Jakub Kindl (DET) 0+0, 0 střel, čas na ledě 13:52
Tomáš Tatar (DET) 0+1, 2 střely, čas na ledě 13:15
Tomáš Jurčo (DET) 0+0, 0 střel, čas na ledě 12:00
Tomáš Nosek(DET) 0+0, 0 střel, čas na ledě 7:26
Petr Mrázek (DET) 60 minut, 22 zákroků, 2 góly, 91,7%
Detroit nakonec zvládl utkání v Nashvillu, když se o vítěznou branku postaral Glendening, jenž tečoval střelu Smithe. Nashvillu už se napotřetí vyrovnat nepodařilo, i když zkoušel hrát v závěru zápase bez gólmana.
59:20
Domácí šestice uzamkla soupeře před jeho brankou, ale vše chytá zatím jistý Mrázek.
58:51
Peter Laviolette si bere oddechový čas.
58:51
Mrázek přikryl kotouč a bude se vhazovat po jeho pravici.
58:28
Rinne odjíždí na střídačku. Nashville hraje se šesti hráči v poli.
58:01
Poslední dvě minuty závěrečného dějství.
57:00
Domácímu celku zbývají poslední tři minuty základní hrací doby a jsou s kotoučem za vlastní brankou. Odtud se jim ale vyrovnat nepodaří.
55:39
Zakázané uvolnění na straně Detroitu.
55:00
Navíc musí být v pozoru Rinne, který vyrážečkou zlikvidoval pokus Nyquista.
54:30
Nashville se není schopen dostat poslední vteřiny do útočného pásma a čas mu uniká.
52:55
Ekholmův pokus od mantinelu nezamířil na detroitskou branku.
52:10
Nahození Salomäkiho nepustil Mrázek za svá záda.
51:30
Tatar se pokusil o individuální akci. Jeho šanci zneškodnil až Rinne.
50:40
Hosté uklidňují hru a vyčkávají s kotoučem za vlastní brankou.
49:36
Red Wings jsou opět usazeni v útočném pásmu,tentokrát ale mají k ohrožení Rinneho hodně daleko.
48:06
Naivní Kronwallova střela končí na boční síti domácí branky.
46:45
Detroit právě vstřelil branku!
Hosté se potřetí v zápase dostávají do vedení. Helm dokázal udržet kotouč v útočném pásmu a předložil ho Smithovi, jehož střelu tečoval před brankou mimo dosah Rinneho LUKE GLENDENING. Asistence: Brendan Smith, Darren Helm.
46:10
Nashville je kompletní.
45:04
Domácím hokejistům se daří vyhodit kotouč přes všechny čáry.
44:10
Predátoři ale budou hrát oslabení, neboť Forsberg (NSH) vyhodil puk do hlediště a dostává za to dvě minuty.
43:53
Kronwall si najel z druhé vlny. Z mezikruží ale netrefil branku Nashvillu.
42:32
Hokejisté Detroitu se vystavili do ofsajdu.
42:00
Na druhé straně si poradil Mrázek s pokusem Jonese.
40:59
Nyquist hledal před brankou Zetterberga, ten ale nedokázal trefit jeho skákavou přihrávku.
40:01
Detroit přestřílel svého soupeře ve druhé dvacetiminutovce 13:9, ale i tak mu to na vedení před závěrečnou částí nestačilo. Rudá Křídla sice dostal do vedení Sheahan, ale tři minuty před sirénou srovnal skóre Smith. Poslední dějství začne ve 4:00.
40:00
39:01
Poslední minuta prostřední periody.
37:11
Nashville právě vstřelil branku!
Predátorům se přeci jen nakonec daří vyrovnat. Ribeiro přihrál mezi kruhy Smithovi a ten prostřelil vše, co mu stálo v cestě včetně Mrázka. Jeho pokus ale dokázal ještě tečovat FILIP FORSBERG. Asistence: Craig Smith, Mike Ribeiro.
36:20
Detroit uklidňuje hru a vyčkává s pukem za vlastní brankou.
35:11
Neal dlouho operoval za brankou Detroitu, ale nenašel podporu u spoluhráčů a tak následně o kotouč přišel.
33:51
Tatarovi na poslední chvíli zablokovala hůl domácí obrana a tudíž nemohl vystřelit.
32:42
Rinne teď zvládl souboj tváří v tvář proti Helmovi.
31:21
Domácí kapitán nezamířil přesně ani napodruhé.
30:47
Střela Webera nezamířila mezi tři tyče detroitské branky.
29:28
Přesilovka pro Nashville. Za podražení usedá za katr Glendening (DET).
29:13
Na druhé straně se o totéž pokusil Sheahan, ten ale nenašel mezírku mezi betony Rinneho.
28:22
Ribeiro se pokusil o individuální akci, ale na poslední chvíli mu ujal kotouč.
27:08
Hokejisté Nashvillu se dopustili zakázaného uvolnění.
26:26
Za šest a půl minuty vystřelili hosté celkem čtyřikrát, zatímco Predátoři pouze jednou.
26:15
Pokus Helma neohrozil Rinneho.
25:05
Domácí jsou jako opařeni a nemohou se dostat ven z obranného pásma.
