Euroliga - ženy - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  USK Praha : Cukurova - 30. října 2019   19:15

USK Praha
Ouvinaová, Rezanová, Thomasová, Vukosavljevičová, Vyoralová, Elhotová, Halátková, Jonesová, Oblaková, Šípová, Sklenářová
Cukurova
Avciová, Coffeyová, Fitiková, Karakasová, Rodriguezová, Akalanová, Gunerová, Margineanová, Talayová, Tokatli

Zástupce českého klubového ženského basketbalu zvládl tento zápas naprosto s přehledem. Ženy USK Praha dokázaly poměrně snadno přehrát své soupeřky. Porazily je 82:28.
USK Praha měla lepší střelbu za dva i tři body. Český klub měl také v tomto zápase daleko vice bodů z rychlých brejků, hned 29. Hosté jen čtyři.
39:55'
Šípová chtěla být poslední hráčkou, kterou si připsala body v tomto zápase.
39:37'
Tereza Vyoralová našla dobrou přihrávkou Velerianu Vukosavljeviščovou, jejíž pokus byl přesný.
39:00'
Probíhá poslední minuta hry ve čtvrté čtvrtině i tomto zápase.
38:52'
Halátková vybojovala odražený míč, bleskově přenesla hru pod koš hostujícího družstva.
38:48'
Fitiková vybojovalal míč, zakončovala, ale balon končí mimo.
38:06'
Osmdesát bodů pro USK Prahu, tentokrát povedenou akci spoluhráček zakončovala po přihrávce Sklenářové Šípová.
37:37'
Oba týmy střídají, na palubovku přicházejí odpočinuté hráčky na závěr zápasu.
36:29'
Farmanur Karakas dává koš za dva body, Cukurova sice hraje aktivně a snaží se, ale na dobrá výsledek to dnes nebude.
36:08'
Znovu se k míči dostala Tereza Vyoralová, jejíž zakončení bylo přesné.
36:00'
USK Praha v poklidném tempu dohrává tento zápas, vede o padesát bodů.
35:37'
Hostující hráčky se připomněly parádní akcí, hod Feride Akalanové za tři body zapadl do koše.
35:22'
Tereza Vyoralová to vzala na sebe, její hod za dva body zapadl přesně do koše, dva body pro Prahu.
34:46'
Veronika Šípová dává koš za tři body, snad poprvé se v tomto zápase pokusila o hod za tři body a uspěla.
34:27'
Domácí hráčky vystřídaly, na palubovku jdou odpočinuté hráčky.
33:58'
Hra se nyní přesouvá ze strany na stranu, ale zatím se ani jeden celek nemůže herně uklidnit. Domácí tým míří za výhrou.
33:20'
Tentokrát to už Jonesové vyšlo, dobrá akce a dva body pro domácí.
33:10'
Rezanová vybojovala míč při špatné rozehrávce soupeře, následný hod na koš byl nepřesný.
32:44'
Rezanová se probojovala pod koš a rychlým hodem dává koš za dva body.
32:16'
Dnes aktivně hrající Brionna Jonesová dává koš za dva body, Praha navyšuje své vedení.
31:56'
Leonor Rodriguez dává po dlouhé době koš hostujícího celku
31:36'
Akalanová se propracovala do zakončení, ale hod byl nepovedený.
31:12'
Brionna Jonesová to zkoušela samostatně, její hod za dva body byl povedený.
30:45'
Talayová to zkoušela individuálně, ale přes Sklenářovou neprošla. Česká hráčka má na svém kontě dobrý obranný zákrok.
30:19'
Za výrazného náskoku domácího celku se dostáváme po poslední čtvrtiny, tým ASK Praha má jasnou převahu a dominanci.
30:01'
Začala čtvrtá čtvrtina.
Třetí čtvrtina skončila.
29:30'
Už se pravděpodobně nic nestane v této fázi zápasu.
29:23'
Teja Oblaková dává koš za dva body. Pohledná přesná akce.
29:00'
Probíhá poslední minuta hry ve třetí čtvrtině.
28:43'
Pasáž plnou nepřesností zakončoval hodem za dva body Brionna Jonesová.
