To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.

Do dnešního utkání nezasáhl nikdo z českých nebo slovenských hokejistů.
2. Connor HELLEBUYCK (WPG) 43 zák., 1 gól, 97,7%
3. Colin WILSON (NSH) 1 + 0
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

Nashville Predators: 44

Winnipeg Jets: 19
Utkání končí jasným vítězstvím Winnipegu, který dne docela překvapil. Nasvhille se nedokázal prosadit zejména v útočné fázi, kde se domácí dnes trápili. Když se k tomu přidá i skvělý výkon Hellebuycka, pak z toho je pouze jeden vstřelený gól na straně Predátorů a to na body nestačí. Zvlášť, když hosté nasázeli čtyři góly a zejména dvěma přesilovkovými góly Stafforda již v první polovině zápasu rozhodly o jeho osudu.
59:30
Winnipeg právě vstřelil branku!
Nakonec se to hostům podařilo a trefují odkrytou branku Nashvillu, ALEXANDER BURMISTROV po přihrávce Ladda unikl za obránce a pohodlně zakončuje do prázdné branky. Asistence: Andrew Ladd a Tyler Myers.
58:30
Nyní zkouší trefit prázdnou branku Predátorů Lowry, ale ani on ze středního pásma neuspěl.
57:58
A měli nyní velké štěstí, když Lowry netrefil odkrytou branku ze středního pásma.
57:43
Puk v útočném pásmu Nashvillu, ale domácí se nedostávají ke střele.
57:22
Rinne opouští branku Nashvillu, domácí to zkouší v šesti!
57:00
Ellis se snažil zakončit z mezikruží, ale puk se mu nějak podivně připletl pod brusle a nakonec ani nevystřelil.
56:42
Hosté dostávají puk ze třetiny, to jim nyní docela stačí.
56:02
Po střele Adama Lowryho zasahuje Rinne, který přerušuje hru, následuje komerční přestávka.
55:42
Jenže nyní útočí hosté, kteří se drží v útočném pásmu.
55:00
Posledních pět minut třetí třetiny, domácí se snaží o vstřelení druhého gólu.
53:50
Vstřelený gól by mohl domácím vlít trochu krve do žil, dočkáme se ještě v závěru nějakého dramatu?
53:23
Nashville právě vstřelil branku!
Parádní spolupráce mezi Romanem Josim a COLINEM WILSONEM, kdy si oba hráči vyměnili na levé straně puk a Wilson poté i přesně zakončil, Hellebuyck tak čisté konto dnes neudrží. Asistence: Roman Josi.
51:46
Burmistrov hledá zadovkou Ladda, ten se ale k puku nedostal, dobře tam zasáhl obránce Nashvillu.
51:22
Winnipeg je nyní pod mírným tlakem Nashvillu, ale domácí se nemohou pořádně prosadit v útočném pásmu.
49:35
Hraje se ve třetině Nashvillu, kde Rinne likviduje dorážku Wheelera.
48:43
48:02
Domácím se ale zatím vůbec nedaří, sice se drží v útočném pásmu, ale Hellebuyck zatím nemusel řešit nějakou šanci soupeře.
46:43
Chris Thorburn dostává dvouminutový trest za hákování, domácí si zahrají přesilovou hru.
45:05
Domácí se nedokázali v útočném pásmu prosadit, navíc po ztrátě puku pustili soupeře do brejku, který gólově zakončil BEN CHIAROT. Bez asistence.
44:10
Až nyní se domácí dostávají k puku a mohou tak rozehrát.
43:45
Stafford zachytil puk ve středním pásmu a hosté útočí po pravé straně.
43:15
Ladd pálí z levé strany, ale střela je zblokována a končí nad ochranným plexisklem, bude se vhazovat po pravici Rinneho.
42:17
Zakázané uvolnění Nashvillu, hra se vrací před Rinneho.
41:52
Ve třech nyní hosté napadají rozehrávku soupeře.
40:58
Celkem svižně začala poslední třetina dnešního utkání, puk má nyní Rinne za vlastní brankou, domácí rozehrávají.
40:01
Další třetina začne přibližně v 3:58.
Ve druhé třetině hosté přidali další gól, bylo to opět při přesilové hře a bylo to opět z hole Stafforda! Nashville má tak do třetí třetiny jasný úkol – konečně vyzrát na zatím výtečně chytajícího Hellebuycka!