23:50
Už to mohlo být o dvě branky, ale Helma vychytal Rinne.
22:55
Puk se ale dostal na modrou čáru k Richardsovi, který vystřelil tak, aby kotouč dokázal tečovat před brankou RILEY SHEAHAN mimo dosah finského gólmana. Asistence: Brad Richards, Tomáš Tatar.
22:48
Rinne se nyní vytáhl proti střele Tatara.
22:13
Predátoři navíc vyhazují kotouč přes všechny čáry.
21:45
Ke střele se dostal Zetterberg, ale zakončení se mu nepovedlo.
21:16
Za podražení putuje na trestnou lavici Smith (NSH).
20:55
Nashville se dopustil prohřešku a bude potrestán.
20:01
Je za námi úvodních dvacet minut a i po nich je stav nerozhodný. Každý z týmů se prosadil jednou. Na gól Smithe vzápětí odpověděl Forsberg. Oba celky ale zatím postrádají střelbu, poněvadž domácí vyhráli 6:4. Druhá třetina začne ve 3:04.
20:00
19:01
Poslední minuta úvodní části.
17:51
Oba týmy se nyní dopouštějí chyb v rozehrávce a ani jeden z gólmanů zatím nemusel dlouze zasahovat.
16:27
Také Josi už je ale na ledě.
16:04
začíná krátká přesilovka Detroitu.
15:38
Hra ve čtyřech nesvědčí ani jednomu celku.
14:27
Početní výhoda ale končí. Josi (NSH) je vyloučen za nedovolené bránění.
14:04
Nyquist usedá podruhé na trestnou lavici, tentokrát je on tím potrestaným, poněvadž se dopustil hry vysokou holí.
13:06
Domácí akci zastavuje postavení mimo hru.
11:40
Sissons se pokusil i individuální akci, ale metr za modrou čárou přišel o kotouč.
10:33
09:57
Nyquist se vrací zpátky na led.
09:53
Jones ze slibné vzdálenosti netrefuje hostující branku.
09:00
Detroitu se opět podařilo vyhodit kotouč přes všechny čáry.
08:37
Mrázek si poradil se střelou Josiho z mezikruží.
08:13
Nashville ale bude muset začít od své branky.
07:57
Detroit navíc bude hrát oslabení, neboť v jednu chvíli bylo šest hráčů na ledě v jeho dresu. Trest odpyká Nyquist.
07:57
Máme za se bou necelých osm minut a už jsme viděli branku na každé straně. Oba celky přitom potřebovali minimum pokusů. Detroit vystřelil třikrát a Nashville dokonce pouze dvakrát.
06:19
Moc dlouho ale vedení Rudým Křídlům nevydrželo, neboť podél mantinelu se uvolnil FILIP FORSBERG a střelou zápěstím na vzdálenější tyč překonává Mrázka. Asistence: Mike Ribeiro.
05:34
Hosté vyhráli vhazování v útočném pásmu a od Dacjuka přes Helma se kotouč dostal k BRENDANOVI SMITHOVI, jenž střelou příklepem překonal Rinnheo. Asistence: Alexej Marchenko, Pavel Dacjuk.
05:26
Moc daleko se ale nedostali a navíc vyhodili puk na zakázané uvolnění.
04:30
Preds vymýšlí další útočnou akci zpoza vlastní branky.
03:33
Postavení mimo hru bylo zapískáno také Detroitu.
02:44
Nashville je dlouho nastěhován v útočném pásmu, ale nic z toho nevytěžil.
01:40
Útočnou snahu domácích zastavuje ofsajd.
01:34
Icingu se dopouštějí také Predátoři.
01:18
Po střele Webera si osahal kotouč také Mrázek.
00:44
Rinne raději přikryl kotouč a uklidnil hru.
00:11
Hosté začínají zápas zakázaným uvolněním.
00:01
Premiéru si detroitském dresu odbude Tomáš Nosek. Trenér Rudých Křídel Jeff Blashill to komentoval slovy: "Je to součást sportu a určitě NHL. Řekli jsme si, že pokud chceme být po celý rok úspěšní, tak naše spolupráce musí být hluboká. Budeme nadále spoléhat na organizační hloubce a dnes s večer i s Tomášem Noskem".
Vzájemné zápasy

Oba celky se ji spolu jednou utkaly. Na začátku prosince se radoval z vítězství Detroit, když dokázal zvítězit v domácím prostředí 5:4. Bylo to ale až v prodloužení, kdy v 62. minutě rozhol utkání Nyquist.
Ani jeden z týmů nepůjde do dnešního duelu v ideálním rozpoložení. Oba totiž shodně poslední tři duely prohrály. Detroit dvakrát v prodloužení, Nashville jednou. I proto jsou Predátoři na 6. místě na západě se 40 body a Rudá Křídla na 7. pozici na východě s 41 body.
Příjemné nedělní ráno. Po dvoudenní přestávce zaviněnou vánočními svátky se opět rozjíždí NHL, kde nás čeká mezikonferenční souboj, ve kterém se proti sobě postaví Nashville Predators a Detroti Red Wings.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.