Jakub VORÁČEK (PHI) 0+1, 2 střely, čas na ledě 17:31
Marek ŽIDLICKÝ (NJD) 0+2, 1 střela, čas na ledě 22:11
Jaromír JÁGR (NJD) 0+2, 1 střela, čas na ledě 17:30
Patrik ELIÁŠ (NJD) 1+0, 2 střely, čas na ledě 15:55
Martin HAVLÁT (NJD) 0+1, 1 střela, čas na ledě 14:56
Je dobojováno, Devils se dnes na ledě Philadelphie prezentovali hodně dobrým výkonem a zaslouženě vítězí v gólové přestřelce 6:4. Prim hrála první i druhá pětka Devils, rozhodně nezaostala ani ta třetí vedená Adamem Henriquem. Flyers doplatili v tomto utkání na horší defenzivu, kdy nechávali střelcům New Jersey až příliš prostoru ve vlastní třetině.
60:00
59:51
Ale již není čas, je to jasné, New Jersey na ledě Philadelphie zvítězí!
59:20
Ještě to domácí zkusí bez brankáře!
59:00
Devils právě vstřelili branku!
Jaromír Jágr vybojoval puk ve středním pásmu, nahrál MIKE CAMMALLERIMU, který trefil prázdnou branku Flyers, je rozhodnuto. Asistence: Jaromír Jágr.
58:40
Puk ve středním pásmu, Voráček zaváží do třetiny Devils.
58:10
Giroux bojuje o puk v rohu třetiny Devils, domácí to zkouší bez brankáře.
57:20
Michael Del Zotto pálí na branku Devils, Schneider chytá.
56:18
Komerční přestávka.
55:45
Havlát intuitivně nachází Eliáše na modré, ten se dostává do samostatného úniku, ale z bezprostřední blízkosti nedokázal trefit branku!
55:10
Devils bojují o puk ve třetině Flyers, rozhodně žádná sázka na defenzivu v podání New Jersey.
54:44
54:30
Až po nepřesné střele Gelinase se domácí osvobozují, puk ve středním pásmu.
54:10
Devils udrželi útočné pásmo a drží se před Masonem.
53:53
Židlický nahazuje na Masona, ten vyráží, na levé straně pálí z voleje Havlát, který ale netrefuje branku Flyers.
53:44
Damon Severson pálí z pravé strany, Mason má puk ve své výstroji, hra přerušena.
53:06
Nicklas Grossmann v souboji s Jágrem fauloval a hosté mají výhodu přesilové hry.
52:59
Jaromír Jágr pronikl do třetiny soupeře a byť vezl "na zádech" bránícího hráče, dokázal se prosadit a bekhendem zakončit, puk však míří pouze mimo branku.
52:25
Následuje komerční přestávka.
52:25
I po skončení přesilové hry se ještě ke střele dostal Giroux, ale Schneider jeho pokus chytá, hra přerušena.
52:20
51:57
Patrik Eliáš opět vyhrál vhazování a hosté vyhazují puk ze třetiny.
51:48
Kde je puk? Tři hráči Philadelphie se tam v mžiku sjeli k brance Devils, ale Cory Schneider dokázal udržet levý beton u tyčky!
51:40
Až nyní, tedy ve druhé minutě přesilové hry.
51:08
Ani tentokrát se domácí nedokázali usadit v útočném pásmu, puk opět míří ze třetiny Devils.
50:38
Greene vyhazuje puk ze třetiny Devils, domácí to musí zkoušet znovu.
50:20
Jenže Jaromír Jágr Akesona zahákoval a půjde na dvě minuty, přesilová hra Flyers, to je velká šance na vyrovnání!
50:20
Akeson si to namířil do útočného pásma, zkusil projít mezi trojicí bránících hráčů, což se mu nejen nepovedlo, navíc je pískán i ofsajd.
49:51
Voráček se ocitl na ledě po souboji s Henriquem, ale není to faul, pokračuje se ve hře.