40:00
39:36
Mark Scheifele netrefuje branku Nashvillu, domácí dostávají puk ze třetiny, ale přes střední pásmo se nyní nemohou dostat.
39:00
Poslední minuta druhé třetiny.
37:48
Burmistrov ztrácí puk, jeho pas na Lowryho vystihl bránící hráč Nashvillu, který odehrál puk ze třetiny.
37:16
Tentokrát přerušuje hru zakázané uvolnění Winnipegu.
36:30
Ofsajd Myerse zastavuje útočnou akci Winnipegu, bude se vhazovat ve středním pásmu.
34:47
Vhazuje se po levici Hellebuycka, domácí vyhrávají vhazování, Jones pálí od modré, ale branku netrefuje.
34:21
Colin Wilson v dobré pozici na levém křídle, ale Connora Hellebuycka nepřekonal, nebylo prostě kudy.
33:57
Potřetí v kariéře se Drew Stafford v jednom zápase dvakrát prosazuje při přesilové hře.
33:12
Po přihrávce Romana Josiho se chystal ke střele Arvidsson, ale skvěle před ním zasáhl Byfuglien, který přihrávku zachytil.
32:25
Hraje se dlouho bez přerušení, tentokrát ve třetině Nashvillu.
31:04
Mike Fisher si chystá střelu z levé strany, trvá to docela dlouho, nakonec vystřelil, ale Hellebuyck v pohodě vyráží.
30:42
Puk míří za branku Winnipegu, hrají domácí.
30:00
Jsme v polovině utkání, Byfuglien pálí z levé strany, ale branku Nashvillu netrefuje, hosté zatím poměrně překvapivě vedou na ledě soupeře 2:0!
28:42
Také druhý gól musí sudí konzultovat s videocentrem a také druhý gól Stafforda nakonec uznávají.
28:42
DREW STAFFORD se podruhé v zápase prosazuje a znovu je to při přesilové hře, kdy střelu Scheifeleho, od modré, pohotově před Rinnem tečuje a gólman Nashvillu již nestihl na změnu směru puku zareagovat. Asistence: Tobias Enström a Mark Scheifele.
27:51
Jenže je pískán faul na Burmistrova, kterého Viktor Arvidsson podráží, hosté si zahrají přesilovou hru.
27:51
Skvělé střídání druhé pětky Nashvillu, která uzavřela soupeře v jeho třetině!
26:50
Vhazuje se ve středním pásmu, puk získávají hosté.
26:06
Hellebuyck přerušuje hru, následuje komerční přestávka.
25:08
Wheeler dostává puk z vlastní třetiny, jenže domácí jsou téměř vzápětí zpátky.
24:30
Trojice domácích hráčů nyní pronikla do útoku, ale Colin Wilson místo přihrávky pálí, Connor Hellebuyck v pohodě vyráží.
24:11
23:49
Hostům se podařilo dostat puk ze třetiny.
23:26
Hellebuyck má puk ve své lapačce a přerušuje hru.
22:47
Domácí ve středním pásmu, pomalu postupují do třetiny soupeře.
22:11
Opět se vylučuje, Toby Enström dostává za nedovolené bránění dvě minuty.
21:47
21:25
Postup Ehlerse zastavuje odpískaný ofsajd na útočné modré, vhazování ve středním pásmu.
21:15
Ne, hostům se zatím nedaří v této přesilové hře.
20:47
Puk míří ze třetiny Nashvillu a domácí mohou prostřídat.
20:15
Jen připomínám, že do druhé třetiny vstupují hosté s výhodou přesilové hry.
20:01
Další třetina začne přibližně v 3:05.
První třetina nabídla zajímavý hokej, domácí jsou sice aktivnější, ale díky využité přesilové hře vedou od 11. minuty hosté. Ty dostal do vedení Stafford po pěkné individuální akce obránce Myerse. Střelci Nashvillu si zatím vylámali zuby na dobře chytajícím Hellebuyckovi.
20:00
19:47
Třináct sekund před koncem první třetiny se ještě vylučuje, na trestnou lavici míří domácí Ribeiro za držení.
19:05
Hellebuyck má puk ve své výstroji po střele od modré, hra přerušena.
19:00
Poslední minuta první třetiny.
18:27
Hraje se ve středním pásmu, domácí sice mají drtivou převahu v počtu střel, ale jinak stále o gól prohrávají.
