Házená - Extraliga muži -  ONLINE PŘENOS -  SHC Maloměřice : Nové Veselí - 6. dubna 2024   10:30

SHC Maloměřice
2' Ipser  • 4' Mucha  • 5' Kachlík  • 9' Gábriš  • 10' Ipser  • 11' Kachlík  • 11' Krošík  • 13' Horut  • 14' Horut  • 15' Vaněk  • 16' Ipser  • 17' Horut  • 19' D. Popela  • 19' Gábriš  • 22' Mucha  • 23' Drásal  • 24' Krošík  • 25' Havlík  • 27' Mucha  • 28' Horut  • 30' Ipser  • 31' Kachlík  • 35' Horut  • 42' V. Svoboda  • 50' Mucha  • 52' V. Svoboda  • 54' Mucha  • 55' Mucha  • 58' Kachlík  • 59' Ipser  • 60' Kachlík
36:33
(22:18)
Nové Veselí
Nové Veselí
5' D. Flajsar   • 8' Ogoun   • 10' M. Popela   • 12' Navrátil   • 13' Štěpán   • 14' Koníček   • 15' Melichar   • 17' Navrátil   • 18' Melichar   • 20' Jochman   • 21' Duroň   • 21' Mi. Štohanzl   • 28' Navrátil   • 28' Navrátil   • 29' D. Flajsar   • 30' D. Flajsar   • 33' M. Popela   • 34' Navrátil   • 37' Melichar   • 44' D. Flajsar   • 45' M. Popela   • 49' Štěpán   • 50' Dlouhý   • 55' Melichar   • 56' Melichar   • 56' Ogoun   • 59' D. Flajsar   • 60' D. Flajsar
Beňuš, Uhlíř
Hala Maloměřice
Nové Veselí

SHC Maloměřice Brno – TJ Sokol Nové Veselí 36:33 (22:18)
Nejvíce branek: Mucha 7/1, Horut 5, Drásal 5/4 – D. Flajsar 9/4, Navrátil 5, Melichar 5. Rozhodčí: Beňuš, Uhlíř. Sedmimetrové hody: 6/5 – 5/5. Vyloučení: 5:5.
Druhý poločas je u konce. Majlont slaví, dokázal si pohlídat náskok, přestože se Veselí dotáhlo na rozdíl jediné branky. Mamuti ale hráli dnes opravdu dobře, znovu odskočili, vyhráli o tři branky a připsali si druhé vítězství a třetí zápas z bodem ze čtyř ve skupině o udržení.
60'
Tomáš Kachlík přidal ještě poslední branku utkání a Majlont tak uvítězí o čtyři góly.
60'
Jiří Mičola si vyžádal oddechový čas.
60'
Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (David Flajsar).
59'
Tentokrát si vzal sedmičku na starost Jan Mucha. A byl úspěšný, takže má na kontě již sedm gólů.
59'
59'
A Jan Ipser nyní pravděpodobně posílá do branky vítěznou trefu. Necelé dvě minuty do konce totiž Majlont vede tři góly.
58'
Tomáš Kachlík skóruje a střelou z pravé strany k bližší tyči znovu posílá Maloměřice do náskoku.
56'
Pavel Ogoun nyní dokázal přiblížit svůj tým na rozdíle jediného gólu.
56'
David Melichar s Janem Muchou se opět pravidelně vystřídali ve střílení branek.
55'
Gól vstřelil tým SHC Maloměřice Brno (Jan Mucha).
55'
Na druhé straně odpověděl David Melichar.
54'
Jan Mucha si připsal již šestou branku dnešního utkání.
52'
Jan Běloch si vyžádal oddechová čas.
52'
Gól vstřelil tým SHC Maloměřice Brno (Vojtěch Svoboda).
51'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Marek Popela).
50'
Vyloučení pro tým TJ Sokol Nové Veselí (David Flajsar).
50'
David Dlouhý si doběhl až před brankáře Majlontu a překonal ho střelou k pravé tyči.
50'
Jan Mucha si vyskočil z levé strany nad obranu a poslal míč o zem do branky.
49'
Ondřej Štěpán si vyskočil u levého křídla a překonal brankáře technickým obloučkem.
49'
Jan Drásal se tentokrát ze sedmičky neprosadil. Míč poslal do natažené pravé ruky brankáře Nového Veselí.
48'
47'
David Flajsar na druhé straně taky skóroval ze sedmimetrového hodu. Trefil se do levého vinglu.
47'
Vyloučení pro tým SHC Maloměřice Brno (Adrián Gábriš).
47'
Vyloučení pro tým SHC Maloměřice Brno (Libor Horut).
45'
Marek Popela vmetl míč do branky z pravé strany. Mířil na vzdálenější tyčku.
45'
Jan Drásal si vzal na starost další sedmičku a opět uspěl. Tentokrát se prosadil ránou přímo pod víko. Míč ještě o břevno do branky odrazil.
44'
David Flajsar na druhé straně snížil na rozdíl čtyř branek.
42'
Vojtěch Svoboda se prosadil střelou, která byla zblokována, ale nešťastně se od obrany, odrazila do protipohybu brankáře.
41'
Vyloučení pro tým SHC Maloměřice Brno (Jan Ipser).
40'
Jan Drásal proměnil další sedmičku. Tentokrát střílel až z druhého nápřahu, a to do pravého dolního rohu.
37'
David Melichar skóroval střelou z dálky podstřelem. Trefil se přímo doprostřed mezi nohy brankáře.
36'
David Flajsar se prosadil střelou z první přímo do pravého dolního růžku.
35'
Gól vstřelil tým SHC Maloměřice Brno (Libor Horut).
34'
Radek Navrátil se prosadil z pravé strany ránou o zem do šibenice.
34'
Vyloučení pro tým SHC Maloměřice Brno (Jan Mucha).
34'
Jan Drásal se zhostil sedmimetrového hodu. Míč poslal z prvního nápřahu přímo do pravé dolní části branky.
34'
Vyloučení pro tým TJ Sokol Nové Veselí (Marek Popela).
33'
Marek Popela se parádně prokličkoval obranou a v hodil míč do vinglu.
31'
Tomáš Kachlík vstřelil úvodní branku druhého poločasu a poslal Maloměřice znovu do pětigólového vedení.
31'
V prvním poločase se domácí předvedli. Hráli velice dobře, vytvořili si velký náskok. I přestože Nové Veselí dokázali těsně před poločasem několikrát snížit, přenesli si Mamuti do druhé půle vedení o čtyři branky. Otázkou tak zůstává, jestli ho dokážou udržet. Druhý poločas začne přibližně v 11:21.
30'
30'
30'
Gól vstřelil tým SHC Maloměřice Brno (Jan Ipser).
29'
28'
Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Radek Navrátil).
28'
28'
27'
27'
Vyloučení pro tým TJ Sokol Nové Veselí (Pavel Ogoun).
25'
Gól vstřelil tým SHC Maloměřice Brno (Filip Havlík).
24'
Oddechový čas pro tým TJ Sokol Nové Veselí.
24'
Gól vstřelil tým SHC Maloměřice Brno (Ondřej Krošík).
23'
Gól vstřelil tým SHC Maloměřice Brno (Jan Drásal).
22'
21'
Oddechový čas pro tým SHC Maloměřice Brno.
21'
Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Miroslav Štohanzl).
21'
Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Samuel Duroň).
20'
Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (David Jochman).
19'
Gól vstřelil tým SHC Maloměřice Brno (Adrián Gábriš).
19'
Gól vstřelil tým SHC Maloměřice Brno (David Popela).
18'
Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (David Melichar).
17'
17'
16'
15'
15'
Gól vstřelil tým SHC Maloměřice Brno (Michal Vaněk).
14'
14'
Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Tomáš Koníček).
14'
13'
Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Ondřej Štěpán).
13'
13'
Vyloučení pro tým TJ Sokol Nové Veselí (David Melichar).
12'
11'
Vyloučení pro tým SHC Maloměřice Brno (Ondřej Krošík).
11'
11'
11'
Gól vstřelil tým SHC Maloměřice Brno (Tomáš Kachlík).
10'
Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Marek Popela).
10'
9'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (David Flajsar).
9'
Žlutá karta pro tým SHC Maloměřice Brno (Michal Vaněk).
9'
8'
Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Pavel Ogoun).
7'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým SHC Maloměřice Brno (Jan Drásal).
5'
5'
4'
2'
1'
1'
Oba týmy pomalu nastupují na hrací plochu, za chvíli se začne hrát.