49:36
Icing nyní odpískán domácím, hra se tak nastěhuje před Masona.
49:19
Devils na ledě s druhou formací Patrika Eliáše, která nepouští soupeře před vlastní branku.
48:54
Puk za brankou Flyers, hosté vyčkávají ve středním pásmu.
48:00
Ještě před vhazováním po levici Schneidera si hosté berou oddechový čas.
48:00
Nepřesná rozehrávka hostů, je pískán icing, hra se tak vrací do třetiny Devils.
47:13
Flyers sice přečkali oslabení, poté ale nechali soupeři poměrně dost prostoru ve vlastní třetině, čehož po přihrávce Henriqueho využil DAINIUS ZUBRUS, jenž dává vedoucí gól Devils z pravé strany, z bezprostřední blízkosti. Asistence: Adam Henrique a Michael Ryder.
46:48
46:25
Přesilová hra zatím hostům slouží především pro otupení náporu Flyers.
44:48
Nicklas Grossmann fauluje Rydera, přesilová hra pro New Jersey.
44:31
Philadelphia právě vstřelila branku!
Radost hostů z vedoucího gólu netrvala dlouho, domácí šli do brejku dva na jednoho, VINCENT LECAVALIER si nechal puk na pravé straně a zkušeně zakončil toto přečíslení. Asistence: Wayne Simmonds a Mark Streit.
44:16
Povedená akce Čechů v sestavě Devils, Martin Havlát zavezl puk k útočnému pásmu, kde přihrává Židlickému, ten z pravé strany nachází před brankou PATRIKA ELIÁŠE, který se dokázal přesně umístěnou střelou prosadit a hosté opět vedou. Asistence: Marek Židlický a Martin Havlát.
43:45
Cammalleri s Jágrem a Zajacem znovu nepustili svého soupeře z jeho třetiny a opět jsme sledovali "kolotoč" ve třetině Flyers.
43:14
Jágr bekhendem nahazuje puk za branku Flyers.
43:01
Ofsajd Flyers na útočné modré, hra přerušena, vhazování ve středním pásmu.
42:15
Puk za brankou Devils, hosté ale mohou rozehrát.
41:34
Del Zotto pálí od modré, ale Cory Schneider v pohodě vyráží.
40:52
Řada Jaromíra Jágra nyní "zatopila" defenzivě Flyers, Mason ale udržel puk před brankovou čárou.
40:01
Další třetina začne přibližně v 3:01 hodin.

Martin HAVLÁT (NJD) 0+0, 1 střela, čas na ledě 9:39
Neuvěřitelný závěr druhé třetiny! Hosté ještě zhruba čtyři minuty před jejím koncem na ledě vládli a drželi pohodlný náskok 3:0, pak však přišla gólová smršť domácích, kteří dokázali vyrovnat, hlavně zásluhou skvělého Simmondse, jenž se trefil přímo v posledních vteřinách druhé dvacetiminutovky!
40:00
39:59
Tak to je něco! WAYNE SIMMONDS se totiž prosazuje z hranice brankoviště, tam nebyl důsledný bránící Salvador, navíc to bylo již za zvuku sirény, označující konec třetiny a rozhodčí museli vše ověřit s videocentrem – je to v pořádku, gól platí. Asistence: Vincent Lecavalier a Claude Giroux.
39:55
A navíc se vylučuje, Devils oslabuje Clowe a v úvodu třetí třetiny tak budou hrát domácí přesilovou hru!
39:35
A je to rázem pouze o gól, to je rozhodně hratelné, třetí třetina slibuje velmi zajímavou podívanou!
39:03
Začaly padat góly, WAYNE SIMMONDS to neuspěchal, nechal si položit Merrilla a byť se tím sám dostal do střeleckého úhlu, dokázal z levé strany překonat Schneidera. Asistence: Matt Read a Andrew MacDonald.
39:00
Posledních šedesát vteřin druhé třetiny.