17:56
17:53
Při vlastním oslabení se Lowry dostává do úniku, ale Rinne ho dokázal vychytat!
17:35
Domácí jsou nyní v útočném pásmu.
16:50
Je pískán ofsajd hostů, kteří se zatím výtečně brání a nepouští domácí do šance.
15:56
Mathieu Perreault dostává dvouminutový trest za podražení Ellise.
15:35
Bude se vylučovat, Rinne míří z branky Nashvillu, domácí si zahrají přesilovou hru.
14:51
Vhazování po levici Rinneho, puk získávají domácí, kteří okamžitě vyhazují ze třetiny.
14:12
Vyhozený puk ze třetiny Winnipegu, ten se došoural do středního pásma.
12:30
Hraje se ve třetině Winnipegu, hosté se ale zatím dobře brání.
11:50
Puk za brankou Rinneho, domácí rozehrávají.
11:15
Mattias Ekholm objel s pukem branku soupeře a zakončil, ale Hellebuyck se nenechal nachytat.
11:07
Vhazování po pravici Hellebuycka, úspěšnější domácí.
10:43
Je to v pořádku, jeden z hráčů Winnipegu tam udržel brusli na modré a o ofsajd tak nešlo, gól tedy platí!
10:43
Ale pozor, sudí ještě budou komunikovat s videocentrem, za vše může sporný okamžik na modré, kde to mohl být ofsajd.
10:43
Hosté využívají přesilovou hru, velkou zásluhu na tom má obránce Myers, který sám pronikl z vlastního pásma až před branku soupeře, kde místo střely přihrává lépe postavenému DREW STAFFORDOVI, jenž nasměroval puk za záda Rinneho. Asistence: Tyler Myers.
10:12
Hra přerušena ve středním pásmu, kde se také bude vhazovat.
10:00
Ladd neudržel puk v útočném pásmu a hosté musí ze třetiny soupeře.
09:36
Hvizd rozhodčího přerušuje hru, vylučuje se, za podražení dostává dvouminutový trest domácí Salomaki.
09:02
Domácí mají zatím drtivou převahu ve statistice střel na branku – 11:2!
08:38
Hosté v útočném pásmu, Byfuglien netrefuje z pravé strany branku Nashvillu.
07:18
Hra přerušena po zákroku Hellebuycka, vhazování po jeho levici.
06:58
Rinne ve skluzu pojistil nahozený puk soupeře, ten končí v rohu třetiny Predátorů.
06:36
Hellebuyck zastavuje nahozený puk a raději přerušuje hru, následuje komerční přestávka.
05:09
04:20
Hra přerušena, vhazuje se po levici Hellebuycka.
03:20
Predátoři sehráli velmi dobrou přesilovou hru, ale Hellbuyck v brance Winnipegu podržel svůj tým.
03:01
02:38
Nashville opět v útočném pásmu.
01:58
Domácí v útočném pásmu, v přesilovkovém rozestavení.
01:01
Poprvé v zápase se vylučuje, na trestnou lavici odchází Tyler Myers za sekání.
00:30
Shea Weber v dobré pozici, Connor Hellebuyck skvěle zasáhl.
00:01
Winnipeg Jets
Kanadský tým prochází horším obdobím, v němž více prohrává, než vyhrává. Naposledy padl 1:4 v Anaheimu a v tabulce Západní konference se propadl dokonce až na předposlední místo! Horší je již Edmonton, který však ztrácí pouze bod. Vizitkou Winnipegu je zejména špatná obrana, která v posledních dvanácti zápasech inkasovala 32 gólů, gólmanská dvojice Hellebuyck – Hutchinson zatím nedokázala nahradit zraněného Pavelce.
Nashville Predators
Predátoři se zatím drží na příčkách, zajišťujících play-off. Aktuálně jim v pořadí Západní konference patří šesté místo, s šestibodovým náskokem na devátý Anaheim. V posledním kole vybojoval Nashville vítězství v Carolině v prodloužení a třízápasovou venkovní sérii tak zakončil s bilancí jedné výhry a dvou proher. Ostatně ještě delší, čtyřzápasová, série čeká na Predátory po dnešním utkání s Winnipegem.
Vítejte u dnešního on-line přenosu utkání základní části NHL mezi NASHVILLE PREDATORS a WINNIPEGEM JETS.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.