SHC Maloměřice Brno: V. Douda, Zaplatílek, Mazač – Vaněk, Horut, D. Popela, Číž, Mucha, Drásal, Ipser, V. Svoboda, Krošík, Havlík, Kachlík, Gábriš, Hlavenka.
Trenér: Jiří Mičola

TJ Sokol Nové Veselí: J. Doležel, Ma. Štohanzl – Štěpán, Jochman, Ogoun, Halíček, Navrátil, M. Popela, Bartůněk, D. Flajsar, Melichar, Duroň, Koníček, Mi. Štohanzl, Dlouhý.
Trenér: Jan Běloch

Rozhodčí: Beňuš, Uhlíř.

SHC MALOMĚŘICE BRNO

Jihomoravský celek se od svého postupu do nejvyšší soutěže stále trápí ve spodních patrech tabulky. To potvrdila i letošní sezóna, kde se Maloměřice umístili na poslední příčce a teď se honí za záchranou. Tento boj zatím moc nevychází, jelikož na jistotu v Extralize ztrácí pět bodů, ale v tomto systému není nic nemožné. Brněnští házenkáři už v play-outu zažili všechny možné scénáře. Remizovali na nepříjemné půdě v Jičíně a poté i dokonce porazili o dvě branky Strakonice. Jenže naposledy se jim duel vůbec nepovedl, protože s přímým konkurentem z Hranic padli o tři góly. Teď je čeká doma Nové Veselí, se kterým budou muset nutně bodovat.

Dokážou Maloměřice zapsal důležité body k záchraně?

TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ

Mužstvo z Vysočiny nezažívá úplně nejšťastnější sezónu, což dosvědčuje fakt, že musí hrát play-out. Sokol totiž o tři body nezvládl boj o play-off s Frýdkem-Místkem a ročník musí dohrávat s nejslabšími celky. Jenže ani zde to není nějaká velká sláva, protože Veselí zatím ze tří duelů pouze jednou vyhrálo, ale i tak už má záchranu jistou. Nejprve nezvládlo domácí duel s Jičínem, kterému podlehlo o šest branek, aby toho nebylo málo, tak přišla ztráta i ve Strakonicích. Naposledy se ovšem zvedlo, jelikož minulý pátek na své palubovce porazilo o tři trefy Hranice. Teď zajedou na jih Moravy, kde se postaví prozatím poslednímu celku tabulky.

Potvrdí Nové Veselí roli jasného favorita?
Krásné sobotní dopoledne z brněnských Maloměřic! Od 10:30 se zde rozehraje páté kolo Play-out Chance Extraligy mužů, ve kterém půjde domácím o hodně. SHC Maloměřice Brno na své palubovce přivítají TJ Sokol Nové Veselí.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.