Házená - MOL liga ženy - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zlín : Slavia - 4. února 2024   16:00

Zlín
Zlín
3' Polomíková  • 4' Herbočková  • 34' Šimková  • 37' Polomíková  • 38' Šimková  • 40' Filípková  • 43' Kříčková  • 45' Šimková  • 47' Kříčková  • 48' Šimková  • 52' Šimková  • 54' T. Brabcová  • 55' Kříčková  • 59' Kříčková
25:33
(12:16)
Slavia
Slavia
1' Holečková   • 2' Míšová   • 5' Vavroušková   • 5' Míšová   • 32' Pejšová   • 39' Fryčáková   • 41' Míšová   • 43' Holečková   • 44' Pejšová   • 52' Holeňáková   • 53' Franková   • 55' Franková   • 55' Vostárková   • 57' Franková   • 58' Doležalová   • 60' Holeňáková   • 60' Kudláčková
Zlín
Pavel Friedel, Tomáš Kučerka
hala Datart, Zlín
Slavia

A to je z dnešního zápasu vše. DHC Slavia Praha vítězí, po velmi sympatickém a hlavně kontrolovaném výkonu, nad Handball PSG Zlínem poměrem 33:25. Slavie byla celou dobu na hřišti tím aktivnějším týmem, ani jednou v zápase neprohrávala a šla si tak od začátku za vítězstvím. Po sérii tří nevyhraných zápasů po sobě, by mohl tento zápas rozhodně být vzpruhou pro zbytek sezóny.
60'
4 vteřiny před sirénou vstřeluje Petra Kudláčková pravděpodobně poslední branku dnešního utkání.
60'
Denisa Holeňáková proměňuje samostatný útok.
59'
Monika Kříčková upravuje skóre.
59'
Melani Jagodič se pokusila o tu samou střelu, jako předvedla před chvilkou, teď už ale brankářku hostí nepřekvapila.
58'
Barbora Doležalová připisuje Pražankám další gól k dobru.
57'
Julie Franková v závěru zápasu válí!
57'
Melani Jagodič sedmičkou zápas ještě dramatizuje.
Dnešní utkání sleduje 250 diváků.
55'
Tereza Vostárková vyslala dělovku, se kterou tzv. vymetla pravou horní pavučinu zlínské brány.
55'
Julie Franková udržuje svůj tým ve vedení o pět branek.
55'
Monika Kříčková svou čtvrtou dnešní brankou drží naděje Zlína.
54'
Oddechový čas pro tým DHC Slavia Praha.
54'
Tereza Brabcová si počkala na pohyb brankářky Slavie, vyřešila to ránou mezi nohy.
53'
Julie Franková uklidňuje svůj tým.
52'
Daniela Šimková překvapivou střelou do pravého dolního rohu brány snižuje na rozdíl pěti branek.
52'
Tereza Filípková vystřelila z velké dálky, neúspěšně.
52'
Oddechový čas pro tým Handball PSG Zlín.
52'
Denisa Holeňáková proměňuje samostatný útok, který ji hráčky Zlína nabídly.
51'
Ani na dvakrát se domácí Tereza Fílipková nedokázala prosadit.
50'
Důležitý zákrok slávistické brankářky.
50'
Senzační obrana domácích hráček.
50'
50'
Nepřesné kombinace na obou stranách.
49'
Danielu Šimkovou teď tlačil čas, vystřelila mimo.
48'
Daniela Šimková dostává svůj tým na rozdíl pěti branek.
47'
Monika Kříčková nyní využila skvělé příhrávky od jedné ze spoluhráček.
46'
Příliš hrubá byla Barbora Doležalová, vysloužila si 2 minuty.
45'
Veronika Holečková proměňuje i svou druhou dnešní sedmičku.
45'
Daniela Šimková stála na konci povedené akce Zlína.
44'
Míče se ujímá Zlín.
44'
44'
Karolína Pejšová zůstala ve středu úplně sama, tohle byla jednoduchá branka.
44'
Výborná obrana Slavie.
43'
Ze středu se vyšvihla Veronika Holečková.
43'
Monika Kříčková se, ikdyž v trochu krkolomné pozici, dokázala prosadit.
42'
Natálie Herbočková z levého křídla minula branku.
41'
Po skvělé souhře slávistických hráček končí útok gólem Adriany Míšové, která zůstala na pravém křídle zcela nepokrytá.
40'
Tereza Filípková vstřeluje branku střelou z celkem velké vzdálenosti.
39'
Vendula Fryčáková s lehkostí uklidila míč za brankářku domácích.
39'
Vyloučení pro tým Handball PSG Zlín (Lucie Polomíková).
38'
Daniela Šimková snižuje na rozdíl pěti branek.
37'
Lucie Polomíková se skvěle uvolnila na pravém křídle.
35'
Petra Kuláčová skvěle chytla sedmičku Polomíkové.
34'
Daniela Šimková unikla soupeřkám a snižuje rozdíl branek na číslo 4.
33'
Zlín teď velice dobře bránil, získal tak míč do svých rukou.
32'
Karolína Pejšová dělovkou, na kterou neměla domácí brankářka nárok.
31'
Zlín začíná špatnou kombinací, hra se přesouvá na druhou stranu.
31'
Hráčky Zlína zahajují druhý poločas.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 16:52
5'
Adriana Míšová střílí svou druhou branku v utkání, na pravém křídle nikdo jiný, kromě ní nebyl, toho dokonale využila.
5'
Barbora Vavroušková si teď skvěle poradila, když kolem ní stály hned tři zlínské hráčky.
4'
Natálie Herbočková číhala na levém křídle, přihrávku nakonec obdržela a skvělou střelou do pravého rohu brány skóruje.
3'
Samostatný průnik končí prvním gólem zlínských hráček, branku vstřelila Lucie Polomíková.
2'
Adriana Míšová se ocitla úplně sama na pravém křídle, z této situace vytěžila gól.