27:47'
Simona Sklenářová se prosazuje také v tomto zápase, koš za dva body byl učebnicový.
27:26'
Nyní už to Alyssa Thomasová vzala na sebe. Mohla akci ještě rozvést, ale nakonec se rozhodla pro zakončení. Dva body.
27:07'
Fatmatur to zkoušela za tři body, ale její hod končí mimo.
26:33'
Thmasová vybojovala míč, získala ho Oblaková, která je snadno dostalal do koše.
26:08'
Rodriguezová neuspěla, a, tak se směr hry rychle otočil a domácí rychle dostali míč do koše.
25:01'
Valeriane Vukosavljevic dává koš za tři body. Klub ze severu Čech navyšuje své vedení na třicet bodů.
25:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí čtvrtině.
24:29'
Oddechový čas pro domácí.
24:13'
Rezenová to zkoušela individuálně, ale její zakončení za dva body bylo nedůrazné.
23:27'
Domácí dominance pokračuje, tentokrát už hosté neuhlídali Alyssu Thomasovou.
22:47'
Ilayda Gunerová dává koš za dva body, hostující klub tak snižuje.
22:11'
Razenová dává koš za dva body, v pohodě hrající domácí celek diktuje tempo hry.
22:01'
Nejprve domácí hráčky neproměnily dva trestné hody, a pak byl pokus Kateřiny Elhotové za tři body nepřesný.
21:26'
Domácí hráčky přišly o míč, a tak se směr hry otáčí. Hrají tedy basketbalistky Koleji.
21:21'
Thomasová dokázala jeden ze dvou trestných hodů proměnit.
21:05'
Jedna z hostujících hráček minula koš z dobré pozice.
20:44'
Vokosavljevičová dává koš za dva body, ZVVZ hraje nyní aktivně.
20:01'
Utkání pokračuje třetí čtvrtinou, USK Praha má náskok více než dvaceti bodů.
20:01'
Začala třetí čtvrtina.
Po prvním poločase vede tým USK Praha nad svým soupeřem o jedenáct bodů a má v tomto zápase namířeno za výhrou.
20:00'
Druhá čtvrtina skončila.
19:52'
Z bezprostřední blízkosti minula Thomasová.
19:18'
Důležité dva body pro USK Prahu, Tereza Vyoralová se prosazuje.
18:52'
Vukosavljevičová se propracovala do šance, ale nakonec zakončovala její spoluhráčka přesně. Rozdíl znovu deseti bodů.
18:36'
Domácí hráčky se pokouší vybojovaný náskok uhájit, ale nemají to snadné.
18:00'
Dvě minuty před koncem druhé čtvrtiny dává koš za dva body Gunerová. Elhotová zkoušela rychle odpovědět, ale minul obruč.
17:19'
Domácí Thomasová faulovala, dva trestné hody pro hosty. Karakasová proměnila oba.
17:01'
Oba týmy střídají, na palubovku přicházejí odpočinuté hráčky.
17:01'
Marija Rezanová měla k dispozici dva trestné hody, oba dokázala proměnit.
17:00'
Probíhají poslední tři minuty hry v prvním poločase a domácí celek vede o deset bodů a hraje zodpovědně.
16:45'
Meltem Avciová to zkoušela za tři body, její zakončení končí mimo koš.
15:52'
Teja Oblaková dává koš za dva body. Následně Ouvinaová minula koš.
15:32'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, Jonesová vybojovala míč, akci tedy podnikly domácí hráčky.
15:22'
Gelecek Koleji Cukurova je v tomto zápase pasivnějším celkem, nemůže se snadno dostat do šancí.
15:22'
Oddechový čas pro hosty.
14:43'
Kateřina Elhotová dostala dobrou přihrávku od spoluhráček, její hod zapadl přesně do koše. Dva body pro USK.
14:33'
Jonesová se dopustila individuální chyby po faulu soupeřek. Avciová měla k dispozici dva trestné hody, ale neproměnila ani jeden.
14:00'
Sledujeme pasáž hry plnou nepřesností, nyní Rezanová zakončovala nepřesně, její hod končí mimo.
13:31'
Hostující hráčky udělaly několik změn v sestavě na palubovce, utkání může pokračovat.