38:18
A znovu Martin Havlát, který je v této chvíli sám v útočném pásmu, spoluhráči střídají, ale český forvard dokázal vybojovat puk a znovu střílí z levé strany, Mason nepůsobil zrovna jistě, přesto vyráží.
38:05
Havlát pálí z levé strany, ale netrefuje branku.
37:21
Schneider svým klidem dodává spoluhráčům potřebný klid v zadních řadách, platí to i nyní, kdy chytá střelu Braydena Schenna.
36:52
Puk nakonec míří ze třetiny Flyers, po nepřesné střele Cammalleriho, Devils střídají.
36:12
Vstřelený gól by mohl domácím pomoci k ještě většímu úsilí, nyní se ale musí bránit, hosté mají na ledě elitní formaci s Jaromírem Jágrem.
35:44
CLAUDE GIROUX dokázal střelou z levé strany trefit prostor mezi lapačkou a levým betonem Schneidera, puk končí v síti, domácí využívají přesilovou hru! Asistence: Mark Streit a Jakub Voráček.
35:30
Patrik Eliáš si v jednom ze soubojů pomohl "háčkem" a dostává dvouminutový trest, přesilová hra pro domácí.
35:03
Luke Schenn pálí od modré, z pravé strany a Schneider sice vyráží, ale chvíli netušil, kde je puk. Ten se povaloval těsně vedle branky, ale nikdo v oranžovém nedorážel.
34:43
Ofsajd Devils na útočné modré, následuje komerční přestávka.
34:15
Bellemare se málem dostal do dobré pozice pro střelu, ale puk mu nakonec "ujíždí" za branku.
33:38
Jaromír Jágr se na pravém křídle dokázal zbavit dvojice bránících hráčů a dokonce i vystřelit, Mason vyráží.
32:44
Kombinace Eliáš – Havlát – Židlický končí střelou posledně jmenovaného od modré, puk je v lapačce Masona.
32:35
Eliáš drží puk na pravém křídle, nakonec přihrává Havlátovi za branku.
31:57
31:31
Druhá pětka Devils nyní svírala svého soupeře v jeho třetině, znovu velmi dobré střídání Patrika Eliáše a Martina Havláta.
30:38
Cammalleri se s pukem dostal z útočného pásma zpět do střední třetiny a dává prostor spoluhráčům k prostřídání.
30:00
Je za námi polovině utkání, Devils v sestavě se čtyřmi Čechy vede na ledě Flyers 3:0.
29:29
Hosté v plném počtu, velmi dobře sehraná přesilová hra v podání Flyers, ale bez gólového efektu.
29:10
Bránící čtveřice Devils toho má již plné zuby!
28:45
Puk se povaloval před brankovištěm Devils, ale nikdo z domácích ho nedokázal "uklidit" do branky!
28:29
Střelu Lecavaliera od modré Schneider vyráží.
28:15
Domácí mají na ledě Simmondse, Girouxe, Streita, Lecavaliera a Voráčka.
27:45
Puk opouští třetinu Devils, domácím se zatím nedaří zavézt ho do útočného pásma.
27:29
Tootoo dostává dvouminutový trest za sekání a domácí si zahrají přesilovou hru.
26:48
Ofsajd Flyers na útočné modré, hra přerušena, následuje komerční přestávka, po níž se bude vhazovat ve středním pásmu.
25:33
Rychlá akce Devils, po vyhraném vhazování po levici Schneidera nachází Židlický Jaromíra Jágra, ten zavezl puk do útočného pásma, kde se na pravé straně zastavil a z otočky vystřelil, puk ještě dokázal jemně tečovat MIKE CAMMALLERI, který je nakonec uveden jako střelec třetího gólu Devils! Asistence: Jaromír Jágr a Marek Židlický.
25:25
Puk končí na jedné z trestných lavic, hra přerušena.
24:50
Ofsajd Devils na útočné modré, hra přerušena, vhazovat se bude ve střední třetině.
