Úterý 28. září 2021
Oblačno, déšť 20°C

Žhavé letní posily nejvyšší hokejové soutěže: Naše holky, naše liga...to je krásná extraliga!

Autor: zal
 • Krásné partnerky extraligových nováčků.

  Čtyři desítky hokejistů, kteří přišli z ciziny, a komplet kádr nováčka z Kladna. Česká extraliga, která včera začala, je plná neokoukaných tváří. A to nejen na ledě. Pěkně žhavo bude i v sektorech pro partnerky hráčů. Více než dvacet let starý oficiální slogan soutěže začínající slovy »naše pivo, naše liga« přežil jen ve vzpomínkách pamětníků. Proč ho ale nepřetextovat na »naše holky, naše liga«, protože tahle verze bude platit, ať už bude hokej sponzorovat pivovar, nebo sázková kancelář. Léto na přestupovém trhu bylo divoké a do české soutěže přivedlo i řadu cizinců včetně hromady zámořských hokejistů. Mezi těmi, kteří s sebou přivezli sošné posily i pro fanouškovský sektor, však dominují Slováci.

 • Jana Okáčová

  přítelkyně Davida Kašeho
  Klub: Sparta

  David ve Philadephii štěstí nenašel, a tak zkusí dotáhnout Spartu po 15 letech k titulu. Pěsti mu bude držet modelka Jana, se kterou randí rok a půl. Kromě mol bývá k vidění jako »grid girl« na závodech motorek.

  Jana Okáčová, přítelkyně Davida Kašeho Jana Okáčová, přítelkyně Davida KašehoFoto Instagram

 • Dominika Branišová

  přítelkyně Jaromíra Jágra
  Klub: Kladno

  Ze všech partnerek se dočká největší pozornosti. Vždyť chodí s hokejovým bohem, který po roční pauze naskočí do extraligy. Tu v březnu 2020 opouštěl pár měsíců před tím, co ho Blesk s Dominikou poprvé vyfotil.

  Dominika Branišová, přítelkyně Jaromíra Jágra Dominika Branišová, přítelkyně Jaromíra JágraFoto Instagram

 • Petra Poláková

  snoubenka Marka Daňa
  Klub: Třinec

  Slovenská účastnice Miss Universe 2015 dříve chodila s Dušanem Paškem ml., synem zesnulého mistra světa. Už pět let ale žije s Daněm, prošla s ním třemi kluby v NHL a loni před Vánoci se spolu zasnoubili.

  Petra Poláková, snoubenka Marka Daňa Petra Poláková, snoubenka Marka DaňaFoto Instagram

 • Jaja Bystrianská

  přítelkyně Michala Ivana
  Klub: Liberec

  V Česku už to dobře zná. Její Michal, se kterým randí už tři roky, předminulou sezonu odehrál v Pardubicích. Po roce stráveném doma ve Zvolenu, se kterým obránce získal mistrovský titul, se vrací v tygřích barvách.

  Jaja Bystrianská, přítelkyně Michala Ivana Jaja Bystrianská, přítelkyně Michala IvanaFoto Instagram

 • Alexandra Jánošík

  manželka Adama Jánošíka
  Klub: Mladá Boleslav

  Další slovenský návrat do extraligy. Adam dlouhá léta strávil v Liberci, pak prošel Chomutovem, Litvínovem a Plzní. Během působení v »Cheze« přivedla Alexandra na svět syna Alexe. Po roce ve Švédsku zakotvili v Boleslavi.

  Alexandra Jánošík, manželka Adama Jánošíka Alexandra Jánošík, manželka Adama JánošíkaFoto Instagram

 • Galerie

  Jana Okáčová, přítelkyně Davida Kašeho
  Jana Okáčová, přítelkyně Davida Kašeho