13:31'
12:56'
Cukurova právě zaznamenala svou první trojku, prosazuje se z velké dálky Goksen Fitik.
12:09'
Valeriane Vukosavljevičová to udělala dobře, její pokus zapadl přesně do koše.
11:52'
Melis Taleyová to zkoušela individuálně, ale do výraznější šance se nedostala.
11:01'
Alyssa Thomasová po chybné rozehrávce soupeřek zakončovala nepřesně, míč končí mimo.
10:42'
Poměrně rychle Gunerová odpovádá, je tedy sníženo.
10:11'
Oblaková se prosazuje jako první hráčka ve druhé čtvrtině, dává koš za dva body.
10:01'
Začala druhá čtvrtina.
10:00'
První čtvrtina skončila.
09:24'
Brionna Jonesová dává koš s faulem. Dva body pro USK Praha, navíc další trestný hod. Jonesová jej neproměnila.
08:26'
Ouvinaová dává koš za tři body, snad první úspěšná trojka v tomto zápase.
08:18'
Bleskově se prosazuje Teja Oblaková.
07:28'
Alyssa Thomasová, aktivně hrající domácí hráčka, navyšuje náskok USK Praha na deset bodů.
06:57'
Feride Akalanová to zkoušela za tři body, ale neuspěla.
06:27'
Rezanová dává koš za dva body, sledujeme aktivní hru domácího celku.
06:11'
Hostující hráčky nyní zlepšila pasáž hry, nyní dávají další koš za dva body.
05:56'
Alyssa Thomasová dává koš za dva body, Praha vede o osm bodů.
05:48'
Hostující hráčky snižují, postarala se o to povedeným hodem Nia Coffeyová.
05:04'
Marija Rezanová odpovídá bleskově úplně stejně.
04:41'
Hostující hráčky dávají koš za dva body, trefuje se Karakasová.
04:21'
Kateřina Elhotová to zkoušela za tři body, ale ani tento pokus z velké dálky nevyšel.
04:18'
04:13'
Cukurova měla velkou příležitost, ale Melis Talayová neproměnila hod za tři body.
04:00'
Po čtyřech minutách hry navyšují hráčky domácího celku své vedení, Marija Rezenová se trefuje.
03:45'
Allysa Thomasová proměnila svou šanci, navíc to bylo s faulem, takže bude zahrávat ještě trestný hod. Ten však neproměnila.
03:23'
Meltem Avciová dává koš za dva body, turecké hráčky upravují stav zápasu.
03:00'
V úvodu zápasu sledujeme rychlý basketbal, který se musí divákům líbit.
02:54'
Kateřina Elhotová to zkoušela za tři body jako jedna z prvních hráček. Její hod byl nepovedený.
01:43'
Marija Renzová navyšuje vedení USK Praha po bleskové akci.
01:36'
Leonor Rodriguezová měla dostatek prostoru, její hod zapadl přesně do koše.
01:28'
Melis Talay to zkoušela z podkoše, ale neprosadila se.
01:05'
Znovu zakončovala Thomasová, a znovu byla úspěšná.
00:32'
Dobrý začátek zápasu od hráček USK Praha, Alyssa Thomasová nejprve vybojovala míč, a pak také akci zakončila.
00:04'
Vukosavljevičová dává první koš zápasu, domácí hráčky se dostávají dí vedení.
00:01'
Utkání brzy začne.
Domácí hráčky jsou ve skupině A na první pozici, hostující basketbalistky šesté z osmi.
Tým Gelecek Koleji Cukurova úvodní zápas skupiny A prohrál, nestačil na Nadezhdu 53:69, a pak si poradil s Venezií 86:81.
ZVVZ USK Praha oba úvodní zápasy vyhrát. Nejprve tým porazil Rigu 73:66, a pak Bourges 93:64.
Hrát se bude v Praze, kam přijede turecký oddíl Gelecek Koleji Cukurova.
Tentokrát proti sobě nastoupí ZVVZ USK Praha a Gelecek Koleji Cukurova.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky mezinárodního ženského basketbalu. Euroliga žen pokračuje dál dalšími zápasy.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:15.