23:47
Vhazování ve třetině Devils, úspěšnější domácí.
23:34
Voráček se před okamžikem dokázal dostat do šance, když vybruslil zpoza branky Devils, ale z bezprostřední blízkosti Schneidera nepřekonal, poté ho svalil k zemi bránící Židlický.
22:52
Giroux postupuje do útočného pásma, ale individuálně se neprosadil.
22:10
L. Schenn chybuje v rozehrávce, Ryder mu sebral puk a přihrál ADAMU HENRIQUEOVI, který střelou z voleje, z pravého kruhu pro vhazování, překonává Masona. Asistence: Michael Ryder.
21:31
Ale Jaromír se přece jenom k puku dostal, přihrává Cammallerimu, který se sice u branky Flyers efektně s pukem otočil, ale vystřelit se mu nepodařilo.
21:03
Jaromír Jágr se neprosadil na levém křídle přes bránícího MacDonalda.
20:01
Další třetina začne přibližně v 2:05 hodin.

Martin HAVLÁT (NJD) 0+0, 0 střel, čas na ledě 5:03
V posledních vteřinách první třetiny ještě závar před brankou Devils, ale ani Del Zotto, ani Claude Giroux nedokázali překonat zatím výtečně chytajícího Schneidera. Domácí tak po prvních dvaceti minutách prohrávají na svém ledě 0:1.
20:00
19:32
Velmi dobré střídání druhé formace Devils, nejprve se Patrik Eliáš vrhl po puku před branku Flyers, následně pálil i Havlát, Mason vyráží.
19:00
Poslední minuta první třetiny, Zubrus zkouší pozornost Masona z pravé strany.
18:42
Židlický vrací puk za branku Flyers, jeho spoluhráči ale odchází střídat.
18:04
Nakonec se ke střele dostal Sean Couturier, který pálí z pravé strany, také od modré, Schneider chytá a přerušuje hru, komerční přestávka.
17:55
Zablokovaná střela MacDonalda, od modré.
17:20
Greene pálí z levé strany, Mason vyráží, puk v rohu třetiny Flyers.
16:38
16:34
Marek Židlický přimáčkl nyní svého krajana Jakuba Voráčka.
16:10
Ani tentokrát se domácí nedokázali usadit ve třetině soupeře a přesilová hra pomalu končí.
15:48
Přesilová hra Flyers zatím neúspěšná, puk ve třetině domácího týmu.
15:22
14:38
Přesilová hra Devils však končí, Henrique hákuje a poměr sil na ledě se vyrovná.
14:26
Na led přichází druhá přesilovková formace Devils.
13:59
A zatím se brání úspěšně, puk opouští třetinu Flyers.
13:38
Hosté posílají na led Židlického, Zajace, Cammalleriho, Seversona a Jágra, domácí se brání se čtveřicí Grossmann, Raffl, Umberger a MacDonald.
13:22
První vyloučení v zápase, Pierre-Edouard Bellemare fauluje Giontu a nabízí tak dvouminutovou přesilovou hru soupeři.
13:00
Puk za brankou Flyers, domácím se ale podařilo rozehrát, zatím je to ze strany Philadelphie hodně chaotické.
12:05
MICHAEL RYDER dostává přihrávku od Cloweho do jízdy, na pravé straně útočného pásma, srovnal si puk na hokejce a povedenou střelou překonává Masona. Asistence: Ryane Clowe a Andy Greene.
11:48
Schneider chytá střelu Marra Reada, z pravé strany.
11:00
Střela Salvadora, od modré, z levé strany, Mason chytá a přerušuje hru, následuje komerční přestávka.
10:55
Puk míří ze třetiny Flyers, ale díky dobré práci Židlického se mohou Ďáblové znovu usadit v útočném pásmu.
10:12
Voráček se zkouší prosadit na levém křídle, ale nedostal se ke střele, dobrá práce bránícího Salvadora.
