Jičín ale prázdnou branku pokusem přes celé hřiště netrefil.
3'
Sehrávka na pravé křídlo se Jičínu nepovedla, Maloměřice jdou v oslabení tahat čas.
3'
Jičín hraje přesilovku, ale jde do zformované obrany.
2'
Vyloučení pro tým SHC Maloměřice Brno (Vojtěch Svoboda).
2'
Zdeněk Ježek ale rychle srovnává stav po sehrávce na pivota, 1:1.
1'
Ondřej Krošík potrestal nepřesnost a po rychlém kontru se prosazuje k pravé tyčce, 1:0.
1'
Maloměřice začaly první dějství na balonu.
1'
Oba týmy nastupují na hrací plochu, za chvíli se začne hrát.

SHC Maloměřice Brno: V. Douda, Zaplatílek, Mazač – Vaněk, Škalda, D. Popela, Jung, Horut, Drásal, Ipser, V. Svoboda, Krošík, Havlík, Kachlík, Hlavenka.
Trenér: Jiří Mičola

O2xyworld HBC Jičín: Poláček, Machalický, Grabermann – Rychna, Brádler, Kvasnička, Matouš, Z. Ježek, Pekař, A. Dolejší, M. Hájek, Thorovský.
Trenér: Aleš Babák

Rozhodčí: Milan Hájek, Tomáš Kozler.
Dobrý den vítejte u onlajn přenosu z házené. Tuzemská nejvyšší soutěž má v sobotu dvanáctého dubna na programu utkání play-out. V něm na sebe narazí týmy SHC Maloměřice Brno a O2xyworld HBC Jičín. Míč bude uveden do hry v 10:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.