09:40
Až nyní se dostávají do útočného pásma, L. Schenn pálí z pravé strany, od modré, ale trefuje pouze nastavenou lapačku Schneidera.
09:04
MacDonald rozehrává z vlastní třetiny, ale Flyers po přechodu přes červenou čáru ztrácejí puk.
07:56
Patrik Eliáš úspěšnější Seana Couturiera, Devils nahazují puk do útočného pásma.
07:40
Až nyní je pískán icing Devils, vhazování po levici Schneidera.
07:20
Stále se hraje bez přerušení, Jaromír Jágr nepřesně přihrává v útočném pásmu, Devils ztrácí třetinu.
06:27
Ruutu operuje ve středním pásmu, kde dokázal odstavit od puku jednoho z hráčů Flyers.
05:50
Útočná akce Flyers, ale Bellemare se tentokrát nedokázal prosadit u mantinelu.
05:05
Hraje se dlouho bez přerušení, hosté nyní nepřesně rozehrávají, ale není to icing.
04:02
Jágr se vrátil a dokázal odebrat puk soupeři, dobrá práce Jaromíra v defenzivě.
03:41
Na ledě mají Ďáblové svou elitní formaci.
03:17
Vhazování po levici Masona, hosté úspěšnější, drží se v útočném pásmu.
02:41
Domácí drží puk, Bellemare trefuje z pravé strany brankovou konstrukci!
02:09
Kombinace New Jersey zastavuje další ofsajd.
00:29
Ofsajd Devils, vhazování ve středním pásmu.
00:01

Philadelphia Flyers: Mason (Emery) – MacDonald, Coburn, Grossmann, Streit, Del Zotto, L. Schenn – B. Schenn, C. Giroux, Voráček – Raffl, Lecavalier, Umberger – Read, Couturier, Simmonds – Rinaldo, Bellemare, Akeson

New Jersey Devils: Schneider (Clemmensen) – Salvador, Židlický, Greene, Severson, Gelinas, Merrill – Cammalleri, Zajac, Jágr – Zubrus, Eliáš, Havlát – Clowe, Henrique, Ryder – T. Ruutu, Gionta, Tootoo.
            PHILADELPHIA FLYERS
________________________________________

Letci, na rozdíl od svého dnešního soupeře, mají již vstup do nového ročníku za sebou. V utkání na ledě Bostonu dlouho prohrávali 0:1, až ve třetí třetině zásluhou Couturiera srovnali a vypadalo to na prodloužení. V 59. minutě však hosté nechali na brankovišti dorážet Kellyho a domácí mohli slavit první vítězství! Asistenci si připsal také jediný Čech v kádru Flyers, Jakub Voráček, který se dnes postaví proti čtyřem svým slavným krajanům!
               NEW JERSEY DEVILS

Ďáblové mají pro tuto sezónu jasný cíl – postup do play-off, které se jim již druhou sezónu vyhýbá. Manažer Lou Lamoriello přivedl před začátkem sezóny do týmu ofenzivní posilu z Calgary, Make Cammalleriho, který byl v hledáčku Devils již delší dobu. Další ofenzivní posilou má být i Čech Martin Havlát, jehož výkony jdou ruku v ruce se zdravotními problémy, které provází jeho kariéru jako červená niť. Defenzivu mohl ještě vyztužit kladenský veterán Tomáš Kaberle, který ale v kempu neuspěl a na návrat do nejslavnější hokejové ligy světa tak může, alespoň pro tuto sezónu, zapomenout.
Češi na ledě

PHILADELPHIA – útočník Jakub VORÁČEK.

NEW JERSEY – útočníci Jaromír JÁGR, Patrik ELIÁŠ, Martin HAVLÁT a obránce Marek ŽIDLICKÝ.
Vítejte u onlajn přenosu utkání základní části NHL, v němž Philadelphia Flyers přivítá na svém ledě New Jersey Devils.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:15.